4531 посетитель онлайн
2 088 31

В партии Шольца выступили в защиту его разговора с Путиным: "Важно стремиться к дипломатическим решениям"

Канцлер Німеччини Олаф Шольц

Вчера канцлер Германии Олаф Шольц впервые за два года позвонил российскому диктатору Владимиру Путину. В партии СДПГ выступили в защиту телефонного разговора немецкого политика.

Об этом сообщает Deutschlandfunk, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

В частности, журналист радио напомнил, что недавно Шольц в эфире ARD заявил о своих планах в ближайшее время позвонить Путину, однако перед этим он уточнил, что намерен проконсультироваться с партнерами, в том числе с США.

Комментируя ситуацию, генеральный секретарь Социал-демократической партии Германии (СДПГ) Маттиас Мирш сказал, что хоть и не имеет детальной информации о темах переговоров, но полностью доверяет способности Шольца достигать дипломатических результатов.

Мирш добавил, что нынешний канцлер Германии всегда тщательно взвешивал свои действия и координировал их с международными партнерами.

"Сейчас я не знаю содержания переговоров. Но я знаю, что Олаф Шольц в течение многих лет очень тщательно взвешивал, особенно в тесных консультациях со своими партнерами, когда и какие дипломатические возможности откроются", - заявил он.

Также говоря о возможной организации мирной конференции с участием России, Мирш отметил, что стремление к дипломатическим достижениям имеет важное значение для международного порядка и не связано с предвыборной темой.

"Этот вопрос угрожает глобальной стабильности, и поэтому важно стремиться к дипломатическим решениям", - добавил он.

Кроме того, несмотря на сложности, с которыми сталкивается Запад в условиях агрессии России против Украины, Мирш отметил значимость дипломатических шагов для поиска мирного решения войны.

Топ комментарии
+12
когда это дипломатия работала с террористами, маньяками и убийцами? Але ту ту
показать весь комментарий
16.11.2024 19:32
+10
Їм не соромно - до 22го вся зелена шобла годувалася на росії ( квартал, свати/Скоти, серіали, виступи квн, стендапи, концерти тощо..
От де проблема...
І жоден "експерт" про це ні пари з вуст....
Зате Шольца обливають брудом на кожній хвилі хайпу!!! Того самого, при якому Германія передала нам техніки на мільярди!!! Безкоштовно, та ще й знаючи про неадекватний уряд
показать весь комментарий
16.11.2024 19:38
+9
Чогось з Гітлером ніхто не розмовляв.
показать весь комментарий
16.11.2024 19:33
Комментировать
Сортировать:
когда это дипломатия работала с террористами, маньяками и убийцами? Але ту ту
показать весь комментарий
16.11.2024 19:32 Ответить
Їм не соромно - до 22го вся зелена шобла годувалася на росії ( квартал, свати/Скоти, серіали, виступи квн, стендапи, концерти тощо..
От де проблема...
І жоден "експерт" про це ні пари з вуст....
Зате Шольца обливають брудом на кожній хвилі хайпу!!! Того самого, при якому Германія передала нам техніки на мільярди!!! Безкоштовно, та ще й знаючи про неадекватний уряд
показать весь комментарий
16.11.2024 19:38 Ответить
Ви маєте претензії до чужинців? А ви не звернули увагу, що там українців нема?
показать весь комментарий
16.11.2024 19:47 Ответить
із дзвінком шольц зробив стратегічну помилку. Треба було не дзвонити, а зразу посилати у маскву на перемовини компромісну фігуру. Наприклад сару вагенкнехт.
показать весь комментарий
16.11.2024 19:32 Ответить
Чогось з Гітлером ніхто не розмовляв.
показать весь комментарий
16.11.2024 19:33 Ответить
У 1938-му ще як розмовляли.

