13217 посетителей онлайн
35 585 152

Украинцы во время войны приобрели 13 элитных Rolls-Royce Spectre, - СМИ. ВИДЕО

Элитный электромобиль Rolls-Royce Spectre стоимостью более полумиллиона евро приобрели уже более 10 человек, в частности народный депутат, экс-депутат и бизнесмены.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом говорится в расследовании УП.

Журналисты в конце 2023 года получили информацию, что более 10 граждан Украины заказали новый электрический Rolls-Royce Spectre стоимостью более полумиллиона евро.

Это первый электромобиль компании Rolls-Royce, который начали производить в 2023 году.

Автомобиль нельзя просто купить в салоне. Гражданам, которым очень нужно было стать одними из первых в мире владельцев таких ценных авто, нужно было становиться в очередь и ждать.

По данным источников издания в правоохранительных органах, в Украине зарегистрировано уже 13 Rolls-Royce Spectre.

Первый электромобиль Rolls-Royce Spectre привезли в Украину в октябре 2023 года. За его рулем видели водителя, похожего на народного депутата Геннадия Вацака.

"С октября этого года авто перерегистрировано на Калюш Татьяну Александровну 1994 г.р. из города Ривне. По информации источников в правоохранительных органах, Калюш работает в структурах народного депутата от группы "Довіра", секретаря Комитета ВР по вопросам транспорта и инфраструктуры Геннадия Вацака", - рассказал Михаил Ткач.

Некоторые из этих машин также уже заметили на улицах Монако. В Украине же электрокары видели в Киеве, Виннице и Черкассах.

Среди владельцев и лиц, которые пользуются Rolls-Royce Spectre, журналист называет экс-депутата Виталия Хомутынника, бизнесменов Михаила Бакуненко, Егора Масленникова, Елену Силенко, а также дочь предпринимателя Сергея Хановича, Юлию Карцигину.

Топ комментарии
+42
Все гімно спливає! Не здивуюсь, що зелених тварин після війни будуть розпинати!
показать весь комментарий
27.12.2024 16:36
+32
Я прихильник суда Лінча в Україні! Прокурорам, мусорам, податківцям, суддям, дбровцям, та іншим антикорупційним та правоохоронним структурам- віри НЕМА, від слова взагалі! Можновлажці приймають закони, щоб їм жилось краще, і за це нічого не було, а не для народу!
показать весь комментарий
27.12.2024 16:51
+26
Родич Притули непогано живе зараз і користуються Rolls-Royce....А Притулі він задонатив на дрони?..
показать весь комментарий
27.12.2024 16:39
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
А чого, їм весело, коли люди гинуть сотнями тисяч і залишаються без даху над головою, тому і купляють собі такі забаганки, але це крихти в морі які суми вони переводять для себе за кордон і головне не те що вони не платять податки , а те що 99,9% це кошти які вкрадені з ресурсів країни або з бюджету .
показать весь комментарий
27.12.2024 19:31 Ответить
Не заздріть багачам, їх чекає дуже сумна вічність !
показать весь комментарий
27.12.2024 19:36 Ответить
Всі все бачать всі все знають, а що тоді,.. тоді,.. тоді. ? Отож.!
показать весь комментарий
27.12.2024 20:10 Ответить
Краще згадайте К/ф---- " І багаті тоже плачуть!"
------------------------------------------------------------------
Ось. як урвемо оту ЗЕ--лену 1-тис.--- милостиню від нашого презона--іще НЕ те утнемо... Купимо пістона...і під швидко--іздного "Капона!!!" Ви навіть НЕ уявляєте. як вони ридати будуть...
показать весь комментарий
27.12.2024 20:21 Ответить
І будинки купують, і яхти на пижжені в держави гроші.
Війна для бідних зараз.
показать весь комментарий
27.12.2024 20:33 Ответить
Всі ми Є свідками реалізації людино-ненависницької. жлобо--споживацької філософії .закарбованої крилатим виразом:--КОЖНОМУ СВОЄ! (Цицерон; дубль-Ніцше) Цей пастулат"красувався" і на вході. до концлагеря -Бухенвальда...
