4738 посетителей онлайн

ВСУ начали переходить на корпусную систему управления, - Сырский

У ЗСУ перейдуть на корпусну систему управління

Начата реализация мер по переходу на корпусную структуру в Вооруженных Силах Украины.

Об этом в Facebook сообщил главнокомандующий ВСУ Александр Сырский, информирует Цензор.НЕТ.

"В январе мы смогли несколько увеличить количество подразделений, которые выводятся на восстановление боеспособности. Есть соответствующие планы и на следующий период.

Учитываем вызовы времени и работаем на усиление армии даже в тех непростых условиях, которые сложились. Продолжается реформа организационной структуры Вооруженных Сил. Приступили к реализации мероприятий по переходу на корпусную структуру", - отметил он.

Напомним, 28 января президент Зеленский сообщил, что на заседании Ставки обсуждалось формирование корпусов в Вооруженных Силах.

Топ комментарии
+13
Скільки ж треба було життів загубити, щоб дійти до цих висновків, які вже більше року талдичили наші, та які давно втілила русня.
показать весь комментарий
03.02.2025 11:38 Ответить
+8
та тут справа навіть не у цьому !!! коли в одеських борделях падала виручка, то мамка не ліжка переставляла, а бл*дей міняла !!! в Україні а ж кипить потреба заміни сирського, умерова та усієї камарілії яку вони привели в МО !!!
показать весь комментарий
03.02.2025 11:42 Ответить
+5
тоді керував Українець Залужний, а тепер кац@п сирській, батьки ячкого живуить в мацкве ...
показать весь комментарий
03.02.2025 11:44 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Скільки ж треба було життів загубити, щоб дійти до цих висновків, які вже більше року талдичили наші, та які давно втілила русня.
показать весь комментарий
03.02.2025 11:38 Ответить
та тут справа навіть не у цьому !!! коли в одеських борделях падала виручка, то мамка не ліжка переставляла, а бл*дей міняла !!! в Україні а ж кипить потреба заміни сирського, умерова та усієї камарілії яку вони привели в МО !!!
показать весь комментарий
03.02.2025 11:42 Ответить
Краще такі теми не підіймайте, а то буряти нападуть.
Дениска підтвердить.
показать весь комментарий
03.02.2025 11:46 Ответить
Так, повернути Залужного було б дуже добре, але зєлєнь на це не піде.
показать весь комментарий
03.02.2025 11:48 Ответить
Звідки впевненість що ці корпусні структури будуть кращими за попередні?
показать весь комментарий
03.02.2025 12:03 Ответить
Взагалі незрозуміло. Невже вони з бригад будуть формувати корпуси, без дивізій.
показать весь комментарий
03.02.2025 12:31 Ответить
Так неглупі люди казали, від Бутусова, Офіцера, Редіса та до інших, менш видатних.
показать весь комментарий
03.02.2025 12:32 Ответить
Швидше за все це лише спроба змінити ситуацію на фронті як варіант.
Бутусов казав це ще у прив'язці до Авдіївки та Бахмута, коли ще було багато вмотивованих.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:13 Ответить
Змінити ситуацію на фронті - це вже щось.
Чи краще нічого не міняти, хай так і котиться?
показать весь комментарий
03.02.2025 13:15 Ответить
Правильніше сказати - спроба змінить ситуацію. Бог на допомогу, побачимо.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:41 Ответить
Подивимось.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:42 Ответить
Не прошло и три года
показать весь комментарий
03.02.2025 11:41 Ответить
випередили ... тут більше і сказати нічого
показать весь комментарий
03.02.2025 15:54 Ответить
А у 2014-2023 воювали розсредоточенням та мобільністю!
І цією тактикою захоплювалися західні експерти та терміново переписували свої застаріли підручники!
показать весь комментарий
03.02.2025 11:42 Ответить
тоді керував Українець Залужний, а тепер кац@п сирській, батьки ячкого живуить в мацкве ...
показать весь комментарий
03.02.2025 11:44 Ответить
Бо і росіяни змінили тактику. Вони вже давно дивізіями воюють.
показать весь комментарий
03.02.2025 12:04 Ответить
тобто, кількість жирних дуп у штабах не зміниться?
сержанти як і раніше будуть отримувати догани за незаповнені журнали?
показать весь комментарий
03.02.2025 11:44 Ответить
Піз(д)новато якось...
показать весь комментарий
03.02.2025 11:44 Ответить
Головна проблема ВСУ, що командувати мною присилають дурну соплячню! Або мене треба демобілізовувати або нормальних командирів виховувати! Ось яка реформа управління потрібна.
показать весь комментарий
03.02.2025 11:55 Ответить
Навчання мобілізованих офіцерів, мають проводити бойові сержанти та офіцери і не 1 місяць курсів як це зараз робиться, показали трохи зброї, навчили папірчики перекладати і от нах... офіцеру на передовій марширування, де він це б..ть робити буде. А як мінімум 3-4 місяці повноцінного навчання на основі бойового досвіду

І ще основне вже давно потрібно автоматизувати складський облік у війську, стільки розмов 3 роки пройшло, а дальше всі говорять, що на папірцях і лиш тим займаються що заповняють документи та всілякими списаннями....
В армії стільки логістики, у всіх є мінімум планшети, можна залучити готове програмне забезпечення і доробити його для безпеки, але дальше совок рулить...

І це стосується не тільки молодших офіцерів...
показать весь комментарий
03.02.2025 12:31 Ответить
Тут ще інша проблема. Відсотків 80 особового складу мобських бригад молодим командирам в батьки і діди годяться. Треба бути дуже непересічною особою щоб в таких умовах авторитет у них заслужити.
показать весь комментарий
03.02.2025 17:03 Ответить
Облік на рівні частин і вище у існуючому вигляді автоматизації не підлягає.
показать весь комментарий
03.02.2025 17:08 Ответить
Чому це не підлягає... що складного його налагодити, всі офіцери, хто колись працював в логістиці або постачанню кажуть, що без цього ніяк а ви кажете протилежне...

А як Натівські війська можуть налагодити, ми що нижче розумового рівня...
показать весь комментарий
03.02.2025 17:39 Ответить
Наголошую, "у існуючому вигляді". У мене взагалі враження, що накази з обліку пишуть маніяки в стані алкогольного делірію .
показать весь комментарий
03.02.2025 19:36 Ответить
Два роки толдичів про це, нарешті хтось додавив ВярховнАга Гонокомандувача наполеона-Боневтіковича Янелохова який зараді власного піару та шоб шкодить СОУ формував 14 бригад з нуля, а не поповняв досвідчені злагоджені боеві бригади.
КОРПУС "АЗОВ", "МАГУРА", "ХОЛОДНИЙ ЯР", "ЧОРНИХ ЗАПОРОЖЦІВ" тощо це дуже не погано.
показать весь комментарий
03.02.2025 12:04 Ответить
спочатку йдуть дивізії а потім корпуси.
показать весь комментарий
03.02.2025 12:07 Ответить
Начебто так, але: корпуси це 2-3 дивізії. Дивізія складається з декількох полків (можливо бригад). А з урахуванням того, що в Україні полків немає, а бригада по суті це збільшений або посилений полк, таким чином декілька бригад логічно будуть формувати один корпус.
показать весь комментарий
03.02.2025 12:59 Ответить
Залужний хотів ще 2021 році переходити на цю систему, але нікого ця пропозиція не зацікавила, бо Резніков і К "готувалися до війни"...