12179 посетителей онлайн
20 436 52

В МИДе Польши ответили на антипольские заявления Орбана: Если вам не нравится ЕС или НАТО, то создайте союз с Путиным

У МЗС Польщі відповіли на антипольські заяви Орбана

Заместитель министра иностранных дел Польши Теофил Бартошевский отреагировал на недавние антипольские заявления главы венгерского правительства Виктора Орбана. Дипломат выразил сомнение в необходимости членства Венгрии в ЕС и НАТО.

Об этом пишет агентство РАР, сообщает Цензор.НЕТ.

Бартошевский заявил, что в отличие от премьер-министра Венгрии Виктора Орбана, его страна после полномасштабного вторжения в Украину не ведет бизнеса с Россией, "потому что это была атака как на Польшу, так и на США, на Европейский Союз и на НАТО".

Представитель польского МИД также как "антиевропейскую", "антиукраинскую" и "антипольскую".

"Я не очень понимаю, почему Венгрия хочет оставаться членом организаций, которые им так не нравятся и которые якобы плохо к ним относятся. Почему бы ему (Орбану, - ред.) не создать союз с Путиным и с некоторыми авторитарными государствами такого типа? Это по принципу, что если ты не хочешь быть членом какого-то клуба, ты всегда можешь выйти", - заявил Бартошевский.

Кроме этого, дипломат напомнил, что сейчас Орбан блокирует 2 миллиарда злотых (467 миллионов евро), предназначенных Польше от ЕС на возмещение за военную технику, которую Польша передала Украине.

Что предшествовало?

Накануне во время программного выступления в рамках "летнего университета Тушваньош" в румынском курортном городке Беиле-Тушнад премьер-министр Венгрии Виктор Орбан раскритиковал, по его мнению, неправильную политику ЕС и Запада в целом, а также "лицемерие" Польши.

Выступая с трибуны, он заявил, что "поляки ведут лицемерную политику".

"Поляки проводят лицемерную политику. Они критикуют нас за наши отношения с Россией, а сами ведут с ней бизнес через посредников. Я никогда не видел такого лицемерия со стороны государства", - цитирует Орбана Polskie Radio.

Топ комментарии
+41
показать весь комментарий
28.07.2024 18:45 Ответить
+34
Этих ************** походу реально собрались нах послать. Пока только предупредили 😁
показать весь комментарий
28.07.2024 18:49 Ответить
+31
жаба-орбаноїд не може правду казати в принципі,а ти повзи за "рускім корабльом", разом з ним.
показать весь комментарий
28.07.2024 18:53 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
28.07.2024 18:45 Ответить
вітьок, дамой, в ханти-мансі !!!

показать весь комментарий
28.07.2024 20:06 Ответить
https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Frussian7.ru%2Fwp-content%2Fuploads%2F2021%2F03%2F7-14.jpg&tbnid=h7gm9z9KdMrrzM&vet=10CAoQxiAoAWoXChMIqJrEv6HKhwMVAAAAAB0AAAAAEAk..i&imgrefurl=https%3A%2F%2Frussian7.ru%2Fpost%2Fkhanty-i-mansi-pochemu-u-nikh-dopuskaetsy-2%2F&docid=PxGVXwUWCnakLM&w=596&h=397&itg=1&q=%D1%85%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%20%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%B8&ved=0CAoQxiAoAWoXChMIqJrEv6HKhwMVAAAAAB0AAAAAEAk Сімпатяґі ...
показать весь комментарий
28.07.2024 20:32 Ответить
https://youtu.be/Wsmpv5CpBgE?si=fO14xZFHKRvGPYqo https://youtu.be/Wsmpv5CpBgE?si=fO14xZFHKRvGPYqo де де в ЕС

