5673 посетителя онлайн
10 138 163

Экспорт избыточного вооружения может принести Украине $2 млрд налоговых поступлений за полтора года, - представители ОПК

Українське озброєння

Контролируемый экспорт украинского оружия позволит не только сохранить рабочие места и укрепить экономику, но и будет способствовать увеличению обеспечения ВСУ.

Об этом шла речь на круглом столе, организованном Комитетом по вопросам экономического развития Верховной Рады, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на National Association of Ukrainian Defense Industries.

Как отмечается, во время встречи председатель комитета Дмитрий Наталуха обратил внимание на необходимость создания благоприятного инвестиционного климата для сотрудничества с целью развития военных технологий в секторе оборонно-промышленного комплекса Украины (ОПК), возможности которого постоянно растут.

"Сейчас с вопросом масштабирования производства может конкурировать разве что вопрос его финансирования", - сказал Наталуха. По его словам, мероприятие было организовано для того, чтобы изучить, насколько контролируемое открытие экспорта избыточного вооружения может принести Украине дополнительные финансы.

Кто присутствовал на мероприятии?

На заседании присутствовали представители компаний украинского ВПК и профильных ассоциаций и объединений, в частности "ФРУ Defence", "Технологические силы Украины", "Лига оборонных предприятий Украины" и NAUDI. Во время мероприятия представители ВПК заверили, что безусловным приоритетом для них является обеспечение потребностей Сил безопасности и обороны. Вместе с тем они обратили внимание народных депутатов на то, что производственные мощности отечественного ОПК составляют до 20 миллиардов долларов в год, тогда как бюджет способен закупить оружие и боеприпасы всего на 6 миллиардов.

Експорт озброєння
Експорт озброєння
Експорт озброєння

Комплексный подход к вопросу экспорта избыточного вооружения

Представители ОПК отметили необходимость комплексного подхода к вопросу экспорта, который должен учитывать позицию военных, органов исполнительной власти, спецслужб и производителей. Открытие экспорта может стать стратегическим шагом для усиления экономики страны и развития оборонной промышленности. Сейчас из-за дефицита финансирования предприятия ОПК могут обанкротиться, поскольку все оборотные средства предприятий инвестированы в разработку новых технологий и расширение производства. По данным представителей ОПК, в случае контролируемого открытия экспорта Украина может получить до 2 миллиардов долларов дополнительных налоговых поступлений за полтора года. Соответственно, эти дополнительные средства будут направлены на закупку оружия и боеприпасов для Сил обороны.

"Сегодня украинские производители не имеют прямого юридического запрета на экспорт своих изделий и продукции, но в условиях активной войны вопрос разрешения экспорта вооружения становится особенно сложным и важным. Парламент должен стать площадкой для поиска правильного решения, которое должно быть наработано вместе с профильными ведомствами, производителями и, в первую очередь, военными, которые знают актуальные потребности здесь и сейчас, с поля боя. И эти потребности должны быть в первую очередь обеспечены, а все, что является избыточным и что не контрактует государство, может быть предметом обсуждения в рамках вопроса открытия экспорта", - отметил председатель подкомитета по вопросам регионального сотрудничества и торговли Комитета по вопросам экономического развития Александр Мариковский, подытоживая мероприятие.

Народные депутаты и представители ОПК договорились подготовить концепцию контролируемого экспорта военной продукции во время войны для дальнейшего обсуждения на следующей рабочей встрече. Открытие экспорта военной продукции является важным шагом, который может не только укрепить экономическую устойчивость Украины, но и поддержать развитие национальной оборонной промышленности в сложных условиях войны. NAUDI благодарит Комитет по вопросам экономического развития ВРУ за политическую инициативу для решения этого сложного вопроса!

Топ комментарии
+39
На фронте не хватает всего, а эти делки, пособники пуйла, хотят продать и то, что еще осталось.
Чтобы армию обескровить полностью.
Пусть назовут конкретно виды вооружения, которых у нас очень много и нам некуда девать?
Послушаем, что скажут фронтовики.
показать весь комментарий
31.08.2024 13:22
+34
Ви дійсно *******?
показать весь комментарий
31.08.2024 13:15
+30
Надлишкового озброєння під час Відчизняної Війни???
Експорт озброєння під час того, як нам надають озброєння як допомогу? Воно *******?
показать весь комментарий
31.08.2024 13:24
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Скільки позицій озброєння взагалі існує, як думає "Марина Володина 638111b5" ?
Скільки потрібно виробництв, щоб виробити всі ті озброєння, які за масштабами мають бути ті виробництва, щоб все виробляти в потрібній кількості ?
Може є сенс спочатку подумати, що можливо таке, що по одному типу озброєння, яким займається конкретне підприємство, є потужності для виробництва більше за потребу для ЗСУ, інших потужностей, для іншого типу озброєння не хватає, ще для одного типу озброєння взагалі наприклад нема виробничої лінії.
Чи "Марина Володина 638111b5" сприймає, що є в Україні один завод
(напевно розмірами з середню країну ЄС, як мінімум має бути той завод. )
, і він випускає все що є на озброєнні у ЗСУ ?

