11100 посетителей онлайн

Шпионили для ФСБ под видом "квест-игры": СБУ задержала группу подростков в Харькове. ФОТОРЕПОРТАЖ

В Харькове разоблачена новая технология спецслужб РФ. Несовершеннолетних втягивали в так называемые "квест-игры".

Об этом сообщила пресс-служба СБУ, информирует Цензор.НЕТ.

Две агентурные группы состояли из детей в возрасте 15 и 16 лет.

Під виглядом "квест-гри" збирали інформацію для РФ: СБУ викрила підлітків у Харкові

"Несовершеннолетние выполняли вражеские задачи по проведению разведки, корректировки ударов и поджогов. Для маскировки подрывной деятельности обе вражеские ячейки действовали отдельно друг от друга.

По "правилам квест-игры" дети получали от фсб геолокации, после чего их задачей было добраться до точки, сделать фото и видео нужного объекта, а также предоставить краткое описание местности", - говорится в сообщении.

Полученные разведданные агентурная группа отправляла своему общему куратору из ФСБ через анонимные чаты.

Эти данные рашисты использовали для осуществления ударов по Харькову.

Під виглядом "квест-гри" збирали інформацію для РФ: СБУ викрила підлітків у Харкові
Під виглядом "квест-гри" збирали інформацію для РФ: СБУ викрила підлітків у Харкові

Всех участников вражеских групп задержала СБУ, когда те фотографировали объекты украинской ПВО, защищающей город.

"Также в ходе расследования было разоблачено еще одно задание российских агентов - поджоги трансформаторов, которые обеспечивают движение эшелонов ВСУ в направлении восточного фронта", - отметили в Службе безопасности.

Организатору одной из вражеских групп сообщено о подозрении по ч. 2 ст. 113 Уголовного кодекса Украины (диверсия, совершенная в условиях военного положения). Он находится под стражей. Ему грозит пожизненное заключение.

Сейчас продолжаются комплексные меры для привлечения к ответственности других участников сети.

СБУ установила также личность "связного" агентурных групп ФСБ. Им оказался сотрудник полиции Краснодарского края РФ, который сотрудничает с российской спецслужбой.

Під виглядом "квест-гри" збирали інформацію для РФ: СБУ викрила підлітків у Харкові

Ему готовится заочное подозрение по ч. 2 ст. 113 Уголовного кодекса Украины (диверсия, совершенная в условиях военного положения).

Топ комментарии
+25
Ця мерзота повністю розуміла,що робить!Жодна дитина,якщо батьки проукраїнські.не буде такого робити.Це все ви....бки ждунів і у першу чергу відповідати повинні батьки
показать весь комментарий
13.12.2024 11:29 Ответить
+17
"діти" зараз будуть дурачка клеіти?
показать весь комментарий
13.12.2024 11:15 Ответить
+10
Це - майбутнє України! Не чіпайте "діточок"!
показать весь комментарий
13.12.2024 11:15 Ответить
Комментировать
Сортировать:
"діти" зараз будуть дурачка клеіти?
показать весь комментарий
13.12.2024 11:15 Ответить
Це - майбутнє України! Не чіпайте "діточок"!
показать весь комментарий
13.12.2024 11:15 Ответить
діти від зелених батьків, ті що з 73% зеідіотів.
показать весь комментарий
13.12.2024 13:24 Ответить
Генофонд
показать весь комментарий
13.12.2024 11:19 Ответить
Культ легких грошей за зрадливість зараз на найвищому рівні.
Ліфт зелених слуг не дасть збрехати.
Вчора ти був лише віп ескортицею, чи фотогравом, чи навіть безробітним, або блогером, а сьогодні ти мільйонер, депутат, дипломат, активіст, грантожер, реформатор і навіть борець з корупцією аби вона всю країну накрила сабою як мідним тазом.
І всі кордони не для тебе!
Ти вільний птах!
Сьогодні в раді, завтра в Буковелі, післязавтра в Монако и вся війна до скр%ки!
Головне грай в ці голодні ігри, де не тебе, а ти полюєш на інших(
показать весь комментарий
13.12.2024 11:20 Ответить
з'явилась ще нова пошесть, відеографи та відеографині, які тіпо проФФесійну рекламу і подібну муйню, проФФесійно мобілами знімають, але теж, в тих місцях, як і ці потсани.
показать весь комментарий
13.12.2024 11:31 Ответить
Це капець..що в родинах та школах твориться, якщо діти таке витворяють..

