10348 посетителей онлайн
7 207 145

Зеленский отрицает, что Украина готовится восстановить ядерный потенциал

Президент України Володимир Зеленський

Президент Владимир Зеленский сказал, что Украина не собирается восстанавливать ядерный потенциал.

Об этом глава государства сказал на пресс-конференции с генеральным секретарем НАТО Марком Рютте в Брюсселе, передает Цензор.НЕТ.

"Мы никогда не говорили о том, что мы готовимся создать ядерное оружие. Я сказал, что когда был подписан Будапештский меморандум, было прописано, что Украина отдает ядерное оружие и Украина от этих стран-подписантов (в то время включая Россию, Китай, США) будет иметь гарантии безопасности, территориальной целостности и суверенности. Это означает, что мы отдали ядерное оружие. И эти люди, которые тогда были партнерами, должны были нам предоставить гарантии безопасности", - подчеркнул президент.

Генсек НАТО Рютте добавил, чтобы СМИ не искажали факты. По его словам, Украина должна быть в НАТО и партнеры сделают все, что нужно для победы.

Ранее, во время разговора с экс-президентом США Дональдом Трампом заявил, что для безопасности Украине нужно членство в НАТО или ядерное оружие.

Топ комментарии
+32
П'ять років і п'ять місяців поспіль в ОПі Єрмака намагались зробити ядєрну бомбу з пластікових бутилок.
І все врем'я виходив
бульбулятор
показать весь комментарий
17.10.2024 20:28 Ответить
+22
Куди кинути 5 гривень на ядерний руссоріз?
показать весь комментарий
17.10.2024 20:27 Ответить
+21
Яке ЯО?!
Він навіть обіцяного "мільярда дерев" зробити не спромігся!
показать весь комментарий
17.10.2024 20:26 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Те, що Байден та Шольц різко забажали розмовляти з путлером, маємо надію, що в Україні з'явилася ядерна зброя.
показать весь комментарий
17.10.2024 21:06 Ответить
...похоже уже на потоке.
показать весь комментарий
17.10.2024 21:18 Ответить
Гундос багато чого не знає, не вчив історію в школі, а юристом став на папері, кривляючись на КВК і в кварталі. Хочеш миру - готуйся до війни, він цього не чув. Тому ядерний статус буде відновлено, але не при ньому і без розголосу, як у Ізраїлі
показать весь комментарий
17.10.2024 21:13 Ответить
"Ядерна риторика" Зуйла це спроба мавпування *****.
показать весь комментарий
17.10.2024 21:25 Ответить
Не долго музыка играла--- не долго фраер танцевал! С ЯО опять в кусты.
показать весь комментарий
17.10.2024 21:19 Ответить
Сама найбільша помилка. Тільки ядерний арсенал може стримати від нападу.
показать весь комментарий
17.10.2024 21:23 Ответить
Саме так! Проти України вже 3 ядерні держави, а захід дума лише про себе, коли забороня Україні власну ядерку.
показать весь комментарий
17.10.2024 21:54 Ответить
угу , саме тому наші на курщині , мабуть кацапської ядерки злякалися і не у той бік побігли ((
показать весь комментарий
17.10.2024 23:00 Ответить
Мені дуже цікаво: люди які говорять про необхідність розробки ядерної зброї хоч приблизно розуміють, що це таке?
показать весь комментарий
17.10.2024 21:37 Ответить
Так просвети нас,если такой умный.
показать весь комментарий
17.10.2024 21:50 Ответить
Легко: де будете брати збагачений уран, або плутоній?
Гадаєте, що можна буде власні реактори доїти мов корову, а постачальники ядерного палива мовчатимуть як риби?
Я вас розчарую: спробуєте використати хоч грам ядерного палива не за призначенням і після цього, можна буде АЕС перетворити на дуже дорогі музеї, бо ніхто Україні ядерного палива не продасть!
От тоді в нас буде справжній блекаут.
Щоб збагачувати уран самостійно, потрібно цілий сектор промисловості створити: штати і то ледь тягнули Мангетенський проект, а ми зараз повністю залежим від союзників.
Повністю!
показать весь комментарий
17.10.2024 22:20 Ответить
ми трохи зекономили плутонію та урану поки сиділи в блекаутах. Не пропадати ж добру. Ось і збагатили пару кілограмчиків)
показать весь комментарий
17.10.2024 23:38 Ответить

Ось підприємство по збагаченню урану у Портсмуті, США
Для приблизного розуміння масштабу витрат.
показать весь комментарий
17.10.2024 22:26 Ответить
Тільки ядерна зброя чи НАТО може стримати орка!
Або НАТО або ядерна зброя!

Якщо ні те, ні те Україні кінець!
показать весь комментарий
17.10.2024 21:45 Ответить
Заходу потрібна ще одна шобла неадекватів із ядерною зброєю?
НІ.
Заходу простіше перестати допомагати такій шоблі і віддати її пу@лу.

