7547 посетителей онлайн
4 403 62

Сикорский объяснил свои слова о референдуме относительно Крыма: Это была гипотетическая дискуссия среди экспертов в режиме off the record

Сікорський

Министр иностранных дел Польши Радослав Сикорский отметил, что его слова относительно возможного варианта возвращения Крыма Украине через референдум, которые вызвали возмущение Киева, были частью "гипотетической дискуссии".

Об этом он заявил журналистам во время визита в США в пятницу, 20 сентября, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Европейскую правду".

Сикорский подчеркнул, что Польша поддерживает территориальную целостность Украины, "в этом нет никаких сомнений, и я неоднократно это подчеркивал".

"С другой стороны, на конференции состоялась гипотетическая дискуссия среди экспертов в режиме off the record (без публичного цитирования. - Ред.), где мы рассматривали, как реализовать предложения самого президента Зеленского, о том, как вернуть Крым. Он говорил о дипломатических действиях", - добавил он.

Глава польского МИД ответил на вопрос о его заявлениях с конференции Ялтинской европейской стратегии в Киеве.

Ранее глава МИД Польши Сикорский предложил отдать Крым ООН для проведения референдума. Это вызвало острую реакцию со стороны Министерства иностранных дел Украины, где, не называя имени Сикорского, призвали не удовлетворять "аппетиты Кремля за счет интересов Украины и международного права".

Топ комментарии
+16
Курва, віддай ***** Сувальський прохід та домовляйся.
показать весь комментарий
20.09.2024 22:05 Ответить
+13
Ага, "вирвалі із кантєкста"? - Пішов *****...
показать весь комментарий
20.09.2024 22:01 Ответить
+10
А Україні нехай поверне українські лемківськи землі
показать весь комментарий
20.09.2024 22:08 Ответить
Комментировать
Сортировать:
В - валынскаярэзня бэнзалапатай, довпойопа!!!!
показать весь комментарий
20.09.2024 22:01 Ответить
Як Луценко жорстко попереджає ЄзеМАРОДЕРНЮ не сратися , коли поїдуть до ООН так, як розісралися з одним з найкращих друзів України Сікосрьким .
Й про те, що для ЄРМАКОМАРОДЕРНІ СЬОГОДНІ розгортання виборчих штабів - ЦЕ НОМЕР ОДИН ЗАВДАННЯ ВДЇЖЕ НА. МАРШІ ВИКОНАННЯ , на фоні вторинних потуг для перемоги у війні!

ЛУЦЕНКО: Зеленский везет в США НЕ ТОЛЬКО план завершения войны! Есть еще один документ - детали... -ЮТУБ
показать весь комментарий
20.09.2024 22:13 Ответить
Балакауча Курбанова Оху.... Йїла й заглохла від цього інсайду!
показать весь комментарий
20.09.2024 22:23 Ответить
Прям так па-рускі, Луценка розказав "всє дєталі"?
показать весь комментарий
20.09.2024 22:54 Ответить
Назви блогів ПА РУZZКИ - а ти відкрий та послухай ...
показать весь комментарий
20.09.2024 23:30 Ответить
Ага, "вирвалі із кантєкста"? - Пішов *****...
показать весь комментарий
20.09.2024 22:01 Ответить
слухай Луценка - 4год тому - посилання вище, і сам туди підеш
показать весь комментарий
20.09.2024 22:29 Ответить
Цьоцю, якого Луценка? Якщо Юрія то ще можна слухати. Якщо Ігоря - то йдіть разом з ним тули де Ви Євгена послали.
показать весь комментарий
20.09.2024 23:07 Ответить
https://www.facebook.com/korchynskaoksana?__cft__[0]=AZXEj0LIrcNP5g0tNs6YorpgIckMbMQLgomqhVv7A_n5AMwepb27hJDpiLdlFBVhBh1KJCC0Urdb00y47W8L5TADFH4tkQqxjgKdlT3PJRR74uakT2d7_X0WEq4XI_T7sKe-z-MU57MbByswkVpephUuEQ_E9SO5m2Z8PvgpPw1wDHJupsmYZhZYaeuyF_bjecg&__tn__=-UC%2CP-R Оксана Корчинська

Ті, що народжуються раз на століття, померти можуть кожен день...

....Веселий гнів нескорених горінь

змиває бруд із берегів історії

прибоями кипучих поколінь.

Марудна смерть, ґаздине домовита,

в твоїх коморах - невгасимий відблиск.

