9154 посетителя онлайн
6 047 66

Путин снова подтвердил, что он боится переговоров и делает все, чтобы затянуть войну, - Зеленский

Зеленський про заяви путіна

Президент Владимир Зеленский заявил, что диктатор РФ Владимир Путин снова подтвердил, что он боится переговоров.

Об этом глава государства сказал, комментируя недавние заявления российского диктатора, сообщает Цензор.НЕТ.

"Сегодня Путин снова подтвердил, что он боится переговоров, боится сильных лидеров и делает все, чтобы затянуть войну. Каждый его шаг и все его циничные хитрости направлены на то, чтобы сделать войну бесконечной", - сказал президент.

Зеленский напомнил, что в 2014 году Россия начала гибридную войну против Украины, которую в 2022-м сделала полномасштабной.

"Сейчас мы видим, что есть возможность достичь реального мира, но именно Путин делает все, чтобы вместо мира или продолжить убивать полномасштабно, или получить паузу, чтобы в дальнейшем, нанося гибридные удары, готовить новое полномасштабное вторжение", - заявил глава государства.

Президент добавил, что "мировым лидерам следует учесть ошибки предыдущих лет и уже ушедших со сцены лидеров".

"У Путина есть большие возможности, чтобы разрушать мир, но слишком малое и трусливое сердце, чтобы противостоять подлинному давлению лидеров. И именно поэтому мы должны действовать слаженно и решительно – все, кто имеет достаточно смелости, чтобы верить в мир и приближать его благодаря силе. Настоящий мир возможен, если принудить Россию к этому", – сказал Зеленский.

Напомним, что накануне диктатор РФ Владимир Путин заявил, что может "выделить людей" для переговоров.

Топ комментарии
+16
А зеля війну не затягує? Де Залужний, де міни?
показать весь комментарий
28.01.2025 22:51 Ответить
+16
боїться сильних лідерів

Це ЗЄ про себе? 😁
Бо ***** у своїй промові про переговори тільки ЗЄ обсирав.
показать весь комментарий
28.01.2025 22:53 Ответить
+15
поки "нелигітимний зелений" в Україні.вони разом з куйлом будуть на цьому затягувати закінчення війни.для більшої окупації України.геноциду українського народу.Це є один і той самий дух ненависті до України,та її народу і дії його одні і ті ж...
показать весь комментарий
28.01.2025 22:57 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А зеля війну не затягує? Де Залужний, де міни?
показать весь комментарий
28.01.2025 22:51 Ответить
Краще Залужний ніж риго-порохо-зелень - нащадки окупантів-комсомольців.
показать весь комментарий
28.01.2025 23:04 Ответить
А ви його спитали?
показать весь комментарий
28.01.2025 23:10 Ответить
Він протеже бритів - як скажуть так і буде.
показать весь комментарий
28.01.2025 23:18 Ответить
приведи факти, що не так робив Порошенко? Чому ти в один ряд всіх ставиш?
показать весь комментарий
29.01.2025 05:41 Ответить
у зеботів немає факті, але Порошенко цьому зеленому боту в штанці насрав.
показать весь комментарий
29.01.2025 08:31 Ответить
Мене бісить не те, що воно на Пороха тявкає, а той факт, що все лайно про Порошенка воно жре на рашистських ресурсах. На 11 рік війни, через три роки криваої бойні влаштованої кацапами, ця істота продовжує жерти лайно з рашистської пропаганди. Воно мертвороджене, без інстинкту самозбереження. Не треба йому нічого пояснювати, воно не зрозуміє, просто мовчки *******.
показать весь комментарий
29.01.2025 12:08 Ответить
а для чого ви змішуєте усе в купу ??? Петро Порошенко - це Армія, Віра, Мова, безвіз, ПЦУ, Томос і ще куча реформ !!! недобиті риги з жопоблоку і комуняки - це "сраця, срцея", "сруцкій мір" зі сруцьним дибільним недо-язіком і безбожницькою філією кацйапської фсб/кгб/нквд секти імені тоговаріща сталіна під назвою "упц мп - рпц" !!! зелі і його зе-*кпмарілья це "кацкая разніца", "надо просмта перестать стрелять", "встретімся пасредіне", "майскіє шашликі", а по факту зрада в "омані", "стамбулі", закриття ракетних та інших програм озброєнь, будівництво доріг для кацапських танків і саме головне - красти, красти, і ще раз красти де тільки можна, на чому тільки можна !!!





