Еврокомиссия о "выборах" президента в Беларуси: фиктивные и лишенные легитимности

В совместном заявлении верховный представитель ЕС по иностранным делам и политике безопасности Кая Каллас и еврокомиссар по вопросам расширения ЕС Марта Кос объявили о фиктивности "выборов" президента Беларуси 26 января.
Об этом говорится в тексте заявления, информирует Цензор.НЕТ.
"Сегодняшние фиктивные выборы в Беларуси не были ни свободными, ни честными", - отмечается в совместном заявлении Каллас и Кос.
Также в заявлении отмечается, что беспощадные и беспрецедентные репрессии против прав человека, ограничения политического участия и доступа к независимым СМИ в Беларуси лишили избирательный процесс какой-либо легитимности.
"Решение режима Лукашенко пригласить наблюдателей БДИПЧ/ОБСЕ только за 10 дней до выборов лишило этот независимый орган доступа к ключевым этапам избирательного процесса. Это еще одно доказательство полного отсутствия доверия к этим выборам", - заявили Каллас и Кас.
Еврокомиссия отмечает, что учитывая это, а также из-за участия белорусского режима в агрессивной войне России против Украины и ее гибридных атаках против своих соседей, ЕС будет продолжать вводить ограничительные и целенаправленные меры против режима, одновременно финансово поддерживая гражданское общество, белорусские демократические силы в изгнании и белорусскую культуру.
В то же время отмечается, что как только Беларусь станет на путь демократических преобразований, ЕС готов поддержать страну в стабилизации ее экономики и реформировании институтов.
Напомним, что в воскресенье, 26 января, в Беларуси проходят "выборы" президента.
А ви ідеальна людина? дайте відповідь тепер на це питання, бо по попередньому ви обісрались.
Легітимність буває двох видів, внутрішня і міжнародна. Напряму від виборів вона залежить виключно в демократичних державах, якою бєларусь не є. Між демократичними державами встановлена система "автоматизованого" визнання зовнішньої легітімністі на базі моніторінгу внутрішньої легітимністі (система міжнародних спостерігачів за виборами).
Люди, які голосували проти кандидата-переможця, в кінці виборів усе одне погоджуються з тим, що в них буде влада, проти якої вони голосували - це і є визнання легітімності нової влади всіма учасниками виборів. До речі, це росповсюджується і на 27%, які голосували за Порошенко, наприклад я за зєбіла не голосувала, але визнаю, що нажаль, він мій президент зараз.
З недемократичними державами інша історія - внутрішнє визнання відбувається без виборів (або із фейковими виборами), але усе одне поки нема повстання, це означає, що народ погоджує внутрішню легітимність влади. А ось зовнішнє визнання недемократичних влад демократичними відбувається вже по геополітичній ситуації, в залежності від того, куди зараз дує західний пасат чи мусон.
По-друге - світові взагалі начхати на цю теорію, бо міжнародно визнаною владою Білорусі вже є тимчасова перехідна влада, називається вона "Аб'яднаны пераходны кабінет Беларусі".
А хто в Білорусі цього хоче?
Цього навіть в Україні хоче лише чверть населення, а 73% задовільняє неосовок.
"Боже збав, щоб у нас дійшло до такого як в Україні": білорусам байдуже до виборів.
Навіть сам Лукашенко каже про відсутність інтересу до цього процесу.
"Я не стежу за виборчою кампанією. В мене немає часу", - заявив Лукашенко під час відвідин мінського автозаводу цього тижня.
Сьогоднішня Білорусь боїться нестабільності, невідомого та уряду. Все це грає на користь Лукашенка.
До речі, Олександр Лукашенко заявив, що взагалі не хотів балотуватися.
Собака Лукашенка обдзюрила виборчу дільницю
най бідолашні так не вбиваються