6237 посетителей онлайн
2 777 40

Война в Украине может стать для ЕС такой же изнурительной операцией, как война США в Афганистане, - Орбан

Орбан сравнил войну в Украине с Афганистаном

ЕС уже потратил сотни миллиардов евро на поддержку Украины, и если ситуация не изменится, война станет затяжным бременем для европейских стран.

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Politico, об этом премьер-министр Венгрии Виктор Орбан заявил в интервью Такеру Карлсону.

"Если президент Дональд Трамп не сможет найти решение, эта война может легко стать Афганистаном для Европейского Союза", - сказал Орбан, сравнивая ситуацию в Украине с 20-летней военной операцией США в Афганистане.

"Бесконечная война, бесконечный конфликт, из которого нет выхода, который поглощает энергию, человеческие жизни, деньги, все. Разрушает рамки нормальной жизни для Европейского Союза.... Мы в серьезной опасности", - заявил Орбан, продолжая свое сравнение.

Глава венгерского правительства также повторил нарратив Кремля о том, что Россия начала войну, чтобы не допустить вступления Украины в НАТО. Он также заявил, что ситуация на поле боя складывается в пользу России.

"Сложность заключается в том, как убедить россиян прекратить войну, в то время, как россияне, по сути, побеждают", - добавил Орбан.

Напомним, президент США Дональд Трамп сообщил, что перед разговором с Президентом Украины Владимиром Зеленским он сначала позвонил российскому лидеру Владимиру Путину, чтобы выяснить позицию Кремля относительно возможного завершения войны.

