5233 посетителя онлайн
6 994 54

В Украине открывается "окно возможностей" для мира, - Ван И

Министр иностранных дел Китая Ван И

Министр иностранных дел Китая Ван И на встрече G20 заявил, что в войне в Украине открывается "окно для мира".

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом пишет "Голос Америки".

"Китай отметил, что в последнее время призывы к мирным переговорам растут, и окно для мира открывается", - сказал Ван И в четверг, сообщает AFP, ссылаясь на речь китайского дипломата на заседании G20 в Южной Африке.

Китай поддерживает все усилия для достижения мира, включая этот "недавний консенсус", достигнутый между Соединенными Штатами и Россией, сказал Ван.

"Мы надеемся, что все вовлеченные стороны могут найти устойчивое и длительное решение, которое решает взаимные беспокойства", - добавил он, согласно тексту речи, опубликованному Министерством иностранных дел Пекина.

"Китай готов продолжать играть конструктивную роль в политической резолюции кризиса", - добавил Ван, которого цитирует Reuters.

Агентство отмечает, что Ван не повторял тезис, который он сделал на конференции по безопасности в Мюнхене в прошлую пятницу, что все заинтересованные стороны в конфликте между Россией и Украиной должны участвовать в мирных переговорах.

Ранее сообщалось, Китай сейчас видит импульс для мирных переговоров по завершению войны в Украине и поддерживает усилия, направленные на установление мира.

