8765 посетителей онлайн
2 341 22

ЕС может отреагировать тарифами в ответ на угрозы Трампа, - Шольц

Шольц відповів на погрози Трампа запровадити мита

Канцлер Германии Олаф Шольц заявил, что ЕС может отреагировать ответными тарифами, если Дональд Трамп введет пошлины на продукцию из стран Европейского Союза.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на ЕП.

По его словам, на неформальном саммите лидеров ЕС планируют обсудить сотрудничество с Соединенными Штатами.

"И США, и Европа получают выгоду от обмена товарами, от обмена услугами. Если сейчас таможенная политика это усложнит, то это было бы плохим и для США, и для Европы", - сказал канцлер.

Он подчеркнул, что ЕС способен отреагировать на таможенную политику своей таможенной политикой: "Мы должны это сделать, и мы это сделаем".

В то же время Шольц отметил, что целью должно быть продолжение сотрудничества с Соединенными Штатами.

Напомним, ранее сообщалось, что президент США Дональд Трамп намерен наложить пошлины на продукцию из стран Европейского Союза.

Топ комментарии
+6
показать весь комментарий
03.02.2025 12:31 Ответить
+5
"...ЄС може відреагувати тарифами у відповідь..." Джерело: https://censor.net/ua/n3533673

Хрін вам!!! Орбаша фіцей заблокує...
показать весь комментарий
03.02.2025 12:35 Ответить
+3
Трамп зараз навмисно руйнує зв'язки США з найдавнішими союзниками ЄС та Канадою.
показать весь комментарий
03.02.2025 12:52 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
03.02.2025 12:31 Ответить
"...ЄС може відреагувати тарифами у відповідь..." Джерело: https://censor.net/ua/n3533673