Йдеться про виробників зброї, які за власні кошти організовують виробництво, у яких закупається зброя для ЗСУ, і по деяким (!!! ) позиціям, виробники настільки гарно організували виробництво, що при дозволі продажу закордон, тих деяких видів озброєнь, можуть їх продавати. І продаж тих деяких видів озброєнь, дозволить :

1. Заробити самим виробникам, наприклад щоб розширити виробництво, по позиціям яких недостатньо, вкласти гроші в проектування і виробництво, нових видів озброєнь, потенційна
(через те що від продажу продукції, з'являться кошти)
можливість локалізації виробництва комплектуючих, які в даний момент закупаються в тому ж Китаї
(а от візьме Китай і завтра зупинить поставку комплектуючих, на вироби, які дуже треба на фронті, що тоді робить наприклад?), і окремо на варіант "Марина Володина 638111b5"
("Навіть якщо надлишок одного типу можна перевести виробництво на інші види !!!" = це теж кошти треба, і напевно ж немалі, це не зубочистки виробляти, хоча теж і на організацію виробництва зубочисток, теж кошти треба.)
варіанти є, куди можна вкласти ті кошти.

2. "Влити" валюту в економіку = допомогти платіжному балансу = допомогти курсу гривні = зменшити інфляційний тиск через укріплення курсу гривні, відповідно збільшення реальних
(а не номінальних. Можна отримати 10 000 і це буде наприклад 300 доларів, а можна 10 000 і це буде 200 доларів, атне треба забувати, що котування по вуглеводним енергоносіям в прив'язці до долара, а енергоносії, це база економіки, чим дорожче вуглеводневий енергоносій, тим все дорожче, хоча би через логістику(любий транспорт, потребує енергоносій якийсь.) .)
доходів.
показать весь комментарий
02.09.2024 23:10 Ответить
Надлишок? Це шок !
Ми продамо бо любимо грошики , бабосіки . А ви там в ТЦК заявку дайте скільки вам потрібно одноразових солда
показать весь комментарий
31.08.2024 13:36 Ответить
Це коментар до якоїсь іншої новини ?

Інакше , незрозумілий набір слів якийсь, по відношенню до даної новини.
показать весь комментарий
03.09.2024 01:12 Ответить
Грошей нема на закупку ? Проїдьтеся містом Переяслав ! Бруківка наше все !
показать весь комментарий
31.08.2024 13:38 Ответить
Питання до того, хто
(міська, районна, чи областний рівень замовлення даної послуги)
кладе нову бруківку в такий складний час, чи було актуально ту бруківку класти
(тобто попереднє покриття чи було в нормі?)
, з якого бюджету
(міський, районний, чи обласний)
фінансується, відповідно хто голосував за прийняття рішення про укладку бруківки про яку написав "Анатолій Бойко 57d63d88" .
Взнавши інформацію,як мінімум для себе, на майбутнє, зробити висновки.
А так, що "пред'явити" тому хто замовив послугу, тут тільки моральна сторона
(якщо звичайно додатково не було ще, наприклад завищення цін на матеріали і послугу укладки брущатки)
?

Хоч я і відповів, як розумію ситуацію на даний момент, але це повідомлення на яке я хоч і відповів "Анатолій Бойко 57d63d88", та воно не по темі новини. Може бути таке, що саме ця тема сильно турбує "Анатолій Бойко 57d63d88", але таки не по темі даної новини, хіба що дуууже побічно, бо тема гроші, та невідомо з якого рівня бюджету фінансування відбулось згаданих "Анатолій Бойко 57d63d88" робіт(як я зрозумів, то моається на увазі те, що недавно перестали бурківку повсюди в Переяслав, чи не так зрозумів ?)..
показать весь комментарий
03.09.2024 01:43 Ответить
"Оте путо каже що нема фінансування , а різні нувориши по Україні гроші наліво направо розтринькують. Бо повідкривали свої фірмочки і доять бюджети"

Хто такі "нувариши", кого має на увазі "Анатолій Бойко 57d63d88" в даному випадку ?

Більш конкретніше може "Анатолій Бойко 57d63d88" висловлюватись, без загальних фраз ?

показать весь комментарий
03.09.2024 12:09 Ответить
Що засмутило "Анатолій Бойко 57d63d88", в даній фразі, що говориться про те, що по деяким напрямкам, є дефіцит фінансових ресурсів і є проблема масштабування виробництва ?
показать весь комментарий
03.09.2024 12:12 Ответить
Ростік не дой₴&уйся до людей .
показать весь комментарий
03.09.2024 19:29 Ответить
Зачем производить излишествующее вооружение, если критически не хватает основного и важного: снарядов 155, мин 82 и 120 мм, дроны, РЭБ и т.д.
Кто-нибудь в МО контролирует номенклатуру производимого вооружения, раз возник кризис: перепроизводство одного и огромная нехватка другого?
показать весь комментарий
31.08.2024 13:40 Ответить
Тому що іноземний замовник гроші дає на те, що потрібно іноземному замовнику, що тут може бути незрозумілого?
показать весь комментарий
31.08.2024 14:03 Ответить
Йдеться про виробників зброї, які за власні кошти організовують виробництво, у яких закупається зброя для ЗСУ, і по деяким (!!! ) позиціям, виробники настільки гарно організували виробництво, що при дозволі продажу закордон, тих деяких видів озброєнь, можуть їх продавати. І продаж тих деяких видів озброєнь, дозволить :