Топ комментарии
+22
Шоб ти здохло жовтоморде. Щоб в тебе в сім'ї така криза настала
показать весь комментарий
21.02.2025 08:38 Ответить
+19
трамп дуже хоче на 9 травня бути в мацкві. Та чмокатись чи чпокатись з ****** та сі. Потрібно цьому уйобку зіпсувати його забаганки !!!
показать весь комментарий
21.02.2025 08:39 Ответить
+17
Ви, суки, ще за ковід не відповили, а своє косооке рило замурзане після пожирання хробаків, повсюди пхаєтє.
показать весь комментарий
21.02.2025 08:42 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Як красиво називає кабалу на найближчі років 100, як при срср...
показать весь комментарий
21.02.2025 08:35 Ответить
Мир на чиіх умовах?
показать весь комментарий
21.02.2025 08:37 Ответить
Підкидали дров в топку віини - а тепер ****** ротом
показать весь комментарий
21.02.2025 08:48 Ответить
Шоб ти здохло жовтоморде. Щоб в тебе в сім'ї така криза настала
показать весь комментарий
21.02.2025 08:38 Ответить
А може, хай би спершу здохло ж...морде з Банкової?
показать весь комментарий
21.02.2025 10:08 Ответить
Ван Ї, а де ж ваш *** Ї? Може разом поїдете в гості до родини *** Ї?
показать весь комментарий
21.02.2025 08:38 Ответить
трамп дуже хоче на 9 травня бути в мацкві. Та чмокатись чи чпокатись з ****** та сі. Потрібно цьому уйобку зіпсувати його забаганки !!!
показать весь комментарий
21.02.2025 08:39 Ответить
6 років шапіто руйнує країну а винуватий Трамп .Ніякого майбутнього у країні с мудрим нарітом не буде
показать весь комментарий
21.02.2025 08:42 Ответить
Тролю кацапський , Україну одинадцять років руйнує ***** , шапіто лише один з його засобів (( Слабий з тебе слуга фсб , нехай твій куратор це прочитає та підсрачників тобі надає.
показать весь комментарий
21.02.2025 09:17 Ответить
Трамп сказав, що припинить бійню криваву в Україні, значить так і буде.
Нам же головне, не допустити внутрішньої гризні і розгулу бандитизму всередині країни після війни.
показать весь комментарий
21.02.2025 11:23 Ответить
Ви, суки, ще за ковід не відповили, а своє косооке рило замурзане після пожирання хробаків, повсюди пхаєтє.
показать весь комментарий
21.02.2025 08:42 Ответить
Світ живе по принципу курятника. Якщо в якоїсь курки з'явиться кров, весь курятник задзьобує її до смерті.
показать весь комментарий
21.02.2025 08:42 Ответить
Що, правда? Не знав. А чому так?
показать весь комментарий
21.02.2025 08:58 Ответить
Тому що кури це насправді хижаки. Якщо вони побачать кров чи відкрите м'ясо то вони божеволіють і будуть довбати поки не з'їдять.
показать весь комментарий
21.02.2025 09:37 Ответить
Курки мали тиранозаврів пращурами. Краще їх не дратувати, бо заклюють і зʼїдять.
Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=tR5h6NJwBso&ab_channel=%D0%9F%D1%82%D0%B8%D1%86%D0%B5%D1%84%D0%B0%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B8%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B
показать весь комментарий
21.02.2025 11:24 Ответить
Украіна повинна визнати незалежнст' Тайваню, в пику хозяівам кацапів. Таіван цє бабло і технолоґіі.
показать весь комментарий
21.02.2025 08:43 Ответить
Трамп ще трохи покерує і Тайвань сам попроситься в склад Китаю.
показать весь комментарий
21.02.2025 08:45 Ответить
Порожній пздж і нічого більше
показать весь комментарий
21.02.2025 08:46 Ответить
показать весь комментарий
21.02.2025 08:47 Ответить
Подивимося, що буде в травні-червні....аби вистачило нервових клітин...
показать весь комментарий
21.02.2025 08:48 Ответить
пиз* уйте з України ,китай , разом з ху* лом , зачиніть двері війни , а потім Україна зглянеться на вікно де ваші рила виглядають, з вухами від США...
показать весь комментарий
21.02.2025 08:49 Ответить
Це не "вікно можливостей" !
Це вікно у зруйнованому будинку Торецька, Бахмута, Соледара....
показать весь комментарий
21.02.2025 08:49 Ответить
Ось це "вікно"
показать весь комментарий
21.02.2025 09:18 Ответить
Жаль, в Нанкіні, в 1937, криза кітайская мало тривала
показать весь комментарий
21.02.2025 08:50 Ответить
А в тому вікні кацап з сокирою.
Китайці побачили що США не в адекваті і вирішили самі похороводитити світом.
показать весь комментарий
21.02.2025 08:51 Ответить
Йди в сраку, жовтопикий.
показать весь комментарий
21.02.2025 08:59 Ответить
на торгах, корисні копалини!
трамп - 500 млрд.
сінь пінь - ?
хто ще?
показать весь комментарий
21.02.2025 09:08 Ответить
Ти переївся еклерів , саме тому не можеш встановити вартості для китаю ...... кацапи косооким віддали наші копалини безкоштовно , вже пошукові експедиції шастають на окупованих територіях .
показать весь комментарий
21.02.2025 09:23 Ответить
це тобі, па бальшому сєкрєту, кацапи розповіли?
показать весь комментарий
21.02.2025 09:26 Ответить
У тебе провали у пам'яті (( Ти ж сам це вчора мені написав (( Співчуваю ........
показать весь комментарий
21.02.2025 09:28 Ответить
Табори смерті для міліонів уйґурів в чайне, усім піхій. Де ці усі муслім лідерс?
показать весь комментарий
21.02.2025 09:11 Ответить
Тепер і я за відновлення любої ЯЗ , загинатися так з музикою . Що там у реакторах ЧАЕС ще залишилося ? А постачання енергії на ЗАЕС повинне бути вже вимкненим .
показать весь комментарий
21.02.2025 09:20 Ответить
терміново вчи ядерну фізику.
відновиш ядерну зброю, спасеш україну!
у тебе три тижні.
показать весь комментарий
21.02.2025 09:28 Ответить
Для підриву ядерних реакторів , як виявилося , не обов"язково знати фізику , достатньо за пульти керування всадити ідіотів зрідні тобі і весь світ у жахові (( Тепер , дурню , порахуй скільки у нас їх ще залишилося , бо навіщо українцям світ у якому немає місця для України P.S. Я розумію що тобі еклери мізки замінили , але стронцій трішки краще аніж звичайний ядерний вибух , як виявилося , 20000 років нога не ступай ,замість трьох днів
показать весь комментарий
21.02.2025 09:34 Ответить
отакої, хіросіма нагасакі чорнобиль. 200000 років ніхто не живе.
не живе і не любить еклери.
показать весь комментарий
21.02.2025 09:37 Ответить
і я про те , кацапе , я на одній хвилі з тобою Твої соплємєннікі он навіть окопи під Чорнобилем копали , десь під гомелем їх і зарили Жуй еклєри , цей процес не можна припиняти , бо інакше замість крему у баняку у тебе лайно набиратися почне
показать весь комментарий
21.02.2025 10:00 Ответить
у 95 кварталу навчився гумору?
до речі, скільки коштує квиток, самий дешевий?
показать весь комментарий
21.02.2025 10:03 Ответить
Зайди кацапе на сторінку Перепелиці , там таких як ти безкоштовно Сергій Іванович раком ставить , зекономиш своїх срублєй чи юанєй на еклєри
показать весь комментарий
21.02.2025 10:07 Ответить
то, ось де ти набираєшся мудрості та самостверджуєшся?
показать весь комментарий
21.02.2025 10:10 Ответить
намагаюся лапотному пояснити що від нього "ваняє "
показать весь комментарий
21.02.2025 10:24 Ответить
А чому ти , гівнюче , Україна з маленької літери пишеш ? Кацапидло ?
показать весь комментарий
21.02.2025 09:35 Ответить
кацапе , твоє пердь мені похєр
показать весь комментарий
21.02.2025 09:57 Ответить
ти цілих двадцять хвилин напружував ізвіліну, складав пісульку, щоб написати що тобі похєр?
потужно, дуже потужно!
показать весь комментарий
21.02.2025 10:01 Ответить
Багато честі щось напружувати ради тебе , кацапе , снідав .
показать весь комментарий
21.02.2025 10:05 Ответить
заздри мовчки , ріпоїде .
показать весь комментарий
21.02.2025 10:25 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=GC9VNnmNcGQ Солодких снів моя кохана...( Кліп )
показать весь комментарий
21.02.2025 09:27 Ответить
Даже смотреть, а не обсуждать, на лживые и лицемерные узкоглазые рожи этих упырей, нет никакого желания.

Стервятники ждут своего часа, чтобы урвать и себе кусок.
показать весь комментарий
21.02.2025 09:39 Ответить
Ван Я,что ж ты отстаешь от русского военного корабля?Заблудился?Промой свои узкие глаза и давай доганяй.
показать весь комментарий
21.02.2025 09:58 Ответить
Ну кому і кобила - наречена. У кожного своє уявлення про мир