6417 посетителей онлайн
3 044 47

Украина хочет создать коалицию государств-соседей для сбивания ракет РФ над украинской территорией, - Зеленский

Україна хоче створити коаліцію держав-сусідів для збиття ракет РФ над українською територією, - Зеленський

Украина работает над созданием коалиции стран-соседей, которые будут сбивать российские ракеты у своих границ над украинской территорией. Соответствующее решение должны обсудить на заседании совета "Украина-НАТО".

Об этом заявил президент Владимир Зеленский во время общения с журналистами в День Воздушных сил ВСУ, пишет "Интерфакс-Украина", информирует Цензор.НЕТ.

"Мы должны работать над технической возможностью, чтобы было применение боевой авиации со стороны соседних стран против (российских, - ред.) ракет, которые бьют по Украине в направлении наших соседей. Прежде всего стран Альянса", - сказал президент.

По словам Зеленского, он поручил дипломатам проработать в рамках совета "Украина-НАТО" возможность создания коалиции из числа государств-соседей, которые будут помогать сбивать российские ракеты над украинской территорией.

В то же время он признает, что это решение "вероятно, сложное для партнеров, поскольку они всегда боятся лишней эскалации".

"Но мы боремся с этим и будем работать... Я хочу попробовать этот инструмент, чтобы страны НАТО проговорили с Украиной возможность такой небольшой коалиции стран-соседей, которые будут сбивать ракеты врага (над Украиной, - ред.)", - сказал глава государства.

Украинский лидер добавил, что сегодня Украине "такой коалиции очень не хватает, потому что это очень большая ответственность для одной страны-соседки - взять на себя ответственность и помогать нам сбивать ракеты".

Ранее заместитель руководителя Офиса президента Игорь Жовква заявлял, что коммуникация относительно возможности сбивания Варшавой российских ракет, которые летят над территорией Украины в сторону Польши, продолжается. Также соответствующие разговоры ведутся и на уровне НАТО.

Топ комментарии
+24
І як успіхи ти лошара? Що не виходить як зі сцени? Із сцени ти всіх обливав брудом від Ющенка до Порошенко а тепер сам став найбільшою пародією в історії
показать весь комментарий
04.08.2024 17:49 Ответить
+12
Яка прости господи "коаліція країн-сусідів"? Бачили вже як поляки та румуни збивають ракети та шахеди, які залітають у їх повітряний простір......

"Потужні" промови для лохторату!.......
показать весь комментарий
04.08.2024 17:49 Ответить
+6
Хоче, буде, загляне..., воно ні на що не здатне...
показать весь комментарий
04.08.2024 17:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
І як успіхи ти лошара? Що не виходить як зі сцени? Із сцени ти всіх обливав брудом від Ющенка до Порошенко а тепер сам став найбільшою пародією в історії
показать весь комментарий
04.08.2024 17:49 Ответить
Хоче, буде, загляне..., воно ні на що не здатне...
показать весь комментарий
04.08.2024 17:49 Ответить
Яка прости господи "коаліція країн-сусідів"? Бачили вже як поляки та румуни збивають ракети та шахеди, які залітають у їх повітряний простір......

"Потужні" промови для лохторату!.......
показать весь комментарий
04.08.2024 17:49 Ответить
Це тому що "країни-сусіди" це тільке зЄлений лохторат може переварити. Бо нормальні люди знають що при військових діях є ворог, "нейтрали" та союзники.
У України немає ЖОДНОГО союзника.
У яневсрався до війни було лише два союзника - москалі і бульбаші, і щє одна країна з якою хотів "сліцца в екстазє дружби" - китай. Ах, да, забув про Іран, ті навіть збили наш гражданський літак, але чого не простиш "харошім друзьям"....
Цікаво де тепер ті "союзники"?
показать весь комментарий
04.08.2024 18:19 Ответить
Для зєЛОХторату!
показать весь комментарий
04.08.2024 18:45 Ответить
Я бабу хочу
показать весь комментарий
04.08.2024 17:50 Ответить
лови
показать весь комментарий
04.08.2024 17:56 Ответить
Без коаліції сусідів ну ніяк?
показать весь комментарий
04.08.2024 18:31 Ответить
Пронька-Каалиция
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=t5IFuQvMXkE
показать весь комментарий
04.08.2024 19:54 Ответить
ніпайдут ані на єто ато ***** нападзьот
показать весь комментарий
04.08.2024 17:53 Ответить
Від України, я так розумію, - буде сотні відео з потужним відео *********** на фоні клістронів, котрі невірно закупив Порошенко - але найдостійніший зеленский силою волі сина генерала фсб дерьмака просто зняв з українського ППО тай все.
показать весь комментарий
04.08.2024 17:56 Ответить
Розмови СРАТЬєха, про оту каліцію, можуть призвести до припинення асфальтування доріг в Україні, ямковим методом!!…
Аброхамія, дуже глибоко зхвильований, де ж йому тепер, харчеваться з гудрону??
показать весь комментарий
04.08.2024 17:57 Ответить
А не рано? А то пройшло лише два роки! Да і генерації ще трохи залишилось.....
показать весь комментарий
04.08.2024 17:58 Ответить
А в НАТОвців духу хватить?
показать весь комментарий
04.08.2024 17:59 Ответить
дурне та ошукане населення московії всерівно дуже боїться НАТО...
так само, як і населення лугандону та дамбасу...,
яке повірило московським «братам»..,
що НАТО їх хоче окуповати..
показать весь комментарий
04.08.2024 18:25 Ответить
ні
показать весь комментарий
05.08.2024 02:39 Ответить
Білорусь Угорщіна та Молдова можуть позбивати геть усі ракети...
показать весь комментарий
04.08.2024 18:01 Ответить
О, а якже ''червоні лінії''? Це ж ескалація і втягування нати у війну.
показать весь комментарий
04.08.2024 18:02 Ответить
Разве что польские летчики глаза закрывать перестанут когда ракеты мисо пролетают.
показать весь комментарий
04.08.2024 18:04 Ответить
Сусіди будуть збивати ракети, а зрадник-буратінка зі своєю шоблою буде дерибанити бабло на будівництві шляхів.
показать весь комментарий
04.08.2024 18:10 Ответить
До якого часу ішак хоче "створити"? До кінця століття?
показать весь комментарий
04.08.2024 18:14 Ответить
Ти дебіл? Сусіди над своєю територією сцються збити ракету і шахеда, бо ескалація, а ти хочеш, щоб вони збивали над Україною?
показать весь комментарий
04.08.2024 18:21 Ответить
Чуєте, падає листя
з дерев, що постали в ряд.
Ix посадив Зеленський!
Рівно один мільярд.
Прямують ракети на Місяць,
Лягли на курс кораблі,
Кидають на стіл в Монте-Карло,
Зарплати свої вчителі.
показать весь комментарий
04.08.2024 18:23 Ответить
показать весь комментарий
04.08.2024 18:24 Ответить
лошара...
показать весь комментарий
04.08.2024 18:26 Ответить
Вместе с Беларусью?
показать весь комментарий
04.08.2024 18:29 Ответить
якщо така коаліція буде створена, то нехай збиває рф ракети над Україною..
це дуже добре..

