9130 посетителей онлайн

У Трампа потребуют прекращения огня на время переговоров Украины и России, - CNN

Припинення вогню під час переговорів: що пропонують у Трампа

Будущий советник Трампа по нацбезопасности Майко Уолц в последние дни изучал несколько предложений по прекращению войны в Украине.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом пишет CNN.

В частности, речь идет о предложении генерала Кита Келлога, которого Трамп объявил спецпосланником США по вопросам войны в Украине.

Детали стратегии еще прорабатываются, но чиновники Трампа скорее всего будут настаивать на прекращении огня на раннем этапе, чтобы временно заморозить конфликт, пока обе стороны ведут переговоры, говорится в материале.

В администрации Трампа также будут настаивать, чтобы европейские союзники и НАТО взяли на себя большее бремя распределения расходов на поддержку Украины.

Назначение Келлога

Дональд Трамп объявил, что выбрал кандидатуру генерала в отставке Кита Келлога на должность своего специального представителя по вопросам урегулирования войны России против Украины.

Генерал-лейтенант США в отставке Кит Келлог в 2017-2021 годах занимал высокие должности в администрации Трампа. В частности, был главой аппарата Совета национальной безопасности и советника по национальной безопасности вице-президента Майка Пенса.

По информации Reuters, Келлог ранее предложил свой план прекращения войны в Украине, который предусматривает, что поставки американского оружия Киеву продолжатся только при условии, что Украина согласится на мирные переговоры с РФ.

В то же время в США готовы предупредить Москву о последствиях отказа от переговоров, включая усиление поддержки Киева.

Издание добавляет, что план предусматривает снятие вопроса членства Украины в НАТО с повестки дня на ближайшее будущее.

Сейчас Келлог работает в протрамповском центре America First Policy Institute, где выдвигал различные предложения того, какой может быть политика в сфере нацбезопасности будущей администрации Трампа.

Топ комментарии
+14
Шантажувати жертву агресії щоб домовлялась з нападником,бо не буде допомоги. Я ху@ю,дарагіє таварісчі.
показать весь комментарий
28.11.2024 08:57 Ответить
+13
Рудий паяц дуже наівний. Він не розуміє що з кацапом можна домовлятись коли він дохлий.
показать весь комментарий
28.11.2024 09:00 Ответить
+11
У трампакса усе обіцяють та обіцяють... Передайте їм, шо вибори вже закінчилися.
показать весь комментарий
28.11.2024 08:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Від кого вимагають?
показать весь комментарий
28.11.2024 08:55 Ответить
Шантажувати жертву агресії щоб домовлялась з нападником,бо не буде допомоги. Я ху@ю,дарагіє таварісчі.
показать весь комментарий
28.11.2024 08:57 Ответить
ни якої зупинки вогню , ніяких перемовин - тількі повний розвал раши. Інакше ці війни не закінчаться . Агресивну недоімперію треба знищіти .
»

75 жінок розпочали підготовку до можливих загроз з боку Росії. Вони проходять курси загальновійськової підготовки Nasta за підтримки Міноборони Фінляндії.

Зокрема жінок навчають надавати першу допомогу, розводити вогнище, готувати їжу на відкритому повітрі та встановлювати намети.

«Я не думала, що є реальна загроза того, що Росія нападе на нас. Але вони напали на Україну. Можливо, ми наступні», - сказала 42-річна учасниця занять.»

