5196 посетителей онлайн
2 862 14

В Беларусь прилетел истребитель РФ, который может нести на себе ракеты "Кинжал", - "Беларускі Гаюн"

До Білорусі прибув російський літак носій Кинджалів

На аэродром "Мачулищи", что в Беларуси, прилетел российский МиГ-31К. Он приземлился под вечер среды, 9 октября.

Об этом пишет мониторинговый паблик "Беларускі Гаюн", сообщает Цензор.НЕТ.

Как отмечает "Беларускі Гаюн", именно такие истребители МиГ-31К могут нести на себе гиперзвуковые аэробаллистические ракеты Х-47М2 "Кинжал" и способны запускать их на расстояние 2000 км.

Также мониторинговый проект отметил тот факт, что самолетов МиГ-31К ВКС РФ не было в Беларуси на протяжении последних 1,5 года - с 6 апреля 2023 года.

Топ комментарии
+7
То вже і звідти будуть ''кошмарити'' Україну. То вже в толерантність з бульбашами досить гратися! Ракети з з бульбашії їм ''з рук зійшли'' бо комусь буде потрібен бітум.
показать весь комментарий
09.10.2024 20:25 Ответить
+6
Моя мрія це спалений Мозирський НПЗ українським дроном чи ракетою!
показать весь комментарий
09.10.2024 20:21 Ответить
+3
Бульбосвинособаки...
показать весь комментарий
09.10.2024 20:20 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Бульбосвинособаки...
показать весь комментарий
09.10.2024 20:20 Ответить
Моя мрія це спалений Мозирський НПЗ українським дроном чи ракетою!
показать весь комментарий
09.10.2024 20:21 Ответить
ніззя!! звідтіль таварісч хламідія бітум на велике відновництво купуватиме...
показать весь комментарий
09.10.2024 23:24 Ответить
Чом не подія?
показать весь комментарий
09.10.2024 20:24 Ответить
То вже і звідти будуть ''кошмарити'' Україну. То вже в толерантність з бульбашами досить гратися! Ракети з з бульбашії їм ''з рук зійшли'' бо комусь буде потрібен бітум.
показать весь комментарий
09.10.2024 20:25 Ответить
любий зліт рахувати підготовкою до удару. пуйло може кинути ядерку на Київ
показать весь комментарий
09.10.2024 20:39 Ответить
Це кацаповоші ховають свої винищувачі,
бо по бульбашам не маємо права бити.
Та підтягують ближче до кордону,
звідки будуть кошмарити західний
регіон України та Київ.Це якесь свавілля,
їй Богу🙏
Скільки можна таке терпіти та гинути??!
показать весь комментарий
09.10.2024 20:39 Ответить
Мозирський НПЗ чекає...
показать весь комментарий
09.10.2024 20:44 Ответить
Усі ж пам'ятають долю А50 на території білорусі?
показать весь комментарий
09.10.2024 20:47 Ответить
Пора! Пора знищити 30 % економіки бульбастану спаливши Мозирський НПЗ !!!
показать весь комментарий
09.10.2024 20:49 Ответить
Ну шторм туди долітає, отже потрібно підстерегти і нанести удар по цим коритам
показать весь комментарий
09.10.2024 21:10 Ответить
Бацька слизький гельменоїд, але не дебіл. Він чудово розуміє, что після запуску ракети з боку Білорусі, його свічний ( нафтоперегонний) заводік буде перемножений на нуль....
показать весь комментарий
09.10.2024 21:13 Ответить
Пора дамбіть Мочулинці
показать весь комментарий
09.10.2024 22:00 Ответить
Цікаво а під кордон з білорашкою ніяк не можна підтягнути блукаючий патріот?
показать весь комментарий
09.10.2024 22:47 Ответить