Хрін вам!!! Орбаша фіцей заблокує...
показать весь комментарий
03.02.2025 12:35 Ответить
Розпочалася "возня"! Поганий знак.....
показать весь комментарий
03.02.2025 12:43 Ответить
Какие тарифы,все немецкое экономическое чудо основано только на огромных экспортных об'емах в США без обратного импорта,хитрозадые фрицы зарабатывали в штатах,а заработанное несли путину за газ и нефть посылая американцев с их предложениями потратиться на американские энергоносители.
показать весь комментарий
03.02.2025 12:43 Ответить
Кацаб створив свій аккаунт в Цензорі 1 лютого 2025 року для одного поста?Сьогодні Anbre Massena,завтра Роза Лібенкрацен,після завтра Йохан Попеску?
показать весь комментарий
03.02.2025 12:58 Ответить
Трамп запровадив мита з тими країнами, які вже раніше наклали обмеження на продукцію зі США. Подивися торгівельний баланс між ЄС та США! Хитрозаді чиновники-бюрократи ЄС на стільки зарегулювали і закрили свій ринок, що навіть українське зерно не хочуть купувати!
показать весь комментарий
03.02.2025 13:09 Ответить
Це не з ****** хороводи водити, купувати у ***** газ по 200, а перепродувати по країнах ЄС по 800 чи 1000 і кричати шо у нас найсильніша економіка в Європі.
показать весь комментарий
03.02.2025 12:47 Ответить
нічого вони не перепродавали, просто мали дешевий газ для себе та промисловості, думали що так буде вічно і почали бавитись у зеленку закриваючи ТЕС та АЕС, зараз зате вигрібають по повній за такі недалекоглядні дії.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:04 Ответить
Хочеш сказати, що Німеччина споживала весь газ, що йшов по двох гілках газопроводів які ***** будував з ними будував? Особливо північний потік 2. Німеччина, Швейцарія та звісно ***** керували всим цим хороводом. Косили бабло з усієї Європи. Згадайте як кричали кацапи та їхні пАрньЙОри шо українська ГТС іржава, вже не годиться і ось-ось вийде з ладу. А зараз шо? Коли потоки перестали працювати, а Україна припинила прокачку, вони знайшли ******* та фіциків які мутять воду, щоб запустити знову це дійство.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:16 Ответить
так споживали, а не перепродували іншим країнам по 800-1000.
інша справа що там кінцевий споживач(німець) платив не 200, а скажімо 500, але в ту суму входили податки та транспортування себто обслуговування мереж.
практично вся електрогенерація в німаків це відновлювальні та газові станції, от і рахуй скільки їм потрібно газу, а потім порахуй скільки ми палили газу до 14 року...
показать весь комментарий
03.02.2025 14:34 Ответить
Не захищай. І споживали вони і продавали теж. Тільки ***** Україні чомусь по 500 продавав, а старій манді мєркєльші по 200, а нам впарювали шо у ніх долгстрАковий кАнтракт. Тут жЮлькіни пАдЄльніки брали кредити в МВФ та платили ***** по 500, лохторату впарювали шо вони буцімто піклуються за лохторат та не піднімають ціну на побутовий газ, ***** щедро з ними ділився, а борг лягав на державу Україна. Всі були в шоколаді за що зараз і розраховуються прості українці.
показать весь комментарий
03.02.2025 17:16 Ответить
я їх не захищаю, просто не потрібно маніпулювати, вони не перепродували кацапський газ, кожна країна мала свої контракти на поставку.
Жулька підігнала лохторату "кабальні" угоди з привязкою ціни на газ до нафти а винні виявляється фріци.
Ллл логічно.
показать весь комментарий
03.02.2025 17:19 Ответить
Всі очільники країн Європи які вигодовували ***** і винні в тому шо йому вдарила імперська моча в голову. А найбільше Німеччина. А деякі шавки по типу фіциків та ******* це роблять до сих пір.
показать весь комментарий
03.02.2025 17:31 Ответить
не заперечую, всім було вигідно купувати дешеві(відносно) ресурси з параші а туди продавати свої товари.
так же само виростили собі на голову китай, від якого тепер всі залежні.
показать весь комментарий
03.02.2025 17:35 Ответить
Ну так, а я про що ж і говорю...
показать весь комментарий
03.02.2025 18:03 Ответить
Трамп зараз навмисно руйнує зв'язки США з найдавнішими союзниками ЄС та Канадою.
показать весь комментарий
03.02.2025 12:52 Ответить
А для чого?
показать весь комментарий
03.02.2025 13:17 Ответить
Тобто, коли ЄС обмежує імпорт із США, прикриваючись квотами, а самі туди пихають основний об'єм своєї продукції, то це - нормально, а якщо аналогічно діють в США - то це "Трамп зараз навмисно руйнує зв'язки США з найдавнішими союзниками ЄС та Канадою"?! Все логічно?!
А у випадку за Канадою - Трюдо створив безмитний коридор для реекспорту китайських товарів у США і Трамп це прикрив! Теж Трамп винен?
Біда нашої країни - люди, котрі, послухавши грантоїдів-пропагандистів, типу Портнікова чи Яковину, вважають себе розумнішими за всіх на світі, особливо - за наших донорів - американців!
показать весь комментарий
03.02.2025 13:18 Ответить
Навіть якщо трамп і правий, то будувати подальші відносини з союзниками треба докладаючи максимум професійної дипломатії, але де трамп і де дипломатія - слон в посудній лавці, другий зєбабуїн.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:24 Ответить
Так, Трамп - дуболом, але з професійними дармоїдами можна поводитися тільки жорстко! Інакше вони не розуміють і сприймають це як слабкість!
показать весь комментарий
03.02.2025 13:29 Ответить
не знаю якого кретина ти наслухався, але такі дії трампа кинуть ЄС в обійми пуйла, а канаду в обійми китайоз. от і вся дипломатія. а без союзників США здуються до другорядної країни. А ще плюгавий зігун висосе всі гроші на свої "подорожі до марсу".
показать весь комментарий
03.02.2025 13:36 Ответить
Зараз трампобидло по прикладу зебидла, розсереться з усіма союзниками і піде облизувати ************.
показать весь комментарий
03.02.2025 13:19 Ответить