4168 посетителей онлайн
10 553 183

Законопроект о демобилизации готов, но его реализация пока невозможна, - Минобороны

Міноборони: Законопроєкт про демобілізацію готовий, але його реалізація наразі неможлива

Проект закона о демобилизации разработан и подготовлен для передачи в Верховную Раду.

Об этом сообщил первый заместитель министра обороны Иван Гаврилюк, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на "Суспільне Новини".

По его словам, проведение демобилизации пока невозможно из-за отсутствия достаточных резервов для замены военных, находящихся на фронте.

"Пока мы не подготовим резервы военнослужащих для замены тех, кто воюет сейчас на линии боевого соприкосновения, это сделать практически невозможно, потому что это приведет к потере государства", - подчеркнул Гаврилюк.

Что предшествовало?

Ранее члены Комитета Верховной Рады по вопросам национальной безопасности, обороны и разведки сообщали, что правительство получило поручение разработать законопроект, который определит порядок и условия увольнения военнослужащих со службы. Впрочем, из-за непредсказуемых сроков активной фазы войны трудно сказать, когда этот документ будет принят.

Народные депутаты отмечают важность ротации для военных, которые несколько лет находятся на фронте. В то же время в Минобороны подчеркивают, что разработка резервов является ключевым условием для начала демобилизации.