1. Заробити самим виробникам, наприклад щоб розширити виробництво, по позиціям яких недостатньо, вкласти гроші в проектування і виробництво, нових видів озброєнь, потенційна
(через те що від продажу продукції, з'являться кошти)
можливість локалізації виробництва комплектуючих, які в даний момент закупаються в тому ж Китаї
(а от візьме Китай і завтра зупинить поставку комплектуючих, на вироби, які дуже треба на фронті, що тоді робить наприклад?), і окремо на варіант "Марина Володина 638111b5"
("Навіть якщо надлишок одного типу можна перевести виробництво на інші види !!!" = це теж кошти треба, і напевно ж немалі, це не зубочистки виробляти, хоча теж і на організацію виробництва зубочисток, теж кошти треба.)
варіанти є, куди можна вкласти ті кошти.

2. "Влити" валюту в економіку = допомогти платіжному балансу = допомогти курсу гривні = зменшити інфляційний тиск через укріплення курсу гривні, відповідно збільшення реальних
(а не номінальних. Можна отримати 10 000 і це буде наприклад 300 доларів, а можна 10 000 і це буде 200 доларів, атне треба забувати, що котування по вуглеводним енергоносіям в прив'язці до долара, а енергоносії, це база економіки, чим дорожче вуглеводневий енергоносій, тим все дорожче, хоча би через логістику(любий транспорт, потребує енергоносій якийсь.) .)
доходів.
показать весь комментарий
03.09.2024 01:23 Ответить
барига повертається
показать весь комментарий
31.08.2024 13:46 Ответить
Насправді український ВПК підіймає голову.
показать весь комментарий
31.08.2024 14:10 Ответить
Причому, часто всупереч державним установам.
Пашинського хотіли ж "закрити", 272,5 млн. грн. тільки застави витягнули з асоціації виробників зброї, через "мутну" справу, яку порушили проти Пашинського.

А керівнику Антимонопольного комітету України, якого підозрюють у незаконному збагаченні на 56,2 млн. грн."..обіймаючи впродовж 2020-2023 років посаду очільника Донецької ОДА, набув 21 об'єкт нерухомого майна."
(1. керівників ОДА, призначає беспосередньо президент.
2. саме в Донецькій області, зараз видно що оборонних укріплень навіть третьої (по закону відповідальність ОДА) лінії оборони, нема.)
, застава всього лише 30 млн. грн., які він зразу ж вніс. А про 300 тисяч $, заявив що на "малині" його сім'я заробила, і не стидається таке заявляти ж..
показать весь комментарий
31.08.2024 18:26 Ответить
Во время войны делки продают все, якобы излишки электроэнергии и вооружения.
Или жадные до денег, либо скрыто работают на россию (ждуны).
А вообще, скорее всего и то и другое.
Нельзя во время войны торговать своим вооружением, ибо оно сразу окажется в руках спецов россии с вытекающими последствиями.
показать весь комментарий
31.08.2024 13:46 Ответить
Представники ОПК наголосили на необхідності комплексного підходу до питання експорту, що має враховувати позицію військових, органів виконавчої влади, спецслужб та виробників. Джерело:

