10860 посетителей онлайн
35 986 451

Украина согласна передать США редкоземельные минералы на $500 млрд, - Трамп

Трамп прокомментировал передачу редкоземельных материалов США

Украина готова предоставить США редкоземельные минералы на сумму $500 млрд в счет оплаты военной помощи.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом в интервью Fox News заявил президент США Дональд Трамп.

Он подчеркнул, что воспринимает это как плату за военную помощь, которую Вашингтон предоставил Киеву. При этом он подчеркнул, что Штаты должны иметь доступ к природным ресурсам Украины, независимо от того, удастся ли Киеву достичь мирного соглашения с Кремлем.

"У них очень ценные земли с точки зрения почвы, нефти, газа и так далее. Я хочу, чтобы наши деньги были в безопасности, потому что мы тратим сотни миллиардов долларов [на помощь Украине]. Вы знаете, они могут заключить соглашение, они могут не заключить соглашение; они могут когда-то стать Россией, а могут и нет. Но у нас будут все эти деньги. Я говорю, что хочу их вернуть. Я сказал им, что хочу эквивалент 500 миллиардов долларов редкоземельных металлов. И они, по сути, согласились на это, чтобы мы не чувствовали себя дураками. Иначе мы - дураки. Я сказал им, что мы должны что-то получить. Мы не можем продолжать платить эти деньги", - сказал Трамп.

Продолжать оказывать помощь Украине за бесценок, по мнению Трампа, было бы глупостью.

Напомним, на днях Трамп заявил, что хочет заключить с президентом Украины Владимиром Зеленским соглашение на 500 миллионов долларов о доступе к редкоземельным ресурсам и природному газу в Украине в обмен на гарантии безопасности в любом потенциальном мирном урегулировании.

Топ комментарии
+43
Старий жучара. Байден надавав безкоштовно допомогу. Тепер рудий вимагає оплату за вже надане. Трамп не ділок, а такий же гопнік, як і *****.
показать весь комментарий
11.02.2025 08:22
+36
показать весь комментарий
11.02.2025 08:17
+35
А хіба брехуни відповідають за слова? Часи джентельменів у минулому, настали часи брехунів, нацистів і популістів!
показать весь комментарий
11.02.2025 08:10
Комментировать
Сортировать:
Страница 5 из 5
а ты полячок на роботу ходишь ? я слышал, что в Польше роботы нету для поляков, все уже зайнято. пособие получаешь ?
показать весь комментарий
11.02.2025 18:20 Ответить
я о себе подумал, я то в Европе, а ты скоро приедешь , ведь таким мест нету на родине. так сколько получаешь ? ботинок. ты на подработке ? поляк немытый. русские фубли получил ?
показать весь комментарий
11.02.2025 18:25 Ответить
ти кацап взагалі не людина. виродок скоріше.
показать весь комментарий
11.02.2025 18:32 Ответить
Американці не дурні. Дурні ми, що скакали на рідкоземельних металах в порваних черевиках, та з куском чорного хліба в руці, мугикаючи під ніс пісні козацької доби, а нас обкрадали як останніх лохів купками жиди, та ушлі хахли. За тридцять років даже путню рогатку не купили.
показать весь комментарий
11.02.2025 18:17 Ответить
все так і є. але ж переконувала нас росія та її п'ята колона ригіанали, що Україна бідна, тільки щоб пограбувати. а виявляється Україна казково багата, і жиди з кацапами це чудово знали. взагалі то знали про це всі, крім самих українців.
показать весь комментарий
11.02.2025 18:21 Ответить
Де ви бачите захист???! "Незалежно від того, чи Україна з фсб досягне мирної угоди, це плата за допомогу, яку сша надали" - де тут гарантії???
показать весь комментарий
11.02.2025 18:42 Ответить
Какие ваши доказательства
показать весь комментарий
11.02.2025 19:14 Ответить
Опять почти нет конкретики!
показать весь комментарий
11.02.2025 19:15 Ответить
Та конкретика буде, якщо ху-ло не розцінить ці зазіхання на свою власність, як ескалацію зі сторони глибоко стурбованих збоченців. Бо ракетами по москалях не можна, а захист інвестицій військами НАТО саме те буде. Вже бачу, як ху-ло з усією душею Трампу "піанінним інструментом" по губах водить і каже "Мне та Кемская волость и даром не нужна. Забирай ее Донни"
показать весь комментарий
12.02.2025 01:30 Ответить
Може у когось є дозвіл видобуток "чогось"? Все давно поділено, кравчуки-кучми і т.п. давно звільнили народ від тягаря--"корисні копалини". Значить військовим треба договір заключити з власниками і т.п. про захист якогось барахла і шматка землі чи що?
показать весь комментарий
11.02.2025 20:09 Ответить
© там всьо украдіно до Вас ..
показать весь комментарий
11.02.2025 22:52 Ответить
Цікаво, як трампон збирається видобувати ці ресурси, якщо їх захопить русня?
показать весь комментарий
11.02.2025 20:09 Ответить
Підпільно. Як буданга п'є каву в Криму
показать весь комментарий
11.02.2025 22:53 Ответить
ЗЕля,погоджуйся на умови трампа-ти завжди зможеш з них зізкочити прикриваючись невиконанням Будапешського меморандума!
показать весь комментарий
11.02.2025 20:11 Ответить
Найбільш важливі роки для будь-якої країни - перші 5-7 стартових років. З 1997 року по сьогодні - це вже був запрограмований наперед шлях.
показать весь комментарий
11.02.2025 20:27 Ответить
Легким движением руки 500 млн. превратилось в 500 млрд. А какого хрена украинский народ, которому принадлежат недра должен их кому-то отдавать? Тем более платить за помощь, которую давали безвоздмезно??? И помощи было на 76 млрд. Откуда 500?
показать весь комментарий
11.02.2025 20:33 Ответить
А як же країни ЄС, які нам не меншу допомогу надають? Вони що не заслуговують нашої подяки? Цей рудий вважає, що йому всі винні - він ще нічогісінько не зробив для припинення війни, а вже націлився на 500млрд угоду, яка буде чинною незважаючи на результат його місії - тобто будемо ми вільні чи в рабстві у росіян йому байдуже)

