9506 посетителей онлайн
17 166 152

Мэр Одессы Труханов имеет российское гражданство, - Стерненко. ДОКУМЕНТ

труханов,геннадий

Городской голова Одессы Геннадий Труханов имеет российское гражданство и оформлял российскую банковскую карту накануне полномасштабного вторжения - 9 февраля 2022 года.

Об этом заявил волонтер Сергей Стерненко, ссылаясь на собственные источники, информирует Цензор.НЕТ.

"Городской голова Одессы Геннадий Труханов действительно имеет российское гражданство. И, вероятно, оформлял российскую банковскую карту накануне полномасштабного вторжения.
А именно 9 февраля 2022 года.

російське громадянство мера Одеси Труханова

Об этом свидетельствуют полученные мною сведения из слитых российских баз данных.

Стерненко про російське громадянство Труханова
Стерненко про російське громадянство Труханова


Стерненко про російське громадянство Труханова
Стерненко про російське громадянство Труханова

Информация о серии и номере паспорта, прописке и дате выдачи также согласуется со сведениями, которые ранее публиковали украинские журналисты", - сообщил Стерненко.

Топ комментарии
+53
Та майже вся зелена скотобаза має кацапський паспорт!
показать весь комментарий
17.09.2024 17:34 Ответить
+37
Ждуни на всіх рівнях "влади"?
Це Україна синку..... таке населення патріотичне, законослухняне, працездатне, такі люди хороші душевні... 🤮
показать весь комментарий
17.09.2024 17:33 Ответить
+35
Україно як ти збираєшся перемагати ? Як!
показать весь комментарий
17.09.2024 17:40 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Ага

показать весь комментарий
17.09.2024 19:21 Ответить
показать весь комментарий
17.09.2024 20:06 Ответить
Не такі вже І тупі ті % , шо голосували за 🤡... всі бігли свідомо ,на захит совкових мрійників ... потайки надіялися ,шо всі будуть знову мишебрат'я ... як би читали книжки ,а не дивилися телебачення ,то знали би ,шо х* йло треба українська Земля ...а все решта, має бути стерте з лиця цієї землі ...не залежно від голосуючих % ...
показать весь комментарий
17.09.2024 18:16 Ответить
показать весь комментарий
17.09.2024 18:27 Ответить
Цікаво - скільки Одеська мафія (чиїм ставлеником є Труханов) на чолі раніше з Ангертом, а тепер з Галантерником ''відлистують бабла'' Зе-команді за право доїти Одесу.
показать весь комментарий
17.09.2024 18:34 Ответить
Это какой-то позор...
показать весь комментарий
17.09.2024 18:38 Ответить
Відчепіться вже від патріота !
Валерій Залужний сфотографувався з мером Одеси Геннадієм Трухановим. Джерело:
показать весь комментарий
17.09.2024 18:45 Ответить
Ну і чьо? (як ви, кацапи, гаварітє). Залужний мав провести розслідування стосовно всіх, хто з ним фотографувався? Смішні ви, кацапчики)))
показать весь комментарий
17.09.2024 21:56 Ответить
лови, невгамовний виборець зеленського
показать весь комментарий
18.09.2024 15:09 Ответить
https://culturemeter.od.ua/truhanov-i-zelenskij-otkryli-v-odesse-novuju-avtostanciju-36094/
показать весь комментарий
18.09.2024 15:11 Ответить
Потрібен Закон про кримінальну відповідальність за приховування свого та у близьких родичів громадянства країни-агресора.
Як вбачається, суб'єктами даного кримінального правопорушення мають бути держслужбовці, працівники правоохоронних органів, посадові особи органів державної влади та місцевого самоврядування.
показать весь комментарий
17.09.2024 18:53 Ответить
СБУ ау ау!!! Отличный клиент,давно просится
показать весь комментарий
17.09.2024 19:04 Ответить
кацапи,якщо зможуть,обов'язково полізуть на Одесу, от зараз навіть пишуть ********** пропагандони, що їх там місцеві дуже чекають
показать весь комментарий
17.09.2024 19:04 Ответить
Удерет подлец,как и все. Зеля своих не обижает
показать весь комментарий
17.09.2024 19:06 Ответить
З Х**лом фотографувались і Порошенко і Клоун. Ну і шо ? Але Х**ло перед виборами 2019-го "мочили" Порошенка і "топили" за Клоуна.
показать весь комментарий
17.09.2024 19:18 Ответить
"Москву устроит любой президент кроме Порошенка" - Х**ло.
показать весь комментарий
17.09.2024 19:19 Ответить
Де таке написано ?
показать весь комментарий
17.09.2024 20:45 Ответить
шмаркляве, тебе в гуглі забанили? чи вас туди не пускають, талони тільки на скрепну гейпорнуху видають?
показать весь комментарий
17.09.2024 21:35 Ответить
показать весь комментарий
17.09.2024 22:03 Ответить
Фаворит Жириновського і Скабєєвої: Чому за Зеленського агітують навіть в "ДНР"

В оточенні Володимира Зеленського всіляко заперечують проросійський ухил свого кандидата. Але його підтримка публічними особами з РФ та одіозними політиками в самій Україні свідчить проти Зе
https://www.depo.ua/ukr/politics/favorit-zhirinovskogo-i-skabeevoi-chomu-za-ze-agituyut-navit-v-dnr-20190411946385
показать весь комментарий
17.09.2024 23:39 Ответить
"Москву устроит любой президент кроме Порошенка" - Х**ло.
***********
Це не зовсім так. Кацапи у різний час були як "за", так і "проти" Порошенка.

