9151 посетитель онлайн
4 858 26

В РФ задержаны еще двое чиновников Минобороны, их обвиняют в хищении бюджетных денег, - СМИ

У РФ затримали ще двох чиновників Міноборони, їх звинувачують у розкраданні бюджетних грошей, - ЗМІ

В России задержали еще двух чиновников Министерства обороны: директора парка армии РФ "Патриот" в Московской области Вячеслава Ахмедова и заместителя начальника главного управления инновационного развития министерства генерал-майора Владимира Шестерова. Обоих подозревают в хищении бюджетных денег.

Об этом пишет DW со ссылкой на Следственный комитет РФ, информирует Цензор.НЕТ.

Отмечается, что в рамках расследования по подозрению в мошенничестве суд взял Ахмедова под стражу, а решение о мере пресечения Шестерову еще принимается.

"По данным следствия, указанные лица вместе с соучастниками причастны к хищению бюджетных денег, выделенных на обеспечение деятельности и функционирования центрального военно-патриотического парка культуры и отдыха вооруженных сил РФ "Патриот" и конгрессно-выставочного центра "Патриот"", - заявили в СК.

СМИ также отмечают, что Шестеров стал пятым российским генералом, которого задержали с конца апреля 2024 года.

Напомним, что в конце мая в России арестовали начальника Главного управления связи Вооруженных сил РФ генерал-лейтенанта Вадима Шамарина. Он является заместителем начальника Генерального штаба РФ Валерия Герасимова. Шамарина задержали на взятке.

Также ранее сообщалось, что заместителя министра обороны РФ Тимура Иванова задержали по подозрению в получении взятки.

Топ комментарии
+38
А в Україні можна далі красти: Рєзніков підтвердить.
показать весь комментарий
05.08.2024 18:14 Ответить
+22
Десь у куточку хіхікнув резніков
показать весь комментарий
05.08.2024 18:16 Ответить
+16
В Україні, в раді, на другому читанні закон - якшо вкрав, та сплатив штраф - різницю можеш класти до офшорів. Бінго, зеленский.
показать весь комментарий
05.08.2024 18:22 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А в Україні можна далі красти: Рєзніков підтвердить.
показать весь комментарий
05.08.2024 18:14 Ответить
ви нє панімаіті-ета другоє...
показать весь комментарий
05.08.2024 18:18 Ответить
Наївна Ви людина. Їх не за крадіжки саджають, а за те, шо "нє по чіну" стали красти. Стародавня російська традиція. Шойга з герасімовим на місцях і при майні. А крали не менше.
показать весь комментарий
05.08.2024 18:28 Ответить
Їх спадають, тому що іде перерозподіл потоків. Прийшли нові люди і забирають кормушку собі.
показать весь комментарий
05.08.2024 19:09 Ответить
Их не за воровство сажают, а за сферы влияния и контроль потоков. Тупо делят влияние и бабло
показать весь комментарий
05.08.2024 19:16 Ответить
Саме тк,мені пох.. що там робиться у Моськовії,а от в Україні кремлівські гниди у ломпасах себе непогано почувають!!))
показать весь комментарий
05.08.2024 19:09 Ответить
Десь у куточку хіхікнув резніков
показать весь комментарий
05.08.2024 18:16 Ответить
Взагалі обісцявся від сміху.
показать весь комментарий
05.08.2024 18:48 Ответить
Отой шо праворуч на дЕрьмака схожий.
показать весь комментарий
05.08.2024 18:18 Ответить
В Україні, в раді, на другому читанні закон - якшо вкрав, та сплатив штраф - різницю можеш класти до офшорів. Бінго, зеленский.
показать весь комментарий
05.08.2024 18:22 Ответить
якісь занадто складні схеми з цими парками. Схєматоз повинен бути простим як яйце.
показать весь комментарий
05.08.2024 18:24 Ответить
По 17 грн?
показать весь комментарий
05.08.2024 18:46 Ответить
Наші білі и пухнасті - то на рашці не можуть нажертися
показать весь комментарий
05.08.2024 18:28 Ответить
Молодці-нагородити.
показать весь комментарий
05.08.2024 18:33 Ответить
Генерал минус майор - ХРЮН!!! 🐷

Хрючил не слабо!
показать весь комментарий
05.08.2024 18:35 Ответить
Тот, что справа, вложил всё в себя. Можно его обезжирить (как мусора говорят).

показать весь комментарий
05.08.2024 18:37 Ответить
От курва!

Рейхстаг збудував на 2 метра нижчий!
показать весь комментарий
05.08.2024 18:42 Ответить
Суща правда. Он за що звязківця арештували. Йому завод-виробник протягом більше 10 років виплачував маржу за закупівлі в єдиного виробника. За мнєнієм шапіто усьо законно. А кадровика за що -друг вірмен,бувший зампотил ВУ, заплатив гроші за те, що курсанти випуску стали проживати в його ж готелі, який був раніше казармою цього ж училища. Банкова здивована тому що там це і на дисциплінарний проступок не тягне.
показать весь комментарий
05.08.2024 18:43 Ответить
Зельоі аж бігом копіюють Кацапію. Але не в цьому. У нас всі розкрадальники в порядку. Живуть і процвітають. Згадалось з дитячого Єралашу - "Патаму, что ми банда!"
показать весь комментарий
05.08.2024 18:59 Ответить
Перерозподілення фінансових потоків. Нічого нового, все те саме.

В кацапів завжди крали в армії, за винятком періоду Леніна та Сталіна.
показать весь комментарий
05.08.2024 19:10 Ответить
вони теж продавали яйка по 17?
показать весь комментарий
05.08.2024 19:27 Ответить
Мене абсолютно не цікавлять кацапські корупціонери.

Я маю лиш одне питання до преЗЕдента: " Коли вже візьметесь за своїх злодіїв з вашого найближчого оточення?"
показать весь комментарий
05.08.2024 19:44 Ответить
А в Україні Лыдор дав зелене світло красти й красти. З усього, всюди, у дітей, у військових, у пенсіонерів. Трясця, його вішати треба замість поїздок у Швейцарію, яка принесла Україні НІЧОГО. Проте він обіцяє те, що від нього не залежить, бо ***** срав на цього Лідора. З кремлівської башти. З усього, пояснення про наступний проривний пояснює чого Лідор ще не покинув Банкову. У 2019 році він провалив "погляд у вічі сам-на сам". І ніякої реакції, ніякого пояснення. Ось і зараз триндить ні про що, обіцяє про те чого ніколи не станеться. Коротко, підла потвора, яка сподівається на наївність українця. Ось хто Лыдор.
показать весь комментарий
05.08.2024 20:12 Ответить
Може кацапи і Рєзнікова того, а то наші дебіери з прокурорами не того.
показать весь комментарий
05.08.2024 21:27 Ответить
Якась крана нелюдів та Росія ! За розкрадання бюджетних грошей от так просто взяли і заарештували! Хіба так можна ?!! Вони ж люди! В них же сім'ї, діти! Українці так не роблять!
показать весь комментарий
05.08.2024 22:26 Ответить