Що це за х#$%я?
показать весь комментарий
11.02.2025 21:05 Ответить
Це шантаж.
Це Реалполітик
показать весь комментарий
11.02.2025 22:54 Ответить
350 млрд трампу, 150 млрд - ЄС. Вартість копалин на першому рамштайні оцінювали 15 трлн. Але це передається трампу як 350 млрд і вже за ту зброю, яка поставлялася бідоном!!!
показать весь комментарий
12.02.2025 09:54 Ответить
Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу.
показать весь комментарий
11.02.2025 21:10 Ответить
Та усьо. Конституція на паузі ! Так сказав Бубон 🤡🤡🤡
показать весь комментарий
11.02.2025 22:56 Ответить
Добре що дід докладає, так би й не знали що зеля вже все продав скопом
показать весь комментарий
11.02.2025 21:15 Ответить
Тоб то Зеленський запропонував угоду, не на спільне бидобування корисних копален разом з США і ЕС, як він сам каже, а як каже Трамп на залог всієї української землі на 500 мільярдів долл "У них дуже цінні землі з точки зору ґрунту, нафти, газу і так далі.", Джерело: https://censor.net/ua/n3535057 а враховуючі що земля в Україні коштує 2-3 тис.$ за 1 га то ще винні будемо, і не на майбутню допомогу, а на ту, що вже була зроблена Байденом по суті за знищенну Україною згідно Будапештського меморандуму 1,4 тис. ядерних боєголовок бувшого СРСР націлених на США,разом з ракетами і шахтами. Виникає питання до Зеленського, за що загинули і були поранені 500 тис. грамадян України, які захищали свою країну, за те щоб Зеленський поділив Україну між Путіним, Трампом і самим Зеленським, а всі інші які залишаться живими все рівно повинні зникнути зі своєї землі, тоді зрозуміло чому Зеленський проштовхнув через свою більшись закон про так званий ринок землі,щоб знищити українців по "закону", тому цю владу потрібно міняти як можна скоріше.
показать весь комментарий
11.02.2025 21:53 Ответить
Знаю людей які експортують зерно, зовсім не бідують, файні будинки собі добудовують, чи полегшало Вам від того що то "Ваше" зерно
показать весь комментарий
11.02.2025 22:07 Ответить
Ви знаєте що в нещасній країні щасливим бути не можна, звісно якщо ви себе не відносите до цієї країни, але риба гниє з голови тому маємо що маємо.
показать весь комментарий
12.02.2025 18:45 Ответить
Зараз набіжать російські боти з совками і почнуть качати як з сланцевим газом - до-ко-ко-ко-лє. Хай хоч все забирає, 50 якимось штатом.
А по факту Трамп просто обґрунтовує як продовжити допомогу для свого електорату. Які він тут надра візьме, якби тут могли щось взяти, то "свої" розтягнули б раніше. Не факт що американці взагалі в мінус не пішли б зважаючи на кількість необхідних інвестицій.
показать весь комментарий
11.02.2025 22:02 Ответить
Та *** тобі, рижатина!
Руляка нестулепна.
Щось зроби - потім послухаємо.
показать весь комментарий
11.02.2025 22:28 Ответить
Уроди - ми нічого не винні США!
Ми рашку мордою в гімно тикаємо. Шанс для Америки, якого не було і за часів холодної віни поставити раком росію.
А трампу винні?
ПНХ
показать весь комментарий
11.02.2025 22:31 Ответить
Слідкуєм за руками. 500 міліардів доларів і це тільки за вже надану Байденом допомогу, що була заявлена безкоштовною. Я вже промовчу, що справи так не робляться, домовились безкоштовно, то значить безкоштовно.
А тепер питання. Що презе буде віддавати в майбутньому, щоб нам продовжували ту допомогу надавати? Та й хіба нам надали допомоги на таку суму?
показать весь комментарий
11.02.2025 22:39 Ответить
так то була допомога, чи продаж?

