3369 посетителей онлайн
10 104 96

Украина не сохранится как независимое государство без поддержки США, - Меркель

Меркель заявила, що Україна не збережеться як незалежна держава без США

Бывший канцлер Германии Ангела Меркель заявила, что Украина не сможет оставаться независимым государством без поддержки США и НАТО.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на FAZ.

Так, незадолго до того, как Дональд Трамп примет присягу как президент США, Меркель подчеркнула, что сегодня трансатлантическое партнерство является еще более необходимым, чем раньше.

После того, как российский диктатор Владимир Путин напал на Украину, основной принцип европейского послевоенного порядка - территориальная неприкосновенность - перестал действовать, сказала она во время выступления на приеме Христианско-демократического союза в Дюссельдорфе.

По словам Меркель, только с США и в рамках НАТО можно достичь того, "чтобы Путин не выиграл войну и чтобы Украина осталась независимым государством".

Также Меркель назвала Трампа "особым президентом", который защищает "законные интересы" США, но в многостороннем сотрудничестве не верит в "беспроигрышные ситуации", а убежден, что всегда есть победитель и проигравший.

"Мы не изменим Дональда Трампа, но мы можем реагировать на него", - сказала Меркель.

Она добавила, что для США также было бы глупо не искать союзников в Европе. "Мы также являемся сильным фактором", - сказала она.

Топ комментарии
+41
це завдяки тобі старе падло , яке не пустило Україну в НАТО в 2008 і 18 років накачувала окупантів грошима .
показать весь комментарий
18.01.2025 17:09 Ответить
+33
Вона як наша Жулька, ти вже думаешь що воно здохло. А воно раптово вилазить з нізвідки і тявкае.
показать весь комментарий
18.01.2025 17:04 Ответить
+31
А чому ж ти, комсомолка, не дозволила Україні вступ до НАТО?
показать весь комментарий
18.01.2025 17:08 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Політика щодо нас вже має бути така: Україна- це 52 -й штат США .
показать весь комментарий
18.01.2025 17:04 Ответить
Це після Гренландії?
показать весь комментарий
18.01.2025 17:06 Ответить
Однозначно)
показать весь комментарий
18.01.2025 17:14 Ответить
Для вас поняття незалежність не існує?
показать весь комментарий
18.01.2025 19:51 Ответить
Ліпше бути незалежним із США чим незалежним поруч з парашею!
показать весь комментарий
18.01.2025 20:26 Ответить
ми за все харошее против всего плахого
показать весь комментарий
18.01.2025 20:44 Ответить
Вона як наша Жулька, ти вже думаешь що воно здохло. А воно раптово вилазить з нізвідки і тявкае.
показать весь комментарий
18.01.2025 17:04 Ответить
Жулька в мене собачка. Мила, весела, нічого не краде. А та косата короста, просо наволоч, кончіта.
показать весь комментарий
18.01.2025 17:50 Ответить
показать весь комментарий
18.01.2025 19:30 Ответить
Якщо партнерша така як ця брехлива істота, то краще прикинутися імпотентом.
показать весь комментарий
18.01.2025 19:49 Ответить
показать весь комментарий
18.01.2025 19:32 Ответить
За що ненавидятьь Юлію Тимоху? Ось навскидку - за 2 хвилинки знайшов інформацію. За що її любити? Вона хоть щось корисне на своєї посаді зробила?

1). Юлія Тимошенко часто заявляє, що Україні потрібна сильна армія. Але за часів свого прем'єрства лідерка "Батьківщини" займалася не посиленням обороноздатності країни, а розпродажем зброї і армійської техніки.


"Завдяки" діям урядів Тимошенко, кількість важкого озброєння в Збройних силах України станом на початок російської агресії у 2014 році була значно меншою за потребу. https://prm.ua/tanki-ne-vinni-yak-timoshenko-rozzbroyila-**********-armiyu-rozsliduvannya/

Газові угоди Тимошенко - хронологія злочинів та національної зради (частина шоста - висновки)

https://blogs.pravda.com.ua/authors/kushniruk/4e788f9e8499f/page_4/
Газові угоди Путіна - Тимошенко: чи є вихід?


