4228 посетителей онлайн

У россиян нет никаких шансов захватить Купянск, - ГВА

Шансів захопити Куп'янськ у РФ немає: заява глави МВА

Силы обороны уничтожают значительное количество оккупантов, которых российское командование бросает для захвата Купянска.

Об этом заявил глава ГВА Андрей Беседин, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Еспресо.

"Будем откровенны: у врага планы были еще перед Новым годом 2022 года захватить город. Сейчас уже 2024 год, и планы все еще есть, но когда общаешься с нашими ребятами и девушками, когда видишь их настроение, их мотивацию, понимаешь, что у россиян нет никаких шансов - ни до Нового года, ни после", - сказал он.

По словам Беседина, оккупанты бросают значительные силы, чтобы захватить город, но эти силы уничтожаются Силами обороны.

"Все военные подразделения, которые находятся на линии соприкосновения и защищают непосредственно Купянщину, в частности батальон ударных БпАК "Ахиллес", - это героические ребята, которые уничтожают большое количество техники и живой силы врага", - добавил глава ГВА.

Ситуация в Купянске

Ранее командир батальона "Ахиллес" 92 ОШБр Федоренко заявил, что российские оккупанты поставили цель до Нового года зайти в Купянск-Узловой и в Купянск Харьковской области.

Топ комментарии
+4
Ми запам'ятали...
показать весь комментарий
10.12.2024 12:47 Ответить
+4
зелений і не пустозвон?! Та Ви - оптиміст!
показать весь комментарий
10.12.2024 12:58 Ответить
+3
Зуб даєш?
показать весь комментарий
10.12.2024 12:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ми запам'ятали...
показать весь комментарий
10.12.2024 12:47 Ответить
А Покровськ є шанс ?
показать весь комментарий
10.12.2024 13:08 Ответить
Зуб даєш?
показать весь комментарий
10.12.2024 12:49 Ответить
.... я тільки так і хотів написати! Вам РЕСПЕКТ! Але воно не дасть.... МВА - це не ЗСУ!
показать весь комментарий
10.12.2024 12:52 Ответить
У нас з"явився новий оракул - глава МВА Андрій Беседін.
показать весь комментарий
10.12.2024 12:53 Ответить
Вангує... Але хотілося би вірити що бєсєдін не пустозвон...
показать весь комментарий
10.12.2024 12:55 Ответить
зелений і не пустозвон?! Та Ви - оптиміст!
показать весь комментарий
10.12.2024 12:58 Ответить
Згоден
Пустозвон Бєсєдін - це як Базікало, але без відповідальності за свої слова
показать весь комментарий
10.12.2024 13:09 Ответить
А хто в них за свій "базар отвечает"?
показать весь комментарий
10.12.2024 13:11 Ответить
Люся Абрестович...
бАданов....
Там багато є тих, кому можна вірити
показать весь комментарий
10.12.2024 13:14 Ответить
******! Точно! Про цих забув.
показать весь комментарий
10.12.2024 13:16 Ответить
А я ще вірю (хоча розумію, що таких мало) "серійному уклоністу" Янелоху!
показать весь комментарий
10.12.2024 13:21 Ответить
Вірю чи "вірю"?
показать весь комментарий
10.12.2024 13:23 Ответить
Ви мене зрозуміли...
Боневтік невіть не Базікало, а просмто губошльоп!
показать весь комментарий
10.12.2024 13:29 Ответить
Говорящая голова.
показать весь комментарий
10.12.2024 13:35 Ответить
Говорящая голова неголена рожа!
показать весь комментарий
10.12.2024 13:45 Ответить
Та це ж знахідка для держави!!! Янелох, янетряпка, боневтік, япрезидент, мені42роки, "говорящая голова", неголена рожа.... яке різнобічне створіння!
показать весь комментарий
10.12.2024 13:49 Ответить
ця знахідка дуже багато коштує для держави!
Краще здати в архів, разом із ОПою дЄрмака обгорткою!
показать весь комментарий
10.12.2024 13:51 Ответить
Я помилився. Це знахідка для психіаторів.
показать весь комментарий
10.12.2024 13:56 Ответить
Для психіаторів дуже перспективна тема відкрилася в написанні кандидатських або докторських дисертацій: Психіатрія і можливості криворіжських юридичних закладів в перспективах дипломування пацієнтів із гострими розладами на початковій стадії хвороби!
показать весь комментарий
10.12.2024 14:14 Ответить
Ризиковано. Можуть строк вліпити за образу.
показать весь комментарий
10.12.2024 14:17 Ответить
дисертацію пишуть 2-3 а то й 5 років - пацієнта уже "вилікують"
показать весь комментарий
10.12.2024 14:23 Ответить
Бесєдін,кацапська фамільйо.
показать весь комментарий
10.12.2024 13:09 Ответить
Фортеця Купянськ
показать весь комментарий
10.12.2024 12:55 Ответить
... але ще потрібно патріотичну пісню анонсувати, замість надати міни якісні ....
показать весь комментарий
10.12.2024 12:57 Ответить
Авдєєвка нє
показать весь комментарий
10.12.2024 13:10 Ответить
Тоді шашлики ще на часі?
показать весь комментарий
10.12.2024 12:56 Ответить
Ну от.... мрію обламав...
показать весь комментарий
10.12.2024 13:12 Ответить
Вирішив подратувати, сам мабуть у Києві знаходишся?
показать весь комментарий
10.12.2024 13:30 Ответить
Йому з Ужгорода звісно видніше. Чи де він там зараз ховається?
Таке вже у травні торочив його вовчанський колега, що два роки разом з командуванням місцевого ТРО крав гроші на облаштування фортифікацій.
В результаті солдати опинилися під Вовчанськом у голому полі, а не залізобетонних хвартєцах (за документами).
Таку інформацію мають подавати військові фахівці, а не головний локальний мародер.
показать весь комментарий
10.12.2024 15:00 Ответить