6464 посетителя онлайн
4 050 26

Санкции США задержали танкеры с российской нефтью у Китая, - Bloomberg

Санкції США затримали танкери з російською нафтою біля Китаю

Три танкера с российской нефтью, общим объемом более 2 миллионов баррелей, остаются на якорной стоянке возле Китая после введения санкций США.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Bloomberg.

Как пишет издание, танкер Huihai Pacific, который перевозит 770 тысяч баррелей нефти ESPO, должен был прибыть в порт Дунцзякоу 15 января, но сейчас стоит в море, изменив курс.

Еще два судна - Mermar и Olia - с грузом 755 тысяч и 709 тысяч баррелей нефти соответственно также остаются в ожидании у китайских портов. Эти танкеры вышли из российского порта Козьмино в начале января и направлялись в порты Шаньдуна, но остановились после введения санкций.

Что предшествовало?

10 января были введены новые американские санкции, которые нацелены на экспорт российской нефти в Индию и Китай.

Вашингтон принял меры против судов и трейдеров, связанных с российским экспортом нефти сорта ESPO, пользующегося спросом у китайских независимых нефтепереработчиков. Санкции предусматривают запрет на доступ к портам для подсанкционных судов, что поддержала и Shandong Port Group Co., призвавшая прекратить прием таких танкеров.

Напомним, 14 января Еврокомиссия начнет консультации со странами Европейского Союза по 16-му пакету санкций против России.

Топ комментарии
+8
Якраз у плавсостава буде час визначитись, хто активні а хто пасивні ********* )))
показать весь комментарий
13.01.2025 11:26 Ответить
+7
Два три дні постоять на рейді ,почекають,коли перепишуть власників і рахунки,та й попливуть зливати нафту...
показать весь комментарий
13.01.2025 11:23 Ответить
+4
Ой, нефритовий стержень в спину?
показать весь комментарий
13.01.2025 11:21 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ой, нефритовий стержень в спину?
показать весь комментарий
13.01.2025 11:21 Ответить
Може трохи нижче?
показать весь комментарий
13.01.2025 11:25 Ответить
Хоть шось - там 800 танкерів на рашку працюють
показать весь комментарий
13.01.2025 11:23 Ответить
це такий прикол - рубати хвіст частинами.
показать весь комментарий
13.01.2025 12:45 Ответить
Два три дні постоять на рейді ,почекають,коли перепишуть власників і рахунки,та й попливуть зливати нафту...
показать весь комментарий
13.01.2025 11:23 Ответить
А вдруг на мЄль сядуть?...
показать весь комментарий
13.01.2025 11:26 Ответить
хто ж посадить на мОль , нафтовий сейф з баблом ?
показать весь комментарий
13.01.2025 11:30 Ответить
Санкціі приписані до 180 суден, а не до власників. Як приклад розгляньте карту руху судна Pioneer , яке штовхалося по окиянам 4 місяці, але так і не розвантажило свій вантаж завдяки санкціям, бо жоден термінал його не прийняв. Танкер був завантажений на обськой губі, а після невдалих спроб продати товар, вантаж скинув на Камчатці, оминувши всю земну кулю.
показать весь комментарий
13.01.2025 12:19 Ответить
Якого числа були прописані додаткові санкції США проти тіньових рашистських нафтоналивних корит?Де гарантія того,що з Дубаю ,або з інших країн ,не підтягнуться все ті ж рашистські корита (зареєстровані під прапорами інших країн). на котрі буде перекачана нафта для безперешкодної доставки адресату- покупцю???
показать весь комментарий
13.01.2025 12:31 Ответить
Факт залишиться фактом, скільки б ви не мучали клавіатуру - танкер штовхався 4 місяці, товар не продав і злив його на Камчатці, бо з Дубаю або інших країн ніхто не підтягнувся . Оце і є гарантія.
показать весь комментарий
13.01.2025 12:43 Ответить
https://biz.censor.net/news/3530201/naftovi-dohody-rosiyi-za-mynulyyi-rik-zrosly-mayije-na-tretynu
показать весь комментарий
14.01.2025 16:28 Ответить
йдеться про подіі та санкціі 25 року а не минулого
показать весь комментарий
14.01.2025 18:19 Ответить
ви плутаєте доходи з рентабельністю і прибутком.

