3955 посетителей онлайн
1 985 38

При необходимости Украина будет обеспечивать образование детям в Курской области, о перемещении несовершеннолетних речь не идет, - замминистра образования Винницкий

курська область

Украина готова обеспечивать образование детям в Курской области при необходимости, о перемещении несовершеннолетних граждан через границу на территорию Украины речь не идет.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Интерфакс-Украина, об этом заявил заместитель министра образования и науки Украины Михаил Винницкий.

"Международное гуманитарное право не позволяет перемещение в условиях оккупации или военных действий несовершеннолетних граждан через границу. Мы очень сильно осуждаем нашего врага, который перемещает детей украинских граждан на территорию Российской Федерации. Мы считаем это фундаментальным нарушением человеческих прав. Поэтому однозначно речь не идет о каких бы то ни было перемещениях детей из Курской области на территорию Украины", – сказал Винницкий.

По его мнению, если ситуация будет продолжаться так, как она развивается сейчас, то в конце сентября - начале октября придется составлять план обеспечения образования несовершеннолетним детям в Курской области.

Винницкий также отметил, что в Минобразования была озвучена идея присоединения сельскохозяйственного техникума в Судже к Сумскому национальному аграрному университету, однако никаких действий для этого пока не предпринималось.

"Есть сельскохозяйственный техникум в Судже. И курсирует идея о том, чтобы присоединить его к Сумскому национальному аграрному университету. Такая идея озвучена была в министерстве до сих пор. Движений в эту сторону у нас пока нет", - сказал замминистра.

