12276 посетителей онлайн
1 045 27

Даты встречи с Трампом еще нет, - Зеленский

Зеленский о встрече с Трампом

Сейчас даты встречи между президентом США Дональдом Трампом и президентом Украины Владимиром Зеленским еще нет.

Об этом украинский лидер сказал в интервью британскому изданию The Guardian, сообщает Цензор.НЕТ.

Во время Мюнхенской конференции по безопасности, которая состоится с 14 по 16 февраля, Зеленский встретится с вице-президентом США Джей Ди Вэнсом.

Издание напоминает, что в прошлом году Вэнс, который тогда был сенатором, отказался от встречи с Зеленским.

В интервью Зеленский сказал, что на конференции в Мюнхене планирует встретиться с другими членами команды Трампа, а также с сенаторами США. В то же время, как отметил глава государства, даты встречи с Трампом еще нет, добавив, что его команда работает над ее установлением.

На выходных Трамп заявил, что "вероятно" встретится с Зеленским на этой неделе, и не исключено, что украинский президент может прилететь в Вашингтон из Мюнхена, пишет The Guardian.

"Мы надеемся, что наши команды определят дату и план встреч в США. Как только это будет согласовано, мы готовы, я готов",- заявил Зеленский.

Ранее сообщалось, что 14 февраля на Мюнхенской конференции по безопасности состоится двусторонняя встреча президента Украины Владимира Зеленского и вице-президента США Джей ди Венса.

Топ комментарии
+4
от, дебіл! ну, дебіл!
показать весь комментарий
11.02.2025 18:46 Ответить
+3
29 лютого буде норм. !
показать весь комментарий
11.02.2025 18:46 Ответить
+3
Кажують 30 лютого
показать весь комментарий
11.02.2025 18:50 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Так забии стрілку
показать весь комментарий
11.02.2025 18:45 Ответить
послиця Маркарова,на котру вказували трампісти "зепоцріоту" що її потрібно прибрати із США ,є ручний тормоз для зустрічі "зе" з "трамбоном"
показать весь комментарий
11.02.2025 19:14 Ответить
Хреновий перегааворщик
показать весь комментарий
11.02.2025 18:46 Ответить
відволікаю Вас від буратінки на цього Портнікова ,
Трамп начинает сознаваться | Виталий Портников Юрій Рашкін
показать весь комментарий
11.02.2025 19:15 Ответить
29 лютого буде норм. !
показать весь комментарий
11.02.2025 18:46 Ответить
Він же сказав - такої ще нема, зачекайте, передрукують календарі.
показать весь комментарий
11.02.2025 18:49 Ответить
Кажують 30 лютого
показать весь комментарий
11.02.2025 18:50 Ответить
Але після обіду бо до обіду Трамп з маском гатять я в туза ой сорі в гольф.
показать весь комментарий
11.02.2025 19:24 Ответить
от, дебіл! ну, дебіл!
показать весь комментарий
11.02.2025 18:46 Ответить
Фрік
показать весь комментарий
11.02.2025 18:51 Ответить
поки дЄрмак в ОПі - зустрічі не буде ( )
показать весь комментарий
11.02.2025 19:04 Ответить
Такое впечатление, что Зеленский даёт интервью в круглосуточном режиме, как бы ему сделать

перерыв?
показать весь комментарий
11.02.2025 18:47 Ответить
Між клізмами та відосіками мало часу
показать весь комментарий
11.02.2025 18:59 Ответить
Дати зустрічі з Трампом ще немає, - Зеленський

А чого ж не призначив?
показать весь комментарий
11.02.2025 18:49 Ответить
"дата, якої нема" - це яка? 32-ге?
показать весь комментарий
11.02.2025 18:50 Ответить
Позвони мне позвони позвони мне ненадолго плачь Зе достал скиглить як немовля кому ти потрібен неедоімператор
показать весь комментарий
11.02.2025 18:50 Ответить
В США прекрасно знають що Зєлєнскій є державним зрадником. Тому ставлення до нього таке як і повинно бути. Поважають посаду і народ, але не його. Він ганьба. Придурок якого олігархи та феесбе ********** зробили Президентом для успішної окупації України. З часом зявляється все більше задокументованих свідчень того що Зєлєнскій є корумпованим зрадником, який намагається уникнути відповідальності за державну зраду і, як наслідок, загибелі сотень тисяч українців. Кара невідворотна.
показать весь комментарий
11.02.2025 18:52 Ответить
Ось побачить Венс в Мюнхені ,яку ти будеш нести маячню про про план перемоги і кордони 91 року ,от тоді вже дійсно Трамп хрін з тобою захоче зустрічатись ,бо про що можна розмовляти з дебілом.
показать весь комментарий
11.02.2025 18:53 Ответить
Най Трамп на форумі зареєструється: ми йому тут "хвоста накрутимо"
показать весь комментарий
11.02.2025 18:55 Ответить
та вже ти раз зустрічався...

показать весь комментарий
11.02.2025 18:56 Ответить
тоді, воно ще не накачало духлес ОПодЄрьмацький, не носило бороду, болотно-смарагдовий колір кальсонів, футболок та підборів.
показать весь комментарий
11.02.2025 19:10 Ответить
Що там на фронті? Де просунувся ворог? Чи війна вже закінчилася нашою перемогою і всіх людей цікавть дата зустрічі просроченого і президентом США?
показать весь комментарий
11.02.2025 18:56 Ответить
Кожен вечір половина новин це що сказав Зеленський, розумного точно мало ,а може хоч раз вибачився за свою некомпетентність яка і превела війну ,неготувались ,розміновували ,свідомо відвели війська від Криму і свідомо вивели бригаду з Гастомеля ці помилки превели до загибелі тисячі цивільних і військових ,може за щось треба відповідати ?
показать весь комментарий
11.02.2025 19:11 Ответить
Я одна хочу розпиляти це гундосе лайно живцем бензопилою?
показать весь комментарий
11.02.2025 19:16 Ответить
ні, ви не самотні в цьому бажанні, хоча, допис вже похрестили:
Герхард А я беззаперечно буду на боці того, хто переріже ЗЄ горлянку і висуне через неї його довгий брехливий язик. 😁
І не треба цих уродів відправляти туди, де через них можуть постражлати інші.
Хибащо, як німці робили - прикувати до стовпа з кулеметом і хай відстрілюється поки не здохне.11.02.2025 19:25
показать весь комментарий
11.02.2025 19:31 Ответить
Бариня вже лягли і просють?
показать весь комментарий
11.02.2025 19:22 Ответить
у Трампа дела, сразу встревать в войну \ тратить время на просто поговорить, не наведя порядок у себя как-то тупо.
показать весь комментарий
11.02.2025 20:20 Ответить