При продажу зброї, заключається контракт, і в ньому обговорюються умови, по яким виробник продає свій виріб.
Сказано про спецслужби, і якраз от спецслужби, і мають проконтролювати, куди і на яких умовах продається зброя.
показать весь комментарий
03.09.2024 01:22 Ответить
Боже, які ж всі тупі. Якби іноземні покупці зброї не сплатили за цю зброю, вона б ніколи не була вироблена і не допомогла б здешевити вироблення точно такої жеж зброї для ЗСУ за рахунок збільшення масовості виробництва.
показать весь комментарий
31.08.2024 14:01 Ответить
Школота проснулась. Чомусь в період 2015-2019 був зупинений експорт всього військового. Навіть ледве з натяжкою виконали деякі старі контракти, які не вдалось відтермінувати. І при цьому з голої-босої совкового штибу Армії перейшли на стандарти НАТО. І вибухнули феєрверком нових військових розробок. Якими Зельониє тепер вихваляються як своїм досягненням.
показать весь комментарий
31.08.2024 14:11 Ответить
В тих роках ніхто експорт не зупиняв Стугни продавались у 20 країн світу по нових контрактах, договір з садитами на Грім2 та з ОАЕ на Вільхи
Продажі ракет повітря-повітря до Мігів та зрк Стріла були вагомим джерелом доходу оборонпрому... нагадаю що всі експерти говорять що в нас зараз взагалі немає ракет до мігів і чомусь немає де їх купити
показать весь комментарий
31.08.2024 14:38 Ответить
Я не писав, що все зупинили. Зі старих контрактів, що змогли, відтермінували. Нові не вкладали. Зеленскій вихваляється українською балістичною - а назва їй "Сапсан". По проекту "Грім". Саудити оплатили розробку і доведення до бойового використання. Чим ми і користуємось."Грім-2" модефікується з того, що зробили саудитам. Ще тоді заявляли, що з мінімальними доробками вона перетворюється в далекобійну. І так далі. Не буду тупо перераховувати всі новітні розробки 2014-2015. Які успішно були Зельоними зупинені оманськими домовленостями. Все у відкритому доступі. Не тупий знайде. Якби був виконаний план поставок, то з сотнями далекобійних балістичних, та дивізіонами "Нептун", Кацапія б може не ризикнула і напасти. А якби і напала, то точно не відхватила б стільки територій. А була в зупинена на Чонгарі, і на кордонах. Тупи пишу банальщину. Вже жовану і пережовану всіма в Світі.
показать весь комментарий
31.08.2024 14:53 Ответить
Стугна і ракети до мігів то нові контракти
показать весь комментарий
31.08.2024 15:20 Ответить
Сапсан і Грім це одна ракета просто в Сапсані обмежена дальність згідно якогось там договору
показать весь комментарий
31.08.2024 15:22 Ответить
Тобто за іноземні гроші розробили, закупили обладнання для масштабування, закупили комплектуючі, почали виробництво.
Тобто не за власні кошти а коштом інших . Замість того щоби закуповувати зброю зараз - витратили на розвиток приватного виробництва?
То може дописувачка тупа?
показать весь комментарий
31.08.2024 14:58 Ответить
При хронічній недостачі абсолютно всього озброєння і ***********, Риго-ОПа вирішила ще й продавати. Бо ніяк не вхорькає ЗСУ!!!
показать весь комментарий
31.08.2024 14:07 Ответить
перекладіть з наркоманської на нормальну мову: що то таке, надлишкове озброєння? можна список видів зброї, яка у нас зараз в цій війні надлишкова?
показать весь комментарий
31.08.2024 14:12 Ответить
Элементарно, Ватсон Dimos.
Мы, по капле выдавливали из себя совок. И наконец выдавили. Госплан. Не слышали? Мы, слава богу, живем при капитализме. И наша главная цель - это прибыль.
Я шью летние головные уборы в стиле милитарити. И мне похер шо у вас не хватает сумок для противогазов. Я ваш отечественный производитель, вы мне обещали няню, и извольте обеспечить мне стабильный рынок сбыта.
показать весь комментарий
31.08.2024 14:38 Ответить
Маячня...
показать весь комментарий
02.09.2024 23:15 Ответить
Скільки позицій озброєння взагалі існує, як думає "Dimos Lempo" ?
Скільки потрібно виробництв, щоб виробити всі ті озброєння, які за масштабами мають бути ті виробництва, щоб все виробляти в потрібній кількості ?
Може є сенс спочатку подумати, що можливо таке, що по одному типу озброєння, яким займається конкретне підприємство, є потужності для виробництва більше за потребу для ЗСУ, інших потужностей, для іншого типу озброєння не хватає, ще для одного типу озброєння взагалі наприклад нема виробничої лінії.
Чи "Dimos Lempo" сприймає, що є в Україні один завод
(напевно розмірами з середню країну ЄС, як мінімум має бути той завод. )
, і він випускає все що є на озброєнні у ЗСУ ?

Йдеться про виробників зброї, які за власні кошти організовують виробництво, у яких закупається зброя для ЗСУ, і по деяким (!!! ) позиціям, виробники настільки гарноорганізували виробництво, що при дозволі продажу закордон, тих деяких видів озброєнь, можуть їх продавати. І продаж тих деяких видів озброєнь, дозволить :
1. Заробити самим виробникам, наприклад щоб розширити виробництво, по позиціям яких недостатньо, вкласти гроші в проектування і виробництво, нових видів озброєнь, потенційна
(через те що від продажу продукції, з'являться кошти)
можливість локалізації виробництва комплектуючих, які в даний момент закупаються в тому ж Китаї
(а от візьме Китай і завтра зупинить поставку комплектуючих, на вироби, які дуже треба на фронті, що тоді робить наприклад?), варіанти є, куди можна вкласти ті кошти.
2. "Влити" валюту в економіку = допомогти платіжному балансу = допомогти курсу гривні = зменшити інфляційний тиск через укріплення курсу гривні, відповідно збільшення реальних
(а не номінальних. Можна отримати 10 000 і це буде наприклад 300 доларів, а можна 10 000 і це буде 200 доларів, атне треба забувати, що котування по вуглеводним енергоносіям в прив'язці до долара, а енергоносії, це база економіки, чим дорожче вуглеводневий енергоносій, тим все дорожче, хоча би через логістику(любий транспорт, потребує енергоносій якийсь.) .)
доходів.
показать весь комментарий
02.09.2024 23:14 Ответить
ну так закупят лопаты и отправят наловленных воевать
показать весь комментарий
31.08.2024 14:14 Ответить
Допродать що лишился
У всі часи ВП було одно із самих дохідних статей бюджету
Чого в Росії зростає вп там супер доходи
показать весь комментарий
31.08.2024 14:14 Ответить
ВП, це військова промисловість мається на увазі ?
Якщо так, ВП, це військова промисловість, то, "в усі часи", військова промисловість, яка випускає конкурентний на світовому ринку товар, була високодохідною.
(якщо так сформулювання то погоджусь, з твердженням про дохідність, а якщо твій товар неконкурентноспроможний на світовому ринку, то високодохідність не отримати, бо при умові відкритого ринку, як мінімум на світовому, ринку не продасиш неконкурентноспроможний товар, стосовно внутрішнього ринку, то зайде конкурентоспроможний товар, і навіть в твоїй країні, твій неконкурентноспроможний товар зникне. Баланс якість/ціна має бути конкурентоспроможною на світовому ринку, інакше деградація типу сесесеру, коли після того як неприроднє створіння сесесер розвалилось, всі товари які відстали від світу на 30-50 років, нікому не потрібні були, і навіть на внутрішньому ринку непотрібні були, в першу чергу через споживчі якості, відповідно все зупинилось і розорилось.)