росія пишеться з маленької букви
показать весь комментарий
28.11.2024 08:58 Ответить
у тебе мабуть є бажання воювати у складі раши воювати проти нато? Якщо московіти окупують всю Україну?
показать весь комментарий
28.11.2024 09:41 Ответить
гоніть свого Фіца і повертайте Чапутову. ) Класна була президентка у вас.
показать весь комментарий
28.11.2024 12:27 Ответить
Фіцо після поранення дуже обережний у своїх политичних діях. І це вже добре. А на парад він може і не поїхати - захворіти .
показать весь комментарий
28.11.2024 13:42 Ответить
У трампакса усе обіцяють та обіцяють... Передайте їм, шо вибори вже закінчилися.
показать весь комментарий
28.11.2024 08:58 Ответить
Від кого вони це вимагатимуть?
показать весь комментарий
28.11.2024 09:00 Ответить
та мабуть від обох... от тільки питання: яку вони лінію промалюють, промалювавши яку і будуть ставити вимоги до обох. якщо по лінії фронту її промалюють, то кацапам це буде вигідно. на них навіть і тиснути не потрібно буде, бо вони постійно патякають, що готові до перемовин з врахуванням реалій на землі... а от як Україна буде на це, тобто на заморозку по лінії фронту, реагувати - це питання. виглядає майже як капітуляція. як України, так і стратегії Трампа - мир через силу. бо мир через силу до агресора - це одне. і це є гуд. а от мир через силу до жертви агресії - це ганьба і приниження. і таке не вперше для Америки. у них є В'єтнам, а недавно і Афганістан. і там навіть були їхні війська. і нічого. Америка після цього не згоріла від сорому і не розпалася..
показать весь комментарий
28.11.2024 12:35 Ответить
Рудий паяц дуже наівний. Він не розуміє що з кацапом можна домовлятись коли він дохлий.
показать весь комментарий
28.11.2024 09:00 Ответить
Шановний президент Трамп потрібно бути конкретним і послідовним пацаном.
***** не припинило геноцид за 24 години після обрання , значить не попереджуючи негайно 225 українських воїнів навчити працювати з томагавками і наземними пусковими, для щільних ударів по олєньям , енгельсам і базам флота ....
показать весь комментарий
28.11.2024 09:04 Ответить
🔥🔥🔥🔥

Підтримую. Це і є реальний план.
показать весь комментарий
28.11.2024 10:22 Ответить
Це план фуфуло,бо агресор не збирається нічого припиняти.Рудий дурник вже домовлявся з кндр і шо?Переговорник з нього як з гівна куля.Диктаторів треба нагібати силою,а не цацкатись з ними.
показать весь комментарий
28.11.2024 09:04 Ответить
З приводу перемовин з КНДР не все так однозначно. Тут треба подивитись.
показать весь комментарий
28.11.2024 10:23 Ответить
Ще два місяці кожен день хтось буде висиратися з цього приводу, а трампакс після інавгурації буде керуватися сечею, як вщна йому ібоне по мізках, під яким кутом, в якій кількості і т.д. Великий рандомайзер з нарциссичним розладом особистості.
показать весь комментарий
28.11.2024 09:05 Ответить
Томагавки давай ухилянт будапештський!
показать весь комментарий
28.11.2024 09:07 Ответить
показать весь комментарий
28.11.2024 12:37 Ответить
А ніжкою топнуть?
показать весь комментарий
28.11.2024 09:09 Ответить
десь я таку дурню вже чув:
нада проста пєрєсРать срілять..
показать весь комментарий
28.11.2024 09:10 Ответить
розслабтесь, пуйло на таке ніколи не піде. нам головне показати що це не ми відбиті на голову, а москалі не шукають миру.
показать весь комментарий
28.11.2024 09:14 Ответить
Твереза думка! Виважена!
показать весь комментарий
28.11.2024 10:24 Ответить
та піде. ху йло постійно говорить про переговори з урахуванням реалій на землі. тож якщо
Трамп проведе лінію розмежування з урахуванням реалій на землі, то ху йло не просто піде, воно поскаче на такі переговори. а ще як його прикормлять тим, що Україну в найближчі десятиліття не братимуть у НАТО, то воно поскаче на ці переговори ще й пристрибуючи на свому чумадані...
показать весь комментарий
28.11.2024 12:40 Ответить
тут курськ трохи ламає схему) і ще одне - у пуйла - основна умова - 4 області в адміністративних кордонах, + реалії на землі, а отже ще Харківщина.
не піде воно,і не поскаче, бо це нам відходити із Запоріжжя, Херсона, Словянська, і так далі?