Унаслідок газової війни січня 2009 року Газпром отримав газові угоди, які вважаються найвигіднішими для нього за всю історію його існування. Водночас Україні домовленості Тимошенко й Путіна щорічно приносять багатомільярдні збитки. Окрім того, ця війна дала змогу російському керівництву вирішити стратегічне завдання - нав'язати європейським країнам безглузде з економічної точки зору будівництво газопроводів у обхід України.

і це тільки те що відомо. Загалом резулььтати діяльності Ю.Т. такі що шерстьь в мене на спині від шиї до п'ят встає дибки . Так за що її любити?

як висновок - ця с..а достойна повішенню на хрещатику разом з януковачем, зелебобіком, д'єрьмаком, та іншими падлами.
показать весь комментарий
19.01.2025 14:33 Ответить
Ю.Тимошенко боялися і ненавиділи бариги всіх поколінь і пролетарі, зомбовані ними за допомогою продажних ЗМІ і політолухів.
показать весь комментарий
18.01.2025 20:00 Ответить
показать весь комментарий
18.01.2025 20:05 Ответить
про те, що Європа не буде допомагати Україні без США, німці писали ще на початку вторгнення в 2022 на spiegel. Але там писали і про громадянську війну в США, якої поки що нема.
показать весь комментарий
18.01.2025 17:07 Ответить
А чому ж ти, комсомолка, не дозволила Україні вступ до НАТО?
показать весь комментарий
18.01.2025 17:08 Ответить
Тому що вона, з віку трьох місяців, жила і росла у Бранденбурзі зразка post-1945. Це ніяк не виправити і не змінити.
показать весь комментарий
18.01.2025 17:41 Ответить
Дед,а не дала тому,що путло відкрило б папочку на комсомолку,а чому шольц не дає зброї тої що треба,бо там теж папочка є,от і вся відповідь.
показать весь комментарий
18.01.2025 18:18 Ответить
Та тобі вже пора ,,не залишатися" , свиня стара!!
показать весь комментарий
18.01.2025 17:08 Ответить
це завдяки тобі старе падло , яке не пустило Україну в НАТО в 2008 і 18 років накачувала окупантів грошима .
показать весь комментарий
18.01.2025 17:09 Ответить
ну ну а Україна тоді відповідала вимогам альянсу ? а нарід був готовий для вступу?
фрау штазі звісно курва але потрібно шукати винних у себе а не десь там..
показать весь комментарий
18.01.2025 17:19 Ответить
Мадярщина зараз відповідає чи може відповідала на момент вступу ? щось ніхто не запитав народ коли здали ядерну зброю ? не запитували народ коли продавали літаки і танки . так ось мені особисто не потрібне стікливе беззубе НАТО мені потрібні ядерні ракети в шахтах націлені на кацапстан .
показать весь комментарий
18.01.2025 17:30 Ответить
ну от потрібно було після розвалу совка "йти" у нато та єс, а не з братушками бізнес мутити.
ЯО "здали" ще у 90 році при написанні декларації про незалежність, але то таке.
армію розпродали та підприємства на брухто порізали теж не марсіани, тому винні самі а не хтось там.
От така ***** малята (с)
показать весь комментарий
18.01.2025 17:49 Ответить
так запитали народ коли розпродали армію і заводи в більшості кацапам ? декларація це закон ? може її народ підтримав ? нагадаю що навіть зараз Україна качає кацапську нафту , не запитуючи думку народа .
показать весь комментарий
18.01.2025 17:57 Ответить
Народ спросили на выборах ***********. Народ радостно проголосил сначала за первого сцыкретаря КПУ, потом дважды за Красного директора, потом за савецкого бухгалтера, а потом за дважды несудимого уголовника. А теперь народ вдруг стал белым и пушистым, и во все бедах оказалась виновата старая немецкая камсамолка, ага.
показать весь комментарий
18.01.2025 17:53 Ответить
Олег ,ну ти ж можеш друкувати українською , мене дратує кацапська. так ось коли народ вибрав бджоляра який поставив зека прем'єром Україну не прийняла в НАТО стара німецька подруга ***** і боржник Каддафі . тим самим показав що нас там ніхто не чекає .
показать весь комментарий
18.01.2025 18:08 Ответить
народ був проти вступу в НАТО до самого початку війни, подивись опитування
показать весь комментарий
18.01.2025 18:33 Ответить
ну народ був проти роззброєння України , прислухались до думки народу ? я і зараз проти НАТО але розумію що іншого захисту для України немає .
показать весь комментарий
18.01.2025 18:47 Ответить
що ти несеш ? може і за Майдан гроші платили ? кравчучки і кучми дійсно заробили гроші на роззброєні держави , а тепер в еміграції в Монако .
показать весь комментарий
18.01.2025 22:29 Ответить
