6276 посетителей онлайн
3 237 22

Сырский в День памяти защитников Украины: Они отдали жизнь за свободу всего украинского народа

сирський

Главнокомандующий ВСУ Александр Сырский обратился к украинцам в День памяти защитников Украины. Он напомнил, что 29 августа - 10-я годовщина кровопролитных боев за Иловайск.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом говорится в заметке главнокомандующего ВСУ на Facebook-странице.

"Помните, что несмотря на потери и обман врага, наши воины не сдались, а продолжили прорыв из ловушки и борьбу. Этот день всегда будет напоминать нам о коварстве и вероломстве российского агрессора, о том, что любые переговоры с террористами и убийцами являются смертельно опасным делом, и что доверять им нельзя", - отметил Сырский.

Генерал поблагодарил украинских матерей и отцов за их детей, которые отдали свои жизни за независимость Украины, свободу украинского народа.

"Ваши дети - настоящие герои, их подвиг не напрасен и запечатлен в памяти нашего народа навечно. Вечная память и слава украинским защитникам и защитницам павшим в борьбе за независимость, суверенитет и территориальную целостность Украины! Мы победим!" - подчеркнул Сырский.

Топ комментарии
+14
Пішов ти....
Ница істота.
Якого ти брав цю посаду ??? За бабло ? Ні честі, ні совісті, ні таланту.
Нагородили Гнатова за здачу міст. Жодної перемоги. Зате чергове звання.
показать весь комментарий
29.08.2024 07:54 Ответить
+12
Ти дивись, поменше пафосу, побільше справ.
Бо поки що ці терористи обігрують тебе всуху.

Як би за результатом твоєї діяльності не довелось все одно йти на переговори з терористами, та ще й в дуже слабкій позиції. Чи за результатами програних битв у них під контролем опиняться великі теріторії.
Бо мабуть ще гірше і ганебливо ніж вести переговори з терористами це програвати їм теріторії своєї держави і громадян, чи не так?
показать весь комментарий
29.08.2024 08:09 Ответить
+11
Тому Сирський віришів піти перевіреним способом: просто програти битву.
показать весь комментарий
29.08.2024 07:56 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Пішов ти....
Ница істота.
Якого ти брав цю посаду ??? За бабло ? Ні честі, ні совісті, ні таланту.
Нагородили Гнатова за здачу міст. Жодної перемоги. Зате чергове звання.
показать весь комментарий
29.08.2024 07:54 Ответить
Якщо ви не в курсі - в армії не обирають посади, а призначають на посади і навіть попре твоє бажання
показать весь комментарий
29.08.2024 08:14 Ответить
"накраща битва та, яка не відбулась"

" Мистецтво війни"
показать весь комментарий
29.08.2024 08:31 Ответить
Які переговори? Там тупо недоговороздатні люди. Подивіться список порушених ними договорів. Там люди живуть в брехні й брехнею. Цинічно й нагло обстрілюючи нас вивезеними від нас ракетами під їх же гарантії. Які можуть бути домовленості? Це сатанізм чистої води
показать весь комментарий
29.08.2024 07:55 Ответить
Всі війни завершуються переговорами,капітуляції тут не буде ні в них, ні в нас.
показать весь комментарий
29.08.2024 08:21 Ответить
Не завжди.
Для прикладу: 1951 року Японія уклала Сан-Франциський мирний договір із США та союзниками, який СРСР відмовився підписати. Радянсько-японська війна закінчилася, проте мирна угода між обома країнами ніколи укладена не була. Через це, юридично, Друга світова так і не закінчилася.
показать весь комментарий
29.08.2024 08:57 Ответить
Тому Сирський віришів піти перевіреним способом: просто програти битву.
показать весь комментарий
29.08.2024 07:56 Ответить
"Що стосується представників Російської Федерації на другому саміті миру. Це бажання всіх країн. Вони хочуть. Вони вважають, що таким чином може бути шанс закінчення війни", - пояснив Володимир Зеленський.

