6383 посетителя онлайн
6 696 24

Удары по аэродромам РФ оттянули атаку по Украине, - Буданов

Удар по аеродрому у Саках

Украине удалось отсрочить массированный российский обстрел благодаря ударам дронов.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом заявил руководитель Главного управления разведки Минобороны Кирилл Буданов в эфире телемарафона.

"Поражение российских бомбардировщиков на базе "Оленья" заставило хоть на несколько дней оттянуть очередные массовые удары по Украине", - подчеркнул Буданов.

Напомним, что 27 июля дроны атаковали аэродром "Оленья" в Мурманской области.

Топ комментарии
+10
щось забагато будьоного в інформ просторі.... ніколи не бачив щоб голови розвідки інших країн так кизділи
показать весь комментарий
03.08.2024 12:24
+5
ну і що відтягування на 3 дні дало ? треба щоб наші удари робили не можливими удари кацапів .
показать весь комментарий
03.08.2024 12:25
+5
єто не буданова много,а редакторы хитрожопые просмотры набивают,порещавши вьюху на на 15 минут на 100 частей)
показать весь комментарий
03.08.2024 12:29
Комментировать
Сортировать:
Хто там в Украіні гарно відтягнувся? - 95 -и квартал
показать весь комментарий
03.08.2024 12:23 Ответить
Ну яка ж мудра скотиняка, що не фраза то Конфуцій, ти краще розкажи як здав дермаку і к Червинсьеого і всіх розвідників дозеленовського періоду, як такий мудрий і далекоглядний жив під одній кришей з дебілом Гогі хахалем секритарши зеленського маші в жопу своеї і не блюванув коли недоумок зеленський влаштував це дерьмо на посаду зам міністр МВС а ти забезпечував йому охорону ГУР і транспорт, а як просрав разом з лохом коломойского початок війни про яку вам зрадникам докладали пів року всі розвідки світу. Ти ***** разом з зеленським ви нен в загибелі тисячиів мирних мешканців і здачі терирорій Укрвїни, навмисної здачі АЗОВа, розоруженія України по приказу *****. Вас падлюк судити треба а не брати в вас інтервью
показать весь комментарий
03.08.2024 14:05 Ответить
А я яким боком? - я вільнии від обов"язків піпл - пенсіонер
показать весь комментарий
03.08.2024 14:09 Ответить
показать весь комментарий
04.08.2024 12:23 Ответить
щось забагато будьоного в інформ просторі.... ніколи не бачив щоб голови розвідки інших країн так кизділи
показать весь комментарий
03.08.2024 12:24 Ответить
єто не буданова много,а редакторы хитрожопые просмотры набивают,порещавши вьюху на на 15 минут на 100 частей)
показать весь комментарий
03.08.2024 12:29 Ответить
Розвідка....

Потім Телеграм....

Потім ....

Блогери!

******** нащадки...

******** нащадки...

Троянських коней...

Там- тарарам...

Нуль ідей...

Ракети летіли...

Саме так...

Як Ми хотіли...
показать весь комментарий
03.08.2024 12:48 Ответить
Мовчить скотиняка про міні, начебто не знає. Кришує зелю от і не киздить
показать весь комментарий
03.08.2024 16:05 Ответить
ну і що відтягування на 3 дні дало ? треба щоб наші удари робили не можливими удари кацапів .
показать весь комментарий
03.08.2024 12:25 Ответить
это пока нереально учитываю месторасположение той оленьи это не бнр или ростов.
показать весь комментарий
03.08.2024 12:30 Ответить
тож треба знищувати там де це реально . ще є аеродром Сеща куди прилітало лише раз , а звіти летять і дрони ,це недалеко від Сумщини .
показать весь комментарий
03.08.2024 12:55 Ответить
Чим? Попкорном з дивану? Чи п'ятничним півасіком на "Цензорі" ?
показать весь комментарий
03.08.2024 12:34 Ответить
дронами ! замість клумб , ремонту клубів , лавок з сонячними панелями і зарплат помічникам депутатів !
показать весь комментарий
03.08.2024 12:58 Ответить
Зрозуміло, то був сарказм. Це не так просто, враховуючи відстань
показать весь комментарий
03.08.2024 12:59 Ответить
Ціль цих заяв - заробити звання Заслуженого Губошльопа а не унеможливити удари цапів
показать весь комментарий
03.08.2024 14:08 Ответить
https://x.com/666_mancer/status/1819613972938559804 горить після атаки БПЛА https://www.google.com.ua/maps/place/48%C2%B027 Федеральне державне казенне підприємство "Комбінат "Атлас" в Кам'янському районі Ростовської області. Південне територіальне управління (ЮТУ) Росрезерву. Підземне зберігання нафтопродуктів (Молодіжний, Кам'янський р-н)
показать весь комментарий
03.08.2024 12:33 Ответить
на АБ Морозовськ вночі знов був великий бадабум. Не пройшло і два тижні, і от знову.
показать весь комментарий
03.08.2024 12:48 Ответить
Пишуть що аеродрому - нема . Що дрон влучив у склад КАБів і вибухи на складі знесли весь аеродром ..
Але ця інфа - попередня , і потребує підтвердження .
Хоча вибухи там і дійсно були дуже потужні , на відео що гуляють в інтернеті це добре видно .
показать весь комментарий
03.08.2024 12:59 Ответить
підозрюю, що https://www.google.com/maps/place/48%C2%B019 склад авіаційного озброєння не знаходиться не на самому аеродромі, а в кілометрі від перону і злітної полоси. Але це не виключає, що ураження було завдано і по складу, і по аеродрому.
показать весь комментарий
03.08.2024 13:16 Ответить
Якщо правда, то це добре.
показать весь комментарий
03.08.2024 13:43 Ответить
"Намагаються втюхати". Лежить козак на дивані і лінується по хліб сходити. Збігай в Олєнью.
показать весь комментарий
03.08.2024 13:14 Ответить
ні, просто лінується у сьогодняшні новини заглянуть.
показать весь комментарий
03.08.2024 13:17 Ответить