але треба для цього щось робити, а не .. грати на піаніно..

де та всесильна монобільшість, якою керує єрмак-арахамія, чому небо не закрите для ракет московських фашистів?
показать весь комментарий
04.08.2024 18:34 Ответить
а це єдине, що він вміє - грати))
показать весь комментарий
04.08.2024 19:57 Ответить
Та хто ж тобі дасть?
показать весь комментарий
04.08.2024 18:39 Ответить
"Лопата" зє потужно працює,не зупиняючись!
показать весь комментарий
04.08.2024 18:50 Ответить
Ото ж Кулеба і поїхав до Африки прохати підтримати...
показать весь комментарий
04.08.2024 18:57 Ответить
Таке може ляпати осіб, яка точно знає, що це ніколи не відбудеться.
показать весь комментарий
04.08.2024 18:59 Ответить
А воно їм треба ?
показать весь комментарий
04.08.2024 19:03 Ответить
просто ідіот
показать весь комментарий
04.08.2024 19:18 Ответить
Що він нюхає??
показать весь комментарий
04.08.2024 19:29 Ответить
а тим часом верховна зрада робить усе, щоб війна була програна
показать весь комментарий
04.08.2024 19:51 Ответить
а може таки краще вибори провести? і нафіг треба такі "слуги"?? бо то слуги кремля - це з кожним днем стає все більш явним!
показать весь комментарий
04.08.2024 19:56 Ответить
Страна выбирала в нардепы:
Кукол из телевертепа,
Фотографа,
Швею,
Бариста,
Таксиста,
Артиста,
Дантиста,
Певца,
Рэкетира-подонка,
С большими губами девчонку,
Шоумена,
Спортсмена-кретина,
Далекой страны гражданина,
Бомжа,
Тамаду,
Гитариста,
Известного афериста,
Расиста,
Бармена,
Буддиста,
Повара,
Контрабандиста,
Титушку,
Качка-культуриста
И главного сепаратиста.
Как жаль, что за время пути
Страна не смогла подрасти.

Владимир Храмцов
показать весь комментарий
04.08.2024 20:34 Ответить
Don't you want much ?
показать весь комментарий
04.08.2024 20:35 Ответить
О каких соседях речь? Словаки и венгры? Или румыны? Врядли у прибалтов стоят такие ракеты. Они единственные достойные соседи. Эстония Литва особо. Какую муру несёт этот парень иногда? Когда выбрали урку шапкокрада----казалось дальше ошибок уже некуда! И на тебе---получи народ ещё сюр-прайз!
показать весь комментарий
04.08.2024 22:31 Ответить
Замкнутый круг. Пока коррупцию не искоренит, нам никто ничего не даст. Но проблема в том что Зе и есть та коррупция.
показать весь комментарий
04.08.2024 22:36 Ответить
Україна так. Але не Зельониє. У Китаї вже все узгодили. Мир-дружба-лапті з кацапами. Почались напрацювання, як цю капітуляцію, і мирний договір з Кацапстаном провернути лохам, як перемогу Зелі.
показать весь комментарий
04.08.2024 23:03 Ответить
жодна країна на це не піде. Сси*тно