9925 посетителей онлайн
9 826 80

Украина готова передать КНДР ее пленных солдат, если Ким Чен Ын организует возвращение воинов ВСУ из плена РФ, - Зеленский. ВИДЕО

Президент Владимир Зеленский заявил, что Украина готова передавать диктатору КНДР Ким Чен Ыну его солдат, если он может организовать их обмен на наших воинов, которые находятся в плену в России.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на его заявление в Telegram.

"Украина готова передавать Ким Чен Ыну его людей, если он может организовать их обмен на наших воинов, которые находятся в плену в России", - сказал глава государства.

Президент отметил, что кроме первых захваченных в плен солдат из Северной Кореи будут и другие.

"Это вопрос времени, когда нашим ребятам удастся захватить еще. И ни у кого в мире не должно остаться сомнений, что российская армия зависит от военной помощи КНДР", - заявил Зеленский.

Глава государства отметил, что диктатор РФ Владимир Путин начал три года назад с ультиматумов НАТО и попытки переписать историю, а теперь он не может без такой военной помощи от Пхеньяна.

"Для тех солдат из Северной Кореи, которые не захотят возвращаться, могут быть и некоторые другие пути. В частности, те из корейцев, которые изъявят желание приближать мир через распространение корейской правды об этой войне, получат такую ​​возможность", - добавил Зеленский.

Также глава государства показал кадры допроса пленных северокорейских солдат.

Ранее Зеленский сообщил, что Силы обороны захватили в плен двух КНДРовцев. Они уже общаются с СБУ.

Топ комментарии
+51
Вони нах Ину не потрібні...
показать весь комментарий
12.01.2025 20:17 Ответить
+24
Не смешите Бенины тапочки. Они ему нахрен не нужны. Что ему 2 раба? Ему +\- пару миллионов рабов - абсолютно все-равно. Расходный материал. Он за время голода гораздо больше сгубил.
показать весь комментарий
12.01.2025 20:24 Ответить
+24
Товстуну з личком школяра-дебіла його плебс ще більш погуй, ніж тобі українці!
показать весь комментарий
12.01.2025 20:25 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Вони нах Ину не потрібні...
показать весь комментарий
12.01.2025 20:17 Ответить
лишние люди, только зря барбосов прожирают.
показать весь комментарий
12.01.2025 20:36 Ответить
Полонених солдат КНДР потрібно передавати родичам в Південну Корею, тоді солдати КНДР будуть масово дезертувати з позицій і здаватись в полон.
показать весь комментарий
12.01.2025 21:36 Ответить
Якщо вони не мають родини в КНДР, бо їх просто стратять. Да і самі корейці мабуть не дуже ради поверненню, бо теж стратять
показать весь комментарий
12.01.2025 22:53 Ответить
👍
показать весь комментарий
12.01.2025 23:24 Ответить
лигор, ти знову з своїми дурницями? які нафіг родичі, і звідки той собачий корм буде знати, що їх кудись відправлять, ти взагалі думаєш, коли свої висери поширюєш?
показать весь комментарий
13.01.2025 08:16 Ответить
Не будуть вони масово дезертирувати та здаватися в полон. Більше пів століття ідеологічного промивання. Візьмемо ситуацію навіть із цими двома біологічними непорозуміннями. На 100% впевнений, що вони навіть і не думали, щоб попроситися відмовитися від обміну. Судячи з усього і південним корейцям вони нах...й не впали, допросили і досить. Висновок, ці два раби розуміють, що їх чекає у разі повернення на батьківщину чучхістів. І вони радо приймуть всі муки та смерть від рідної партії та лідерів революції. Уявіть, в один момент дати Північній Кореї свободу, так там почнеться масова істерія та суїциди.
показать весь комментарий
13.01.2025 09:22 Ответить