Отож: для нас.злиденних пенсіонерів.--Це ДОНАТИТИ жалюгідну пенсію на ЗСУ. Щоб хоч якось загальмувати таран просування рашо--виродків. задля порятунку дітей .себе. держави.
І вони: ті ЗЕ--недоноски. які розікрали мільярди Світової гумдопомоги. для нащого спротиву кремлівському УНТЕР--ПРИШИБЕЙКІНУ!
В останніх( від обжорства)--глюніки : --Догонять! Відберуть! Відповідно--
нагальна потреба якнадійніше закопати поцуплене. і тікати...тікати якнайдальше...як найшвидше!!!Ё ( А для цього і потрібні надсуперові . оті ЗЕ-потужні АВТА !!!)
показать весь комментарий
27.12.2024 22:10 Ответить
Хто заробив??? Які українці??? не смішіть залишки адекватних людей. На українцях заробили - це найлайтовіша фраза, яка може бути присутня в цьому фейлетоні про ролсройс і українця.
показать весь комментарий
27.12.2024 22:16 Ответить
Що ви кожну сволоту, приписуєте до Українців????? Справжні Українці одні на передовій, інші волонтерять , треті із маленьких пенсій та зарплат - донатять.
А це .....тільки ЖЕРУТЬ, та розкрадають УКРАЇНУ.
показать весь комментарий
27.12.2024 22:40 Ответить
Цікаво що в Європі то все бачать і звісно не розуміють: чому за виживання України мусять платити інші?
З іншого боку що ви хочете? Шахрайська партія прийшла до влади, то що вона буде робити?
Вірно. Шукати лохів і їхати на них.
На заході то все більше розуміють і тому допомоги буде все менше .
Доки не буде влади якій можна вірити, захід на вряд буде щось робити серйозне. Тому саме ця розмірковага допомога. Допомога в обмін на реформи, а так не зроблені домашні вправи - немає допомоги.
показать весь комментарий
27.12.2024 22:43 Ответить
Так і уявляю собі - летить ролсік на даху кулемет стоїть - валить шахеди - хлопці з бару уіски достають - хрінак і прокинувся. Ніхріна сон.
показать весь комментарий
27.12.2024 22:44 Ответить
Додам..... Виглядає так що то є оборонні споруди під Покровськом
показать весь комментарий
27.12.2024 22:52 Ответить
Я в Европе таких машин не встречал. Украина бедная страна?
показать весь комментарий
28.12.2024 00:59 Ответить
Браво! Тепер і перед сусідами буде не стидно по вулиці проїхати.....Агов зелена тварина, де відосік з побажаннями?
показать весь комментарий
28.12.2024 06:48 Ответить
як казав вурдалак і маніяк сталін..жить стало лучше . жить стало вєсєлєє.. тому що в сєрєсєрі щоб придбати ваз 05 або ваз 06 треба було стояти в черзі 8років а тепер ролс-ройс останньоі моделі тобі привозять за 5місяців ---- а в хорватіі біля причалу стоіть яхта медведчука за 250 лімонів євро .ЦЯ ЯХТА ПАМ.ЯТНИК леоніду кучмі виродку який створив олігархат і той олігархат грабував народ який двічі вибирав оту тварюку кучму у якого і працював медведчук . Нічого в цьому світі не береться нізвідки . спочатку є причина а потім наслідки --- спочатку вибираємо кучмів ***** а потім пенсія 3850грн а у зятя кучми заводи . фабрики і яхти --- і пінчук це тільки один яскравий приклад ..сімейного бізнесу.. януковощ теж не виділявся ..любов.ю.. до свого народу перестріляв більше ста людей і здристнув до ***** --- у нас вже було три революціі після 91року і результати дуже сумні . як казав м.жванецкий ..виден свет в конце тоннеля . вот только тоннель ***** не кончается.. і мабуть не закінчиться ніколи бо пінчуки каломойські фірташі ахметови добровільно з народом у якого вони все ******** ніколи не поділяться
показать весь комментарий
28.12.2024 07:11 Ответить
Як швидко можна створити негативну репутацію на зовні?
Є рішення -
Придбайте 13 найдорожчих авто у світі і на українських номерах покатухи в казіно по Європі робити.

