5826 посетителей онлайн
3 161 32

Рада просит лишить Бойко звания Герой Украины

Юрія Бойка позбавлять звання Герой України

Верховная Рада обратилась к президенту Владимиру Зеленскому с призывом лишить Юрия Бойко звания Герой Украины.

Об этом сообщил нардеп Ярослав Железняк, информирует Цензор.НЕТ.

"Рада поддержала запрос моего коллеги Романа Лозинского к Президенту Украины о лишении депутата Бойко звания "героя Украины". Там еще есть много фамилий по лишению наград в запросе", - говорится в сообщении.

Бойко было присвоено звание Герой Украины в 2004 году. Тогда его отметил президент Леонид Кучма за "полное урегулирование задолженности Украины за газ перед РФ".

Напомним, 14 декабря Бойко опубликовал в соцсетях пророссийское заявление о "радикалах, которые переименовывают города и сносят памятники" и "запрет говорить на родном языке".

В Раду подали постановление об отзыве Бойко с должности члена Комитета по правам человека после его пророссийского заявления.

17 декабря Бойко пришел на допрос в СБУ.

После допроса в СБУ он опубликовал в соцсетях новый ролик, в котором решил "принести извинения и сказать о том, что мы все должны быть едиными".

18 декабря Верховная Рада не смогла принять постановление, которое предусматривало исключение Юрия Бойко из состава парламентского Комитета по вопросам прав человека.

19 декабря Рада со второй попытки отозвала Юрия Бойко с должности члена Комитета ВР по вопросам прав человека.

Топ комментарии
+22
Шёл 11-й год войны...
показать весь комментарий
19.12.2024 13:08 Ответить
+9
Дебіли!!! Ви його спочатку з депутатів виженіть!
показать весь комментарий
19.12.2024 13:13 Ответить
+7
Босу забороненої партії ОПЗЖ Юрію Бойко, звання Героя України у 2004 році вручив президент Леонід Кучма. В них були свої герої - хто більше зрадить Україну.
показать весь комментарий
19.12.2024 13:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Шёл 11-й год войны...
показать весь комментарий
19.12.2024 13:08 Ответить
Позбавити звання посмертно та не пізніше 19.12.2024
показать весь комментарий
19.12.2024 13:19 Ответить
100%
показать весь комментарий
19.12.2024 14:55 Ответить
а шо це у нас всім хероя дають , а чому я ще не херой ?
показать весь комментарий
19.12.2024 13:09 Ответить
Босу забороненої партії ОПЗЖ Юрію Бойко, звання Героя України у 2004 році вручив президент Леонід Кучма. В них були свої герої - хто більше зрадить Україну.
показать весь комментарий
19.12.2024 13:14 Ответить
Так якби тільки Чучма сотнями різним пройдисвітам вищу нагороду розтринькував.
Цим і Ющенко і Янукєвич займалися.
Якби була воля депутатів- у всіх, хто отримав ногороду не за то, що ризикував власним життям задля спасіння держави, чи людей- ЗІРКУ ГЕРОЯ УКРАЇНИ ВІДІБРАТИ!
Бізнесюки травили населення пальмовлю олією, Ющ їм Героїв за це присвоїв..
показать весь комментарий
19.12.2024 13:53 Ответить
Иому потрібно орден Сутулова з занесенням в грудак!
показать весь комментарий
19.12.2024 13:09 Ответить
Відразу видно, військова людина))
показать весь комментарий
19.12.2024 13:11 Ответить
У Вас помилка, орден сутулого у "пердак" за допомогою черенка від лопати Муамарчика Каддафі.
показать весь комментарий
19.12.2024 13:27 Ответить
Як кому повезе
показать весь комментарий
19.12.2024 13:28 Ответить
А хероя він мав за вишки бойка?
показать весь комментарий
19.12.2024 13:11 Ответить
Он не расстроился, Ху#ло ему уже геМОРроя параши присвоило.
показать весь комментарий
19.12.2024 13:11 Ответить
Дебіли!!! Ви його спочатку з депутатів виженіть!
показать весь комментарий
19.12.2024 13:13 Ответить
А ще примусово змінити йому прізвище на БойкоВ. Бо якщо рідна мова, як він каже, в нього російська то який в сраку він БойкО.
показать весь комментарий
19.12.2024 13:15 Ответить
До того ж, бойки живуть на Прикарпатті, а він з Даунбасу
показать весь комментарий
19.12.2024 13:18 Ответить
Лозинський, це той, що в купі з менто і прокурором, застрелив мужика, що зайшов в його ліс, чи то ща хмизом, чи то за грибами?
показать весь комментарий
19.12.2024 13:16 Ответить
Цікаво, а Н. Савченко позбавлять звання "Героя України"? А то дівчина з сексу по телефону і жінка, яка задумувала підготовку нападу на ВР і таке звання як то не логічно.
показать весь комментарий
19.12.2024 13:20 Ответить
Ну так той хто йому дав це звання ше досі живий. Зараз чучма сидить на дачі та віскарик потягує, а країну колотить до сих пір після його реХВорм. Це він заклав фундамент олігархізації України. Так, він витягнув країну з занепаду, тільки ціною перерозподілу власності де всякі пройдисвіти бєні, гудки, хами та ін. 3,14здота кримінальна вмісті з прокацапленими гнидами як метастази пронизали всю економіку, політику та владу в Україні.
показать весь комментарий
19.12.2024 13:20 Ответить
коє-какєр бойко вже пише в тік-ток чергове звинувачення радикалів )))
показать весь комментарий
19.12.2024 13:26 Ответить
Нарід скучив за високим боксом!!!
ляшко-вила в стідію!!! Бокса!!! Бокса!!! Бокса!!!
показать весь комментарий
19.12.2024 13:27 Ответить
Вот именно пусть Ляшко дроном его атакует как заслуженный дроновод.
показать весь комментарий
19.12.2024 13:36 Ответить
звіть крейденка - він пояснить чому не можно бойка позбавляти звання герой України.
показать весь комментарий
19.12.2024 13:32 Ответить
Воно ще і Герой?!
А за шо йому надав Кучма Героя?
показать весь комментарий
19.12.2024 13:52 Ответить
позбавити звання героя і все ??? а може до шуфрича нахєр в камеру ************ пацюка бойка
показать весь комментарий
19.12.2024 13:59 Ответить
Бгггг! Оце націоналісти "распаясалісь".
показать весь комментарий
19.12.2024 14:03 Ответить
Курчавий курчавого "героя" не позбавить...
показать весь комментарий
19.12.2024 14:09 Ответить
А за які заслуги він герой, героїчно сп*здив гроші при закупівлі вишок?
показать весь комментарий
19.12.2024 14:11 Ответить
от такі у нас "герої"...влада всіх каденцій роздавала кому попало а вірніше своїм і заради дешевого популізму. Бойко і Ківалов, Надя Савченко, якийсь Мамчур що в 2014-у здав військову частину з технікою кацапам і нарешті апогей це лабух Кузьма що співав на мітингах Януковича і розбився на авто
А прийшла війна і дійсно Герої будуть забуті
показать весь комментарий
19.12.2024 14:13 Ответить
йому досить зірки героя рашки-чебурашки
показать весь комментарий
19.12.2024 16:03 Ответить
На 90-95% ці звання куплені. Десь навіть такса на них була в інеті.
показать весь комментарий
19.12.2024 16:06 Ответить