10040 посетителей онлайн
7 823 42

Общие боевые потери РФ с начала войны – около 642 420 человек (+1500 за сутки), 8768 танков, 18 333 артсистемы, 17 222 боевых бронированных машин. ИНФОГРАФИКА

Силы обороны Украины с начала полномасштабного вторжения ликвидировали 642 420 российских захватчиков.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр Генштаба.

Как отмечается, общие боевые потери противника с 24.02.22 по 22.09.24 ориентировочно составляют:

  • личного состава - около 642420 (+1500) человек,
  • танков - 8768 (+22) ед,
  • боевых бронированных машин - 17222 (+52) ед,
  • артиллерийских систем - 18333 (+63) ед,
  • РСЗО - 1195 (+2) ед,
  • средства ППО - 949 (+0) ед,
  • самолетов - 369 (+0) ед,
  • вертолетов - 328 (+0) ед,
  • БПЛА оперативно-тактического уровня - 15628 (+67),
  • крылатые ракеты - 2595 (+0),
  • корабли /катера - 28 (+0) ед,
  • подводные лодки - 1 (+0) ед,
  • автомобильной техники и автоцистерн - 25023 (+57) ед,
  • специальная техника - 3144 (+19)

Знищення російських окупантів та техніки за добу, 21 вересня

Топ комментарии
+32
сьогодня жирно!
показать весь комментарий
22.09.2024 08:07 Ответить
+27
Минув 3868 день москальсько-української війни.
215!! одиниць техніки та 1500! чумардосів за день.
Кількість знищеної техніки продовжує рости. Логістика перевалила за 25000!
В статистиці по КР стоїть 0, але вчора було загально 2593. Десь 2 загубили )
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможем.

P.s. 642 000!!! це більше, ніж таке місто, як Махачкала, кількість населення якого за 3 роки зменшилась на 1000 рил.
показать весь комментарий
22.09.2024 08:17 Ответить
+20
Ага,знову броня десятками.Якісь видно подарунки приїхали,що так гарно горить
показать весь комментарий
22.09.2024 08:12 Ответить
Комментировать
Сортировать:
сьогодня жирно!
показать весь комментарий
22.09.2024 08:07 Ответить
Ага,знову броня десятками.Якісь видно подарунки приїхали,що так гарно горить
показать весь комментарий
22.09.2024 08:12 Ответить
по арті несподівано.
показать весь комментарий
22.09.2024 08:27 Ответить
А може - закономірно? Кацапи кинулися "як в останній раз", а без підтримки арти - важко їм. От і викотили залишки на відстані, на яких ЗСУ їх валить "в товарних кількостях".

Це не означає, що в ЗСУ немає втрат в арті теж. Це означає, що розвідка надає в рази більше цілей і в контрбатарейників знов є "банк цілей нонстоп".

Бо пішкодральні штурми - вони мають суто фізичні обмеження щодо швидкості та ефективності просування. А в них плани ж були - до дощів Краматорськ оточити. Тож зараз палять резерви техніки відчайдушно, аби хоч якихось результатів досягти, а не "ще 2 посадки за 2 тижні" - бо за невиконання задач з них спитають...
показать весь комментарий
22.09.2024 08:43 Ответить
просто до дощів місяць залишився, і вони хочуть встигнути дійти до Краматорська, бо потім ніякого просування вже не буде, і вони просто пачками будуть дохнути в окопах від гіпотермії.
показать весь комментарий
22.09.2024 08:57 Ответить
Прогноз для Краматорська - дощі з 5 жовтня. Тобто - не місяць, а 2 тижні.
показать весь комментарий
22.09.2024 09:04 Ответить
ну, не знаю. Може у нас https://pogoda.meta.ua/ua/Donetska/Kramatorskiy/Kramatorsk/month/ різні метеорологи.
показать весь комментарий
22.09.2024 16:16 Ответить
https://www.ventusky.com/?p=50.5;30.5;5&l=rain-3h&t=20241006/0600 І я поки що дощів не бачу
показать весь комментарий
22.09.2024 17:24 Ответить
https://meteofor.com.ua/weather-kramatorsk-11929/month/ Мєтєофор
показать весь комментарий
22.09.2024 17:57 Ответить
Та і в мене саме він в закладках, більш ніж на тиждень нема сенсу дивитись, дощі відміняються або переносяться постійно.
показать весь комментарий
23.09.2024 09:32 Ответить
о! у мене до вас питання, як до користувача ventusky. Колись на цій карті була опція, яка показувала забруднення повітря від пожеж. Може підкажете де її шукати на ventusky?
показать весь комментарий
23.09.2024 15:41 Ответить
) дякую, вже сам https://www.ventusky.com/?p=60;86;2&l=pm25 знайшов .
показать весь комментарий
23.09.2024 15:57 Ответить
Минув 3868 день москальсько-української війни.
215!! одиниць техніки та 1500! чумардосів за день.
показать весь комментарий
22.09.2024 08:17 Ответить
показать весь комментарий
22.09.2024 08:21 Ответить
Доречи про 2 КР. Тут пишуть що були 2 КР в повітрі, але не пишуть, що збили
Щось з ними поки не зрозуміло.
показать весь комментарий
22.09.2024 09:19 Ответить
Ну в статистику їх внесли - вчора 2 593, сьогодні 2 595, що правда +2 не відмітили.
показать весь комментарий
22.09.2024 17:16 Ответить
Логістика 25 023, броня 25 990 - спостерігаємо за перегонами, хто перший дійде до 27 тисяч, хоча правільніше не хто, а коли.
показать весь комментарий
22.09.2024 17:28 Ответить
Нічого собі. Десь цілими колонами ********* випалюють 👏
показать весь комментарий
22.09.2024 08:20 Ответить
Хоч одна приємна новина, як наші Славні Захисники знищують рашиську нечисть . Слава ЗСУ !
показать весь комментарий
22.09.2024 08:21 Ответить
Учора 1440, сьогодні 1500... Гарна тенденція і я думаю далі буде ще.
Слава ЗСУ!
Слава Україні!
показать весь комментарий
22.09.2024 08:24 Ответить
Другий день поспіль на 200-300 зажмурених більше)Це з нєвіннимі срочнікамі на складах,мабуть)
показать весь комментарий
22.09.2024 08:30 Ответить
там наш ГШ їх не рахує. То проблеми Росстату.
показать весь комментарий
22.09.2024 08:38 Ответить
а ви довіряєте даним по втратам орків від "Генерала СВР"? він там навіть час від часу викладає списки двохсотих орків.