пробачьте пане, в мене немае мовной розкладки. Та й по чесному, менi вже трудно спiлкуватися украiнською, легше in english, та хiба ж люди тут англицьку розумiють?
показать весь комментарий
18.01.2025 22:24 Ответить
але ж ти іншим друкуєш українською !
показать весь комментарий
18.01.2025 22:31 Ответить
To не я. Якiмось чином хтось йще пише як "OlegK". Я пишу мовою дуже рiдко, тiльки коли людина з якою я спiлкуюсь ввічливо просить, ось як Ви. Росiйскою менi набагато простiше тому що я пiшов з Украини бiльш нiж тридцять рокiв тому.
показать весь комментарий
18.01.2025 23:20 Ответить
тож питання на яке мені не відповіли - чи відповідає на сьогодні Мадярщина стандартам НАТО і чи відповідала на момент вступу ?
показать весь комментарий
19.01.2025 00:04 Ответить
Цього я не знаю. Того покидька Орбана треба сцяними ганчiрками гнати, але яке в Угорщинi вiйсько, чi вiдповiдае воно натовськiм стандартам, я не можу казати.
показать весь комментарий
19.01.2025 00:23 Ответить
другий критерій НАТО це -демонструвати відданість принципам верховенства права та прав людини . про яке право можно розмовляти з мадярами які виправдовують агресора ?
показать весь комментарий
19.01.2025 00:36 Ответить
На жаль, то слова на паперi.
показать весь комментарий
19.01.2025 00:42 Ответить
А самое главное расформировав 26 бригад бундесвера она полностью развалила систему безопастности ЕС чем развязала руки своему камраду Путину.
показать весь комментарий
18.01.2025 19:24 Ответить
Ще одна бл. Пропутінська рота відкрила!( Сама виплекала хло
показать весь комментарий
18.01.2025 17:09 Ответить
хай німці вчать російську, або готуються тікати
показать весь комментарий
18.01.2025 17:11 Ответить
А Німеччина також вижила після війни завдяки західних союзників)Бо якби не план Маршала,то рускаязичниє алкаші купалися в фонтанах Мюнхена та інших міст,і притісняли би цих нємцев своєю літєратурай і рештою))
показать весь комментарий
18.01.2025 17:12 Ответить
Рускаязичниє -це недобитки Німеччині з другої Світової...що збільшили поголовье та достались нам у 2014 році.
показать весь комментарий
18.01.2025 17:18 Ответить
Я мав на увазі,що якби по війні Німеччина не була поділена на зони відповідальності,то східна зона була б тотальною)І *****,будучи там на службі,мав би значно ширше поле для кагебіської діяльності)зараз вивчаю німецьку ,то вже не в першому курсі є тема про те як впав мур,і як східні німці *****" побачивши як загнивають там.Та про це є купа фільмів і художніх ,і документальних.
показать весь комментарий
18.01.2025 17:24 Ответить
савєцьким нафталіном завоняло.
показать весь комментарий
18.01.2025 17:14 Ответить
ЇЇ викормиш все це наробив
показать весь комментарий
18.01.2025 17:16 Ответить
БАБА ПУТІНА КРЯКНУЛА... ПОЧИНАЄ ДУДІТИ В РОЖОК... ДОПОМАГАЄ ПРОКРЕМЛІВСЬКІЙ ПАРТІЇ ...ФОРМУВАТИ ДУМКУ У ВІРНОМУ РУСЛІ У НІМЦІВ...
показать весь комментарий
18.01.2025 17:18 Ответить
О,виплила корова гебешна. Щоб ти здохла,стара кремлівська хвойда.
показать весь комментарий
18.01.2025 17:20 Ответить
краще б ти стулила пельку і забилась в щілинку
показать весь комментарий
18.01.2025 17:22 Ответить
****
показать весь комментарий
18.01.2025 17:28 Ответить
Стара штазівська курва мала сидіти в правлінні "Потоків" і отримувати мільярдні зарплати... а тут така "нескладуха".... Натомість тепер вона нагадує облізлу немічну болонку яка ось-ось здохне... Така собі фрау "кадочнікова"...
показать весь комментарий
18.01.2025 17:31 Ответить
ти бабця заблокувала вступ у НАТО у 2008 році
показать весь комментарий
18.01.2025 17:33 Ответить
на цій курві теж кров українців. Вона своїми діями на корість параші зробила все, щоб ***** накачався валютою і напав на позаблокову Україну. А наш дурень ще й орденом її нагородив
показать весь комментарий
18.01.2025 17:33 Ответить
...ляпнула, ніби німеччина би вистояла без сша проти путіна
показать весь комментарий
18.01.2025 17:36 Ответить
Теж до цього рук доклала - каися!
показать весь комментарий
18.01.2025 17:37 Ответить
Цікаво ця "гітлерюгент" привітала путлєра з Новим роком та Різдвом?? Щоб ти здохла разом з путіним у корчах та муках!
показать весь комментарий
18.01.2025 17:38 Ответить
Анька конечно **** редкосная, но сказала-то она по делу..
показать весь комментарий
18.01.2025 17:43 Ответить
***** Кремлівська
показать весь комментарий
18.01.2025 17:43 Ответить
показать весь комментарий
18.01.2025 17:45 Ответить