В московії зростає ВП, але тільки всередині ланцюжків виробництва зброї можуть бути "супер доходи" у робітників, а так, якщо наприклад виробництва державні, то толку взагалі для держави ніякого для економіки
( тим більше якщо врахувати факт, що та зброя яка виробляється, майже зразу знищується, тобто приблизно ефект, як наприклад "щось цінне взяти і вкинути в болото, з якого ти не можеш дістати те цінне".)
, а от якщо виробляється щось конкурентоспроможне на світовому ринку, то зможеш продати, відповідно валюта в бюджет, відповідно твоя домашня валюта укріплюється = економіка стає сильнішою .)

А в цій новині йдеться, про виробників зброї, які за власні кошти організовують виробництво, у яких закупається зброя для ЗСУ, і по деяким (!!! ) позиціям, виробники настільки гарноорганізували виробництво, що при дозволі продажу закордон, тих деяких видів озброєнь, можуть їх продавати.
І продаж тих деяких видів озброєнь, дозволить :
1. Заробити самим виробникам, наприклад щоб розширити виробництво, по позиціям яких недостатньо, вкласти гроші в проектування і виробництво, нових видів озброєнь, потенційна
(через те що від продажу продукції, з'являться кошти)
можливість локалізації виробництва комплектуючих, які в даний момент закупаються в тому ж Китаї
(а от візьме Китай і завтра зупинить поставку комплектуючих, на вироби, які дуже треба на фронті, що тоді робить наприклад?), варіанти є, куди можна вкласти ті кошти.
2. "Влити" валюту в економіку = допомогти платіжному балансу = допомогти курсу гривні = зменшити інфляційний тиск через укріплення курсу гривні, відповідно збільшення реальних
(а не номінальних. Можна отримати 10 000 і це буде наприклад 300 доларів, а можна 10 000 і це буде 200 доларів, атне треба забувати, що котування по вуглеводним енергоносіям в прив'язці до долара, а енергоносії, це база економіки, чим дорожче вуглеводневий енергоносій, тим все дорожче, хоча би через логістику(любий транспорт, потребує енергоносій якийсь.) .)
доходів.
показать весь комментарий
02.09.2024 23:42 Ответить
А зєля в пуйла на це дозволу спитав? В очі йому подививсь? В Оман до патрушева з'їздив? Бо одного розмінованого Чонгара для Героя Росії зєлє може не вистачити
показать весь комментарий
31.08.2024 14:22 Ответить
При владі з'їхали з глузду те що у нас є додаткові потужності на виробництво озброєння гарно корелює з тим що відпускають корупціонерів та з продажем малини або пасіками топ чиновників на яких вони заробляють міліони
показать весь комментарий
31.08.2024 14:32 Ответить
"Andru 2e3f572d" новину читав взагалі ?

Йдеться про виробників зброї, які за власні кошти організовують виробництво, у яких закупається зброя для ЗСУ, і по деяким (!!! ) позиціям, виробники настільки гарноорганізували виробництво, що при дозволі продажу закордон, тих деяких видів озброєнь, можуть їх продавати. І продаж тих деяких видів озброєнь, дозволить :
1. Заробити самим виробникам, наприклад щоб розширити виробництво, по позиціям яких недостатньо, вкласти гроші в проектування і виробництво, нових видів озброєнь, потенційна
(через те що від продажу продукції, з'являться кошти)
можливість локалізації виробництва комплектуючих, які в даний момент закупаються в тому ж Китаї
(а от візьме Китай і завтра зупинить поставку комплектуючих, на вироби, які дуже треба на фронті, що тоді робить наприклад?), варіанти є, куди можна вкласти ті кошти.
2. "Влити" валюту в економіку = допомогти платіжному балансу = допомогти курсу гривні = зменшити інфляційний тиск через укріплення курсу гривні, відповідно збільшення реальних
(а не номінальних. Можна отримати 10 000 і це буде наприклад 300 доларів, а можна 10 000 і це буде 200 доларів, атне треба забувати, що котування по вуглеводним енергоносіям в прив'язці до долара, а енергоносії, це база економіки, чим дорожче вуглеводневий енергоносій, тим все дорожче, хоча би через логістику(любий транспорт, потребує енергоносій якийсь.) .)
доходів.
показать весь комментарий
02.09.2024 23:45 Ответить
Тут писали, що Хорватія планує купить у США 8 систем HIMARS. Давайте краще ми їм продамо. А чо?
показать весь комментарий
31.08.2024 14:48 Ответить
Як могла така маячня від "Роман Агафонов" "народитись", після прочитання даної новини ?
Чи "Роман Агафонов" не читав новину, не захотів розібратись про що йдеться ?
показать весь комментарий
02.09.2024 23:47 Ответить
У нас є «зайве озброєння»? Ну, бляха, фокусники. Шоб ви повиздихали, підари.
показать весь комментарий
31.08.2024 14:52 Ответить
От чесно "Andrew Kotozhekov 3*******", ну не читав же "Andrew Kotozhekov 3*******" новину, так ?

