10435 посетителей онлайн
40 037 50

Момент прилета ракет Storm Shadow по оперативному командному пункту в Курской области. ВИДЕО

В сети опубликовали момент прилетов ракет Storm Shadow в Курской области.

По данным Defence Express, Воздушные Силы Украины ударили дальнобойными ракетами по объекту президента РФ с подземным командным пунктом, передает Цензор.НЕТ.

"Единственное логичное объяснение расхода довольно значительного количества Storm Shadow / SCALP по такому объекту - это наличие там командования группировки армии РФ в Курской области вместе с северокорейскими генералами", - сообщили аналитики.

Однако, пока эта информация не подтверждена, отмечает издание.

Ранее мы сообщали, что Вооруженные Силы Украины впервые ударили по военным объектам на территории России британскими ракетами Storm Shadow.

Топ комментарии
+29
Гарна робота-всім виконавцям респект...
показать весь комментарий
20.11.2024 23:40
+25
Если командиров задвухсотило которые разрабатывали план то очень даже кстати.
показать весь комментарий
20.11.2024 23:44
+14
Мементо море... Моментально... В море... )
показать весь комментарий
20.11.2024 23:38
Комментировать
Сортировать:
Мементо море... Моментально... В море... )
показать весь комментарий
20.11.2024 23:38 Ответить
Напомнело фрагмент и передовицы "Прафды" об открытии Саяно-Шушэнской ГЭС : "... и ток мед-лен-но, какбэ нехотя, потёк по проводам..."
показать весь комментарий
21.11.2024 19:05 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=7ywTRBni_pg
показать весь комментарий
20.11.2024 23:39 Ответить
Гарна робота-всім виконавцям респект...
показать весь комментарий
20.11.2024 23:40 Ответить
Да, кучно лягло
показать весь комментарий
21.11.2024 00:15 Ответить
Если командиров задвухсотило которые разрабатывали план то очень даже кстати.
показать весь комментарий
20.11.2024 23:44 Ответить
+ КНДРовський хенерал....
показать весь комментарий
20.11.2024 23:46 Ответить
А якщо ні?
показать весь комментарий
21.11.2024 01:20 Ответить
RFI - французька новинна радіостанція

«Зараз у Бундесвері є близько 600 старих крилатих ракет Taurus. Системи озброєння призначені для атак далеко в тилу ворога і наразі значно модернізуються», - пише Spiegel.

Україна від початку повномасштабного вторгнення РФ уже кілька разів просила про постачання німецьких керованих ракет Taurus. Однак канцлер Німеччини Олаф Шольц завжди відкидав ці прохання.

Глава німецького Міністерства оборони Борис Пісторіус виношує план оснастити Бундесвер новими ракетами великої дальності Taurus, але поки не мав на це коштів, зазначають у Spiegel. Нині Міноборони представило бюджетному комітету профіль відповідного проєкту в конфіденційних документах до бюджету на 2025 рік.

«З військового погляду доцільно замовити 600 крилатих ракет Taurus Neo приблизно на 2,1 мільярда євро. Перші крилаті ракети великої дальності можуть бути доставлені у 2029 році», - пишуть у статті.

Однак, зауважують, що через скрутну фінансову ситуацію проєкт поки що значиться лише як варіант в індивідуальному плані Міністерства. Щоб розпочати цей процес, потрібно лише близько 350 мільйонів євро у 2025 році, а більшість витрат на високотехнологічну зброю не буде виплачена раніше 2029 року.
показать весь комментарий
20.11.2024 23:45 Ответить
Вони не модернізуються, а проходять технічне оновлення після закінчення терміну експлуатації. DW писав що оновлена половина ракет з 600. Можливо це *******. Може тому Шольц не передає ракети.
показать весь комментарий
21.11.2024 06:01 Ответить
Стоимость одной ракеты Taurus составляет более 950 000 евро (около 1,2 миллиона долларов).

720 000 000 миллиона долларов = 600 ракет....
показать весь комментарий
21.11.2024 10:30 Ответить
В заголовку курвська волость - суцільна помилка..
показать весь комментарий
20.11.2024 23:47 Ответить
очевидно шось дуже цікаве було, якшо американці так переполохкались
показать весь комментарий
20.11.2024 23:47 Ответить
тож бо! 12 ракет, майже в одну точку... тож там було щось надто важливе навіть не для нас, а для саміх американців
показать весь комментарий
20.11.2024 23:51 Ответить
угу, вони стільки кирпичів не висирали навіть коли командуючий чф спортився (і ніхто його з тих пір не бачив).
показать весь комментарий
21.11.2024 00:01 Ответить
Може хутін пуйло??
показать весь комментарий
21.11.2024 00:26 Ответить
воістіну путін *****
показать весь комментарий
21.11.2024 07:05 Ответить
там целая резиденция, но все ракеті пошли в один угол. Могли всю єту богодельню разнести
показать весь комментарий
20.11.2024 23:47 Ответить
Там в этом углу как раз подземный бункер с УС