комсомольская ************ ангела
показать весь комментарий
18.01.2025 17:48 Ответить
Краще б ти здохла лярва, ніж відкрила свого смердючого рота. Горіти тобі в пекли, бо на твоїх руках українська кров.
показать весь комментарий
18.01.2025 17:49 Ответить
До Газпрому ще не пішла працювати? Чи він вже не в моді? Треба щось більш фінансово привабливе
показать весь комментарий
18.01.2025 17:53 Ответить
показать весь комментарий
18.01.2025 17:58 Ответить
Ця німецька стара **** продовжує відпрацьовувати фуйловські брудні гроші і нікому з європейських толерастів до цього нема ніякого діла
показать весь комментарий
18.01.2025 17:59 Ответить
показать весь комментарий
18.01.2025 18:01 Ответить
Закрийте цій лярві її старий вонючий рот. Це пАдруга ***** багато зробила для того, щоб ***** збагатився та йому в голову вдарила імперська моча.
показать весь комментарий
18.01.2025 18:02 Ответить
У "найбагатшої" європейської країни, Німеччини, немає грошей для України, що говорити про інших. Ясно що вони будуть перекладати все на США, як завжди.
показать весь комментарий
18.01.2025 18:03 Ответить
іди на бутилку, кошолка московитська
показать весь комментарий
18.01.2025 18:13 Ответить
ну так і в чому ця стара лярва не права? нажаль так і є.. якби при владі хтось адекватний був, то на третій рік війни вже була б економічна мобілізація, власний ОПК, і все решта.. але, як казав один старий комуняка - "маємо що маємо"
показать весь комментарий
18.01.2025 18:16 Ответить
Слово "Меркель" мені завжди видавалося не прізвищем, а назвою столярного інструменту. На кшталт: шерхебель, зензубель, фальцгебель.
показать весь комментарий
18.01.2025 18:16 Ответить
як співають в пріпєвах русскіх народних пєсєн "дай, дай, дай, дай !"
показать весь комментарий
18.01.2025 18:17 Ответить
показать весь комментарий
18.01.2025 18:18 Ответить
Більшість коментуючих тут явно недалекого розуми хлопи які досі не січуть що для того щоб побачити винуватого в тому що трапилося потрібно просто подивитися у дзеркало.
показать весь комментарий
18.01.2025 18:18 Ответить
Більшість коментуючих прожили трохи більше десяти років.
показать весь комментарий
19.01.2025 00:45 Ответить
Навпаки, тут тусять в основному пензи.
показать весь комментарий
19.01.2025 10:55 Ответить
Трампісти не бачать сенсу в підтримці України. Скоріш за все, вже навесні допомога суттєво скоротиться, або взагалі перекладеться на плечі Європи. А за долю України маємо тобі завдячувати, коли ти, стара шмара, у 2008 заблокувала нам НАТО, щоб підлизати "другу владіміру".
показать весь комментарий
18.01.2025 18:19 Ответить
Ангела, вилізь нарешті з дупи *****.
показать весь комментарий
18.01.2025 18:19 Ответить
Вилізло старе кегебістське хвойдо.
показать весь комментарий
18.01.2025 18:28 Ответить