Топ комментарии
+24
Так, не пощастило нам із народом. Є нормальні - це депутати, чиновники, поліцейські, митники, прокурори, кримінал, судді, військові та поліцейські пенсіонери по 45 років, але й за законом на передову не можна. Як би вони цього не хотіли.
показать весь комментарий
20.12.2024 14:23
+19
"У меня посылка для вашего мальчика, только я её вам не отдам, потому что у вас докУментов нет".
показать весь комментарий
20.12.2024 14:09
+17
Держава вже втрачена, шляхом перетворення на клоунський ГУЛАГ, злочинним режимом зелі/ермака. Немає вже що втрачати.
показать весь комментарий
20.12.2024 14:17
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
чи ти просто роджений таким чи то так виховали - не можу зрозуміти демагога!
показать весь комментарий
26.12.2024 20:20 Ответить
Фамілія Волк, а по суті теля тупориле...
показать весь комментарий
26.12.2024 20:44 Ответить
лікуйся, бидло...
показать весь комментарий
27.12.2024 12:17 Ответить
це все на що ти здатне - взяти і образити і обізвати? це ти - УКРАЇНЕЦЬ?
показать весь комментарий
27.12.2024 12:24 Ответить
зеля здохне.єрмак на бутилку сяде..країна буде..а тобі до Тиси при любих розкладах..
показать весь комментарий
07.01.2025 20:10 Ответить
Ага, а десять бригад сидять в тилу.. БРЕХУНИ, ла-ла-ла
показать весь комментарий
20.12.2024 14:18 Ответить
Дивно, а Головнокомандувач каже, що людей повно до такої міри, що навіть молодь не потрібно призивати
показать весь комментарий
20.12.2024 14:20 Ответить
іди почни жінок призивати... чи слабо? я серйозно! рівноправья ж на дворі!
показать весь комментарий
26.12.2024 20:22 Ответить
Блазень провалив все: підготовку до великого вторгнення, мобілізаційні заходи в державі, фортифікації, дипломатію. Тобто - всі свої функції. І як "гарант дотримання" Конституції - він головний її порушник.
показать весь комментарий
20.12.2024 14:21 Ответить
НЕ розголошуйте державну таємницю......
показать весь комментарий
20.12.2024 14:35 Ответить
Що ж то за закон такий що "його реалізація на разі неможлива"? То нафіга такий закон? Сіяння у вічі продовжується
показать весь комментарий
20.12.2024 14:22 Ответить
Два три роки на вітрах,спеках ,морозах де зможуть тимчасово відпочити в ямці 1,5на 1,5-4 військовослужбовців ЗСУ при тому що в тилу охренівші морди вишукують куди поїхати відпочити з сімєю,а в цього ,живого чи загиблого військовослужбовця ЗСУ ,що немає сімЇ ,усе є тільки в нього небуло і не буде коштів ,щоби відпетляти і тим паче вони- бідний прошарок населення України і є істинними патріотами України споконвіків,на відміну від цього "офігівшого бидла" -для чого демобілізація,це для них кінець,ось тому такі закони і видає "зе ******* ВР"
показать весь комментарий
20.12.2024 14:23 Ответить
Еще раз! Вы не поверите но еще остались и такие которые с 2014 года! Воюют! Правда с перерывами ( тогда ещё били контракти и их дотримувались) Но в 2022 году их позвали, они откликнулись! А теперь посчитайте! Прокурор себе за такой срок службы пенсию и инвалидность! А вы дальше горбатьтесь1 И не слова против! бо це непокора!
показать весь комментарий
20.12.2024 14:40 Ответить
"що в тилу охренівші морди вишукують куди поїхати відпочити з сімєю" йце ти про кого, поділювач на чорне та біле?
показать весь комментарий
26.12.2024 20:23 Ответить
Ти шо кацап з будуна іди похмелись
показать весь комментарий
27.12.2024 05:31 Ответить
ти кацапа в дзеркалі спостерігати можеш, наркоман!
показать весь комментарий
27.12.2024 12:16 Ответить
Це кацапе в тебе напевно викладено "чисто па украински"- Андрей Волк bf1eb4e9 реєстрація: 05.12.2024 ,іди проспися...
показать весь комментарий
27.12.2024 12:52 Ответить
та хто вас, інтелектуально недорозвинених - на світ цей виробляє десь в інкубаторі...
показать весь комментарий
01.01.2025 16:13 Ответить
Що кацапе знову тебе "ковбасить з будуна" кидай вживати,дойдеш
показать весь комментарий
01.01.2025 18:51 Ответить
ти перепив любимої боярки, вороженько..
показать весь комментарий
01.01.2025 20:30 Ответить
З таким же успіхом можна розробити закон "Про депортацію корупціонерів на Марс", але "його реалізація наразі неможлива" 🤡
показать весь комментарий
20.12.2024 14:28 Ответить
"Про депортацію корупціонерів на Марс в Лондон або Монако чи Відень...."
показать весь комментарий
20.12.2024 14:37 Ответить
Про депортацію корупціонерів в Лондон або Монако чи Відень - такий закон є і він дуже добре працює
показать весь комментарий
20.12.2024 14:53 Ответить
бо реалізація такого цілком можлива)). то в нас закони під факти підлаштовують, а не навпаки)
показать весь комментарий
20.12.2024 15:31 Ответить
так про що мова?
показать весь комментарий
20.12.2024 14:29 Ответить
Як завжди, ні про що...
показать весь комментарий
20.12.2024 18:48 Ответить
Солдати мають воювати доки не закінчиться війна.
Війна не закінчиться доки не закінчаться солдати.
Десь так виходить.
показать весь комментарий
20.12.2024 14:30 Ответить
Все вірно. А солдати - це лохи-невдахи (багато з них тупо обдурені) яких суспільство призначило для того щоб ті берегли їх комфорт доки решта буде насолоджуватися.
показать весь комментарий
21.12.2024 18:57 Ответить
Демобілізація неможлива-ну так, Зелені все зробили для того, щоб дискредитувати ЗСУ, "бусифікація", побиття, катування у 211 бригаді, викрадення, смерть в приміщенні ТЦК, це не ІПСО, це наша РЕАЛЬНІСТЬ, потім не питайте чого "бажаючих" і "мотивованих" як на початку війни немає
показать весь комментарий
20.12.2024 14:32 Ответить
Що значить "знайде причину", це наша ДІЙСНІСТЬ від якої не відвернутись, чи давайте все будемо робити як казав головний герой роману Орвелла-Війна - це мир Свобода - це рабство Незнання - сила ?
показать весь комментарий
20.12.2024 14:51 Ответить
Ухилянт - звучить не дуже.
кOсарь!!!
Йди мужньо проти системи!
показать весь комментарий
20.12.2024 14:35 Ответить
Коли уб'ють всіх нас,

Й до тебе в дім,

У засраних лаптях,

Смердючим чортом,

Завалиться п'янюче

Свинобидло.

І виїбе усю твою сім'ю.

А потім і тебе. Й усіх заріже.

Тупим, ножом,

Без жалості і злості.

А просто так,

Бо, може... Ти ж дозволив.

Або ж,

збери в кулак всі свої страхи,

І соплі підбери, згадай,

шо носиш не просто так і бороду і яйця.

Та йди спитай, як можеш ти, всім нам допомогти здолати лихо.