сирський ти слідкуй за своїм язиком! ти, чув, що сказав головний воїн, голуб миру переговорник, смотрітель в очко, зе!гундос?
показать весь комментарий
29.08.2024 08:05 Ответить
А для чого ти згадав Іловайськ , 10 років пройшло , камінь в бік Порошенка . Хочеш відмити зеленського ? З 2022 року по сьогоднішній день відбулось набагато значущих поразок давай і їх відмічати .
показать весь комментарий
29.08.2024 08:07 Ответить
сьогодні, дебіле, День памяті за загиблими
показать весь комментарий
29.08.2024 09:13 Ответить
Гинуть кожен день і будуть гинути поки тягнеться ця війна (по твоєму СВО) А ти не подумав чому приурочили до Іловайська , чому не до Бучі , чому не до Маріуполя , чому не до Ізюма ... там народу загинуло набагато більше чим в Іловайську. Ти що таким чином хочеш відбілити всяку зелень ?
показать весь комментарий
29.08.2024 14:14 Ответить
Ти дивись, поменше пафосу, побільше справ.
Бо поки що ці терористи обігрують тебе всуху.

Як би за результатом твоєї діяльності не довелось все одно йти на переговори з терористами, та ще й в дуже слабкій позиції. Чи за результатами програних битв у них під контролем опиняться великі теріторії.
Бо мабуть ще гірше і ганебливо ніж вести переговори з терористами це програвати їм теріторії своєї держави і громадян, чи не так?
показать весь комментарий
29.08.2024 08:09 Ответить
Щоб зелень, та не обісралася? Підождіть, вони просруть увесь Донбас, потім - просруть Курськ, просруть тил, а потім, при розбитій армії і тилу, вже й капітуляція намалюється, під брехливі пафосні псевдо-патріотичні висери. Гундосий Іуда доб'є Україну, так чи інакше ось побачите.
показать весь комментарий
29.08.2024 10:08 Ответить
Автори https://youtu.be/_qwyZYbcoFU?t=877 Курської операції + перспективи.
показать весь комментарий
29.08.2024 15:29 Ответить
Интересно, а его родители которые поддерживают путина, считаются пособниками террористов или нет?
показать весь комментарий
29.08.2024 08:19 Ответить
А шо це у нас суто военне керивництво робить полiтичнi заяви?
показать весь комментарий
29.08.2024 09:05 Ответить
Сирьский с* ка ...тоді 10 років по тому ...кожна собака ,намагалася зірвати захист України ...який зміг організувати Порошенко ...а сьогодні, ти здав пів України, майже до Дніпра !!! ти куди стрілки хилиш ? Кішеньковий рупор 🤡 !!!!!
показать весь комментарий
29.08.2024 09:12 Ответить
А чого битву пiд Жовтими Водами не згадав? Що в Покровському?
показать весь комментарий
29.08.2024 09:16 Ответить
шановний сирський, а щож ти про свого протаже, хомчака не згадав, зрадника який кинув бійців під кулі москалів, рятуючи своє нікчемне життя.....

:
показать весь комментарий
29.08.2024 09:56 Ответить
Сирский якись авантюрист, як і Зеля, на фронті полний пістец, як 10 років тому🤬
показать весь комментарий
29.08.2024 11:12 Ответить
Звісно, що варто вшанувати, але чи не с кожного відра трубили, що то Порох винен??
"Пам'ятаймо, що попри втрати та обман ворога, наші воїни не здалися, а продовжили прорив із пастки та боротьбу."
показать весь комментарий
29.08.2024 15:47 Ответить
Ніби ви їх рахуєте чи тобі особисто когось шкода.
Смішно ж..
Сирський тримає на посадах бездарів, на совісті яких купа життів. Бо вони йому подобаються.
показать весь комментарий
29.08.2024 16:42 Ответить