показать весь комментарий
28.07.2024 23:28 Ответить
Свинка має бути в кольорах прапору Угорщини.
показать весь комментарий
28.07.2024 20:51 Ответить
Этих ************** походу реально собрались нах послать. Пока только предупредили 😁
показать весь комментарий
28.07.2024 18:49 Ответить
моранальний вже існує, ви спізнилися
показать весь комментарий
28.07.2024 18:49 Ответить
путін грошей не дасть. А нафту чи газ Україна не пропустить.
показать весь комментарий
28.07.2024 18:50 Ответить
Гнати потрібно цю потвору із ЄС І НАТО ,
бо крім постійної шкоди нічого корисного від них немає !!
показать весь комментарий
28.07.2024 18:50 Ответить
жаба-орбаноїд не може правду казати в принципі,а ти повзи за "рускім корабльом", разом з ним.
показать весь комментарий
28.07.2024 18:53 Ответить
Ти про блокаду "чорного" експорту зерна? Кордон ніxто не блокував, військові вантажі їxали і їдуть як часікі!
показать весь комментарий
29.07.2024 11:57 Ответить
Оицемір це Орбан, який постійно критикує політику ЄС і НАТО, але не хоче вийти звідти...
показать весь комментарий
28.07.2024 19:18 Ответить
Можливо. Але в лайт версії.
показать весь комментарий
28.07.2024 20:49 Ответить
Spieprzaj!
показать весь комментарий
29.07.2024 21:00 Ответить
состерігається зниження рівня комунікації - вже заступник міністра закордонних справ посилає ***** угорського прем'єра.
показать весь комментарий
28.07.2024 18:52 Ответить
Це не дуже добре. Краще б Орбану відповів польський прем "єр чи хоча б той нахабний до України Комиш, а не якийсь 5-6 -й заступник.
показать весь комментарий
28.07.2024 23:08 Ответить
ну, чому ж? ще краще, якби орбану відповів заступник голови одного з департаментів міністерства закордонних справ.
показать весь комментарий
28.07.2024 23:17 Ответить
Х-ло-мансийский союз.
показать весь комментарий
28.07.2024 18:53 Ответить
Орбаний рот думав , що це він тільки може лайном кидатись, скоро він і сам буде в гімні по самі вуха.
показать весь комментарий
28.07.2024 18:54 Ответить
Зараз Орбан зливає лівий мокшанський експорт у ЄС через Білорусь і Польщу. Якщо ЄС заблокує білоруську залізницю, в пуйла почнеться неконтрольований оргазм прямо на Орбані.
показать весь комментарий
28.07.2024 18:55 Ответить
Боже, яке ж воно продажне! Чисто шалава.
показать весь комментарий
28.07.2024 18:56 Ответить
Коли реально почнуть створювати, тоді вже пізно пити боржомі.
показать весь комментарий
28.07.2024 18:56 Ответить
Верните этих цыгвн назад в Сибирь на историческую родину а то уже задолбали всех.
показать весь комментарий
28.07.2024 19:07 Ответить
Дивно, що народ, котрий в жовтні 56-го так сміливо повстав проти кацапокомуністів, і котрий був ними розстріляний, обманений та репресований, зараз так ганебно невілює пам'ять своїх героїв задля *** знає чого
показать весь комментарий
28.07.2024 19:11 Ответить
На жаль народ в своїй основній масі досить легко піддається будь-якій пропаганді і маніпуляціям. Прикладів маса. Подивіться хоча б на Грузію. У них рашисти окупували четверту частину території їх країни, а вони після цього обрали собі повністю промосковську владу.
показать весь комментарий
28.07.2024 20:35 Ответить
Не так уже й дивно. Еліту, котра мала мужність повстати проти тої гидоти, гидота й знищила. А хто залишився? Правильно: мутрий наріт...
показать весь комментарий
29.07.2024 21:07 Ответить
Вони вже до Китаю з рашкою туляться - ну хаи ці скучили за батьківщиною - а словаки - теж туди
показать весь комментарий
28.07.2024 19:11 Ответить
Браво. Хоть хтось з яйцями, жабу орбана ставить на місце. Хоча е підозра, що Европа ****** використовуе як цепного пса, тіипу як Китай кимчинима і їм то вигідно.
показать весь комментарий
28.07.2024 19:12 Ответить
Нарешті хтось озвучив те, про що думає більшість членів ЄС і НАТО...
показать весь комментарий
28.07.2024 19:16 Ответить
Як гарно Польша зробила - заяву зробив заступник міністра. Згідно протоколу цю заяву повинен робити рівний за статусом, а саме глава уряду. А робить заяву заступник міністра. МОЛОДЦІ
показать весь комментарий
28.07.2024 19:30 Ответить
Вітя, ти знов обісрався?
показать весь комментарий
28.07.2024 19:45 Ответить
Кацап, ты заблудился
показать весь комментарий
29.07.2024 11:59 Ответить
А де відповідь нашої влади,на заяви мадяр?
показать весь комментарий
28.07.2024 20:17 Ответить
Інтєрєсно чукчі пляжут. Невже конци готовітся рубіть. Чи вже виборами зайнявся сучий хвіст.
показать весь комментарий
28.07.2024 20:22 Ответить
Бартошевський заявив, що на відміну від прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, його країна після повномасштабного вторгнення в Україну не веде бізнесу з Росією

