5753 посетителя онлайн

Оккупанты продолжили продвигаться на Донетчине: под контролем РФ - Комышевка, Заветное и Новожеланное. КАРТА

Донеччина (фото ілюстративне)

21 августа россияне захватили еще 3 населенных пункта в Донецкой области.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на DeepState.

По данным аналитиков, враг захватил Камышевку, Заветное и Новожеланное Донецкой области.

Также враг продвинулся возле Николаевки Донецкой области.

Карта просування росіян на Донеччині

В то же время DeepState обновил карту продвижения Сил обороны Украины в Курской области России.

Топ комментарии
+8
Зрозумійте що так зване захоплення Курської Області це відволікання від Донбасу. Зелені зрадники здають Донбас каzапам.
показать весь комментарий
22.08.2024 03:01 Ответить
+4
Якийсь піз*ец , по три села здаємо , а в рашці захоплюємо , вирішили обмінятися територіями?
показать весь комментарий
22.08.2024 07:11 Ответить
+4
Якщо раніше ворог за добу просувавсся кілька сот метрів то зараз захоплює цілі селища ,це є наслідок, зміни вищого військового керівництва ,зрив мобілізації ,відсутність фортифікаційних споруд і відсутність будь якого патріотичного виховання.
показать весь комментарий
22.08.2024 07:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Зрозумійте що так зване захоплення Курської Області це відволікання від Донбасу. Зелені зрадники здають Донбас каzапам.
показать весь комментарий
22.08.2024 03:01 Ответить
А кацапи частину Курської області ?? Сенс ?
показать весь комментарий
22.08.2024 10:15 Ответить
Де чудо-зброя?((Де літаки?((
показать весь комментарий
22.08.2024 06:36 Ответить
Якийсь піз*ец , по три села здаємо , а в рашці захоплюємо , вирішили обмінятися територіями?
показать весь комментарий
22.08.2024 07:11 Ответить
Якщо раніше ворог за добу просувавсся кілька сот метрів то зараз захоплює цілі селища ,це є наслідок, зміни вищого військового керівництва ,зрив мобілізації ,відсутність фортифікаційних споруд і відсутність будь якого патріотичного виховання.
показать весь комментарий
22.08.2024 07:18 Ответить
це наслідок безвідповідальної повідінки у 2019 році
показать весь комментарий
22.08.2024 07:56 Ответить
те що 95 вилизував, то беззаперечно, але багато кому це подобалось
показать весь комментарий
22.08.2024 08:02 Ответить
Ідіот!
показать весь комментарий
22.08.2024 08:10 Ответить
1. Люди дивляться на мапу і рефлексують. І задають питання - у нашій армії 1,2 млн ОС. Расєйський контингент - 600 тис. От і незрозуміло люДям. А те що на терит. РФ ще 1,2 млн. армія, хто ж про це згадує.
2.Крим ? У лоба ? Нащо у лоба ?? Наразі ЗСУ демонструють гарну тактику. Нажаль повільно все відбувається. З об"єктивних причин.
показать весь комментарий
22.08.2024 10:21 Ответить
Свіжозліплений Кирилл, про які 8 днів мова?
показать весь комментарий
22.08.2024 08:52 Ответить
зато бидлу замилили очі захопленням Курщини.
цирк якийсь.
показать весь комментарий
22.08.2024 07:51 Ответить
Слобожанщину та Стародубщину звільняти все-одне доведеться. І зараз це зробити легше.
показать весь комментарий
22.08.2024 09:00 Ответить
Ідійот.
показать весь комментарий
22.08.2024 10:24 Ответить
Бидло тут тільки ти і тобі подібні тролі на кацапському підсосі
показать весь комментарий
23.08.2024 00:47 Ответить
ти тупа скотина: поки усі хлопають у долоні за Курськ, уходять кожен жень по 3-5 українських населених пунктів. чи тобі повилазило? ти цього не бачиш? так ось як раз ти і є бидло, якому кинули кістку. якби ти не був би цим бидлом, ти б невисрав свій бидлокомент.
показать весь комментарий
23.08.2024 08:38 Ответить
Транс йолоп, хто хлопає крім тебе бидла і таких самих зелених зрадників?
показать весь комментарий
24.08.2024 23:41 Ответить
ти ж і є бидло, бо ти не догнав комента і відреагував на нього як примітивна 73%номозгла скотина.
показать весь комментарий
25.08.2024 03:02 Ответить
Ось і виправдовувач на підсосі з'явився.
показать весь комментарий
22.08.2024 08:00 Ответить
Гівна тобі на лопаті та побільше, як справжньому кацапу! Ти виправловєш сдачу Донбасу і ще вимагаєш контрг аргументів?
показать весь комментарий
22.08.2024 08:09 Ответить
Який калібрований каZап до нас завітав. Навіть про клубніку у пана не забув прокукурікати.
показать весь комментарий
22.08.2024 08:55 Ответить
Дайте мені саблю, піду в атаку!!!
показать весь комментарий
22.08.2024 08:55 Ответить
❗️Україна втрачає території Сході через погано навчених мобілізованих, - інтерв'ю наших військових для AP

Головне:
Деякі новобранці відмовляються стріляти по росіянам. Деякі навіть пішли зі своїх постів, покинувши поле бою взагалі.
Командири кажуть, що новобранці сприяли серії територіальних втрат.
Їм бракує навіть мінімального рівня підготовки.
За словами кількох командирів і бійців, командири тепер хочуть провести власні мобілізаційні дії.
показать весь комментарий
22.08.2024 09:13 Ответить
Потрібно зелених лядєй з ВР кабміну і жОПи відправити виконувати свій обов'язок на передовій