Якщо умрем -

то смертю динаміту,

який висаджує в повітря підлість!

https://www.facebook.com/hashtag/%D0%BB%D1%96%D0%BD%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE?__eep__=6&__cft__[0]=AZXEj0LIrcNP5g0tNs6YorpgIckMbMQLgomqhVv7A_n5AMwepb27hJDpiLdlFBVhBh1KJCC0Urdb00y47W8L5TADFH4tkQqxjgKdlT3PJRR74uakT2d7_X0WEq4XI_T7sKe-z-MU57MbByswkVpephUuEQ_E9SO5m2Z8PvgpPw1wDHJupsmYZhZYaeuyF_bjecg&__tn__=*NK-R #ЛінаКостенко Уривок з поеми Зоряний Інтеграл...
показать весь комментарий
20.09.2024 22:02 Ответить
Як точне слово б'э у ціль...
Пряме та невідразне!
З глибоким змістом -
Праотців...
Високе і виразне...
показать весь комментарий
20.09.2024 23:27 Ответить
Короче, перевел стрелки на зеленского. А что там зеленский говорил на самом деле - никто не знает.
показать весь комментарий
20.09.2024 22:03 Ответить
наш сцицерон нагородив такого, що перекладачі були змушені якось викручуватись
там хто його знає як вони його трактували
показать весь комментарий
20.09.2024 22:07 Ответить
Ваш сцицерон - ***** ! Перекладайте його як завгодно , кацапчеги ...))
показать весь комментарий
20.09.2024 23:01 Ответить
***** більш красномовніший за лайно яке ти обрав щоб його побороти.
Взагалі ти обирав Гетьмана, щоб побороти рос царя ? Ні. Ти обрав клоуна щоб полизав йому дупу.
В результаті працює твій язик ще і життя висить на воловині.
показать весь комментарий
23.09.2024 08:10 Ответить
Не "гіпотетична" діскусія, а юридичне виконання міжнародних забов'язань, таких як Будапештський Меморандум, Договір про нерозповсюдження ядерної зброї, ордер Міжнародного Крімінального Суду, та багато інших - оці речі пан Сикорський не бажає обговорити в тому ж форматі?
Чи гроші хйла цьому заважають?
показать весь комментарий
20.09.2024 22:04 Ответить
Я теж часто у себе в голові тримаю гіпотетичні дискусії - «а щоб ви всі здохли нахрін», особливо читаючи про уряд і взагалі в особистих справах. Але якось тримаю це в голові і не кричу про це.

І я не публічна особа, а Сікорський - так, і тому він прекрасно знає, що будь-який його бульк зараховується як офіційна позиція

Тут два варіанти, або Сікорський визнає, що він довбодятел, який не товаришує з головою, або визнає, що це як мінімум його позиція, але на нього натиснули
показать весь комментарий
20.09.2024 22:05 Ответить
Курва, віддай ***** Сувальський прохід та домовляйся.
показать весь комментарий
20.09.2024 22:05 Ответить
А Україні нехай поверне українські лемківськи землі
показать весь комментарий
20.09.2024 22:08 Ответить
Раніше я вважала, що Кенигсберг треба повернути Польщі , но Сикорський підказав що треба провести референдум - Литві чи Польщі .
І мабуть жителі калининграда захочуть приєднатися до Литві
показать весь комментарий
20.09.2024 22:07 Ответить
Я навіть знаю чому до Литви. Бо вже у складі Литви їх буде більшість у країні та вони зможуть робити з Литвою що завгодно на внутрішньодержавних референдумах. Їх нікуди не потрібно приєднувати з референдумами чи ні. Вони заслуговують виключно на чемодан-вокзал-надалеко з
показать весь комментарий
20.09.2024 22:14 Ответить
Населення Литви 2,88 млн
населення калиниградской области - 945 тис.