показать весь комментарий
29.01.2025 09:48 Ответить
в англії
оформив інваліда та гуляє
а його хлопці воюють
красава!
показать весь комментарий
29.01.2025 03:53 Ответить
це очевидно
моква не горить не вибухає
а це едине що примусить кацапів повісити *****
показать весь комментарий
29.01.2025 03:54 Ответить
Истина
показать весь комментарий
28.01.2025 22:54 Ответить
+
показать весь комментарий
28.01.2025 22:56 Ответить
Шаломов по матері, керований берлом лазаром.
показать весь комментарий
28.01.2025 23:02 Ответить
тю. а ти не знав?
показать весь комментарий
28.01.2025 23:03 Ответить
боїться сильних лідерів

Це ЗЄ про себе? 😁
Бо ***** у своїй промові про переговори тільки ЗЄ обсирав.
показать весь комментарий
28.01.2025 22:53 Ответить
Сьогодні Путін знову підтвердив, що він боїться переговорів, боїться сильних лідерів

А если серьезно, то ты же сам выдал указ, который запрещает прямые переговоры с ******... Так отмени его, покажи что ты готов к переговорам, а он тебя якобы "боится"...
показать весь комментарий
28.01.2025 22:54 Ответить
І при чому це ж безкоштовно. Навіть нічого робити не треба - саме те, що наш потужний вміє.
показать весь комментарий
28.01.2025 23:02 Ответить
До речі так, як він збирається домовлятися, якщо сам ввів заборону на переговори?
Якщо хочеш переговорів, то знімай заборону, формулюй якісь умови і нехай комісії приступають.
показать весь комментарий
28.01.2025 23:24 Ответить
Херой!

показать весь комментарий
28.01.2025 22:55 Ответить
Йшли голосувати за "какаяразніца", а отримали "армовір-2". Таки дійсно ніхто не очікував.
показать весь комментарий
28.01.2025 23:01 Ответить
Ні разу Зеля не промовив "Армія! Мова! Віра!". Навпаки і боровся, і продовжує боротись проти всього цього. Скільки разів пробували відмінити мовні квоти! Кацапську церкву бережуть всупереч закону, навіть Томос для неї у Вселенського випрошували. І з Армією боровся, і продовжує нищити. Від вбивства мотивації, до кримінального покарання. Завжди був ворогом всього українства.
показать весь комментарий
28.01.2025 23:34 Ответить
Хорошо тебе промыли мозги с жтим"Жму руку,обнимаю".Спроси у своего Зелупки,почему автор этого опуса ,народный депутат стал кацапским сенатором.Или тут у тебя мозга не хватает?
показать весь комментарий
29.01.2025 01:06 Ответить
Так не очікував, що на всіх центральних каналах РФ всі пропагандони буквально молилися, щоб ЗЄ виграв вибори.
показать весь комментарий
28.01.2025 23:19 Ответить
Слова не мальчика , но мужа!💩
А памятаєте, як баррига Порошенко готовий був стати перед путіном на коліна і заглянуть в глоза?
показать весь комментарий
28.01.2025 22:55 Ответить
И сойтись где-то посередине...
показать весь комментарий
28.01.2025 23:01 Ответить
і перестать стрілять. і взагалі-какая разніца.
показать весь комментарий
29.01.2025 08:37 Ответить
Так зніми заборону на перемовини. Обломи клятого путіна, загони його в кут.
показать весь комментарий
28.01.2025 22:56 Ответить
ще не досягнуто поставленої мети, потрібен сухопутний коридор до придністров'я та позбавлення України доступу до моря
показать весь комментарий
28.01.2025 22:56 Ответить
аналітика від генія **********.
показать весь комментарий
28.01.2025 22:56 Ответить
поки "нелигітимний зелений" в Україні.вони разом з куйлом будуть на цьому затягувати закінчення війни.для більшої окупації України.геноциду українського народу.Це є один і той самий дух ненависті до України,та її народу і дії його одні і ті ж...
показать весь комментарий
28.01.2025 22:57 Ответить
З такими заявами Зеля вже у супертроля перетворився
показать весь комментарий
28.01.2025 22:57 Ответить
Тільки вони обидва, як шизіки, розмовляють самі з собою і надувають щоки. 😁

ПУ: Я тут самьій главньій і нє буду с какім-то чмошніком ЗЄ говоріть.
ЗЄ: А я тут самьій сільньій лідєр. ПУ мєня боітся.

Були б вони у сусідніх клітках - вже показували б один одному пісюни і кидалися кавелдиками.
показать весь комментарий
28.01.2025 23:04 Ответить
"...він боїться переговорів..."

