5443 посетителя онлайн
10 975 77

Глава МИД Литвы Ландсбергис ответил российской оппозиции по поводу "несправедливых" санкций: Простые россияне убивают простых украинцев

Глава МИД Литвы Ландсбергис ответил российской оппозиции по поводу "несправедливых" санкций: Простые россияне убивают простых украинцев

Министр иностранных дел Литвы Габриэлюс Ландсбергис отреагировал на заявления представителей российской оппозиции, освобожденных по условиям обмена между РФ и странами Запада, об ослаблении санкционного давления на Россию.

Соответствующее заявление Ландсбергис сделал в треде в соцсети Х, сообщает Цензор.НЕТ.

Дипломат отметил, что сначала он слышит разговоры о невиновности простых россиян, однако потом видит, как эти "простые россияне убивают простых украинцев".

"Я вижу, как обычные российские матери прощаются со своими обычными российскими сыновьями и желают им успеха в их обычных российских военных преступлениях. Я вижу, как обычные россияне празднуют убийство. Я вижу, как обычные российские родители наряжают своих обычных российских детей в военную форму и рисуют букву Z на картонных костюмах танкистов. Я вижу, как обычные россияне собираются вместе, чтобы выстроиться в огромную фигуру Z на городской площади", - говорится в заявлении главы внешнеполитического ведомства Литвы.

Он отметил, что "простая Россия больна", и вылечить российское общество можно будет только после военного поражения от Украины.

"Простая Россия больна. Исцеление будет долгим и изнурительным процессом, который может начаться только тогда, когда Россия, а не только Путин, потерпит поражение. Без поражения в Украине Россия просто будет продолжать расширяться", - заявил Ландсбергис.

Напоследок дипломат добавил, что все, что замедляет российскую тотальную военную машину, будет иметь поддержку со стороны рядовых литовцев.

Что предшествовало?

Ранее освобожденные во время недавнего обмена заключенными между Россией и Западом российские оппозиционеры пожаловались на санкции против РФ. Они заявили, что санкциями нужно наказывать только режим диктатора Путина, а не россиян. Такую позицию высказал Владимир Кара-Мурза и Андрей Пивоваров.