якщо навіть продаж, то як 100 ярдів перетворились на 500?
показать весь комментарий
11.02.2025 23:19 Ответить
як плату за військову допомогу, яку Вашингтон надав Києву???

оплатити заднім чмслом? пішла на х* піндоська потвора. Вирахуй зі свого борга за забрану зброю. Чому ніхто йому це не скаже???
показать весь комментарий
12.02.2025 01:32 Ответить
Трамп, ты же не козу покупаешь, а нэвэсту! 25 баранов!!! 😬
показать весь комментарий
12.02.2025 03:25 Ответить
Це як в от анігдоте.. Сарочка, а чего єто Мойша не заходит к нам, поговорить, не о чем стало?.

Да нет.. Мойша два дня как уже умер.

Ой боже горе то какое.. а мы думали он на нас обиделся, так что, сто рублей мы потратим на свои нужды.

Політика.. хай йому грець.
показать весь комментарий
12.02.2025 03:39 Ответить
Звільнення вчителя-американця Марка Фогеля, який був засуджений к***пнею за зберігання 11 кг марихуани і нині вирушає до США, трамп оголосив "початком відносин", які покладуть кінець війні в Україні". Тобто, звільнення наркомана трамп оголошує надією на свою величезну перемогу фсб!!!
Ось на цього д***а зє робить ставку, щоб той закінчив війну, і за це зє хоче віддати йому копалини України, розпоряджатися якими зє НЕМАЄ повноважень!!!
показать весь комментарий
12.02.2025 09:48 Ответить
Це може бути якась угода про спільний видобуток, нам доведеться розсплатитися частиною наших покладів за постачання зброї. Але ж іншого виходу нема, може роийти росія і забрати собі безкоштовно.
показать весь комментарий
12.02.2025 10:07 Ответить
А що це фраза "Україна може стати росією" ? Це означає визнання рашистської окупації? Здається, цей рудий ідіот не розуміє міжнародного права.
показать весь комментарий
12.02.2025 10:11 Ответить
Страница 5 из 5