Щонайменше три російські нафтопереробні заводи були змушені припинити переробку або скоротити випуски через значні втрати на тлі обмеження експорту, зростання цін на сировину та високу вартість позик.

Про це пише Reuters із посиланням на галузеві джерела, https://enkorr.ua/uk/news/rosysk_npz_skorochuyut_pererobku_cherez_zbitki/261418 передає enkorr.

За словами п'яти джерел, які працюють в компаніях, які керують НПЗ і знайомі з фінансами заводів, три заводи - Туапсинський, Ільський і Новошахтинський - призупинили або скоротили виробництво в останні місяці. Джерело: https://biz.censor.net/n3520167
показать весь комментарий
14.01.2025 18:36 Ответить
нафтові доходи росли у всьому світі у звязку з постковідним попитом на турізм.Але чистий прибуток росіі став менший завдяки логістичним і ціновим обмеженням.приклад я вам надав - рахуйте збитки, коли судно 4 місяці штовхається по світу.
показать весь комментарий
14.01.2025 18:44 Ответить
якщо для Вас показник збитків одне судно, котре десь там болталося при тім, що рашист все одно отримує прибутки від продажу нафти ,тоді Ви "рахувальник збитковий" .Д'якую
показать весь комментарий
15.01.2025 00:14 Ответить
читайте статтю, там не про "одно судно", а про загальну картину нафтогалузі росіі
показать весь комментарий
15.01.2025 12:09 Ответить
«Арктик СПГ 2» был вынужден временно остановить производство в октябре из-за нехватки как покупателей, так и судов, способных перемещаться по ледяным водам объекта". Як бачите, одна річ - строчити відсеб'ятину на цензорі, а друга - мати конкретний результат санкцій.
показать весь комментарий
13.01.2025 12:48 Ответить
Факт залишиться фактом, скільки б ви не мучали клавіатуру, наводячи приклади того, як поодинокі нафтоналивні рашистські корита ,(мати факт) із великої кількості (мабуть біля 300 сот) зареєстровані на різні фірми по цілому світі ,і змінють не тільки власників,але і назву самих корит(реєстрацію) таскають рашистську дешеву нафту потребуючим країнам ,і 3,14дерація за три роки війни має прибутковість від цієї торгівлі ,котра йде на озброєння і війну в Україні все це Ваша відсеб'ятину на цензорі.а не факти.котрі вказують на дієвість санкцій.До речі,чому саме США вводячи санкції проти рф , виступали свого часу за зниження порогу ціни для продажі рашистської нафти до 40- ка доларів за бочку а залишилили її на рівні 60 доларів за барель??Конкретний результат непрацюючих, (поки що,) американських санкцій- прибутковість продажі рашистами нафти(теж поки що)
показать весь комментарий
13.01.2025 13:25 Ответить
а залишилили її на рівні 60 доларів за барель?
==
тому що логістичні збитки самі доводять ціну до 40 долларів, а у випадку з скрапленим газом і штовханням навкруги світу взагали в 0(нуль)
показать весь комментарий
13.01.2025 14:23 Ответить
https://censor.net/ua/news/3529993/yes-zaklykaly-znyzyty-tsinovyyi-porig-na-rosiyisku-naftu- про це мова ведеться давно, але американські друзі куйла- рашиста впираються лише тому, що за "їхю не згоду" мабуть куйло проплатив їм "малолого дрінка" .щось на зразок "бояришні "
показать весь комментарий
13.01.2025 17:15 Ответить
занадто примітивно мислиш
показать весь комментарий
13.01.2025 13:20 Ответить
.давай ,поділись своїм не примітивним думанням,Що з мого примітивного мислення ,не викоистовує рашист у випадку з нафтою???
показать весь комментарий
13.01.2025 13:30 Ответить
Якраз у плавсостава буде час визначитись, хто активні а хто пасивні ********* )))
показать весь комментарий
13.01.2025 11:26 Ответить
От би було добре якби в них витік нафти стався. Щоб китайці зрозуміли що рашка загадить їм усе.
показать весь комментарий
13.01.2025 11:46 Ответить
якби це зробили в 14 році...
показать весь комментарий
13.01.2025 11:48 Ответить
А шо там нафтопровід "Дружба" ?!
показать весь комментарий
13.01.2025 12:22 Ответить