Топ комментарии
+52
https://t.me/berezoview/30516 «Я досі, чесно кажучи, шокований прес-конференцією Кара-Мурзи, Яшина та Пивоварова. Я прослухав її повністю, включно з питаннями журналістів. Що мене особливо вразило: Україну згадувалася лише раз за 1,5 години» - німецький журналіст Петер Альтхаус .
показать весь комментарий
04.08.2024 19:45 Ответить
+49
показать весь комментарий
04.08.2024 19:37 Ответить
+32
А що наш очільник МЗС Кулеба?
Мовчить як риба?
Чекає команди від єрмака?
показать весь комментарий
04.08.2024 19:35 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А що наш очільник МЗС Кулеба?
Мовчить як риба?
Чекає команди від єрмака?
показать весь комментарий
04.08.2024 19:35 Ответить
Кулеба "шукає мир" в очке африканських не-до-диктаторів-канібалів.
показать весь комментарий
04.08.2024 19:39 Ответить
Кулєба "іщєт мір" в любом очкє куди пошле його шукати зЄрмак....
показать весь комментарий
04.08.2024 20:08 Ответить
іди посмокчи рошенку
показать весь комментарий
04.08.2024 20:52 Ответить
Сам что смокчешь-ЗЕлёную соплю?
показать весь комментарий
04.08.2024 21:48 Ответить
А шо?
"Каждой на прощанье плитку шоколада. Пососать полезно сладость перед сном"
показать весь комментарий
04.08.2024 21:59 Ответить
А що Влад Ланцев не так написав? В першу чергу про це має говорити наш міністр закордонних справ. Аби не склалося враження, ніби українці згодні з тим, аби рашці пом'якшили санкції, бо від них страждають звичайні росіяни.
показать весь комментарий
04.08.2024 22:02 Ответить
З кожної рошенки йде якась копійчина на бригади і на благодійність.
А смокчуть - саме адепти Марафону
показать весь комментарий
05.08.2024 00:52 Ответить
Зеленечмо кажє , те самє , що і мурза :» віноват во всем только путін»,»Не расчеловечівайтє руських «казав Абдрістовіч , а падаль-ляк називає їх « партнерами» …………
показать весь комментарий
04.08.2024 21:28 Ответить
Якби Гаазький педіфіл владімір ліліпутін НЕ напав на Суверенну Україну - Українці були б живі.
У жертвах війни ЗАВЖДИ ВИННИЙ - агресор - росія та її вожак ліліпутін.
Для припинення жертв потрібно лише винонати рішення Гаазького суду по справі злочинця ліліпутіна.
Загратуй російського вожака і собача свора росіян розбіжиться по лісах...
показать весь комментарий
04.08.2024 21:43 Ответить
Якии ше Кара - Мурза? - послідовник Навального?
показать весь комментарий
04.08.2024 19:36 Ответить
мурза - ординець..
показать весь комментарий
04.08.2024 20:13 Ответить
F16 які отримала Україна оснащені найкрутішими системами про які русня не те що не догадується, а навіть не знають про існування таких https://t.me/pecherymordora356
показать весь комментарий
04.08.2024 19:37 Ответить
Вже знають і мають усі секретні дані завдяки знаємо кому.
показать весь комментарий
04.08.2024 23:24 Ответить
показать весь комментарий
04.08.2024 19:37 Ответить
Оце сто відсотків.
Це як наша як її там. Савченко. Ці всі опозиціонери, вони опозиціонери до *****. До нас вони такі ж самі імперці як і *****, тільки вони не у владі.
показать весь комментарий
04.08.2024 20:50 Ответить
Поки генерали сцирського просирають покровський напрямок,Драпатий у Вовчанську робить фантастичні речі кацапів не лише викинули за р.Вовча але й знову заблокували москалів на агрегатному заводі та відновили позиції станом на травень цього року.
показать весь комментарий
04.08.2024 19:43 Ответить
https://t.me/berezoview/30516 «Я досі, чесно кажучи, шокований прес-конференцією Кара-Мурзи, Яшина та Пивоварова. Я прослухав її повністю, включно з питаннями журналістів. Що мене особливо вразило: Україну згадувалася лише раз за 1,5 години» - німецький журналіст Петер Альтхаус .
показать весь комментарий
04.08.2024 19:45 Ответить
Невзоров очень взорвал эту тему про пацифистов выменяных кацапами на своих уродов кстати. Сильно притопил за простых русских. Очень убийственно. Стоить прочесть. В телеграмме есть его блог---личность противоречивая, но тему знает великолепно.
показать весь комментарий
04.08.2024 22:14 Ответить
Так нічого нового! Коли йшла Паризька конференція (фактично "переділ Європи" та створення нових національних держав ) - було те саме! Саме тоді з"явився постулат: "Російський демократ закінчується там де починається українське питання!"

Ось тобі характерні "предтечі" "Кара-мурз" та "Навальних":

У 1918 році, під час правління гетьмана Павла Скоропадського, деякі росіяни вирішили переїхати в Україну. Країна здавалася їм осередком спокою та стабільності - принаймні порівняно з більшовицькою Росією. У спогадах Скоропадського є цікаві спостереження про поведінку цих емігрантів. WAS публікує цей фрагмент мемуарів.

"Рідко якомусь уряду доводилося працювати за такої постійної злої критики, яка чомусь особливо розвинулася в Києві. Головними критиками були приїжджі.

Картина така: приїжджає змучена людина з комуністичного раю на Україну, звичайно про неї попередньо велося велике листування з данськими або німецькими посланниками в Петрограді чи Москві. Вона бомбардувала мене листами, а я з відповідними приписками з проханням про те, щоб допомогли його випуску з Совдепії, посилав ці прохання до міністерства закордонних справ для негайного клопотання про перепустку. Спеціально для розбору цих прохань у мене були призначені особливі години, оскільки на багато прохань мені доводилося писати особисто.

Після приїзду людина мовчить, спить, п'є і їсть - це перша стадія. Друга - хвалить, знаходить, що Україна прекрасна, і мова така милозвучна, і клімат хороший, і Київ красивий, і уряд хороший, все розумно - одним словом, рай! За цей час він встигає декого побачити з раніше прибулих і ось, так тижнів через два, входить в третю фазу. Ще веселий і люб'язний, знаходить, що все добре, але ось він їздив на візниках, вони вже дуже погані, і бруківка місцями неважлива, чому це тримають таких градоначальників.