В нас ж є підрозділи кіберзахисту - вони що, не можуть лекції у школах прочитати??? Головне - наголос на наслідки таких вчинків..і запровадили б премії школярам за викриття подібних каналів..
показать весь комментарий
13.12.2024 11:21 Ответить
Ця мерзота повністю розуміла,що робить!Жодна дитина,якщо батьки проукраїнські.не буде такого робити.Це все ви....бки ждунів і у першу чергу відповідати повинні батьки
показать весь комментарий
13.12.2024 11:29 Ответить
Це тобі внутрішній голос підказав? А що каже Настрадамус із сусідньої палати?
показать весь комментарий
13.12.2024 14:06 Ответить
Нє. Так прикинув що в армії мільйон батьків... Яких додому до дітей не пускають... І жінки там на роботі теж працюють...
І няньок у них скоріш за все нема... І діти ростуть самі...
Але ти близько до серця не бери... Іди пивка налий кружку і випий, п'ятниця ж.
показать весь комментарий
13.12.2024 14:15 Ответить
Це виродки тих кацапських алкодегенератів яких ешелонами як ліміту в Харків завозили на "стройкі народного хозяйства".
показать весь комментарий
13.12.2024 11:42 Ответить
За це ніхто не заплатить... Відповідно і жодних лекцій не буде.
показать весь комментарий
13.12.2024 11:44 Ответить
Олександр, яка кількість шкільних класів в Україні
і яка кількість співробітників у підрозділах кіберзахисту?
показать весь комментарий
13.12.2024 12:04 Ответить
Мої наче онлайн вчаться. Точно не знаю, бо бачу раз в рік... Як важко зробити онлайн 1 урок для всієї школи?
І чому саме співробітник кіберзахисту повинен це робити? Думаю дяді в погонах і формі поліції достатньо...
показать весь комментарий
13.12.2024 13:40 Ответить
Після запровадження премій за викриття таких каналів школярі самі почнуть створювати такі канали і їх "викривати".
показать весь комментарий
13.12.2024 13:38 Ответить
Це треба "лікувати" п*здюлями...
І таким - ЕПІЧНИМИ!
Шоб і срака, і руки боліли...
показать весь комментарий
13.12.2024 11:47 Ответить
БУЛОБ ДОБРЕ ЯКЩО І НАШІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ТАК АКТИВНО ДОЛУЧАЛИСЬ,АБО ХОЧ ТЕЛЕФОНИ ПЕРЕВІРЯЛИ У ПОРУШНИКІВ КОМ.ГОДИНИ.
ЯКЩО ТАКУ ШКОДУ ЗАВДАЮТЬ КАЦАПИ НАШОМУ БІЗНЕСУ, ТО МОЖЕ ВЕЛИКИМ БІЗНЕСМЕНАМ БУДЕ ВИГІДНІШЕ ІНВІСТУВАТИ КОШТИ В ПІДРИВНУ ДІЯЛЬНІСТЬ НА ТЕРИТОРІЇ РАШКИ,А СПЕЦСЛУЖБІСТАМ ВІДКИНУВШИ МОРОЛЬНІ СТРАЖДАННЯ НАЙМАТИ ДІТЕЙ НАРКОМАНІВ ТА АЛКАШІВ РОСІЙСЬКИХ ДЛЯ ПІДРИВУ ЇХ З СЕРЕДИНИ, НІЖ ВИТРАЧАТИ ОДНИМ КОШТИ ІНШИМ ЧАС НА РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ КАЦАПІВ???
показать весь комментарий
13.12.2024 11:54 Ответить