Повна пізд...ш від поляків починаючи від імпорта зерна з раші і закінчуючи хабами на території Польщі де перегружають орківські товари які несподівано стали білоруськими.... там сотні фур йдуть кожен день через кордон
показать весь комментарий
28.07.2024 20:23 Ответить
лицемір ВИКРИВАЄ лицемірів....далі буде.....
показать весь комментарий
29.07.2024 10:35 Ответить
Та женить того орбана разом с мадьярами з ЄС та НАТО. Хай поплавають вільно і повітря буде свіжійшим.
показать весь комментарий
28.07.2024 21:21 Ответить
Польские фермеры насторожились( Ну не Венгрию же блокировать теперь?
показать весь комментарий
28.07.2024 21:47 Ответить
Хм... А в усіх мережах прості полякі дуже дружньо про мадярів відгукуються, ******* їх.
показать весь комментарий
28.07.2024 22:00 Ответить
Орбан створить союз з польськими фермерами. От тоді і порегочемо.
показать весь комментарий
28.07.2024 22:04 Ответить
Хто небудь зможе однозначно пояснити: хто ************ *****? Орбан? Зеленський? Чи все ж таки ***** з понад усіх ******?!
показать весь комментарий
29.07.2024 01:39 Ответить
Орбан кошмарить ЄС і НАТО,а ті у відповідь - нуль.
показать весь комментарий
29.07.2024 02:08 Ответить
Да ладно, знайшлися "святі" пшеки. Кожна шваль хоче скористатись на війні в Україні
показать весь комментарий
29.07.2024 06:50 Ответить
спочатку накуй із ЄС, а потім куда хочуть.
показать весь комментарий
29.07.2024 09:06 Ответить
Мені здається,що Орбан якраз цього і прагне-щоб Угорщину витурили з ЄС і НАТО.Путіну це дуже вигідно з будь-якої точки зору
показать весь комментарий
29.07.2024 09:48 Ответить
З перекритими кордонами і закритим небом прям дууже вигідно!
показать весь комментарий
29.07.2024 12:01 Ответить
Як показала практика, принцип "рішення приймаємо всі одностайно" у ******** умовах НЕ ПРАЦЮЄ! Тому не зрозуміла позиція Брюсселю з приводу того, чому вони досі не запустили навіть дискусію щодо обговорення з подальшим якнайшвидшим прийняттям ЗМІН у цьому питанні. Наприклад, рішення вважається прийнятим та є ОБОВ'ЯЗКОВИМ ДО ВИКОНАННЯ ВСІМА державами, членами альянсу (союзу) у разі, якщо його підтримало 2/3 (3/4) держав - учасниць. Якщо ЄС та НАТО не займуться цим питанням прямо зараз (на остаточне прийняття може піти до 2 - 3 років), то "алконавт ведмед" може оказатись правим і завдяки деструктивній політиці промосковських урядів Словаччини та Угорщини ці організації якщо не розваляться, то точно будуть МАТИ ВЕЛИКИ ПРОБЛЕМИ! П.С. До того ж всім цим "євродемократам" хочу нагадати, що Україна ЩОДОБИ несе ВЕЛИКІ людські втрати, тому кількість тих, хто ще може воювати, зменшується ЩОГОДИНИ. А "вирощувати у пробірці" нових солдатів за кілька днів українці (як і людство загалом) ще не навчились. Тому якби вам, європейські любителі комфорту, через якійсь час САМИМ не сталося воювати з московитами лише тому, що ви всі були такі "демократичні", а українці "тупо закінчились" лише завдяки тому, що ви такі МУДОЗВОНИ!
показать весь комментарий
29.07.2024 11:41 Ответить