- Так дозвольте, кажеш йому, Ви згадайте, що в Совдепії було, ми ж усього місяця два як працюємо, хіба можна тепер думати про візників і мостових, дякуйте Богові, що Ви живі.
- Так-то так, але все ж, - йде і на досить довгий термін.
Я вже розумів, що для нього настала четверта фаза.

Звичайно він вже не приходить додому, а його зустрічаєш або на вулиці, або ж де-небудь в театрі. Прекрасно одягнений, ситий, рум'яний і надзвичайно важливий.

- Знаєте Ви, що я Вам скажу, Ваша Україна дурниця, не має ніяких даних для існування, безсумнівно, що все це буде знищено, потрібно творити єдину неподільну Росію, та й українців ніяких немає, це все вигадка німців. Потім, знаєте, ну чому це в уряді тримати таких людей, - і пішла критика, і критика без кінця".
показать весь комментарий
05.08.2024 14:17 Ответить
Респектище! 👏👏👏👏👏
показать весь комментарий
04.08.2024 19:48 Ответить
Стосовно заяв російської "опозиції" що до зняття санкцій з простих росіян.

"Ани ни в чем не винаваты" снимите санкцию. Ідіть в сраку виродки.

Третій рік влада цих хороших расіянців тратить податки цих хороших расеян на зброю яка вбиває українців, на військових які вбивають українців. За три роки війни хоча би один хоросий расіянець спитав у своєї влади - куди йдуть податки?

Чому не будуються дороги, лікарні, школи. Чому рве дамби, вигорають ліси, проривають труби під землею залишаючи населення без води та опалення?

Ні разу, ніхто з хароших расіянців не спитав про це і не виступив проти. Значить всі т.з хороші расіянці зовсім не хароші і санкції не знімати потрібно, а підсилювати до тих пір, поки вони не почнуть своїй владі задавати правильні питання
показать весь комментарий
04.08.2024 19:50 Ответить
Я також був здивований словами цього карамурзи. Можна подумати що солдати всі вихідці з кремльовських боярів с блакитною кровʼю а не простий народ (як у 2014 році писали рашисти - шахтарі трактористи таксісти та слюсаря з токарями і будівельники). Тобто простий народ вбиває простий народ. Карамурза тупий балабол, тому що в рашистський ********* немає простого народу - там є людожери, упирі, наємники і тупі кідараси,яким по юух якісь санкції Заходу, вони, воюючи за бабло, навіть не знають що це слово означає і що воно таке???
показать весь комментарий
04.08.2024 19:52 Ответить
мурза імпєрець та ординець..
ніяка він не опозиція..
опозиція кому/чому?
імперцям, які паразитують на окупованих народах?
звичайно, що ні..
це бачать всі.. не сліпі ж..
показать весь комментарий
04.08.2024 20:19 Ответить
двічі травив ***** його , його батька - а бачте ,М яка ота імперська кровушка ...
показать весь комментарий
04.08.2024 20:40 Ответить
хотів би, отруїв би..
показать весь комментарий
04.08.2024 21:17 Ответить
Нічого дивного ...звичайні рашистські покидьки мімікрують ...
показать весь комментарий
04.08.2024 19:53 Ответить
Та їм просто фсб непрозоро натякнула, якшо вони не скажуть на пресухі того, що саме їм треба сказати (а підар яшин сказав, що обмін був для нього повною несподіванкою!), то вони усі втрьох розділять долю навального.
показать весь комментарий
04.08.2024 20:15 Ответить
Чи Саакашвили
показать весь комментарий
05.08.2024 00:47 Ответить
До речі, Саакашвили - ще громадянин України ?
показать весь комментарий
05.08.2024 00:56 Ответить
Дипломатично так сказав, що хороших не існує.

