9326 посетителей онлайн
1 760 22

Коломойскому продлили на 2 месяца содержание под стражей по делу о заказном убийстве

Дело Коломойского о заказном убийстве

Печерский районный суд Киева удовлетворил ходатайство о сроке действия меры пресечения в виде содержания под стражей для Игоря Коломойского до 9 апреля.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом Суспільному сообщила пресс-служба Печерского районного суда.

Суд продлил меру пресечения по делу об организации заказного убийства юриста Сергея Карпенко в 2003 году. Прокурор приобщил к делу 5 томов с допросами свидетелей и выводами. Офис генерального прокурора объявил Игорю Коломойскому подозрение еще в мае 2024 года.

По данным следствия, Коломойский, действуя по мотивам личной мести, заказал убийство директора одной из юридических компаний за невыполнение требований об аннулировании и признании недействительными решений общего собрания акционеров открытого акционерного общества. События происходили в Феодосии (Крым).

Игорь Коломойский находится под стражей по подозрению в мошенничестве и легализации имущества с сентября 2023 года.

Дела Коломойского

Напомним, 8 мая 2024 года Игорю Коломойскому сообщили о подозрении в организации заказного убийства.

Адвокаты олигарха заявили о безосновательности новых обвинений, нарушении статей УК и УПК.

В сентябре 2023 года Коломойскому сообщили о подозрении по двум статьям. Ему инкриминируют мошенничество и легализацию имущества, полученного преступным путем. Во время рассмотрения дела суд избрал Коломойскому меру пресечения в виде содержания под стражей с возможностью залога в 509 млн грн (впоследствии размер залога был увеличен до 3,9 миллиарда гривен).

Топ комментарии
+17
Ховають від американців.
показать весь комментарий
07.02.2025 16:50 Ответить
+11
Це означає, що Беню просто сховали від ФБР США.
показать весь комментарий
07.02.2025 17:07 Ответить
+5
агалтелий антисемитизм якийсь....
показать весь комментарий
07.02.2025 17:08 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ви хоч покажіть його. Хоч на хромокеї камеру згенеруйте
показать весь комментарий
07.02.2025 16:48 Ответить
Одно чудовисько породило інше, тепер в них тандем
показать весь комментарий
07.02.2025 16:49 Ответить
Ховають від американців.
показать весь комментарий
07.02.2025 16:50 Ответить
Згоден! У американців суд скоріше, та справедливіше вирішить, що з ним робити!
показать весь комментарий
07.02.2025 17:20 Ответить
Треба ще нагадати, як Кало мойша вбив бізнесмена Курочкіна у Дніпрі.
показать весь комментарий
07.02.2025 19:40 Ответить
лежит на больничке в отдельной палате, свиданки, жрачка из ресторанов, телефон, интернет.... санаторий!
показать весь комментарий
07.02.2025 18:07 Ответить
Мілко плаваєш. Вивчай історію, все вже колись було. Історія свідчить, що всі диктатори рано чи пізно розчавлювали або знищували тих, хто привів їх до влади. Ось з Енциклопедії голокосту. - Гітлер став канцлером не в результаті електоральної перемоги, отримавши народний мандат, а внаслідок конституційно сумнівної угоди серед вузького кола консервативних німецьких політиків, які зневірилися в парламентському ладі. Вони сподівалися використати популярність Гітлера для відновлення консервативного авторитарного ладу, можливо навіть монархії. Проте за наступні два роки нацисти переграли цих консервативних політиків і ствердили радикальну диктатуру, цілковито підпорядковану особистій волі Гітлера.
показать весь комментарий
08.02.2025 01:09 Ответить
Після зміни влади пан коломойський напевне поїде відбувати довічний срок в США,якщо Українці не будуть такими дурниками як у 2019 році.
показать весь комментарий
07.02.2025 17:03 Ответить
Дуже сумнівно. Перепишуть на себе половину активів ("заработаних ніпасільним трудом" чєснава бєднава алігарха), та й відпустять прямо у залі Печерського суду.
показать весь комментарий
07.02.2025 17:11 Ответить
От скільки можна знущатися над невинним ягнятком? Відпустили б вже під чесне слово на передову, у батальйон Монако...
показать весь комментарий
07.02.2025 17:04 Ответить
Там десь шастає ФБР, може спіткнутись об нього, а тут він у надійній схованці
показать весь комментарий
07.02.2025 17:46 Ответить
От на кого погуй так погуй!
показать весь комментарий
07.02.2025 17:05 Ответить
Таке довге тримання під вартою без прогресу по суті справи означає що на виході буде пшик.
показать весь комментарий
07.02.2025 17:05 Ответить
Це означає, що Беню просто сховали від ФБР США.
показать весь комментарий
07.02.2025 17:07 Ответить
агалтелий антисемитизм якийсь....
показать весь комментарий
07.02.2025 17:08 Ответить
Будуть "продовжувати" поки Бені потрібно. Все рівно в КПЗ не сидить. Роз'їжджає куди бажає. Тільки старається не світитись.
показать весь комментарий
07.02.2025 17:11 Ответить
Коломойський з шуфричем ,крутять отим КВНщиком простроченим, як хвіст собакою!!
Суддівський сімейний клан та адвокати, імітують «безкорупуійну свою діяльність», гроші йдуть на свої рахунки, гундосий, щось там, на ЗМІ плямкає… Усьо ж, так па дамашньому ….?
Фірташа, взагалі, Зеленський з татаровим, єрмаком, гетьманцевим, не знають?? РНБОУ усе, як і шмигаль з стефанчуками, усьо ж па РИГламенту !!!….
показать весь комментарий
07.02.2025 17:26 Ответить
Ой, під вартою! Сидить в своєму отелі десь на Буковелі
показать весь комментарий
07.02.2025 17:43 Ответить
... беню треба віддати американцям для справжнього правосуддя.
показать весь комментарий
07.02.2025 18:03 Ответить
Бедолага на нем лица нет
показать весь комментарий
07.02.2025 18:39 Ответить
Бідний бєня! На заправках тільки каву продають.
показать весь комментарий
07.02.2025 19:12 Ответить
А чому він не у клітці, як усі інші що під вартою? Це щось новеньке в КПК україни?
показать весь комментарий
07.02.2025 19:53 Ответить