А краще не питай, а рухай, учись стріляти, рятувать життя.

Два рази не помреш.

Давай.

Ти тільки раз на цій землі живеш.

Заради чого, сам собі подумай.

Як пригадають рідні, і сім'я? Берись до зброї,

час дарма не гай !!!
показать весь комментарий
20.12.2024 14:38 Ответить
Всі так переживають за те що прийдуть буряти, але прийняти закон про право громадян володіти вогнепальною зброєю для самозахисту, ніхто не хоче. Справжня позиція держави - наступна:
- ми дамо тобі зброю, щоб ти захистив нас та ніш статки;
- ми забороняємо тобі мати зброю для самозахисту, а також для захисту своєї родини.
Поки держава не змінить свого ставлення до громадян, ніхто не змусить мене захищати державу. Це те ж саме що захищати свого рабовласника, бо прийде інший рабовласник
показать весь комментарий
20.12.2024 15:19 Ответить
Шо ти несеш, чучело?
1. Усі нормальні люди мобілізувалися (хто в ЗСУ, хто в добробати, хто в ТрО ДФТГ) ще у лютому 22-го.
Нормальні. А не такі інфузорії як ти.
2. Зайди в любий зброярський магазин. Не мати особистої легальної вогнепальної зброї - все одно як не мати мобільного телефону. Ти з Місяця звалилося, опудало? З якого паралельного всесвіту?
Від 12-го калібру до .50BMG. Все що хочеш.
показать весь комментарий
20.12.2024 15:42 Ответить
якщо кордони відкрити то кого вбьють буряти? Чи як раз для того що б буряти вбили твоій хозяїн ставорив концтабір з якого люди тікають як тільки можуть?
показать весь комментарий
20.12.2024 16:16 Ответить
То всі повинні втекти?
показать весь комментарий
20.12.2024 18:51 Ответить
Ніхто тобі нічого не повинен. Сплачуєш податки - питай в того, хто за твої податки живе.
показать весь комментарий
21.12.2024 03:28 Ответить
А якщо я не хочу жити на податки? Я хочу жити нормально, і заробляти собі сам. Але скотська країна не дає. Каже або тут або в тюрмі, але жити ти будеш на подачки держави. І бесправним рабом будеш в буть якому разі. Хіба що в армії тобою будуть пишатися, а в тюрмі - ні. А, і на могилі будуть пишатися. І якщо ти станеш інвалідом. Але це неточно.
показать весь комментарий
21.12.2024 19:03 Ответить
Якщо ти станеш інвалідом, то всім буде пох на тебе. Особисто "державі".
показать весь комментарий
23.12.2024 10:37 Ответить
Слухайте я розумію що ви живете як надо, а не як хочете особисто ви. Але не всі так живуть. Уявіть собі що є люди котрі живуть так як хочуть, а не так як комусь там надо. Якщо чоловік хоче, івн має право виїхати. Так працює свобода.
показать весь комментарий
23.12.2024 10:35 Ответить
Є закон, його треба виконувати, так створюється і працює державність. Якщо ви не звʼязуєте себе з цією державою, то треба було виїзжати раніше, реніш вас все влаштовувало а тепер ні, то чекайте закінчення військового стану. Цікаво, а з якою державою в світі ви себе повʼязуєте, чи ви з тих хто завжди шукає де тепліше?
показать весь комментарий
23.12.2024 13:08 Ответить
Є закон, його треба виконувати. Демагог? Й нащо лозунги тут твої? Як його виконують наприклад коли ТЦК тягнуть людину під примусом й їм нічого нема за це? Це яким законм розкажи? Й яким то законом прострочений ********** займає крісло президента, хоча по Конституції він не має займати посаду більше 5 років? В Конституції нема ніяких виключень. Написано 5 років, а далі все. То виходить не працюють твої "закони".
показать весь комментарий
23.12.2024 16:07 Ответить
Закон повинні виконувати люди, якщо не виконують, то твориться беззаконня, тому і війна в державі, і ті що творили беззаконня, перші намагаються з країни втекти. Ви думаєте ви потрібні в інших країнах , там де люди створили розвинені суспільства, так ні, ви і там сміття…
показать весь комментарий
23.12.2024 16:48 Ответить
Там люди живуть дещо за іншими принципами ніж в нас та в рф. Там приймуть та дадут прихисток. Цього не зрозуміти ні поцріотам ні совкам, що по суті одне ж й те саме.
показать весь комментарий
24.12.2024 14:29 Ответить
У людини завжди є два варіанта, збудувати свій світ, чи жити в світі збудованом іншими. Тому і люди поділені на дві категорії. Перші це творці, вони створюють і рухають життя, а другі це приспособленці, вічні ведомі. Оціх других добре видно скрізь, вони і попав на зіхід ведуть себе як совкове бидло, використовують чужі блага, і при цьому ще й встигають все загидити і любити хутіна...
показать весь комментарий
24.12.2024 14:41 Ответить
Ми всі живимо у побудованому кимось світі.
показать весь комментарий
25.12.2024 17:18 Ответить
Захід проливав кров сторіччями, що б жити в своєму теперішньому світі, а хтось хоче до нього приліпитись на дурняк, обікравши землю де народились.
показать весь комментарий
25.12.2024 17:25 Ответить
Ого! А що в тебе є докази, що той хто ємігрував той обікрав землю де народився? Ти хто взагалі таке що б розвішувати ярлики та звинувачувати людей? Прокурор? Суддя? Зара не 17 сторіччя. Люди куди хочуть їдуть, та де хочуть там й живуть.
показать весь комментарий
26.12.2024 11:54 Ответить
Да знаю, не верещи, риба шукає де глибше, а людина де тепліше, ти не перший такий...
показать весь комментарий
26.12.2024 14:13 Ответить
ну. і ЯКІ ,власне ,в тебе претензції ,і на якій підставі, а?
з якого окопу пишеш?
показать весь комментарий
26.12.2024 20:28 Ответить
З того що треба окопу, де тебе обясцяного нема, і ніколи не буде.
показать весь комментарий
26.12.2024 20:43 Ответить
з якого, конкретно, балабол?