це повинно стати слоганом у всьому світі , бо так воно є і було завжди
показать весь комментарий
04.08.2024 19:54 Ответить
Москалі зробили заходу ін'єкцію "хароших русскіх"
показать весь комментарий
04.08.2024 19:56 Ответить
Від литвинів вже є одна "ін*єкція": тіхановская.
показать весь комментарий
04.08.2024 20:17 Ответить
ПОПРОСИЛИ ВІДДАТИ ОПОЗІЦІОНЕРІВ??? ОТРИМАЛИ???ЦІ КУРВИ БУДУТЬ ТЕПЕР ПРОПИХАТИ ВІДМІНУ САНКЦІЇ ДЛЯ ФАНАТІВ КАТА ХКУЙЛА...ВКИНУВ ХКУЙЛО ДЕСАНТ
показать весь комментарий
04.08.2024 19:57 Ответить
Будь ласка, вимкніть свій капс-лок; ми усі вас і так гарно чуємо.
показать весь комментарий
04.08.2024 20:19 Ответить
андрофагі цивільні чи демократичні нічим від орків військових не відрізняються. І хутин пуй, сталін, микола 2 чи малюта скуратов тут не причому. Це кодло /орда це образа для інших народів/, підлягає повній зачистці, а всі захоплені терріторії поверненню іншим народам від Сахалину до Карелії.
показать весь комментарий
04.08.2024 19:59 Ответить
Як тільки влучно сказано: образа для інших народів!
показать весь комментарий
04.08.2024 20:21 Ответить
Найточніший коментар на позицію "опущених опозиціонерів".
показать весь комментарий
04.08.2024 20:02 Ответить
Чесно кажучи, від кара-мурзи я такого почути не очікував. Завжди відносився до нього, як до справжнього радикального опозиціонера. А насправді воно виявилося купкою жалюгідного лайна... Оті три підари, що давали інтерв*ю, скоріше за все дали фсбшникам підписку, що саме про зняття санкцій будуть триндіти. А інакше їх і за кордоном кацапня дістане та замоче, як у випадку з Літвінєнко.
показать весь комментарий
04.08.2024 20:05 Ответить
Як ти так міг відноситись до московитів? Якщо вже 350 років , дійсно хороші це ті яких не видно в тепловізор
показать весь комментарий
04.08.2024 20:08 Ответить
Вы про вампиров?
Перед ними не открывается дверь супермаркета и если зимой подышат на стекло, оно не оттает. Вот на этом их и ловят
показать весь комментарий
04.08.2024 21:56 Ответить
👍
показать весь комментарий
04.08.2024 20:09 Ответить
Ця країна падалі невиліковна!
показать весь комментарий
04.08.2024 20:11 Ответить
Скільки ще Росія може вести війну https://www.rbc.ua/rus/author/garri-kasparov.html ГАРРІ КАСПАРОВ

всесвітньо відомий шахіст, російський опозиційний діяч

https://www.rbc.ua/rus/news/skilki-shche-rosiya-mozhe-vesti-viynu-1722248766.html

Це ще єдиний ,мабуть, кому можна не те що довіряти , а просто не чекати такого як від. АСВАБАЖДЬОННИХ .

Саме він на початку вторгнення закликав СЩА та Захід діяти як в покері - ризикувати й вигравати , коли Саліван нив про небезпеку ядерної... Він говорив саме про те, що утирка хйлівського можна спрогнозувати - тільки не показувати йому страху ...