хоч я цю зелень і не переношу, і Курськ вважаю авантюрою, де гинуть наші хлопці, але схему воно ламає суттєво
показать весь комментарий
28.11.2024 12:58 Ответить
та все воно піде та ще й поскаче.. та й до кінця січня Курська вже може і не бути, тож Курськ там нічого не буде ламати. кацапи і так уже відбили половину чи вже навіть більше половини зайнятої Курщини... вони навіть з тої Харківщини і Миколаївщини звалять залюбки. а в новинах напишуть, що це через силу їх змусив це Трамп зробити. і будуть морозити по лінії фронту на Донбасі і півдні... бо якщо кацапи ще повоюють з рік чи навіть менше, то на болотах точно почнуться голодні бунти через інфляцію, падіння ****** і пустуючий холодильник. там вже їм точно не до "сво" буде.
показать весь комментарий
28.11.2024 13:27 Ответить
росія не зупиниться, хиба що лише язиком. А одностороннє припинення вогню ми вже проходили. Нічого з цього не вийде
показать весь комментарий
28.11.2024 09:15 Ответить
Цей "мир" не дасть Україні нічого крім втрати територій.
показать весь комментарий
28.11.2024 09:17 Ответить
ну так ці території і так уже втрачені..
показать весь комментарий
28.11.2024 12:42 Ответить
А хто буде контролювати це припинення вогню!?
показать весь комментарий
28.11.2024 09:20 Ответить
Пішов він на$уй
показать весь комментарий
28.11.2024 09:21 Ответить
Мені цікаво як Трамп буде їх мирити. Візьме поставить раком путіна і Zе, візьме вийме ремня із штанів та почне шмагати їх до поки вони руки не потиснуть.
показать весь комментарий
28.11.2024 09:24 Ответить
а хто втримає гвалтівника від провокацій під час "перемир'я", в яких він звинуватить, звісно, жертву? хто перевірить, оон, голубі... казки?...
показать весь комментарий
28.11.2024 09:25 Ответить
Ну, якщо він змусить ***** зупинити вогонь. То прапор в руки...
показать весь комментарий
28.11.2024 09:28 Ответить
Опять будет «припиненя вогню»однозначно в одностороннем порядке(Украина будет соблюдать,рашке ка всегда плевать),как и содержание пленных(по Женевской конвенции),как и не бить по гражданским и тп
показать весь комментарий
28.11.2024 09:39 Ответить
Трамп недалекоглядний, за час переговорів росія понакопичує зброї, а потім піде з новою силою.
Росія почала страждати від саекцій, дуже не розумно дати їй оговтатись, треба більше тиснути
показать весь комментарий
28.11.2024 09:51 Ответить
Це перше що потрібно буде зробити. А як ми знаємо немає нічого постійного аніж тимчасове. Тому припинення вогню, а далі вже хай кращі дипломати усіх сторін працюють,хоч десятки років.
показать весь комментарий
28.11.2024 09:57 Ответить
Ніколи кацапи не виконували " припинення вогню " , завжди наші після от таких домовляшок ставали мішенями .
показать весь комментарий
28.11.2024 10:10 Ответить
Ок , але ! Представників партії Трампа , на час перемовин ,на лінію зіткнень , до наших хлопців на фронт , в окопи , мішенями , щоб на власній шкірі відчули , яке воно " припинення вогню " від ***** .
показать весь комментарий
28.11.2024 10:08 Ответить
Якби усі,хто так волає у коментах за подовження війни хоча одну каменюку зажбурили у агресора - половину нападників повбивало б...А так. З погреба та ще й з "еміграції", воно звісно видніше...П....ти - не воювати.
показать весь комментарий
28.11.2024 10:09 Ответить
Віталічку , на час перемовин разом з зешоблою, і трампістами в окопи до наших хлопців -ок ? Ото ж
показать весь комментарий
