4671 посетитель онлайн
21 779 232

Через 3-4 месяца мы окажемся в мировой войне, - Трамп

Дональд Трамп

Третья мировая война может начаться через три-четыре месяца.

Об этом кандидат в президенты США Дональд Трамп заявил во время митинга в Калифорнии, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

"Это говорит вам... у нас проблема. Я действительно беспокоюсь о следующих трех месяцах, правда. Я беспокоюсь о следующих 3,5, четыре месяца. Мы окажемся в мировой войне из-за этого, из-за людей, которые у нас есть", - сказал он.

Кроме того, политик в очередной раз заявил, что в случае своей победы на президентских выборах он сможет урегулировать войну в Украине и "остановить хаос на Ближнем Востоке".

Топ комментарии
+67
Да она уже идёт , только петухи и страусы не хотят это признавать .
показать весь комментарий
13.10.2024 12:48 Ответить
+56
якщо не виберете мене - планети наштовхнеться на земну вісь!...
показать весь комментарий
13.10.2024 12:50 Ответить
+37
хутін міцно тримає трумпа за яйця.
показать весь комментарий
13.10.2024 12:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
Це передвиборча обіцянка, так, Трампе?
показать весь комментарий
13.10.2024 14:51 Ответить
Друг Арєстовіча. Війна за дві три неділі...
показать весь комментарий
13.10.2024 14:57 Ответить
А що він робив щоб запобігти цього коли був президентом ?
показать весь комментарий
13.10.2024 15:18 Ответить
цей клоун вважає, що він її стримає? кретин
показать весь комментарий
13.10.2024 15:21 Ответить
показать весь комментарий
13.10.2024 15:26 Ответить
"Мудний нарід" це не лише наша проблема ...
показать весь комментарий
13.10.2024 15:30 Ответить
Там мабуть у трампа, пуля зачепила не тільки вухо ...а дало по макитрі добряче..наслідки ось ...очевидні
показать весь комментарий
13.10.2024 15:27 Ответить
Угу. А в Німеччині АФД рекламу на ютубі викладає, де каже що в країні вже скоро буде щось подібне Великій Депресії у США.

І само собою не буде ВеликоїДепресії, якщо нацистам з АФД, а вони дійсно нацисти за менталітетом і планами, і це вже доводили не одноразово дати повну владу в країні.

А в Україні дехто обіцяв заглянути в очі вбивці і побачити там мир.

А в Англії Чемберлен ''привозив людям мир'' раніше.