Він не ванга, але я його прочитала й буду бачити , як воно буде...
показать весь комментарий
04.08.2024 20:24 Ответить
одна з цитат- від Каспарова
Людей, які виступають проти війни, в оточенні Путіна немає, саме тому, що війна їх годує. Інша річ, що там є поділ на групи, одна з яких виступає за продовження війни у найгарячішому варіанті, бо вона харчується грошима, які йдуть на зброю та військову техніку. Тоді як інша група вважає, що треба якось закріпити успіх, почати освоювати території, бо гроші підуть на будівництво баз. Тобто головне протиріччя з-поміж них - у способі розподілу коштів. Але принципової різниці щодо України там немає. України немає на політичній карті у путінській Росії. У них просто питання до методів, як це простіше робити. На мій погляд, зараз Путін схиляється більше до другої групи, яка шукає більш гнучкий варіант продовження війни через переговори, через зниження рівня протистояння, щоб потім виграти час для перегрупування та послабити режим санкцій."
показать весь комментарий
04.08.2024 20:26 Ответить
угарік кацпаров така ж імперська мразота як і інші!
було інтервʼю з цим покидьком, він порівнював Україну з Африкою, типу "аборігєни ж там разгаваривают на разньіх "нарєчіях", вот и НА Україні такая жеж ситуация"
показать весь комментарий
04.08.2024 20:59 Ответить
Для вас, росіян, безперечно Каспаров мразота. Через то, що він вашого карліка мразотою називає.
показать весь комментарий
04.08.2024 21:19 Ответить
Пам'ятаєте в 2022-му тригодинний стрім з пошти в білокацапії де прастиє расєянє відправляли додому намародерене в Україні?
Чи збереглося це відео?
От би крутити це відео цілодобово отим карамурзам!
показать весь комментарий
04.08.2024 20:12 Ответить
Це відео?
https://youtu.be/6vyY4rnJ7lA
показать весь комментарий
04.08.2024 20:34 Ответить
Ого, скільки путіних на пошті. Поки простий расєйський народ страдає від санкцій, прокляті путіни творять злочин.
показать весь комментарий
04.08.2024 22:42 Ответить
Так. Дякую!
показать весь комментарий
05.08.2024 05:41 Ответить
Яка опозиція - така й влада! І взагалі - завдяки діяльності таких от лібералів набирають силу диктаторські і авторитарні режими в світі. Лібералізм - це одне зі збочень демократії, або імпотенція демократії.
показать весь комментарий
04.08.2024 20:14 Ответить
Скоріше який народ - така влада , а вже з цього й виникає такий гібрид, як опозиція . Хоча ... 73івідсотки цю мою тероіюне підтверджують але є виправдання... В раашистів так не асимілювався український ген ( за масштабами відносності цього бидла) , як перекотипольне українство котре, й народило внуків з генами каокойразніци ... Й ця тупезна маса ПАТРЄБІТЄЛЕЙ вибрала собі владу паслєдишєй Яника
показать весь комментарий
04.08.2024 20:35 Ответить
Nu sitaia staraia Eiropa to poniatno . No kagda u vas polni efiri haroshih ruskih , vot eta siur ....hatia pri vlasti kantorskih agentov eta norm . K balshomu sozheleniu vi eta profukali v 2019om . Bez obid ...
показать весь комментарий
04.08.2024 20:15 Ответить
Це не опозиція, це стадо опущених підарів.
На росії більше немає опозиції.
показать весь комментарий
04.08.2024 20:17 Ответить
краще б
азовців, та інших українських полонених,
поміняли, визволили з катівень рф..

кому ці рабсійські опо-мудні-шпіони потрібні..
показать весь комментарий
04.08.2024 20:24 Ответить
Всі ці Мурзи не емігранти, а казачки заслані. Не відкидаю, що їх туди під легендою борцунів з кремлем і засилають. Потім вони дують у вуха провладним особам західних країн. Проста кацапня під виглядом втікачів від мобілізації буде формувати фізичну 5 колону на Заході в час Х. А чорні Мурзи будуть її легалізовувати. Курви козломорді. Запаскудили весь світ.
показать весь комментарий
04.08.2024 20:27 Ответить
Не Путин сделал народ стадом, а стадо выбрало и сделало из Путина такого правителя. Без миллионов согласных ничего такого бы не было. И это беда /А.Макаревич/
показать весь комментарий
04.08.2024 20:28 Ответить
Запад разменяо агентов ФСБ на агентов ФСБ и радуется.
показать весь комментарий
04.08.2024 20:38 Ответить
Хорошие кацапы - мёртвые кацапы....
показать весь комментарий
04.08.2024 20:41 Ответить
Міністр Ландсбергіс гарно сказав. Дуже точні слова - не відкрутишся.
показать весь комментарий
04.08.2024 20:47 Ответить
... фашизм, совок, рашизм це діагноз суспільства, небезпечний .
показать весь комментарий
04.08.2024 20:57 Ответить
Ці амеби роблять вигляд що війни Рашистської Фашизації проти України не існує.
І виглядають ці борцуни "проти" ***** зовсім не так як виглядають наші військовополонені...
показать весь комментарий
04.08.2024 20:57 Ответить
Теж звернула увагу, що вони досить відкормлені.
показать весь комментарий
04.08.2024 21:53 Ответить
абсолюьно вірно. то людожери, їм не те що санкції, їм стерилізація та утилізація потрібні.
показать весь комментарий
04.08.2024 21:01 Ответить
Можно вывезти рашистов из росии, но нельзя вывести росию из рашистов....
показать весь комментарий
04.08.2024 21:08 Ответить
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!100!!!!!!!!!!!!!
показать весь комментарий
04.08.2024 21:13 Ответить
щира подяка литовцям і всім небайдужим за солідарність з Україною
показать весь комментарий
04.08.2024 21:12 Ответить
Міністру рєспєкт!
показать весь комментарий
04.08.2024 21:20 Ответить
Та це кремлівські концерви.
показать весь комментарий
04.08.2024 21:36 Ответить
"Крим нє будєрброд" -- друга серія