А ось після захоплення (за 2-3 доби) Іраком Кувейту у 1990-му військова коаліція на чолі з США швидко поставила агресора на місце воєнними засобами, без зайвої дипломатії...
показать весь комментарий
16.11.2024 19:40 Ответить
В 38-му він ще не вбив сотні тисяч людей, як це зробив пуйло.
показать весь комментарий
16.11.2024 19:48 Ответить
Тим хто стояв за демократію і людські цінності буде соромно за своіх нащадків які спустили все в унітаз
показать весь комментарий
16.11.2024 19:33 Ответить
Хто як не Шольц знає що робить. А ?
А ваша пархата ботохверма накинулася на нього , поливаючи брудом!
Замість довічного дякую за Іріс-Т, , танки, снаряди, медицину та мільярди бабла!!!!
показать весь комментарий
16.11.2024 19:34 Ответить
З ким? З терористом, на якого чекає міжнародний ордер на арешт прагнути ''дипломатичних рішень.
показать весь комментарий
16.11.2024 19:34 Ответить
During the phone call, they agreed on the date of the cocksucking rendezvous.
показать весь комментарий
16.11.2024 19:35 Ответить
перемовини ІРА з Маргарет Тетчер як приклад
показать весь комментарий
16.11.2024 19:35 Ответить
Кацапня і дипломатія---речі не сумісні.
показать весь комментарий
16.11.2024 19:37 Ответить
Шольц без мила в дупу заліз. Чим знатно насрав собі на макітру.
показать весь комментарий
16.11.2024 19:39 Ответить
Ми повинні зробити все, щоб у 2025 році війна закінчилась дипломатичним шляхом, - Зеленський

И какие тогда претензии к Шольцу, если он тоже за "дипломатию"?
показать весь комментарий
16.11.2024 19:41 Ответить
З Зеленським усе ясно, але ніхто не очікував що і Шольц теж виявився клоуном.
показать весь комментарий
16.11.2024 20:11 Ответить
показать весь комментарий
16.11.2024 19:45 Ответить
Може Щольц не розуміє, що хутину потрібно вижити і він буде йти по трупах .
Шольц - телефонну слухавку помой
показать весь комментарий
16.11.2024 19:48 Ответить
ще потрібно розібратись
хто там в партії Шольца
і хто йому ці дурні поради дає . В партії Меркель теж колись їй дали пораду
запросити ауслендерів сюди
А потім ті ж порадники утворили партію АфД
показать весь комментарий
16.11.2024 19:48 Ответить
З бен ладаном домовлялися але тільки кулею,бо більше не з чим домовлятися не хотів.Хуйло такий же злодій і йому по коліна шольц та інші .
показать весь комментарий
16.11.2024 19:49 Ответить
показать весь комментарий
16.11.2024 19:51 Ответить
показать весь комментарий
16.11.2024 19:54 Ответить
комусь надто муляє, що Німеччина допомагає нам, хоча, щиро кажучи, усіх хто голосував за ригів, комуняк, об'єднаних, обрізаних та іншу зешваль- в цивілізовані країни не варто й пускати.

Шольц попередив партнерів про дзвінок Путіну за місяць - ЗМІ. Німецький канцлер розповів лідерам США, Британії та Франції про намір поговорити з Володимиром Путіним майже за місяць до дзвінка, пише Bild.
https://www.dw.com/uk/solc-poperediv-partneriv-pro-dzvinok-putinu-za-misac-zmi/a-70801004
показать весь комментарий
16.11.2024 20:11 Ответить
Шольц разом з Щредером і теперішнім презом завжди рахувались друзями х... І пайщиками газогону. Так само як і верхушка соцдеків. А про те, що в них ніяких ходов нєт свідчить тупе бормотання (разом з гопотою) про підрив газогону Генералом і Червінським.
показать весь комментарий
16.11.2024 20:13 Ответить
Показали свою слабкість. Поступово відбувається орбанізація європи
показать весь комментарий
16.11.2024 20:15 Ответить
я, вже багато разів писав!
періодично, треба сканувати, живе це падло чи ні!!!
шольц, вже майже ніхто!
йому залишилось три місяці!
часи меркельщини, нарешті закінчились!
показать весь комментарий
16.11.2024 20:24 Ответить
говоруни хєрові!
показать весь комментарий
16.11.2024 20:25 Ответить
Раздвинуть свои булки, чтобы был мир?
показать весь комментарий
16.11.2024 21:12 Ответить
Голда Мейер до такої дипломатії, подейкують, була де що іншої думки. "Не можна домовлятись з тим, хто прийшов тебе вбити" (с)
показать весь комментарий
16.11.2024 21:31 Ответить
Сумує хєрр шольц за пуйлом, сильно сумує...
показать весь комментарий
16.11.2024 23:13 Ответить
Це мені нагадує той анекдот, де чоловік з дружиною гуляли по зоопарку і дружина впала у вольер з самцем горили. Самець почав рвати на ній одяг, стягує білизну, а жінка кричить чоловіку:
- Ну шо ти стоїш, зроби щонебудь!
- А ти скажи йому, що ти не в настрої, що у тебе голова болить...
показать весь комментарий
16.11.2024 23:40 Ответить