12217 посетителей онлайн

Важно удвоить нашу решимость поставить Украину в сильную позицию, - Стармер

Кір Стармер закликав подвоїти рішучість у допомозі Україні

Премьер-министр Великобритании Кир Стармер призвал удвоить решимость в помощи Украине, чтобы поставить ее в как можно более сильную позицию.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на The Guardian.

По словам Стармера, он "отдает должное" стойкости украинского народа и лидерству президента Украины Владимира Зеленского перед лицом ракетных и беспилотных атак кровавой машины российского диктатора Владимира Путина, которые продолжаются даже на Рождество.

"Накануне Нового года чрезвычайно важно удвоить нашу решимость поставить Украину в сильную позицию для прекращения незаконной агрессии России против украинского народа", - подчеркнул он.

Ранее Стармер отмечал, что Великобритания хочет поставить Украину в как можно более сильную позицию в 2025 году.

Генсек НАТО Марк Рютте заявлял, что Украина должна выйти на позицию силы, а уже потом думать о переговорах.

Премьер-министр Эстонии Кристен Михал считает, что единственным путем для справедливого мира является предоставление Украине помощи, которая позволит ей вести переговоры с позиции силы.

Топ комментарии
+5
Поки що я бачу, що ви ставите Україну в одну позу.
показать весь комментарий
25.12.2024 17:30 Ответить
+4
Нє ну звичайно це "круто". До рішучості ще б потужності, а потім стурбованість і.... Fatality ➡️➡️➡️ засудження. 😎🔥😎🔥😎
показать весь комментарий
25.12.2024 17:28 Ответить
+4
Тобто, заклинання про необхідність допомоги тепер будуть промовляти по два рази? Може не подвоюйте, а зразу в квадрат чи куб зводьте. Так буде ще смішніше.
показать весь комментарий
25.12.2024 17:35 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Нє ну звичайно це "круто". До рішучості ще б потужності, а потім стурбованість і.... Fatality ➡️➡️➡️ засудження. 😎🔥😎🔥😎
показать весь комментарий
25.12.2024 17:28 Ответить
Без Бориса Джонсонюка то все як "ранковий туман"
показать весь комментарий
25.12.2024 17:29 Ответить
Поки що я бачу, що ви ставите Україну в одну позу.
показать весь комментарий
25.12.2024 17:30 Ответить
колінно-ліктьову...?
показать весь комментарий
25.12.2024 17:35 Ответить
Таки так.
показать весь комментарий
25.12.2024 20:05 Ответить
Це все слова потрібні тихі дії.
показать весь комментарий
25.12.2024 17:32 Ответить
Краще б подвоїли допомогу.
показать весь комментарий
25.12.2024 17:33 Ответить
Тобто, заклинання про необхідність допомоги тепер будуть промовляти по два рази? Може не подвоюйте, а зразу в квадрат чи куб зводьте. Так буде ще смішніше.
показать весь комментарий
25.12.2024 17:35 Ответить
,,,, в факторіалі....
показать весь комментарий
25.12.2024 17:37 Ответить
Самий кращий заклик - це кілька десятків Челенджерів та гаубиці L-119. Від літаків не відмовимось.
показать весь комментарий
25.12.2024 17:35 Ответить
коли керує країною філіал крємля-до сріки рішучість, хоч потройте.
показать весь комментарий
25.12.2024 17:38 Ответить
в яку ще гіршу позицію можуть поставити Україну такі "рішучі" союзники??
показать весь комментарий
25.12.2024 17:42 Ответить
Важливо подвоїти нашу рішучість

Вашу рішучість? А де ви її проявляли?
А вашу бздливість можете і потроїти, і удесятерити.
показать весь комментарий
25.12.2024 17:59 Ответить
Я би ще давав барабан в руки при таких заявах, для більшої переконливості
показать весь комментарий
25.12.2024 18:01 Ответить
...и пошел в паб.
показать весь комментарий
25.12.2024 18:04 Ответить
Та вже мабудь по десятерили пиз@@больством своим.
показать весь комментарий
25.12.2024 18:12 Ответить
Та ви вже своєю "рішучостю" на протязі трьох років, Україну раком поставили. Якщо вже позитивний Ходжес визнає, що Захід обісрався з допомогою Україні, та з санкціями проти кацапів, то це вже вирок вашим діям.
показать весь комментарий
25.12.2024 18:20 Ответить
- подвоїти рішучість,
- вдвічі зменшити занепокоєність,
- потроїти віддачу належного стійкості України

рашисти після цього в трусіках побіжать молити про капітуліцію
показать весь комментарий
25.12.2024 18:29 Ответить
Стармер значить старий мерин.
показать весь комментарий
25.12.2024 18:40 Ответить
Одне балабольство.
показать весь комментарий
25.12.2024 18:59 Ответить
Пока вы только удваиваете и утраиваете разговоры о помощи, а больше ничего не делаете.

Стыд и позор молчаливому человечеству!
показать весь комментарий
25.12.2024 19:11 Ответить
Біжі скоріш з Келлогом уважно стежити за ситуацією. Можна ще потужно занепокоїтися та стурбуватися
показать весь комментарий
25.12.2024 19:36 Ответить
Послом в Велику Британію треба було брати Єрмака. Тоді б позиція України посилилася в 3 рази.
показать весь комментарий
25.12.2024 20:28 Ответить
<...> Наступне покоління українських політиків буде повністю зосереджене на відбудові України після війни, а покоління що після них прийде до влади проти Росії: повернути території, змусити Росію нарешті заплатити.Вони будуть прагнути визволити українські землі, окуповані п'яною кацапнею.
показать весь комментарий
26.12.2024 10:28 Ответить