показать весь комментарий
17.10.2024 21:54 Ответить
Один з топ-менеджерів Зеленського Арахамія:

"Україні не варто було відмовлятися від ядерної зброї в обмін на Будапештський меморандум: з нею по-іншому говорили б, вона могла б шантажувати весь світ, щоб отримувати гроші на обслуговування ядерного потенціалу."
Таку думку в ефірі каналу "Україна 24" висловив глава фракції Слуга народу Давид Арахамія.
показать весь комментарий
17.10.2024 21:56 Ответить
арахамія тупий, але навіть він би не сказав такого
показать весь комментарий
17.10.2024 21:58 Ответить
Але він це КАЗАВ.
Що вам заважає кинути в Гугл цитату арахамії, яку я навела, і отримати купу посилань на українські ЗМІ із новиною про цю його заяву?
показать весь комментарий
17.10.2024 22:01 Ответить
якесь кацапське ІПСО ? дивіться самі
показать весь комментарий
17.10.2024 22:14 Ответить
31 липня 2021

Лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в інтерв'ю програмі https://www.youtube.com/watch?v=sXCj1Z7akHA "Хард з Влащенко" назвав фатальною помилкою президента Кравчука відмову від ядерної зброї, за допомогою якої, за словами депутата, можна було б "шантажувати весь світ".

Якщо ви не здатний, знайшла для вас відео з арахамією і його заявою.
Робіть Тиць на виділене синіми літерами і дивіться, слухайте Арахамію.
показать весь комментарий
17.10.2024 22:33 Ответить
цілу годину дивити недоумка не буду. арахамія ж росії? тож це кацапське ІПСО, як я і казав.
показать весь комментарий
17.10.2024 22:41 Ответить
"арахамія ж росії?"

Ви явно пропустили слово в своїй писанині. Що ви хотіли сказати?
показать весь комментарий
17.10.2024 22:51 Ответить
це ж ви приводите цитату якогось кретина. вам краще знати.
показать весь комментарий
17.10.2024 22:55 Ответить
Цього кретина тримає керівником своєї фракції в парламенті сам найвеличніший Лідер Зеленський.
Тому кретина цитую не тільки я, але і світові ЗМІ.
показать весь комментарий
17.10.2024 23:01 Ответить
за ЯЗ вирішуватиме український народ. як я сказав. а ваші цитати кретинів до чого?
показать весь комментарий
17.10.2024 23:05 Ответить
Яким чином вирішуватиме, в коментарях на форумах?
показать весь комментарий
17.10.2024 23:17 Ответить
Саме так, все починається з суспільної думки. Бо 30 років зрадники переконували, що яз нам не потрібна, які тепер всі до одного втекли з України, а гинуть кращі представники української нації.
показать весь комментарий
18.10.2024 06:34 Ответить
Я питаю не про ваші філософські фантазії, а про конкретний механізм реалізації волі народу щодо ядерної зброї.
показать весь комментарий
18.10.2024 08:22 Ответить
порівнюючи з США та трампом - не згоден, що наша шобла гірше трампівськой.
показать весь комментарий
17.10.2024 21:57 Ответить
Цей аргумент навряд буде переконливим для Британії, Франції, Німеччини та інших країн ЄС, і поза ЄС.
показать весь комментарий
17.10.2024 22:03 Ответить
народу україни чхати. бо перечислених не ******** щодня, а зєля і ко встигнуть втекти в будь якому випадку. Тому саме народ має вирішувати чи потрібна йому ядерка в напівзруйнованій країні у війні проти 3-х ядерних країн.
показать весь комментарий
17.10.2024 22:17 Ответить
Це має вирішуватися той самий мудрий народ, який обрав Зєлю і продовжує підтримувати його зараз?
показать весь комментарий
17.10.2024 22:34 Ответить
той самий вже в Польщі ) залишився лише справжній.
показать весь комментарий
17.10.2024 22:38 Ответить
Той, що з усіх політиків найбільше довіряє товаришу Зеленському і робить собі інвалідності за гроші?
показать весь комментарий
17.10.2024 22:53 Ответить
ловити Зеленського на словах - оце завдання для НАТО по плечу
це ж не путіна змусити зупинитись
показать весь комментарий
17.10.2024 21:54 Ответить
Ага, в наступній серії: В України немає ядерної зброї, але якщо знадобиться, вона її застосує!
показать весь комментарий
17.10.2024 22:17 Ответить
Та все нормально ,і землетруси ось були неочікувані підозрилі ...треба захищатися ...та і орбан щось заскиглив ,а НАТО заобіцялося , нас 33 членом мати ...непогано
показать весь комментарий
17.10.2024 22:25 Ответить
А зря что опроверг. Пускай бы все зачесали репы. В етом мире никто слабых не любит и не уважает
показать весь комментарий
17.10.2024 22:57 Ответить
Уже маєм мільярд дерев, шашлики, пінгвіни , притулин спутник, мільйон дронів, каву в Криму, бабусину ковідну тищу в смартфоні і ядерну зброю. Що там ще було..?
показать весь комментарий
17.10.2024 23:23 Ответить
зеленський - не смішний комік
показать весь комментарий
17.10.2024 23:24 Ответить
дуже зазря щоб дав задню. Міг би промичати щось невнятне як він вміє, щоб вони тірялися в здогадках і сс*лися.
Нарешті на 3му році війни він почав говорити причину того, чому ця війна сталася. І хто в цьому винуватий, і хто має відповідати.
показать весь комментарий
17.10.2024 23:28 Ответить
Ну й Лох..сорок скількі цому лоху років?..Неважливо..Лошара короче..
показать весь комментарий
18.10.2024 02:09 Ответить
Хай і далі заперечував. Це справі не заважає.
показать весь комментарий
18.10.2024 03:00 Ответить
Так треба робити діло.Мовчати й робити.А потім ультіматум - або виходити з України або жахнем.
показать весь комментарий
18.10.2024 07:52 Ответить
Страница 2 из 2