Скільки позицій озброєння взагалі існує, як думає "Andrew Kotozhekov 3*******" ?
Скільки потрібно виробництв, щоб виробити всі ті озброєння, які за масштабами мають бути ті виробництва, щоб все виробляти в потрібній кількості ?
Може є сенс спочатку подумати, що можливо таке, що по одному типу озброєння, яким займається конкретне підприємство, є потужності для виробництва більше за потребу для ЗСУ, інших потужностей, для іншого типу озброєння не хватає, ще для одного типу озброєння взагалі наприклад нема виробничої лінії.
Чи "Andrew Kotozhekov 3*******" сприймає, що є в Україні один завод
(напевно розмірами з середню країну ЄС, як мінімум має бути той завод. )
, і він випускає все що є на озброєнні у ЗСУ ?

Йдеться про виробників зброї, які за власні кошти організовують виробництво, у яких закупається зброя для ЗСУ, і по деяким (!!! ) позиціям, виробники настільки гарно організували виробництво, що при дозволі продажу закордон, тих деяких видів озброєнь, можуть їх продавати. І продаж тих деяких видів озброєнь, дозволить :
1. Заробити самим виробникам, наприклад щоб розширити виробництво, по позиціям яких недостатньо, вкласти гроші в проектування і виробництво, нових видів озброєнь, потенційна
(через те що від продажу продукції, з'являться кошти)
можливість локалізації виробництва комплектуючих, які в даний момент закупаються в тому ж Китаї
(а от візьме Китай і завтра зупинить поставку комплектуючих, на вироби, які дуже треба на фронті, що тоді робить наприклад?), варіанти є, куди можна вкласти ті кошти.
2. "Влити" валюту в економіку = допомогти платіжному балансу = допомогти курсу гривні = зменшити інфляційний тиск через укріплення курсу гривні, відповідно збільшення реальних
(а не номінальних. Можна отримати 10 000 і це буде наприклад 300 доларів, а можна 10 000 і це буде 200 доларів, атне треба забувати, що котування по вуглеводним енергоносіям в прив'язці до долара, а енергоносії, це база економіки, чим дорожче вуглеводневий енергоносій, тим все дорожче, хоча би через логістику(любий транспорт, потребує енергоносій якийсь.) .)
доходів.
показать весь комментарий
02.09.2024 23:52 Ответить
Что-что???
показать весь комментарий
31.08.2024 15:01 Ответить
А що, отримуєш безкоштовно, продаєш. Хороший бізнес.
показать весь комментарий
31.08.2024 15:07 Ответить
Это какой-то ****** - выбачте за мой французский.
Мало того, что себе вроде как не особо хватает.
Так ещё не остыло заявление про экспорт электроэнергии и последствия этого заявления.

Нет слов, **** нет слов совсем !!!
показать весь комментарий
31.08.2024 15:07 Ответить
Скільки позицій озброєння взагалі існує, як думає "Alexandru Dumbrava" ?
Скільки потрібно виробництв, щоб виробити всі ті озброєння, які за масштабами мають бути ті виробництва, щоб все виробляти в потрібній кількості ?
Може є сенс спочатку подумати, що можливо таке, що по одному типу озброєння, яким займається конкретне підприємство, є потужності для виробництва більше за потребу для ЗСУ, інших потужностей, для іншого типу озброєння не хватає, ще для одного типу озброєння взагалі наприклад нема виробничої лінії.
Чи "Alexandru Dumbrava" сприймає, що є в Україні один завод
(напевно розмірами з середню країну ЄС, як мінімум має бути той завод. )
, і він випускає все що є на озброєнні у ЗСУ ?