Воскресенье 8 сентября 2024г., в утреннем отчете помощнику президента РФ Николаю Патрушеву безвозвратные военно-оперативные потери живой силы личного состава ВС РФ- 624887 человек. Данные на 6:00 по московскому времени сегодня. Эта цифра без учёта данных о потерях российских ЧВК, принимающих участие в боевых действиях на территории Украины, на вторник 1 августа 2023 года это 76192 погибших. Большинство российских ЧВК перешли под контроль министерства обороны РФ и их потери теперь есть неотъемлемой частью общих потерь, с 1 августа отдельный подсчёт не ведётся.
показать весь комментарий
22.09.2024 10:50 Ответить
оби довіряти кацапським тєлєгам, то що найменше, треба їх читати. А з цим не до мене.
показать весь комментарий
22.09.2024 16:19 Ответить
Там їх ніхто не рахує.
показать весь комментарий
22.09.2024 08:39 Ответить
Чудово! Респект виконавцям
показать весь комментарий
22.09.2024 08:30 Ответить
Ядерная межконтинентальная баллистическая ракета РС-28 "Сармат" подорвалась прямо в шахте во время испытаний в РФ
Сам полигон она уничтожила, оставив огромнейшую воронку. Это уже четвертое провальное испытание "Сармата".
показать весь комментарий
22.09.2024 08:37 Ответить
показать весь комментарий
22.09.2024 08:45 Ответить
та нічого вона не знищила, і не вибухнула у шахті. Просто ледь виповзла з неї і впала в декільках сотнях метрів від шахти. Але думаю, що спроби треба повторювати, може у наступний раз долетить до якогось Запіздюйська.
показать весь комментарий
22.09.2024 08:48 Ответить
Краще на москву.
показать весь комментарий
22.09.2024 09:45 Ответить
Звідкіля інфа? Гугл про це поки що нічого не знає...
показать весь комментарий
22.09.2024 08:48 Ответить
Ось https://mil.in.ua/uk/news/u-rosiyi-provalylosya-vyprobuvannya-balistychnoyi-rakety-rs-28-sarmat/ Сармат
показать весь комментарий
22.09.2024 09:21 Ответить
Я подивився на прогноз погоди в Краматорську - через 2 тижні починається "сезон дощів".

Тож не дивно, що кацапи кинулися на штурми "як в останній раз". Це будуть важкі 2 тижні для ЗСУ.

Агов, спільното, донатимо на тепловізійні та моцні дрони - під час хмарності та довгих ночей, хлопцям ************ спеціалізовані пташки для нищення окупантів!
показать весь комментарий
22.09.2024 08:47 Ответить
1500 - рекорд, по ходу …
показать весь комментарий
22.09.2024 09:35 Ответить
Було і за 1700 ))
показать весь комментарий
22.09.2024 09:48 Ответить
було 1720 під бахмутом
показать весь комментарий
22.09.2024 10:05 Ответить
Тобі ж вчора відповідали



Хто в курсі, 1440 штук за добу - це ж рекорд за весь час війни ?



Рекорд 1740.



Це п'ятий показник, в цьому місяці да, найбільше.

Може сьогодні в решті решт подивишся на відповіді
П'ятірка лідерів

13.05.2024 - 1 740
16.05.2024 - 1 520
15.05.2024 - 1 510
22.09.2024 - 1 500
28.05.2024 - 1 460

Обома руками за щоб травневе лідерство перейшло на вересень
показать весь комментарий
22.09.2024 17:09 Ответить
У мене тиждень коментарі були недоступні для перегляду. Навіть у техпідтримку сайта писав. Тепер вже бачу
показать весь комментарий
24.09.2024 19:32 Ответить
Вже кацап видихається.
1500 кацапів ми забили за добу - ФАЙНО!
показать весь комментарий
22.09.2024 10:19 Ответить
Схоже росія підкорила техніки і кинулася знову штурмувати українські позиції. Дивлячись на їх втрати, щось знову пішло не так.
показать весь комментарий
22.09.2024 10:49 Ответить
За три дні 63 танки - чудовий результат. Тривожно за Вугледар та Курахово.
показать весь комментарий
22.09.2024 11:13 Ответить
Пруть. І звідки їх стільки?! Боженько! Бережи вояків ЗСУ!
показать весь комментарий
22.09.2024 12:31 Ответить