Як українцям "відосики найвеличнішого"
показать весь комментарий
12.01.2025 20:57 Ответить
Найвеличніший, цією заявою, що готов їх обміняти, порушив міжнародне гуманітарне право щодо поводження з військовополоненими. Згідно норм права, військовополонені повинні бути повернуті тільки у тому випадку якщо самі того хочуть. Як мінімум один, заявив що цього не хоче.
Звісно я такий, що все одно їх обміняв бо наші люди мені дорожче ніж ті хто по них стріляв! Але найвеличніший повинен іноді включати мозок, коли щось ляпає або викидує відосіки (наприклад не показувати відео в якому вони кажуть, що хочуть залишитися). Але ж ні, йому хотілось переможного відосіка з полоненими і відосіка в якому він печеться про наших воїнів.
показать весь комментарий
12.01.2025 22:10 Ответить
а як там те міжнародне право - що каже - на рахунок примусу чоловіків , - з усішякими порушеннями по КУ та ККУ, - до армії та до мобілізації??? як на рахунок "добровільності"??
показать весь комментарий
13.01.2025 02:40 Ответить
ти Конституцію України читало? там написано про обов'язок захищати, а не право.
показать весь комментарий
13.01.2025 08:17 Ответить
Воно в усіх темах розганяє про права, а не обов'язки.
показать весь комментарий
13.01.2025 09:04 Ответить
А ти читаєш якось по діагоналі ? "Для тих солдатів із Північної Кореї, які не захочуть повертатися, можуть бути й деякі інші шляхи. Зокрема, ті з корейців, хто виявить бажання наближати мир через поширення правди корейською про цю війну, отримають таку можливість", - додав Зеленський"
показать весь комментарий
13.01.2025 08:53 Ответить
Все вірно. Але, Найвеличніший заявив що готов міняти його людей, про що буде сказано у множині! При цьому акцентую, що у нас всього 2 полонених! Він же не збирається міняти 1 на всіх?! Можно звісно і 1 на 1, но тоді навіщо такі гучні заяви?!!!
Може це було сказано на перспективу... Но тоді ми знов повертаємось к питанню надмірної лобові декого до "пАбедних відосиків"
показать весь комментарий
14.01.2025 09:41 Ответить
Там треба розібратися - чи є ці двоє війсковополоненими. Вони взяті з документами РФ, не будучи її громадянами.
показать весь комментарий
13.01.2025 11:16 Ответить
Інакше корейці офіційно признають свою участь у війні. Навряд чи вони клюнуть на цей гачок.
показать весь комментарий
12.01.2025 21:38 Ответить
пельмєнь розстріляє своіх полонених бо вони порушили наказ . вони не повинні здаватися в полон --- партія так наказала і вождь
показать весь комментарий
13.01.2025 06:48 Ответить
пухкелику мабуть пох і на своіх солдатів і на Зелю
показать весь комментарий
12.01.2025 20:18 Ответить
Артист разговорного жанра
показать весь комментарий
12.01.2025 20:37 Ответить
Роздуває щоки, ніби каже щось розумне і важливе.
показать весь комментарий
12.01.2025 20:45 Ответить
Ню...
показать весь комментарий
12.01.2025 20:46 Ответить
Тобто,здати їх на страту.Якщо повернути наших ,нехай.
показать весь комментарий
12.01.2025 20:20 Ответить
Ніхто їх не попросить назад. Бо це на весь світ визнати участь кореї у війни проти України.
показать весь комментарий
12.01.2025 22:55 Ответить
Не смешите Бенины тапочки. Они ему нахрен не нужны. Что ему 2 раба? Ему +\- пару миллионов рабов - абсолютно все-равно. Расходный материал. Он за время голода гораздо больше сгубил.
показать весь комментарий
12.01.2025 20:24 Ответить
Товстуну з личком школяра-дебіла його плебс ще більш погуй, ніж тобі українці!
показать весь комментарий
12.01.2025 20:25 Ответить
Гундосик
показать весь комментарий
12.01.2025 20:26 Ответить
Такий смішний...