51.5863231, 34.9475204
показать весь комментарий
20.11.2024 23:53 Ответить
на гуглі там дерева... тож саме цікаве під землею... було )
показать весь комментарий
20.11.2024 23:58 Ответить
Та так,далі по курсу,хоч би одною ракетою,зробили "макіяж"тому дворцу.
показать весь комментарий
21.11.2024 00:16 Ответить
Мені чомусь здається що били не по фасаду, а по цілі
показать весь комментарий
21.11.2024 00:19 Ответить
Ефектно. А чи ефективно? Сподіваємось....
показать весь комментарий
20.11.2024 23:52 Ответить
підняти 6 бортів, запустити ракет на десяток міліонів....може це буди "учения" ?
показать весь комментарий
21.11.2024 00:00 Ответить
Ну ти ж сам прекрасно розумієш , що з фсбешними дєрьмаками може бути все що завгодно, навіть "липові" цілі.
показать весь комментарий
21.11.2024 01:25 Ответить
як жахливо знати що в тебе ракет з десяток, і цілей - сотні і тисячі
показать весь комментарий
20.11.2024 23:53 Ответить
Де тепер буде ховатися путін?
показать весь комментарий
20.11.2024 23:59 Ответить
в своем чумоданчике
показать весь комментарий
21.11.2024 00:17 Ответить
На майдані коло бані сере путін в чемодані...
показать весь комментарий
21.11.2024 00:51 Ответить
Згідно з даними осінтерів "Dnipro Osint" (https://t.me/dniproofficial/5292), сьогоднішнім ракетним ударом Storm Shadow було уражено бункер з рашистським вузлом звязку, який знаходився поруч із резиденцією ***** в н.п. Марьино Курської області.

Примітка: видання Defense Express вважає, що в районі історичного архітектурного комплексу "усадьбы Барятинских", а за сумісництвом - санаторію "управделами президента рф", розташовувався підземний командний пункт. Він використовувався командуванням угрупування російських військ в Курській і Харківській областях "Север". Не виключено, що там також могли перебувати північнокорейські генерали. Надзвичайно жирна ціль!

https://pbs.twimg.com/media/***************?format=jpg&name=small

https://pbs.twimg.com/media/Gc2NrW3XAAAhYaH?format=png&name=360x360

https://pbs.twimg.com/media/Gc1u4CQWYAAsSa_?format=jpg&name=small

https://pbs.twimg.com/media/Gc14vI2WoAA37Xa?format=png&name=small
показать весь комментарий
21.11.2024 01:03 Ответить
Чому ЗСУ задіяли саме Storm Shadow?
А тому що ці крилаті ракети розроблені спеціально для знищення бункерів та цілей у середині укріплень. Судячи з кадрів представленого відео, така кучність ударів ракет мала на меті дістатися до дуже глибокого укриття.

показать весь комментарий
21.11.2024 01:11 Ответить
Примітно, що місце розташування підземного командного пункту російських військ у районі санаторію в Марьино Курської області, який був атакований крилатими ракетами Storm Shadow, могли видати Z-блогери. Так, на днях у роспабліках було опубліковано фото з російськими військовими на цьому об'єкті, пише проект "КіберБорошно" (https://t.me/kiber_boroshno/10645 ).
"Фото зроблено кілька днів тому на території об'єкта(район влучення[2]), що у вікімапії позначено, як "вузол зв'язку".
51.5873095,34.9467180- зроблено тут
Друге фото - ворота на фоні з Google Street View, щоб не було сумнівів.
Дякуємо корисним довбойобам!", - йдеться у повідомленні осінтерів.





показать весь комментарий
21.11.2024 01:21 Ответить
Ймовірно та ж історія, що і з вагнерівцями. На момент прильоту напевно вже начальства не було, бо подзвонили.
показать весь комментарий
21.11.2024 01:17 Ответить
В Сумах тревога..
показать весь комментарий
21.11.2024 02:58 Ответить
в тебе в голові цирк, юлебот ти притрушений...
показать весь комментарий
21.11.2024 03:40 Ответить
показать весь комментарий
21.11.2024 05:33 Ответить
думай далі, що єрмак націлює ракети
показать весь комментарий
21.11.2024 08:25 Ответить
Думаешь, руссо-фашня ударит по своему командному пункту ещё и "калибрами"?
показать весь комментарий
21.11.2024 07:48 Ответить
Дохлих кацапів багато не буває
показать весь комментарий
21.11.2024 07:42 Ответить
Во-первых, это красиво.
показать весь комментарий
21.11.2024 07:47 Ответить
Байден вирішив вдарити американськими ракетами, щоб уповільнити відправку північнокорейських військових на допомогу Кацапстану.в Курській області.

Цей крок частково спрямований на те, щоб стримати Пхеньян від відправки нових підрозділів. Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин повинен зрозуміти, що відправка перших деталей була помилкою, яка коштуватиме дорого.
показать весь комментарий
21.11.2024 08:16 Ответить
ЛЯПОТА )))