п.с. Это нога у того у кого надо, нога
показать весь комментарий
27.12.2024 12:25 Ответить
закони? що таке "закон"? завтра напишуть що ти должен стрибати щоранку, тапочки в зубах носити, і тцкашнику відбашляти по 1000 гривень щодня - і в Законі пропишуть - то будеш робити, законнику недолугий?
показать весь комментарий
26.12.2024 20:26 Ответить
Дурне ти теля, тобі хочаб про десять заповідей щось знайоме? Тиж дегенеративне, люди 2000 років тому були розумніши, якою диркою вас народжують...
показать весь комментарий
26.12.2024 20:42 Ответить
ти тут ходиш і тільки людей прорбуєш образити, кінчений бовдур та бидло!
і демагогію зі свого писка пропитого і прокуреного висираєш!
Не соромно тобі, гавкаюча псіна?
показать весь комментарий
27.12.2024 12:23 Ответить
Описав буквально кожного тецекіста, який в свята ходить святити ковбасу, а не в свята - задуває газом автомобілі, викрадає і катує цивільних в підвалах.
показать весь комментарий
21.12.2024 03:26 Ответить
пішов ти...
показать весь комментарий
21.12.2024 22:25 Ответить
тобто коли це зробить ТЦК! - і пошле тебе туди ДО НИХ - які так роблять - ну то взагалі навіть ен другоє - це третьє!
все вірно, довбанутий на всю голову недоумок?
в тебе мізки де - в задниці? я не можу без образ до таких недоумків вже звертатися!