Популісти скрізь однакові. І проблеми не вирішуюють
показать весь комментарий
13.10.2024 15:27 Ответить
Так в Германии рецессия. Отказ от русского газа очень сильно ударил по их конкурентоспособности. Предприятия закрываются. На этом и играют правые.
показать весь комментарий
13.10.2024 15:30 Ответить
Германия переживает то же самое что и мы в 15-16 году, когда наши олигархи потеряли дешевый газ и решили дружить с Россией. Надеюсь они умнее нас.
показать весь комментарий
13.10.2024 15:31 Ответить
ти продовжуй, козліна, будучи кандидатом в президенти США від республіканців, писати "я дуже добре знайомий зі Злом, ми з ним домовимось"
І тоді світова війна точно неминуча
показать весь комментарий
13.10.2024 15:49 Ответить
Американский Зеленский. Трамписти у США такі самі йолупи, як у нас зебобики.
показать весь комментарий
13.10.2024 16:17 Ответить
Чим ближче вибори, тим божевільніші заяви.
показать весь комментарий
13.10.2024 16:24 Ответить
Малошановний трамп, ну як ти своєю зайвою хромосомой, не можеш зрозуміти, що тільки ти і є гарантом 3 світової війни! Рюzьге, чи що?
показать весь комментарий
13.10.2024 16:32 Ответить
показать весь комментарий
13.10.2024 16:47 Ответить
я тучі развєду рукаміііііііі.... ааааа....
показать весь комментарий
13.10.2024 16:49 Ответить
Вторгнення кацапів в Україну відбулося ще в 2014 році, Трамп був президентом з 2017-2021роки, він не тільки не зупинив, а ще й дав кацапам час добре підготуватися
показать весь комментарий
13.10.2024 16:56 Ответить
От тільки Трам , тоді , дав Україні зброї більше , а ні ж Обама до того ...
показать весь комментарий
13.10.2024 18:13 Ответить
Чому і як повинен був зупиняти? Америка не ваша мамочка. Україна творить що хоче, а якщо що, про неї має подбати та захистити Америка? Що за маячня? Ви не а*уїли?
показать весь комментарий
13.10.2024 18:21 Ответить
США отобрала у нас оружие вместе с Россией. Из-за неё прямо сейчас Украина потеряла миллиарды долларов и кучу людей умерло и стало калеками. Конечно можно делать вид, что история началась с 2014 года, а ранее США не пыталось влиять на наше государство никак.
показать весь комментарий
13.10.2024 20:39 Ответить
а*уїло сша. Не завадило б на них в суд подати після війни, за злив і дії що призвели до геноциду нації
показать весь комментарий
13.10.2024 23:45 Ответить
Арестович, це ти?! 😂
показать весь комментарий
13.10.2024 16:58 Ответить
Так подякуй за це пуйлові, руда кремлівська повія.
показать весь комментарий
13.10.2024 18:53 Ответить
Покажи виборцям ще фотки Бахмуту і скажи, що таке буде з містами америки, якщо його не виберуть.
Лякати пуйлом це новий тренд у виборчіх технологіях.
показать весь комментарий
13.10.2024 19:07 Ответить
"Президент США Джо Байден заявив, що Барак Обама - це той, на кого слід покласти відповідальність за напад російського диктатора путіна на Україну 2014 року, анексію Криму та війну на Донбасі.

Про це повідомляє AP з посиланням на нову книжку редактора The Washington Post Боба Вудворда.

«Вони обіс*лись у 2014 році. Ось чому ми опинилися в такій ситуації. Ми це все прос*ли. Барак ніколи не сприймав путіна серйозно», - нібито заявив Байден, при цьому він був дуже розлючений, стверджує журналіст.
"

Клінтон:
«Я відчуваю особисту причетність до того, що я змусив їх (Україну - ред.) відмовитися від ядерної зброї. І ніхто з них не вважає, що росія пішла б на це (вторгнення - ред.), якби в Україні все ще була б їхня зброя», - зауважив ексглава американської держави.

Обидва демократи
Байден також демократ

Що буде, якщо вчетверте президентом стане демократ...
показать весь комментарий
13.10.2024 19:13 Ответить
Не через 3-4 месяца раднареки тампона на кукан пасодют. 🤣🤣🤣
показать весь комментарий
13.10.2024 19:35 Ответить
Памятаю з дитинства як на програвачі стара платівка заїдала. А у Донні 4-5 абзаців, які вбили йому макітру, от і вар'ята заїдає.
показать весь комментарий
13.10.2024 19:43 Ответить
Ідіот!!!
показать весь комментарий
13.10.2024 19:47 Ответить
Епоха фейбука🤯
показать весь комментарий
13.10.2024 19:49 Ответить
Кандидаты в президенты США ,как правило ,на митингах
говорят о том ,что от них хочет услышать американский
избиратель .
А этого избирателя гораздо больше волнуют его
насущные проблемы ,чем война в Украине .
Вы справедливо оценили и перечислили заслуги Трампа-
президента перед Украиной
Свой план по Украине ,он огласит (так он заявил )только
после избрания его президентом . Он за Украину ,как был
так и будет .
показать весь комментарий
13.10.2024 21:02 Ответить
І тут Остапа понесло... (с)
Пардон, не Остапа, а https://neolurk.org/wiki/%D0%92%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B8 Вонні ... тобто Донні.
показать весь комментарий
14.10.2024 00:28 Ответить
Але понабігло сюди лаптєлапих реднеків!
Панове модератори! А чи не пора цим істотам влаштувати похід на цвинтар акаунтів? Чи бодай хорове відвідування ними лазні тижні на два? Бо тхне від них лаптямі, щямі та боярою немилосердно!
показать весь комментарий
14.10.2024 00:33 Ответить
Страница 3 из 3