Або "православниє мал"чікі в трусіках страдауют" .

Це підкреслює одну істину -- опозиція може бути лише в демократичній країні , а в країні кривавого диктатора й тим більш під час кривавою війни є свої й є ворог . Й хто не пітримує прямо й відверто ЗСУ , хто не позіцінує себе як інтересант перемоги ЗСУ -- усе це не опозиція , це іншій тип ворогу . РДК -- ось це опозиція до ***** ... А ось цей непотреб повинен осісти у США чи ЕС читати там лекції по "рассєя наших мєчт на факультетах литератури у стилі фантазі .
показать весь комментарий
04.08.2024 21:51 Ответить
А от Зельоні почали масову компанію про "хароших рузькіх. і плахово путіна". Обдристовича знову почали транслювати з його мессиджами.
показать весь комментарий
04.08.2024 23:00 Ответить
Гарне згадування ...Люся Дристович у відомих бувших журналістів ЄХО МОСКВИ відстоював думку , як ідея Приведення Буратіно до влади булав в денаціоналізіцацї західняцького менталітету українців, бо уся Україна вже готова ТІПА була бути не національною державою а країною "народу світу "... Буратінку на це натаскували (мабуть й сама Люся ) - "какаяразніца "тому підтвердження... Але після ОМАНСЬКОГО вояжу Буратінки до Патрушева , на вулиці вийшли АТОвоїни та просто патріоти з ЧЕРВОНИМИ ЛІНІЯМИ ...І й лише після того як вова обісрався виконувати оманщину , він осмілів навіть почав виходити на паради перед військами ... Вдруге він обісрався тікати ,як Янукович, вже від війни .
Двічіобісратий залишився зі своїм регентом Козирем тормозит усіма силами й хитростями знищення ворога , та МАРОДЕРИТИ собі на офшори. . А США та усі пратнери повинні були, заплющивши очі на зрадників у владі України, тягти лямку імітації шляху України до перемоги . Бо виявилися у Європі самі не готові до таких масштабів ,а у США головна мета, мабуть, перемолоти якомога більше рашистів ослабивши рашку.прикриваючись типу страхом про ядерну війну ,,,
ТОМУ ЦЮ ГНИЛЯТИНУ КРЕМЛЯ НА БАНКОВІЙ МОВЧКИ ТЕРПІЛИ! Й дотерпілися до виборів у США та до пересратості вже НАРЕШТІ Європи , а що ж буде коли переможе Трамп... А Україна як арена чекань та перебудов у мізках лідерів тсвіту та партнерів...Чому промову Залужного ніхто вголос не коментував - бо вона апокаліптична , й показала СИЛЬНИМ СВІТУ ЦЬОГО що вони лузери.
показать весь комментарий
05.08.2024 00:16 Ответить
99% русских которые работают на публику это маскарад КГБистов, которые быстро сдуваються на Украинском, крымском и подобных вопросах. Им поставили задачу совместно дискредитировать путина, мол только из за него одни беды, а о том кто должен будет вместо него прийти к власти, ни слова, как и призывов к диверсиям в тылу для помощи ВСУ. Самое загадочное, что твориться в голове тех русских что до сих пор верят своим "либералам". На что они надеяться ? Не важно как и когда уберут путина, на его место поставят человека, заранее определенного ФСБ, бывшими КГБистами. Верить русским либералам, это как украинцам верить Зеленскому, Ермаку и Арестовичу.
показать весь комментарий
04.08.2024 23:33 Ответить
розумна людина. Респект Ландсбергісу!
показать весь комментарий
05.08.2024 02:37 Ответить