бо де у тебе логіка, в демагога, в загалі? ти її просто ... згвалтував!
показать весь комментарий
26.12.2024 20:25 Ответить
Нет резервов? В тылу около миллиона "служат", ещё ментов 300к
показать весь комментарий
20.12.2024 14:38 Ответить
Це класика ставлення зелених мародерів до законності. Якщо закон нас не влаштовує - ми його виконувати і не будемо. І все - піди знайди на них управу. Повна зневага до Конституції, до Законів України, до законності і справедливості взагалі - справжнє обличчя зелених ворюг і зрадників. Зеленський з Єрмачком і уся зелена шайка перевершила Франко, який казав, що друзям усе - ворогам закони. У виконанні цих паскудних клоунів Зеленського це звучить так: друзям все - іншим безпредел і беззаконня.
показать весь комментарий
20.12.2024 15:08 Ответить
Хто заважає прийняти закон, в перехідних положеннях додати, що кількість демобілізованих під час дії військового стану не має перевищувати 5000 військових на місяць; демобілізація першої хвилі - військові з ЛБЗ які мають умовно від 30% часу служби проведених на виконанні бойових задач. Цифри умовні, але механізм є, і реалізація також можлива, але якщо Міноборони дійсно хоче вирішити питання.
показать весь комментарий
20.12.2024 15:14 Ответить
Це точно буде не вихід. Потрібні конкретні вимоги. Інакше щоб попасти в цю обмежену групу такі ціни будуть дерти. Як зараз за комісування
показать весь комментарий
20.12.2024 16:11 Ответить
Тому вони задувають автомобілі газом і стрибають ногами на обличчях цивільних. Бо збираються по 5000 людей відпускати на дембель, точно
показать весь комментарий
21.12.2024 03:19 Ответить
бо мажори не хочуть в окопи, їм приємніше патріотично заробляти на війні
показать весь комментарий
20.12.2024 15:14 Ответить
Незрозуміло чому Міністерство Оборони має більшу вагу, ніж Верховна Рада яка розробила закон по їх вимогам. Тобто, на даний час всі в країні заручники інтересів Силового Блоку. Відбувся переворот, за допомогою військових? Щось пропустив...
показать весь комментарий
20.12.2024 15:14 Ответить
Всі на ХунтаМайдан 2025!
Із своєю зброєю!
показать весь комментарий
20.12.2024 15:49 Ответить
ти ще запитай - чому це КабМін випускає "постанови" як ЗАКОНИ! а ОП керує Країною! а не Законодавство і, Конституція чому на Паузі?
показать весь комментарий
20.12.2024 16:22 Ответить
Перевороту нема, а військова диктатура - є
показать весь комментарий
21.12.2024 03:18 Ответить
військової диктатури -= немає! є диктатура смарагдового протермінованого світлофора!
показать весь комментарий
26.12.2024 20:29 Ответить
А давайте буде неможливим реалізація закону про антиконституційну мобілізацію, неможливим Закон про підвищення податків, про підвищення комунальніх посслуг, тарифів за світло та за газ????????????
показать весь комментарий
20.12.2024 15:23 Ответить
Нє, ну тут питань нема: немає чітких нормативів по демобілізації - немає мобілізації.
Бо кум, 1967 р.н., у березні 2022 добровольцем пішов, за 2,5 роки один раз був у відпустці 10 днів. Вже на грані морального виснаження.
Але в МО генії сидять, ІQ зашкалює, потужні манагери...
показать весь комментарий
20.12.2024 15:37 Ответить
вони бояться повернення воїнів з війни
показать весь комментарий
20.12.2024 22:41 Ответить
Козлить нельзя помиловать
показать весь комментарий
21.12.2024 01:15 Ответить
Ну, з демобілізацією така ж сама історія, як з підвищенням податків для багатіїв - воно це все відбудеться... але після війни.
показать весь комментарий
21.12.2024 01:27 Ответить
Не вистачає тобі, ****, резерву? Так піди і посиди в резерві, падло
показать весь комментарий
21.12.2024 03:16 Ответить
А чому неможливе? Тому що живемо в "справедливій" країні. Воюй дурачек, получиш значьок! (С) Країна уродів. (((
А взагалі, я думаю як тільки винищать всіх тих "патріотичних дурачків" які пішли в 22-му, то от тоді і проведуть і мобілізацію, і демобілізацію. Або хочаб довести всих їх до СЗЧ щоб можна було законно заклеймити і посадити в тюрму. ТОй хто три роки відвоював - двєнашка. А ухилянти - нормальні чуваки, їм шана і почьот!
Для чого це все понятно? Зараз зроблять перемир'я, і шоб коли русня через кілька років поновить бойові діі не дай Бог не було черг у військомати як у 22-му. А то знову не дадуть здати країну.
показать весь комментарий
21.12.2024 12:07 Ответить
І армію не реформують доречі думаю по тій же причині. Так значно легше винищувати неугодних. А якщо "Содолей з Шаламагами" не буде, то процес винищення особового складу який прийшов в 22-му міг би розтягнутися на десятирічча.
показать весь комментарий
21.12.2024 12:09 Ответить
Реальні моральні уроди !
Які обілетили міліони ухилянтів для виїзду за кордон, а тепер нема ким міняти , а менти , а чиновники, тцк і всяка наволоч з грошами куда поділась ?
показать весь комментарий
21.12.2024 16:06 Ответить
Страница 2 из 2