Йдеться про виробників зброї, які за власні кошти організовують виробництво, у яких закупається зброя для ЗСУ, і по деяким (!!! ) позиціям, виробники настільки гарно організували виробництво, що при дозволі продажу закордон, тих деяких видів озброєнь, можуть їх продавати. І продаж тих деяких видів озброєнь, дозволить :
1. Заробити самим виробникам, наприклад щоб розширити виробництво, по позиціям яких недостатньо, вкласти гроші в проектування і виробництво, нових видів озброєнь, потенційна
(через те що від продажу продукції, з'являться кошти)
можливість локалізації виробництва комплектуючих, які в даний момент закупаються в тому ж Китаї
(а от візьме Китай і завтра зупинить поставку комплектуючих, на вироби, які дуже треба на фронті, що тоді робить наприклад?), варіанти є, куди можна вкласти ті кошти.
2. "Влити" валюту в економіку = допомогти платіжному балансу = допомогти курсу гривні = зменшити інфляційний тиск через укріплення курсу гривні, відповідно збільшення реальних
(а не номінальних. Можна отримати 10 000 і це буде наприклад 300 доларів, а можна 10 000 і це буде 200 доларів, атне треба забувати, що котування по вуглеводним енергоносіям в прив'язці до долара, а енергоносії, це база економіки, чим дорожче вуглеводневий енергоносій, тим все дорожче, хоча би через логістику(любий транспорт, потребує енергоносій якийсь.) .)
доходів.
показать весь комментарий
02.09.2024 23:54 Ответить
На фотках фігурує Вісоцький. Із каМанди бронєтєхнікі. Вчора ще один з цієїкаМанди вимагав сплати маржі за перепродаж впєрьод. Після посадки душі каМанди оборот бабла припинився.
показать весь комментарий
31.08.2024 15:23 Ответить
А "Walter 626b3ed4" з "какой кАмАнди", з тої що десь ближче до "Львівський Арсенал"

(тільки назву гарного міста плюндрує той хто зареєстрував
(хоча зареєстрована "фірма", ніби як в Києві)
таку "фірму", і "кинув", платників податків України на 1,4 млрд грн., а військових ЗСУ ще і
(бо військові теж платники податків, то їх теж на гроші "кинула" ця "фірма". )
і залишив без мін.)

який отримав 1,4 млрд. грн.за поставку мінометних мін, по ціні на 15 відсотків більшій від Пашинського, і ніодної мінине поставив, чи з тих хто хоче в два рази завищувати ціни, і Пашинський заважає цій
(в два рази вище продавати озброєння для ЗСУ)
схемі працювати ?
показать весь комментарий
03.09.2024 00:12 Ответить
Милое дело позволить жуликам финасовые операции.
показать весь комментарий
31.08.2024 16:03 Ответить
"глубакамислєнна", тільки не по темі...
Новина про що ?
показать весь комментарий
03.09.2024 00:16 Ответить
Звіздараси ...
показать весь комментарий
31.08.2024 16:36 Ответить
Вони зовсім з кукухою посварилися...чи просто охіріли в край від безкарності?
показать весь комментарий
31.08.2024 17:07 Ответить
"Александр Ассаф" пише :
"Вони зовсім з кукухою посварилися...чи просто охіріли в край від безкарності? "

======

1. Хто такі "вони" ?
2. На основі чого висновок робить "Александр Ассаф", що ті невідомі "вони", нібито "зовсім з кукухою посварилися..." ?
3. Про чию "безкарність" мова, в вислові "Александр Ассаф" , "чи просто охіріли в край від безкарності? " ?