Вона додала, що для США також було б нерозумно не шукати союзників у Європі. "Ми ,німці,часів мого правління також є сильним прорашистським чинником-,котрий доклав максимум зусиль для того,щоб куйло напав на Україну ",
показать весь комментарий
18.01.2025 18:32 Ответить
Пішов до справи нафталін.
показать весь комментарий
18.01.2025 18:33 Ответить
Виповзла з павутини...
показать весь комментарий
18.01.2025 18:36 Ответить
КУРВА....
показать весь комментарий
18.01.2025 18:41 Ответить
Тварь
показать весь комментарий
18.01.2025 18:47 Ответить
штазі **** намалювалася.
показать весь комментарий
18.01.2025 18:58 Ответить
Чергова калібровка стурбометра за допомогою еталону основного докладчика на новорічному заході ХДС Північного Рейна-Вестфалії в Дюссельдорфі показала рівень в 1.000 меркель.Прилад, розроблений в Україні, показав вражаючу точність.
показать весь комментарий
18.01.2025 19:00 Ответить
****** горбата...
показать весь комментарий
18.01.2025 19:22 Ответить
Дід цієї тварюки-поляк ,який у 1919 році у складі польської армії Галлєра воював проти Української Галицької Армії ,знищуючи українську державність...
показать весь комментарий
18.01.2025 19:34 Ответить
на тобі тавро нема де ставити і буцигарня по тобі плаче, це комсомольськогебешне гівно ще щось патякає
показать весь комментарий
18.01.2025 19:57 Ответить
Кровна донька Гітлера, вирощена в інкубаторі із замороженої сперми.
Правда холодильник барахлив, біоматеріал завонявся і виросло ОЦЕ.
показать весь комментарий
18.01.2025 20:08 Ответить
... комсомолка ,агент штазі, без честі та гідності .
показать весь комментарий
18.01.2025 20:23 Ответить
Вилізла стародупа гадюка і шипить
показать весь комментарий
18.01.2025 21:07 Ответить
По моменту истинны на сегодня, бабка права конечно. После 2 мировой США и вытянули Европу планом Маршалла. Нас спасёт только внешнее управление, именно из США. Есть такая наработанная схема --- Протекторат. Слишком много мы просрали за 30 последних лет. Это не исправить своими силами или на подачки. Но захотят ли в США? Есть вариант--- ,,белорусский,,. Но опять же, а захотят ли кацапы. Уверен что нет.
показать весь комментарий
18.01.2025 22:39 Ответить
Недавно Лорінгхофен, батько його був останнім адьютантом Гудеріана, який знає цю фрау, розповідав, що вона майже щотижня вела бесіди з х...але так і не визнала, що х....їй весь час брехав, ніколи не виконував обіцянок а фрау йому завжди вірила. Все почалось з диких фантазій про альтернативну енергетику, з самого початку вирішили, що газу з рашки буде не більше 30 відсотків, а потім виявилось, що 70 і газова мережа тихо переходить у власність х.... І він почав банкувати і бикувати. А фрау купилась, що саме Німеччина розподіляти газ в Європі.
показать весь комментарий
18.01.2025 22:49 Ответить