Залишилось тільки на кордоні великими літерами написати - у нас війна допоможіть нам будь ласка (і цей автопарк на фоні, і усміхнені хлопці в смокінгах).
показать весь комментарий
28.12.2024 10:30 Ответить
Що ти продав свого, щоб допомогти країні? Може квартиру, чи хоча б велосипед?
показать весь комментарий
28.12.2024 16:40 Ответить
Autel evo 2 pro. Пульт vr1+ Кейс тримає механічні удари+ 4ри акумулятора (по 40 хвилин льоту десь зарядних циклів було по 30- 37 разів). Зарядний хаб.
Фільтри (від сонця) для підвісу камери.
Флешка під швидкий завис. Запасний захисний тримач камери коли він в упаковці. Десь вартість всього цього була в 7тис злотих.
А його наші збили за 30 хвилин, коли він повертався з розвіданими до оператора. Такий набір в україні тоді десь був в районі 135тис грн.
І все.
показать весь комментарий
28.12.2024 17:45 Ответить
А ты то что продал и как помог?
показать весь комментарий
29.12.2024 11:13 Ответить
а вас, лохов, судебные исполнители будут трахать за несуществующие долги по коммуналке
показать весь комментарий
28.12.2024 11:26 Ответить
Бляха, які вони в сраку "українці" ?!!! Що за розумово відсталі заголовки пишуть?!!! Хіба що за паспортом.
Не "українці" - а "наволоч без роду-племені, честі і совісті, але з паспортом Украіни" - так і пишіть, писаки!!!
Вибачаюсь за емоції, вкурвило - скільки ж можна?
показать весь комментарий
28.12.2024 12:53 Ответить
Пацак Вацак буде на Роллс-Ройсі вишивати, та ще й на електро! Круто! Цікаво, а на індексацію пенсій щось залишилось, чи всі кошти пішли пацаку Вацаку?
показать весь комментарий
28.12.2024 14:37 Ответить
Скоро нова Коліївщина почнеться! Пацаків вацаків люди на вилах понесуть, терпіння не безмежне! І прикормлені менти із охорони не допоможуть...
показать весь комментарий
28.12.2024 14:41 Ответить
Так дайте всім Українцям по Rolls-Royce!
Чи це дають лише тим, хто виконав (перевиконав) план по вуличній бусифікації?!
Скажіть, озвучте як можна накопичити на Rolls-Royce!!!
показать весь комментарий
28.12.2024 15:05 Ответить
А в курсі, що після 01.01.2025 року публікція під VPN вже не буде можлива?
Блокуватимуть. Постанова КМУ!
показать весь комментарий
30.12.2024 07:47 Ответить
Еге ж, заглядати в чужі кишені і заздрити, замість заробити самим - то таке наше національне хоббі. Тому наша економіка в глибокій жопі. Бо населення досі мріє не про заробити, а про відібрати і поділити.
показать весь комментарий
28.12.2024 16:38 Ответить
То так. Один ефективний менеджер зеленського малиною торгував. Мільйонером став
показать весь комментарий
28.12.2024 18:08 Ответить
І після його військового адміністрування в регіоні лише окупаційна влада залишилась без претензій
показать весь комментарий
28.12.2024 18:11 Ответить
Пане, ви щось вигадуєте.
Люди можуть це заробити і краще жити, тільки в іншому правовому полі. А тут - лайтовий пакет оподаткування мародерів.
показать весь комментарий
28.12.2024 18:09 Ответить
Еге ж. Не я нездьобний заробити. А влада погана. Дуже зручно )
показать весь комментарий
29.12.2024 19:48 Ответить
--НЕперевершений цинізм ЗЕ-скомароха!
------------------------------------------------------------------
Нещодавно заявив:-- Ми НЕ можемо підсилити ЗСУ додатковою мобілізацією... У нас . банально . НЕМАЄ коштів на купівлю стрілецької зброї... ( Тобто для ЗЕ-кишла відкрите зелене світло : і до розкрадання мільярдів гумдопомоги. і на відкати із закупівлею бракованих (селіконових ) мін-120...і .навздогін---витівки--бахвальство. хто більше урвав . купуючи найсуперовішу автівку... ) Натомість на придбання
вкрай необхідних .примітивних.-АКМ. для оборони--ніц! )Невже це лише мені видається за реальну ЗРАДУ ?! Оце і Є оте людино--вбивче ; " Кожному--своє! " Нам злиденним--1-тис.ЗЕ- милостині. та НЕ дай Боже-"похоронка" навздогін а їм.ЗЕ-приблудам---витівки з перегонами на свіженьких РОЛЬСАХ !!!
показать весь комментарий
28.12.2024 19:14 Ответить
Опожопа продовжує жирувати.
показать весь комментарий
28.12.2024 20:51 Ответить
🤯
показать весь комментарий
28.12.2024 22:20 Ответить
Покидьки 73 відсотка,ви це зробили разом ублюдки
показать весь комментарий
29.12.2024 08:18 Ответить
А ты за кого голосовал? Если вообще на выборы ходил, - в чем я сомневаюсь. Хотя, возможно, ты и ходил, и голосовал за другого ублюдка - поРОШЕН..
показать весь комментарий
29.12.2024 11:16 Ответить
Кацап ти пащу свою не розкривай пі рам слова не давали
показать весь комментарий
29.12.2024 15:04 Ответить
Такої активності у коментарях не було навіть тоді, коли подавали новину про страту кацапами українських полонених.
Про що це говорить?
показать весь комментарий
29.12.2024 09:59 Ответить
Не преувеличивай
показать весь комментарий
29.12.2024 11:17 Ответить
Про що?
показать весь комментарий
29.12.2024 14:50 Ответить
Про те що "відібрати і поділити" й досі є мрією українців.
показать весь комментарий
29.12.2024 19:47 Ответить
Чергова ганебна маніпуляція від Ткача. І хто саме там Українці? Рідню Каломойши у шале в Альпах він також називав "українці". Українці гинуть в окопах, поки інші жирують на війні. Але Українців можна безкарно поливати лайном. Соромно, пане заброньований українофобе.
показать весь комментарий
29.12.2024 10:40 Ответить
100%там нема Українців а є типа громадяни україни що не одне і те
показать весь комментарий
29.12.2024 15:06 Ответить
Значит, могем! И война нам нипочем, и кацапы нам не страшны. Электрокары у нас...
показать весь комментарий
29.12.2024 12:15 Ответить
Ці автомобілі придбали не українці - їх придбали бандити які під час війни грабують Україну і українців!
показать весь комментарий
29.12.2024 14:32 Ответить
Нічого ви не розумієте , бидло і є бидло , то вони на тисячу Зеленського прибарахлилися , бо розумні , а ви дурні , тому і витратили її на гівно.
показать весь комментарий
29.12.2024 15:30 Ответить
Порох купив, чи друзі Єрмака?
показать весь комментарий
29.12.2024 17:20 Ответить
Страница 2 из 2