Хто б гундів. Зеленський без Єрмака - дірка від нужника, а Єрмак - саме воно для перемовин з х***м - швиденько усе здасть.
показать весь комментарий
28.01.2025 22:59 Ответить
Арестованные милиционеры из охраны Верховного Совета, октябрь 1993 года
Але переворот був в Україні...
показать весь комментарий
28.01.2025 23:03 Ответить
Мало людей погубив і земель просрав, треба ще
показать весь комментарий
28.01.2025 23:13 Ответить
Для чого наш Президент оце все каже?
показать весь комментарий
28.01.2025 23:16 Ответить
В тюрму не хоче
показать весь комментарий
28.01.2025 23:19 Ответить
А ты и рад!
Оно и понятно
Война закончится - тебя на нары
показать весь комментарий
28.01.2025 23:17 Ответить
Які нари? У найгіршому випадку для будь-якого чиновника, судді, прокурора та іншого так це те, що переїдуть у США або Європу у свої триповерхові хатиночки. Якщо закриють тут можливість красти (тобто, нові обличчя прийдуть)
показать весь комментарий
28.01.2025 23:38 Ответить
Його вже ніхто не прийме
показать весь комментарий
28.01.2025 23:42 Ответить
Ну может - Венесула?
И то маловероятно
Там своих идиотов не знают куда девать
показать весь комментарий
28.01.2025 23:52 Ответить
Ні. То проксі параші.
А йому реально тікати нікуди, відтого и пика кисла в останні місяці.
показать весь комментарий
29.01.2025 00:02 Ответить
Будет не так
Их всех постепенно путин устранит
Тех,кто слишком много знает - путин устраняет
Ордер Гааги никто не отменял
А Зеленский и Ермак - свидетели
Договоренностей с путиным
Они по большому счету - уже не жильцы
Они потому и тянут войну
Продолжение войны - это их шанс быть живыми
показать весь комментарий
29.01.2025 00:20 Ответить
я чую що їх наші скоріше устранять

бо якщо я мене вже нема сил терпіти зесрань то що казати про дроноводів з досвідом...
показать весь комментарий
29.01.2025 03:59 Ответить
Нащо ***** зараз зупиняти війну??? Його москальська орда наступає, зброї в нього достатньо, бо допомагають і Іран і КНДР і по тихому Китай. На вибори ***** пох, він пожиттєво кацапами обраний. Йому переговори про мир зараз нах не впали від слова зовсім. Тобі, ЗЕлупа єрмаківська, ці переговори теж нах не впали, бо після припинення військових дій треба оголошувати вибори, а з твоїм стрімко падаючим рейтингом це рівнозначно сісти тобі та твоїм зеленим ****** пожиттєво за зраду та мародерство під час війни. Війна вигідна зараз і ***** і тобі, ЗЕлений ************. Бо виключно завдяки війні і ***** і ти з єрмачньой ще досі при владі. До того ж ***** надважливо, щоб саме ти, ЗЕлупа та єрмак лишалися при владі доти, доки не зжерете Україну з середини, як той шашіль дерево. Ти саме тому й не втік, що мав далі виконувати свою міссію по ліквідації української державності, підло, цинічно, підступно, раптом перевзувшись в "ПОЦрєота" в лютому 2022...
показать весь комментарий
28.01.2025 23:22 Ответить
Та да ,х* йло не хоче, боїться ..а ти 🤡 чучело зелене ? Їди вже ...
показать весь комментарий
29.01.2025 00:11 Ответить
Какая меркая рожа. Але ж гляньте, його ж виставили, ну тіпа, як там фотограф, сміхота. Що так свиня, що в профіль
показать весь комментарий
29.01.2025 00:21 Ответить
Свиня, в полуанфас, якесь там фотограф так таки весільний, більше ніхрена не придумав. Хоспіді, хоч в профіль, хоч в анфас, все одно падло
показать весь комментарий
29.01.2025 00:32 Ответить
Ця фотка мені вже в ... впилась. А ми, тіпа, не ссимо
показать весь комментарий
29.01.2025 00:51 Ответить
Господи, ти боїшся перемовин, і ти затягуєш війну, тому що, ми могли в кінці 2022 року підписати мирну угоду набагато кращих умовах ніж зараз.
показать весь комментарий
29.01.2025 01:00 Ответить
Звісно, і це щастя затягує, план у цієї паскуди такий. Старая ьлядь.
показать весь комментарий
29.01.2025 01:06 Ответить
Повчаєш іноземних політиків,щоб ті враховували помилки Своїх помилок і помилок своїх"бізнес-партнерів" і "потужних менеджерів ти не замічаєш.До дієвих і нормальних пропозицій опозиційних політиків,громадських організацій,журналістів і суспільства ти не прислухаєшся.Вибачення за злочинну недбалість і халатність нема.Дочекаємося на кримінальну відповідальність.
показать весь комментарий
29.01.2025 07:38 Ответить
Чергова порція дешевої балаканини від того, хто й сам не хоче припинення цієї м'ясорубки. Тобто - обоє рябоє.
показать весь комментарий
29.01.2025 08:36 Ответить
Звичайно що Пу боіться зЄ, вибрав собі на свою голову