Точно новину читав "Александр Ассаф", під якою "Александр Ассаф" написав свій допис, може переплутав новину не туди залишив допис "Александр Ассаф" ?
показать весь комментарий
03.09.2024 00:27 Ответить
Пов'язана з Пашинським компанія забезпечила критичні постачання зброї на початку великої війни -NYT серпень 2023 рік
"У перші тижні війни в Україні, коли російська армія наступала на Київ, український уряд потребував зброї, і то негайно. Тому Міністерство оборони України зробило відчайдушний і малоймовірний телефонний дзвінок.
На іншому кінці дроту був Сергій Пашинський, колишній народний депутат, який багато років контролював військові витрати. Більшу частину цього часу він провів під слідством за підозрою в корупції або заперечуючи звинувачення в махінаціях. Тепер він жив у фактичному політичному вигнанні у своєму заміському маєтку, відсунутий на другий план президентом Володимиром Зеленським та його обіцянкою викорінити корупцію.
Але пан Пашинський мав зв'язки зі збройовим бізнесом і, що, можливо, не менш важливо, знав, як діяти в умовах війни, не боячись бюрократії. В уряді це зробило його джерелом скандалів. У воєнний час це робило його неоціненним.
Пашинський відповів на заклик", - пише NYT.
Видання зазначає, що вісімнадцять місяців потому компанія, пов'язана з Пашинським, стала найбільшим приватним постачальником зброї в Україні. Вона купує і продає гранати, артилерійські снаряди та ракети через транс'європейську мережу посередників.
Торік компанія "Українська бронетехніка" відзвітувала про свій найкращий рік за всю історію, продажі якої склали понад 350 мільйонів доларів, порівняно з 2,8 мільйона доларів за рік до війни.
Через кілька тижнів після початку війни "Українська бронетехніка" отримала десятки мільйонів доларів державних контрактів на мінометні міни, ракети, реактивні снаряди та гранати. Лише в березні 2022 року, як свідчать документи, Україна погодилася заплатити компанії понад 100 мільйонів доларів.
Більшу частину минулого року "Українська бронетехніка" здійснювала постачання більш надійно, ніж державні компанії, свідчить аудит Міністерства оборони.
У статті йдеться, що на початку повномасштабної війни великі постачання НАТО ще не розпочалися, а Україна відчайдушно потребувала *********** радянського калібру. Найважливіший постачальник, Болгарія, відмовився продавати їх напряму Україні, побоюючись розсердити Росію.
У таких умовах й за таких гострих потреб у лютому 2022 року українські урядовці вирішили залучити якомога більше торговців зброєю та скасували деякі правила отримання ліцензій на імпорт озброєння.
Утім, як пише NYT, такий підхід не дав очікуваних результатів. Хоча на дзвінок відгукнулися тисячі брокерів, згадує заступник міністра оборони України Володимир Гаврилов, тільки 10-15% змогли знайти обіцяні **********, а фактично доставлено лише близько половини від того, що знайшли. "У нас були випадки, коли дві держкомпанії змагалися за одні й ті ж партії озброєння", - пояснює Гаврилов, що, за його словами, призводило до зростання цін.
"Українська бронетехніка" мала зв'язки в Болгарії, і за словами чиновників, це робило колишнього народного депутата Сергія Пашинського особливо цінним.
"Контактною особою пана Пашинського у Болгарії був брокер Калоян Станіславов, який зміг домогтися від болгарських заводів пріоритетності своїх замовлень.
Оскільки Болгарія не дозволяла продавати ********** безпосередньо в Україну, "Українська бронетехніка" уклала угоду з польським посередником Анджеєм Ковальчиком. Він отримав документи, в яких кінцевим покупцем була вказана Польща, а не Україна.
Документи свідчать, що зброя потрапляла від болгарських виробників до пана Станіславова, потім до польського посередника, потім до "Української бронетехніки" і, нарешті, до українських військових", - описує схему американське видання.
Українська прокуратура зараз розслідує цю мережу та перевіряє, чи отримував Пашинський відкати від польського посередника, за словами чиновника, обізнаного з розслідуванням. Пашинський сказав, що знає цього чоловіка, але фінансових відносин у них немає.
NYT пише, що Пашинський знову перебуває під слідством: українська влада ретельно вивчає ціноутворення "Української бронетехніки" і його фінансові відносини з посадовими особами, які займаються закупівлями, і компаніями за кордоном, розповіли два чиновники, знайомі з цією справою.
Однак на думку заступника міністра Гаврилова, Пашинський забезпечив критично важливі постачання раніше, ніж союзники України. І він переконаний, що люди, які постачали озброєння у той важкий період, не мають піддаватися "ретроспективним допитам".
"Давайте не чіпати людей за те, що вони зробили в лютому, березні 2022 року, - сказав Гаврилов. - Навіть якщо це виглядає підозріло".
показать весь комментарий
31.08.2024 17:21 Ответить
Це як?
Поки міни для ТРО купляють на волонтерські гроші, будуть барижити ВПК а виручку на Марафон??
показать весь комментарий
31.08.2024 22:20 Ответить
Скільки позицій озброєння взагалі існує, як думає "Az AZLK" ?
Скільки потрібно виробництв, щоб виробити всі ті озброєння, які за масштабами мають бути ті виробництва, щоб все виробляти в потрібній кількості ?
Може є сенс спочатку подумати, що можливо таке, що по одному типу озброєння, яким займається конкретне підприємство, є потужності для виробництва більше за потребу для ЗСУ, інших потужностей, для іншого типу озброєння не хватає, ще для одного типу озброєння взагалі наприклад нема виробничої лінії.
Чи "Az AZLK" сприймає, що є в Україні один завод
(напевно розмірами з середню країну ЄС, як мінімум має бути той завод. )
, і він випускає все що є на озброєнні у ЗСУ ?

Йдеться про виробників зброї, які за власні кошти організовують виробництво, у яких закупається зброя для ЗСУ, і по деяким (!!! ) позиціям, виробники настільки гарно організували виробництво, що при дозволі продажу закордон, тих деяких видів озброєнь, можуть їх продавати. І продаж тих деяких видів озброєнь, дозволить :
1. Заробити самим виробникам, наприклад щоб розширити виробництво, по позиціям яких недостатньо, вкласти гроші в проектування і виробництво, нових видів озброєнь, потенційна
(через те що від продажу продукції, з'являться кошти)
можливість локалізації виробництва комплектуючих, які в даний момент закупаються в тому ж Китаї
(а от візьме Китай і завтра зупинить поставку комплектуючих, на вироби, які дуже треба на фронті, що тоді робить наприклад?), варіанти є, куди можна вкласти ті кошти.
2. "Влити" валюту в економіку = допомогти платіжному балансу = допомогти курсу гривні = зменшити інфляційний тиск через укріплення курсу гривні, відповідно збільшення реальних
(а не номінальних. Можна отримати 10 000 і це буде наприклад 300 доларів, а можна 10 000 і це буде 200 доларів, атне треба забувати, що котування по вуглеводним енергоносіям в прив'язці до долара, а енергоносії, це база економіки, чим дорожче вуглеводневий енергоносій, тим все дорожче, хоча би через логістику(любий транспорт, потребує енергоносій якийсь.) .)
доходів.
показать весь комментарий
03.09.2024 00:14 Ответить
Та вони це будуть красти....
показать весь комментарий
01.09.2024 12:29 Ответить
Хто і що буде красти ?
показать весь комментарий
03.09.2024 00:15 Ответить
Страница 2 из 2