А ЛИТВА може їх прийняти , а паспорти без права голосувати
показать весь комментарий
21.09.2024 02:54 Ответить
А чего не предыдущему хозяину вернуть? При чем здесь пшеки?
показать весь комментарий
20.09.2024 23:08 Ответить
Чисто географічески треба збільшити територію Литви
показать весь комментарий
21.09.2024 02:58 Ответить
До Великого князівства Литовського ?
показать весь комментарий
21.09.2024 12:05 Ответить
Кенігсберґ - це Прусія. Якщо повертати, то Німеччині.
показать весь комментарий
21.09.2024 00:14 Ответить
Чисто географічески
показать весь комментарий
21.09.2024 02:56 Ответить
Кьоніґсберґ німецьке місто. De jure і de facto. Ніякої Литви там не було, та і Литві він не потрібен
показать весь комментарий
21.09.2024 09:23 Ответить
Шо ж ти - фраєр - здав назад
показать весь комментарий
20.09.2024 22:09 Ответить
Може пошуткував з Бубона, цього горе-дипломата. а по моєму цей пан готує грунт на вибори преза. Туск шансів немає, бо він не етнічний поляк, а мати Сікорського з східніх кресів. Того і така риторика.
показать весь комментарий
20.09.2024 22:11 Ответить
показать весь комментарий
21.09.2024 03:03 Ответить
Східні креси» (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0 пол. Kresy Wschodnie, від kres «границя», «кінець», «край») - польська назва територій сьогоденної https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%BD%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0 Західної України , https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%BD%D0%B0_%D0%91%D1%96%D0%BB%D0%BE%D1%80%D1%83%D1%81%D1%8C Західної Білорусі і https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B9 Литви , що колись входили до складу https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%A0%D0%B5%D1%81%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BA%D0%B0_(1918%E2%80%941939) Польської республіки ; «східна околиця»https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%BD%D1%96_%D0%BA%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%B8#cite_note-sl-1 [1] . Польські жителі цих територій, у тому числі репатрійовані до Польщі, часом називаються кресов'янамиhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%BD%D1%96_%D0%BA%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%B8#cite_note-gaz-2 [2] або кресов'яками.
показать весь комментарий
21.09.2024 03:04 Ответить
ТЕПЕР зрозуміло чому сикорський ненавидить Україну
показать весь комментарий
21.09.2024 03:05 Ответить
Якщо Сікорскій кресов'як, то це тільки гірше для нього. Ну, в наших очах
показать весь комментарий
21.09.2024 11:44 Ответить
Сікорський нам не друг
показать весь комментарий
20.09.2024 22:12 Ответить
КАрочє, сосцав
показать весь комментарий
20.09.2024 22:17 Ответить
показать весь комментарий
20.09.2024 22:21 Ответить
Вкраїнчики знайшли ворога, а те що в Стамбулі ішак пропонував віддати путіну забули
показать весь комментарий
20.09.2024 22:27 Ответить
Не неси херни, чувак. Кто из наших такое предлагал? Где это зафиксировано? Об этом только ***** один и говорит. Он, собственно, и предлагал. Наши не согласились. Если бы наши предлагали, то ***** бы согласилось. Ведь логично же?
показать весь комментарий
20.09.2024 23:12 Ответить
🖕
показать весь комментарий
20.09.2024 23:29 Ответить
Польська курва, хто тебе випустив?
показать весь комментарий
22.09.2024 09:06 Ответить
Чекаємо на думки Сікорського щодо Сувалківського проходу на слова прутіна до цього
показать весь комментарий
20.09.2024 22:28 Ответить
Ні, послухай краще Луценка ...
показать весь комментарий
20.09.2024 22:30 Ответить
Луценка «наслухалися», ще з часів революції на граніті!
А тепер він «обжився майном недорогим», обкинувся вартісною нерухомістю у недешевому місці…., ну і далі побалакує… Може, ще, якусь вартісну посаду вибалакає…
показать весь комментарий
20.09.2024 22:38 Ответить
На фронті він обжився та онкологією обкинувся! Тому (я про фронт) має право багато чого говорити, бо був, бачив та розуміє.
А про майно - якщо людина має голову, серце та честь, йому не обов'язково вмирати у злиднях. І пора вже розрізняти зароблене від накраденого.
показать весь комментарий
21.09.2024 10:01 Ответить
Сікорський is off the rocker щоб таке висловити навіть off the record
показать весь комментарий
20.09.2024 22:30 Ответить
По логіці Сікорського в будь-яке польське місто приїде мільйон українських біженців і оголосить референдум.
показать весь комментарий
20.09.2024 22:31 Ответить
Перед этим еще выселить поляков куда-нибудь за Сибирь и тогда можно проводить референдум 😁
показать весь комментарий
20.09.2024 23:27 Ответить
В Перемишлі більшість населення польські українці. Там і без приїжджих голосів достатньо.
показать весь комментарий
21.09.2024 00:16 Ответить
Їжа для диванах героїв, щоб 95 не чіпали,перевели на Сікорського. Хто на черзі і що готує вам комік,бо те що наразі відбувається не несе доброго нічого.
показать весь комментарий
20.09.2024 22:38 Ответить
На черзі ваш штазі в Гамериці.
показать весь комментарий
22.09.2024 09:03 Ответить
показать весь комментарий
20.09.2024 22:39 Ответить
Балабол, точка
показать весь комментарий
20.09.2024 22:50 Ответить
Куди цей пся крев лізе. Кому цікаві його висери? Пнх!!!
показать весь комментарий
20.09.2024 23:06 Ответить
«Вирвалі с кантєкстом». Гіпотетично, звичайно.
показать весь комментарий
20.09.2024 23:11 Ответить
П@зданул а потом заднюю дал .....

Почему у собаки нос впереди , а хвост сзади

Потому что с начало надо понюхать

А затем хвостом вилять
показать весь комментарий
20.09.2024 23:28 Ответить
Ще один експерд-оф-рекодс!
показать весь комментарий
20.09.2024 23:52 Ответить
Тут така штука що мир після такої війни де б не проходила лінія кордону чи то 1918, 1991, 2024 може викликати бурю в самій рашкі і Украіїні, таку при якій сама війна може показатися дитячими забавками. І врешті решт переможцем може стати та країна яка зможе пережити цю бурю.
показать весь комментарий
21.09.2024 01:22 Ответить
Висновок - рашку треба розвалити на маленькі країни
показать весь комментарий
21.09.2024 03:09 Ответить
Яке прикре самогубство. Це ж треба вміти так споганити свою проукраінську репутацію 🙄
показать весь комментарий
21.09.2024 09:22 Ответить
Холм, Перемишль і Ярослав мають повернутись до України, а поляків , що там проживають можна пересилити в Бердянськ і Маріуполь , нехай там поспілкуються з курчанами, один народ все таки.
показать весь комментарий
21.09.2024 21:28 Ответить