6946 посетителей онлайн
19 688 153

Грозный второй раз за неделю атаковали беспилотники. ВИДЕО

Утром 15 декабря Грозный (Чечня, РФ) был атакован беспилотниками.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на российские Telegram-каналы.

Отмечается, что утром прозвучало по меньшей мере 4 взрыва, по словам местных, целью беспилотников были база ОМОНа и 2-й полк.

Атака на Грозний 15 грудня

Telegram-каналы сообщают, что видео самой атаки удаляют из чатов.

Напомним, тремя днями ранее беспилотники уже атаковали Грозный. Глава Чечни Рамзан Кадыров 12 декабря сообщал, что четверо бойцов получили легкие ранения при взрыве БПЛА над казармами спецполка полиции им. Ахмата Кадырова. Ахмата Кадырова.

Топ комментарии
+33
Это Кадыров потребовал от беспилотников что бы они прилетели и извинились.
показать весь комментарий
15.12.2024 08:17 Ответить
+28
Де обіцянки "кровної помсти"?!!! Потомки "махновців" ******** столицю "героїв "Тік-тока"... "Чучхеїсти", на Курщині, розстрілюють їх "заградзагони"... А "вождь Чечні" - "мовчить у тряпочку"...
показать весь комментарий
15.12.2024 08:18 Ответить
+20
А що ''жирніших'' цілей вже нема раз ''вівцелюбів'' ганяєте?
показать весь комментарий
15.12.2024 08:22 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Згоден, навіщо бомбити кошару з вівцями ?!!
показать весь комментарий
15.12.2024 09:07 Ответить
У москальському "чорному лебіді" вони будуть головними дійовими особами.
показать весь комментарий
15.12.2024 10:30 Ответить
І в сотий раз кадирав пригрозить)))
показать весь комментарий
15.12.2024 08:32 Ответить
- Аткудава дрони?!
- З України звичайно, ніякий ти не грозний як я подивлюсь.
показать весь комментарий
15.12.2024 08:44 Ответить
Чому ЗЕ на Москву не відправляє, а навіщо питається той Грозний? Це що доромога москалям, щоб чеченці активніше і краще мобілізувалися у москальську армію? Що не робить ********* усе на догоду мослалям і їхньому патрону *****.... ЗЕзрада буйним цвітом!
показать весь комментарий
15.12.2024 08:50 Ответить
До маскви не долетить.
показать весь комментарий
15.12.2024 10:19 Ответить
Я теж ніяк не розумію доцільнисть цих атак по Грозному.
показать весь комментарий
15.12.2024 12:45 Ответить
кадирку дрючат?
показать весь комментарий
15.12.2024 08:51 Ответить
Ахмат - мило
показать весь комментарий
15.12.2024 08:55 Ответить
Сало сила!
показать весь комментарий
15.12.2024 09:02 Ответить
Так
показать весь комментарий
15.12.2024 09:08 Ответить
Вах, вах, вах!!
показать весь комментарий
15.12.2024 09:03 Ответить
Літачка шкода,міг би якусь підстанцію обнулити..І літають чомусь вдень...
показать весь комментарий
15.12.2024 09:06 Ответить
Він довго летить бо швидкість невелика.от і прилетів на світанку.
показать весь комментарий
15.12.2024 12:31 Ответить
Не ,,Грозний атакували безпілотники", а були атаковані РОСІЙСЬКІ військові об'єкти на території окупованої Чеченської республіки Ічкерія!
показать весь комментарий
15.12.2024 09:07 Ответить
Это же легкомоторный самолет? Типа как на ******* прилетал. Интересно, нельзя на него подвесить пару мелких ракет? Чтоб он перед тараном еще и их выпустил.
показать весь комментарий
15.12.2024 09:28 Ответить
Майже всі такі. У мережі повно відео.
показать весь комментарий
15.12.2024 10:30 Ответить
Чеченці, до речі, в захваті, коли українські ,,подарунки" прилітають по російським окупаційним базам. В телеграмм-каналах однозначна підтримка.
показать весь комментарий
15.12.2024 09:44 Ответить
А шо там на базе ОМОНа?
Я уверен пока этот тихоходный дрон летел все цели поразбегались.
показать весь комментарий
15.12.2024 09:47 Ответить
Эти ударысвынудят пыню снять ПВО с других участков и поставить их в Грозном, от потом по другим и прилетит. Все норм
показать весь комментарий
15.12.2024 10:03 Ответить
Хоча не норм - літачок упав між казармами ( вже ролики є), так що лише шибки повилітали
показать весь комментарий
15.12.2024 10:58 Ответить
Обнаглевший недоумок Кадыров в последнее время слишком испражнял угрозы в адрес Украины:

поэтому надо было сделать ему "китайское предупреждение".
показать весь комментарий
15.12.2024 19:13 Ответить
Я думав, що удар був по НПЗ. А це просто по дахах знову.
показать весь комментарий
15.12.2024 10:30 Ответить
Шибки пошкрябали.
показать весь комментарий
15.12.2024 10:34 Ответить
Навіть не дах, упав між кащармами, лише шибки. Але кацапи в пабліках радіють, немов по Києву прилетіло
показать весь комментарий
15.12.2024 10:59 Ответить
У мене тут висновків лише 2. По перше,це можливо,удари по кадирівцях зроблені за наказом Путіна. По друге,ці удари за його наказом могли зробити і хтось з СБУ та ЗСУ....З військового погляду,нам бити по Грозному немає жодного сенсу. Враховуючи,що кадировці,фактично,саботують війну проти нас....бити по їх складських спорудах,це грати на руку русні...
показать весь комментарий
15.12.2024 11:13 Ответить
Погоджуюсь з вами, що роздрочувати чеченців не на нашу користь, в нас і без них проблем
хватає.
показать весь комментарий
15.12.2024 12:53 Ответить
Для чеченців буде просто свято, якщо прилетить хоча б по одній з резиденцій Кадирова.
показать весь комментарий
15.12.2024 20:03 Ответить
Купа кадирівців топчуть українську землю ще з 2014 року. Це так треба, щоб не роздрочувати? Держите кадыровцев семеро?
показать весь комментарий
15.12.2024 22:49 Ответить
Знаю що топчуть ,сам мав зними справу ,пару раз обшукували ,щось хотіли знайти .Але все одно
не бачу сенсу там щось бомбити, тут не далеко стільки електропідстанцій.
показать весь комментарий
16.12.2024 12:53 Ответить
Бородата свиня вже юшкою всралась, чи ще не висовувала свое рило у тік-ток з бункеру?
показать весь комментарий
15.12.2024 11:40 Ответить
там біля Криму начебто якесь кацапське корито тоне, яке перевозило нафтожижу. Сподіваюсь до раціону крабів додасться декілька десятків тушок кацапів.
показать весь комментарий
15.12.2024 12:00 Ответить
2 корита і вже того булькнули танкера річка море
показать весь комментарий
15.12.2024 13:38 Ответить
о дванадцятій цієї новини на Цензорі ще не було.
показать весь комментарий
15.12.2024 13:49 Ответить
Вже "річка-дно")
показать весь комментарий
15.12.2024 14:13 Ответить
не корито, а корита. Їх вже 3))
показать весь комментарий
15.12.2024 18:53 Ответить
начебто там біля Керчі плавкран намагається затонути.
показать весь комментарий
15.12.2024 19:01 Ответить
не бачу сенсу. Це ж не військова чи там стратегічна ціь. З точки зору русофашистів це просто теракт. На хід війни не вплине.
показать весь комментарий
15.12.2024 12:02 Ответить
татіров продовжує
показать весь комментарий
15.12.2024 12:48 Ответить
алауакбар
показать весь комментарий
15.12.2024 13:26 Ответить
тепер кадиров в своїх виступав вмісто слова ДОН говорить слово ДРОН
показать весь комментарий
15.12.2024 13:36 Ответить
кадиров ДОН-ДРОН )
показать весь комментарий
15.12.2024 13:37 Ответить
Кроме базы кадыровского ОМОНа и 2-го полка, атаке дронов также подверглась военная база с аэродромом. Об этом сообщает чеченский оппозиционный Telegram-канал NIYSO.
показать весь комментарий
15.12.2024 13:39 Ответить
Кадиров розповідає про аналоговнєтнє певео , яке одночасно може знищити 5 тищ самольотов - одним лише натисканням кнопки дон ..! https://x.com/Buggy__Bugler/status/1868211887126802791
.
показать весь комментарий
15.12.2024 14:38 Ответить
Так би по Москві
показать весь комментарий
15.12.2024 15:52 Ответить
Кадирка у штанці надиркав...
показать весь комментарий
15.12.2024 16:58 Ответить
Як так, до Грозного дотягнулись,а до терміналу перекачки нафти в танкери в Новоросійську не можуть.Напевне не розуміють що вуглеводні це 75% бюджету РФ.
показать весь комментарий
15.12.2024 17:16 Ответить
показать весь комментарий
15.12.2024 21:12 Ответить
На територіях цих полків скільки мучили людей, що кожен чеченець буде безмірно вдячний ЗСУ за ці прильоти.
показать весь комментарий
15.12.2024 21:17 Ответить
Страница 2 из 2