Топ комментарии
+29
Вітя, ти голий босий циган на дотаціях. Тобі чого переживати за фінанси ЄС?
показать весь комментарий
15.02.2025 09:36
+19
Шавка загавкала, значить не все так погано.
показать весь комментарий
15.02.2025 09:34
+10
Є питання, навіщо ви публікуєте цього підху...лика. з ним все давно зрозуміло.
показать весь комментарий
15.02.2025 09:34
Комментировать
Сортировать:
прям"счітавод Вотруба"
показать весь комментарий
15.02.2025 09:33 Ответить
ні половий в корчмі- "... чего изволитес-ссс?"
показать весь комментарий
15.02.2025 09:42 Ответить
як не намагалися ссср чи СШАпокорити Афганістан - з того вийшли лузерами
поки не залишили афганський народ у спокої
може це мав на увазі вітя корба?
давайте вимагати щоб росія залишила Український народ у спокої - і все наладиться!
показать весь комментарий
15.02.2025 12:10 Ответить
Шавка загавкала, значить не все так погано.
показать весь комментарий
15.02.2025 09:34 Ответить
Не шавка,один з головних друзяк рижого, поряд з фіцо, пруйлом і кім чен іром.
показать весь комментарий
15.02.2025 09:48 Ответить
Є питання, навіщо ви публікуєте цього підху...лика. з ним все давно зрозуміло.
показать весь комментарий
15.02.2025 09:34 Ответить
щоб знати-хто э хто.
показать весь комментарий
15.02.2025 09:42 Ответить
Вітя, ти голий босий циган на дотаціях. Тобі чого переживати за фінанси ЄС?
показать весь комментарий
15.02.2025 09:36 Ответить
Бо хоче більше дя себе!
показать весь комментарий
15.02.2025 10:15 Ответить
И зачем ото здесь мнение иобиков пропечатывать?
показать весь комментарий
15.02.2025 09:36 Ответить
Козел іпучий ...
показать весь комментарий
15.02.2025 09:37 Ответить
Ти тор жаба з МУДЬЯрами як страждаєтє відл війни вросійсько-українській? По бомбосховищам шоночь сідите?
показать весь комментарий
15.02.2025 09:38 Ответить
Ігноруйте цього мадярського віслюка. Орбан іди в сраку ****** обдристаний!
показать весь комментарий
15.02.2025 09:38 Ответить
Щоб ти здох, гнида свинорилая
показать весь комментарий
15.02.2025 09:40 Ответить
ну,то що це чмо конкретно пропонуэ?! злитись кацапам це для всiх буде краще?кацапня в своiй iмперii вже вiдновило гулаг.уявiть рiвень репресiй з пошуком незгодних в разi повного захоплення Украiни.
показать весь комментарий
15.02.2025 09:40 Ответить
*А цей 3.14дарас не хоче вспомнити що стало з Османською імперією, коли її вирішили поставити на місце?
показать весь комментарий
15.02.2025 09:52 Ответить
Орбан спадкоємець угорських фашистів і комуністів. А якщо Україна це Афганістан, то що тоді з себе представляють людожерський режим Московщини та ********** підстилка Мадярщина
показать весь комментарий
15.02.2025 09:53 Ответить
коротше
Кац Орбан пропонує здатися
показать весь комментарий
15.02.2025 09:55 Ответить
Не пиз...и.
показать весь комментарий
15.02.2025 09:58 Ответить
Йорбан іди нах.й зрадницький виродок
показать весь комментарий
15.02.2025 10:04 Ответить
Думаю, его не стоит цитировать - это обычное тепло.
показать весь комментарий
15.02.2025 10:06 Ответить
Угорщина для ЄС набагато дорожче ніж Афганістан!
На утриманя дотаціями 1 угорця ЄС витрачає в десятки разів більше,ніж на підтримку 1українця у борг!
показать весь комментарий
15.02.2025 10:14 Ответить
байстрюк недороблений....добре сидіти на шиї нато і євросоюзу і базікати
показать весь комментарий
15.02.2025 10:17 Ответить
Одне запитання цьому довбойобу, в якій він небезпеці, коли путлєр його корєш??? Воно ссить тільки тому що гроші від ЄС йому не дадуть!!! **** монголоїдна!!!
показать весь комментарий
15.02.2025 10:20 Ответить
Він мені зовнішньо нагадує персонажа зі совєцького фільма "Короліство кривих дзеркал" - найголовніший міністр Абаж. Морда лиця - оди в один
показать весь комментарий
15.02.2025 10:21 Ответить
"Золотий батон" Угорщина едішон.
показать весь комментарий
15.02.2025 10:26 Ответить
Солітер розхвилювався і подав голос з дупи.
показать весь комментарий
15.02.2025 10:27 Ответить
А чого він верещить ніби це гроші мадярів.
показать весь комментарий
15.02.2025 10:29 Ответить
Жаба орбаноїдна.
показать весь комментарий
15.02.2025 10:30 Ответить
жаба вонючая! ипало откормил, в фотографию уже не помещается
показать весь комментарий
15.02.2025 10:43 Ответить
орбан , Афганістан роспочнеться на теріторії ЄС , з таким як ти ! От тоді і побачиш ,свій любимий "руцкий мир " , у себе в палаці !!! барон ху* в !!!
показать весь комментарий
15.02.2025 10:46 Ответить
А цей ********,ніяк не заспокоюється!Коли ти вже замовкниш навіки,гієна!!!
показать весь комментарий
15.02.2025 10:47 Ответить
Орбана або історія не вчить або він провокатор...
У нас один теж зекономив на Армії...лише 50 мільярдів...а отримав наслідки в трильйон гривень...і це поки...
показать весь комментарий
15.02.2025 10:55 Ответить
"Пан Абаж"🤦🤣🤣🤣
показать весь комментарий
15.02.2025 11:11 Ответить
Кто нибудь сможет его заткнуть этого гавнюка так чтобы только мог говорить за решеткой. Думаю на него полно компроматов. Просто надо хорошо искать. СЛАВА УКРАИНЕ!
показать весь комментарий
15.02.2025 11:20 Ответить
Найбільш виснажливим є бубніння кремлівських прокладок.
показать весь комментарий
15.02.2025 12:05 Ответить
Зтось би гОрбану підказав , що до США Афган соки витяг з СРСР . До речі сьогодні річниця виводу військ з Афгана