Та Ину насрати на своїх рабів ще більше, ніж *****.
показать весь комментарий
12.01.2025 20:27 Ответить
И ОПу Киму передайте тоже
показать весь комментарий
12.01.2025 20:29 Ответить
Хм... Щоб вони там розказували, як у полоні годують?
показать весь комментарий
12.01.2025 20:30 Ответить
Кругломордому косоокі непотрібні.
показать весь комментарий
12.01.2025 20:31 Ответить
Он там еще поставки еды Ыну не организовал?
показать весь комментарий
12.01.2025 20:32 Ответить
Поставки безпритульних песиків ?
показать весь комментарий
12.01.2025 20:42 Ответить
Що воно несе? Чи то як )(уйло для свого стада виступає, так і цей думає що у нього теж ще є то стадо.
показать весь комментарий
12.01.2025 20:38 Ответить
та дайте йому селедки вже хто небудь.....
показать весь комментарий
12.01.2025 20:41 Ответить
в нас нема прямих дипвідносин з північною … правильно буде передати південній….
показать весь комментарий
12.01.2025 20:42 Ответить
Там заборонено здаватися , скоріш за все їх сімʼї вже розстріляні
показать весь комментарий
12.01.2025 20:42 Ответить
показать весь комментарий
12.01.2025 20:46 Ответить
А сам Кулеба чому не взяв лопату і не пішов воювати?
показать весь комментарий
12.01.2025 21:39 Ответить
Тому що він сам-себе дедь умовив продовжити ухилятися.
показать весь комментарий
13.01.2025 10:42 Ответить
Ішака треба здати, якщо воно потрібне косоокому хомяку.
показать весь комментарий
12.01.2025 20:48 Ответить
Ситуація та сама: в нас 700 уззьких полонених, а в Болота 6 тисяч наших. Міняти нічого. Тепер ще цих двоє. А треба 6 тисяч. Ні про що.
показать весь комментарий
12.01.2025 20:56 Ответить
навіть 700 наших повернути - то ні про що??
показать весь комментарий
12.01.2025 23:49 Ответить
Звідки інфа що за двох кореянців повернуть 700 наших? Ви текст взагалі читали?
показать весь комментарий
13.01.2025 08:25 Ответить
А навіщо... Такі навіть у бюлетень не заглядають, тицять де в серіалі покажуть.
показать весь комментарий
13.01.2025 09:26 Ответить
Що воно меле, та ще у публічному просторі. Скільки разів говорили, що тема військовополонених дуже небезпечна для цього. А якщо предметом торга стануть наши полонени, якщо х.йло віддасть когось Ину.. Балабол хрінов.
показать весь комментарий
12.01.2025 20:58 Ответить
А он не думает. Он тупо зачитывает написанное Литвином. Зачем там думать?
показать весь комментарий
12.01.2025 21:23 Ответить
Переляканий Майданами Зеленский мабуть впевнений, що Товстунчик хвилюється за свої рейтинги.
показать весь комментарий
12.01.2025 21:08 Ответить
щось зовсім не бачу в нього переляку від Майдану.. зелена диктатура та тоталітаризм зі всіх його шпарин вилізає.... без усілякого страху...
показать весь комментарий
13.01.2025 02:42 Ответить
С*аний троль.
показать весь комментарий
12.01.2025 21:12 Ответить
Їх вдома зразу розстріляють як зрадників.
показать весь комментарий
12.01.2025 21:15 Ответить
вас це хвилює??
показать весь комментарий
12.01.2025 23:50 Ответить
Краще передайте косоокого нашим кінологам - хай тренують службових собак !!!
показать весь комментарий
12.01.2025 21:18 Ответить
І гундосого теж. Без захисного костюма. Цей відосік набрав би перший мільйон переглядів за пів години.
показать весь комментарий
12.01.2025 21:27 Ответить
ці корейці Кім Чєн Пиху так само не потрібні, як українці твоєму офісному шапітолію
показать весь комментарий
12.01.2025 21:22 Ответить
Вони самі несхотять мінятись..бо вдома їх показово стратять..ще й по тв покажуть..
показать весь комментарий
12.01.2025 21:23 Ответить
Ти що, *****...я? Накуя член ину, ці полонені.
показать весь комментарий
12.01.2025 21:24 Ответить
Думав, що навчання. А типу, коли дали автомат і відправили в наступ, то не сказали, що вже по-справжньому треба в когось стріляти ? Чи далі думав, що навчання ? Ну і валянок
показать весь комментарий
12.01.2025 21:45 Ответить
Згодна поміняти Зе і все зелене кодло в придачу , на наших полонених . А два корейця , яких ледь вполювали наші воїни , ризикуючи своїм життям , бо так "найвеличніший " захотів , це не серйозно. .
показать весь комментарий
12.01.2025 21:50 Ответить
Зе дурний , якщо хоче, щоб корейці здавалися в полон , не потрібно їх фейси показувати по всім тв світу.
показать весь комментарий
12.01.2025 21:52 Ответить
Таких солдат у Кіма як у дурня махорки, чи як у німця патронів. Краще виміняти на них у Сеула снарядів чи ракет. А циих представників Ібук будуть показувати в зоопарку.
показать весь комментарий
12.01.2025 22:30 Ответить
Чергові маячні ідеї від гундосу показують повне нерозуміння природи диктаторського режиму північної кореї, втім це стосується й багатьох інших проблем і викликів, які потребують негайного вирішення.
показать весь комментарий
12.01.2025 22:35 Ответить
Як швидко себе козир проявив- а віддати.
Нам би свого козиря не помішало в оточенні пуйла...
показать весь комментарий
12.01.2025 22:49 Ответить
У Ина этого говна , просто немерянно.
показать весь комментарий
12.01.2025 23:00 Ответить
Ой бл...коли ти вже підеш нах...ну чого ти 🤡 су* о, вчепився у це крісло ?!!!
показать весь комментарий
12.01.2025 23:21 Ответить
Віслюк, пнх!!!
показать весь комментарий
13.01.2025 00:19 Ответить
Сміх і гріх
показать весь комментарий
13.01.2025 03:16 Ответить
Та то неякісну дурь курнув, буває.
показать весь комментарий
13.01.2025 08:31 Ответить
Тема військовополонених досить тонка. Тому, як мінімум досить тупо піднімати її в загальну площину. Що кацапам вартує наприклад передати після цього відосика чучхістам скажімо 100 наших полонених, щоб червонопузі почали ними торгувати і щось від України вимагати. ОПі із нашим "сонцесяйним лідором" краще про це не говорити. Але ж... як це, щоб воно хоч день помовчало...
показать весь комментарий
13.01.2025 09:30 Ответить
Матюкастый, это не промова, а х"йня какая то
показать весь комментарий
13.01.2025 10:35 Ответить
Дивує,як це зразу заявляють,що готові віддати.
Може,спершу би їх використати в пропаганді на росію,щоб попрацювали місяць-два на розчищення завалів і поширити відео на росію,як вони "добросовісно" працюють на Україну-ні,зермак вирішив зразу віддати,бачте благородний,як олень.Своїх би так берегли.
показать весь комментарий
13.01.2025 11:03 Ответить
Дай їм громадянство і всім іншим північно-корейцям - он-лайн.
показать весь комментарий
13.01.2025 11:11 Ответить
Вова меняй тцкашников в масках на наших военопленных. Все равно тцк это что омон российский