28.11.2024 10:12 Ответить
Не зважай і не стався серйозно до цього вереску. Ти ж сам бачиш хто тут відповідає, або баби, якіх не заберуть в буса незламності, або "виїзда еліта", або ж діди пердуни, які, звісно, за Україну від Сяну до Дону, але самі не підуть, бо вже тиск не той, і серденько слабке, і без ліфта на третій поверх не підніметься, але кричати гасла завжди радий. А що робити нічого, хоч тут погадить
показать весь комментарий
28.11.2024 13:30 Ответить
"припинення вогню на час переговорів і не прийняття України в НАТО "- це є рашистський план .котрий на вимогу куйла всія 3,14дерації .має виконати адміністрація "миротворця "трампліна,".якого куйло міцно тримає "руками компромату".за я..ця , з часів відвідин ним мацкваабаду.Припинення війни і переговори для підготовки нинішньої кровопролитної війни, та нинішньої окупації України ,України ,ще у 2014 році все таким же чином .були навязані Україні завербованою рашистами .ще з часів совка,Меркель .котру теж "рукою компромата " куйло тримав і тримає її а також щольца і багатьох за "причинне місце".
показать весь комментарий
28.11.2024 10:14 Ответить
Агент кремля починає працювати на своїх володарів. Дивиться, зейоблики на Трампа і США. (зейоблики це: по приколу, хоч поржом, какая різниця і аби не Порошенко).
Трамп це амеріканський зеленський. Ось так, як ви зараз дивитесь на Трампа і США (якщо розуму вистачає) весь світ дивився на ******** українців, які під час війни привели до влади блазня.
показать весь комментарий
28.11.2024 10:18 Ответить
І в НАТО не беруть, і оборонятись забороняють
показать весь комментарий
28.11.2024 10:24 Ответить
Щось забули вже про наші незламні та непереможні "резерви" у вигляді запеклих "захисників" України - Стерненко, Корчинського та Ко. Стерненко вже в окопах з хлопцями? Чи індульгенцію отримав за патриотизм після зустрічі з командуючим? А як кричить про перемогу та закликає у бій....щоб тільки котлетою "по Київські" не задавився....Отож.
показать весь комментарий
28.11.2024 10:40 Ответить
гвалтівник гвалтує жертву, приходить перехожий і пропонує зупинитися на перекур і поговорити про кількість фрікцій на хвилину, як глибогко входити, бити її одною рукою чи двома, кусати ца соски чи нє, перед тим як продовжити насилля...все так про переговори?
показать весь комментарий
28.11.2024 10:43 Ответить
от би американцям показати усі попередні перемовини з куйловцями та результати... (((
показать весь комментарий
28.11.2024 10:57 Ответить
Майк Волц, а не уолц. В українському правописі w пишеться через в, це у кацапському правописі через дві голосні літери.
показать весь комментарий
28.11.2024 11:44 Ответить
О, ти мабуть із секти свідків нового академічного правопису, з етерами, проєктами, філологинями, гогвартсами замість хогвартсу, шерлоком голмсом замість холмса і так далі. Знівечили академічну українську мову, спаплюжили та принизили її до рівня лемківської провінційної говірки і ходять пишаються собою
показать весь комментарий
28.11.2024 13:33 Ответить
А ти з секти якарізниця? Ти бач, принизили, репетує невіглас захищаючи русифікований правопис. https://www.radiosvoboda.org/a/29461384.html - ось, що говорить професор Гарварду. А репетування русифікованого невігласа мені до сраки.
показать весь комментарий
28.11.2024 13:45 Ответить
Вимагають від Трампа припинення вогню? А шо, США когось обстрілюють?
показать весь комментарий
28.11.2024 11:48 Ответить