Топ комментарии
+10
звичайно українською мовою)))
показать весь комментарий
22.08.2024 16:48 Ответить
+6
А те, що орки ламають свідомість дітей на ТОТ, як з цим бути? Чи вже забитий болт на ті частини Херсонської та Запорізької областей?
показать весь комментарий
22.08.2024 16:50 Ответить
+6
Авжеж
показать весь комментарий
22.08.2024 17:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
звичайно українською мовою)))
показать весь комментарий
22.08.2024 16:48 Ответить
Авжеж
показать весь комментарий
22.08.2024 17:29 Ответить
показать весь комментарий
22.08.2024 18:45 Ответить
Ну і вступайте до лав Української Армії...
показать весь комментарий
22.08.2024 16:48 Ответить
Віктор Федорович, а чого ви в армії не служили і чого вас відрахували з Єнакієвського гірничого технікуму? Але я завжди голосую за вас!
показать весь комментарий
22.08.2024 16:59 Ответить
Ти голосував за Януковича тому що його відрахували з Єнакієвського гірничого технікуму і тому, що він не служив у Армії...а яке це має відношення до того, що я закликаю українців з окупованих російськомовними банд формуваннями українських територій вступати до лав Української Армії? ти сам не російськомовний?
показать весь комментарий
22.08.2024 17:08 Ответить
він невдало пожартував, та ім'я\по-батьк. в Вас, усеж, де що нагадує )
показать весь комментарий
22.08.2024 18:06 Ответить
Ну так. У Херсонській області є викладачі, що пройшли кацапську перекваліфікацію.
показать весь комментарий
22.08.2024 16:48 Ответить
А те, що орки ламають свідомість дітей на ТОТ, як з цим бути? Чи вже забитий болт на ті частини Херсонської та Запорізької областей?
показать весь комментарий
22.08.2024 16:50 Ответить
А що можна зробити на територіях, які не контролює Україна?
показать весь комментарий
22.08.2024 17:01 Ответить
те шо в курську...
показать весь комментарий
22.08.2024 17:28 Ответить
Залікова відповідь!
показать весь комментарий
22.08.2024 17:56 Ответить
зроби
показать весь комментарий
22.08.2024 18:07 Ответить
знову 65 річні?
показать весь комментарий
22.08.2024 18:13 Ответить
Треба готуватись до жорсткої люстрації запроданців-вчителів. Треба готуватись до м'якого повернення свідомості дітей в лоно Неньки. І головне - треба готуватись до жорстоких розмов з батьками. Бо нормальні батьки не кинуть своїх дітей в мозкорубку парашинської освіти. Вже краще най будуть неучами.
показать весь комментарий
22.08.2024 17:59 Ответить
Віддать їм усі підручники - які вони завезли на окуповані території (крім історії та географії) Бо історія їхня - брехня А географія - щоб вони її не знали та питалися у місцевих : "Как прайти в Варонеж Киевскай области?" (як спитав один кацап (заросший як троглодит і у жіночому "пуховику) під осінь 2022-го бабку на Чернігівщині)
показать весь комментарий
22.08.2024 16:53 Ответить
За потреби навчимо, нагодуємо, забезпечимо житлом, напоїмо, ну а **** - бабла ж хоч жопою жуй, можемо дозволити...
показать весь комментарий
22.08.2024 16:55 Ответить
Логічно. Бабла так завалісь що просто немає куди дівати. Половина дітей на "удальонці" вчиться бо то барабани то сковорідки.
показать весь комментарий
22.08.2024 17:02 Ответить
Розумію що сарказм. Тому просто доповнив пост
показать весь комментарий
22.08.2024 17:03 Ответить
Тю, проведіть там мобілізацію. Згребіть всіх самців віком 18-100, видайте саперні лопатки і вперед, на штурм. Кацапи так робили і вирішили одразу дві проблеми - 1)зменшили потенційно нелояльне населення на окупованих територіях і 2) закидали ЗСУ додатковим мʼясом.
показать весь комментарий
22.08.2024 16:59 Ответить
Раніше кацапами в Україні називали всіх російськомовних.
показать весь комментарий
22.08.2024 17:12 Ответить
Раніше це 300 років тому?
показать весь комментарий
22.08.2024 17:39 Ответить
До 2019.
показать весь комментарий
22.08.2024 17:44 Ответить
До 2019 весь Київ на російській розмовляв.
показать весь комментарий
22.08.2024 18:30 Ответить
нас амнесті, оон і проча шобла живцем зїсть
показать весь комментарий
23.08.2024 01:29 Ответить
Угу, якісну освіту і щодня по 10 баксів кишенькових грошей.
показать весь комментарий
22.08.2024 17:04 Ответить
Ми маємо знищити все що має військове значення від Курська до Бєлгорода швидко і вийти з окупованих територій без втрат. Нам не потрібне утримання кацапів на рівні міжнародних стандартів окупації. Занадто дорого обійдеться, а "учіть дурака - только портіть". Єдиний вид на планеті який сприйняв ідеї Троцького про трудові армії (Гулаг) та "Жєлєзной рукой загонім чєловечєчтво к счастью" нехай і далі перебуває у "власному соку". У нас мета не в захопленні та утриманні кацапських територій, а в знищенні воєнки ***** і вигнання окупаційних військ з України в *********.
показать весь комментарий
22.08.2024 17:04 Ответить
Кожен ранок хай починають з виконання "путін ху@ло", за пару тижнів вони про нього так і будуть думати.
показать весь комментарий
22.08.2024 17:05 Ответить
Всі кацапи знають хто *****, але страх змушує мовчати.
показать весь комментарий
22.08.2024 22:51 Ответить
Це для цього нам підняли податки? Пенсії, соцвиплати ж українцям заморозили.
показать весь комментарий
22.08.2024 17:14 Ответить
податки зелені підняли тому шо українці то дойна корова - іншої нема..
показать весь комментарий
22.08.2024 17:23 Ответить
Щоб окрім зеленої шобли, яка краде 24 години на добу, посадити на нашу шию ще й каZапів?
показать весь комментарий
22.08.2024 17:30 Ответить
буба чемпіон!
ми все вирішили в 19му році...
показать весь комментарий
22.08.2024 17:35 Ответить
Включіть їм там марафон!
І радіо байрактар!
показать весь комментарий
22.08.2024 18:18 Ответить
Потрібно швидше закінчувати цю операцію, накуй нам ці кацапи здалися, нехай вчаться онлайн