показать весь комментарий
17.09.2024 22:37 Ответить
показать весь комментарий
18.09.2024 11:48 Ответить
А це цікавий вислів про Зеленського:

показать весь комментарий
17.09.2024 22:42 Ответить
цей лисий чорт здасть Одесу з потрохами. Невже СБУ( правильні люди) не може, без вказівки, щось з тим чортом зробити?
показать весь комментарий
17.09.2024 19:28 Ответить
Якщо в СБУ і є "правильні люди", то вони всі на фронті, а в тилу, та ще в Одесі, зібрався зовсім інший контінгент.
показать весь комментарий
17.09.2024 21:02 Ответить
в тебе нема причин довіряти мені,але знаю таких людей в тилу
показать весь комментарий
17.09.2024 21:56 Ответить
об этом знают все кроме бениного, Оманского Нарика , фсбэшника Елдака , бабы бУданги и ручного малюка.....
показать весь комментарий
17.09.2024 19:29 Ответить
Это нормально.
показать весь комментарий
17.09.2024 19:31 Ответить
Я гадав, що корупція це розкрадання бюджених грошей, приходжу до висновку, корупція-це існування у владі балицьких, деркачів, медведчуків, деркачів, труханових....Поки українці не викинуть оцю наволоч на смітник історії, корупція буде продовжуватися. Перемога над рашою, а потім люстрація!
показать весь комментарий
17.09.2024 20:04 Ответить
не на смітник історії, а на смітник біологічних відходів.
показать весь комментарий
17.09.2024 21:37 Ответить
І кому воно мешаєт, скаже в суді і я думаю буде ще один суд
показать весь комментарий
17.09.2024 20:02 Ответить
А хіба про це СБУ "не відомо"? Авжеж... П.С. Дуже важко (майже Неможливо!) виграти війну, коли на вищих щаблях влади країни сидять та се@уть жирні "пацюки" - Зрадники!!!
показать весь комментарий
17.09.2024 20:18 Ответить
А Залужний з цим кацорилим в обнімку фоткався.
показать весь комментарий
17.09.2024 20:23 Ответить
очевидно. службу безпеки України - філія фсб
показать весь комментарий
17.09.2024 20:28 Ответить
Який шок! 😲
показать весь комментарий
17.09.2024 20:29 Ответить
Ермак нагнул ЦРУ, делает что хочет, после такого трудно чем-то удивить.
показать весь комментарий
17.09.2024 20:31 Ответить
Блін, як можна було чувака з таким хлібалом вибрати в мери? В нього ж пів карного кодекса на обличчі написано
показать весь комментарий
17.09.2024 20:47 Ответить
ВІн все життя має російське громадянство.
Новина в чому?
В тому, що зебіли обрали його мером Одеси?
Так це проблеми ЗЕбілів, які його обрали.
показать весь комментарий
17.09.2024 20:50 Ответить
Все лайно обов'язково має ще чиєсь громадянство і тут вони тільки заради бабла, їм начхати і на нас і на нашу країну і поки не припече їх від годівниці і абрамсом не відтягнеш... А потім поповнять батальон Монако!
показать весь комментарий
17.09.2024 21:45 Ответить
Секрет полишинеля ! Половина приспешников Зеленського имеет российской гражданство, а вторая половина израильское.
показать весь комментарий
17.09.2024 22:06 Ответить
А хтось, взагалі, сумнівався?
показать весь комментарий
17.09.2024 22:30 Ответить
Дивовижне поряд!!!
показать весь комментарий
17.09.2024 22:33 Ответить
А ви впевнені, що у Зеленського нема громадянства РФ?
показать весь комментарий
18.09.2024 00:50 Ответить
У скумбрії та у Єрмака мають бути
показать весь комментарий
18.09.2024 07:59 Ответить
В Одесі таких справок в кожному переході можна наштампувати.Щось Серожа мілко плаває.А забув.В його ж око
показать весь комментарий
18.09.2024 08:06 Ответить
Мера Чернігова зняли за надуманим приводом, а цей є громадянином країни- окупанта і наші органи типу нічого в цьому поганого не бачать...
показать весь комментарий
18.09.2024 08:25 Ответить
А скільки таких труханів по Україні???...
показать весь комментарий
18.09.2024 08:34 Ответить
Як і вся вища суддівська влада, призначена на посади до 2019 року з кацапськими паспортами.
Про кацапське громадянство кримінального авторитета трухи було відомо вже давно ще з 2015 - 2016 років, але для привладних ворожих агентів все було в нормі.
показать весь комментарий
18.09.2024 11:46 Ответить
Страница 2 из 2