10552 посетителя онлайн
24 293 100

Экс-прокурора Хмельнитчины Олейника обвиняют в получении 710 тыс. грн зарплаты, однако в ОГПУ заявили, что это выплаты при увольнении (обновлено)

прокурор,олейник

Бывший руководитель Хмельницкой областной прокуратуры Алексей Олейник, который стал фигурантом скандала с массовым оформлением инвалидности прокурорами региона, сейчас получает 710 тысяч гривен ежемесячной зарплаты.

Об этом сообщает Главком, информирует Цензор.НЕТ.

Как отмечается, ранее стало известно о схеме, в которой 49 прокуроров Хмельницкой области, включая Олейника, оформили себе инвалидность при содействии Татьяны Крупы в МСЭК.

Впоследствии Олейник подал в отставку с должности руководителя прокуратуры, однако вскоре был назначен прокурором отдела областной прокуратуры. Он будет на этой должности до марта 2026 года, пока другой работник находится в отпуске по уходу за ребенком.

Сообщается, что в январе 2025 года зарплата Олейника составила 710,1 тысячи гривен. В то же время служебное расследование в отношении прокуроров, которые оформили инвалидность, продолжается крайне медленно.

Для сравнения: за 2023 год экс-глава прокуратуры Хмельницкой области получил 1,81 млн грн зарплаты (примерно 151 тыс. грн ежемесячно) и 251,1 тыс. грн пенсии; за 2022 год - 1,64 млн грн зарплаты (примерно 138 тыс. грн каждый месяц) и 238,3 тыс. грн пенсии.

Бывший прокурор Хмельницкой области Олейник получает 710 тысяч гривен зарплаты в месяц

Ранее сам Олейник публично заявил, что имеет пожизненную группу инвалидности, которую получил в 2005 году якобы из-за "травмы на рабочем месте" во время изучения материалов уголовного производства. В то же время он заверил, что это не мешает ему выполнять служебные обязанности.

ОПРОВЕРЖЕНИЕ

Впоследствии в Офисе Генпрокурора опровергли эту информацию, отметив: "В ответ на информацию, распространенную рядом медиа, по поводу того, что экс-управляющий прокуратурой Хмельницкой области задекларировал заработную плату, информируем, что бывший прокурор Хмельницкой областной прокуратуры уволен из органов прокуратуры 27 января 2025 года.

Средства, полученные и отраженные в его декларации на сайте НАПК в январе 2025 года, - это предусмотренные законом выплаты при увольнении, в том числе компенсации за неиспользованные отпуска за предыдущие годы".

Напомним, 16 октября главред издания Цензор.НЕТ Юрий Бутусов обнародовал информацию о том, что 49 прокуроров Хмельницкой области во главе с областным прокурором Олейником оформили инвалидность, "крышуя" коррупционную схему слуги народа Крупы в МСЭК и ПФ. В частности, журналист привел перечень имен всех прокуроров и описал примененную преступную схему.

Топ комментарии
+33
показать весь комментарий
24.02.2025 16:10 Ответить
+30
Як же це огидно. Це і є справжнє обличчя ЗЕвлади.
показать весь комментарий
24.02.2025 16:16 Ответить
+21
Ворон ворону око не виклює. Зелені гниди, звісно, не ворони - вони зелені ворюги і шахраї. Ворюга ворюгу не покарає. Кругова порука однако....
показать весь комментарий
24.02.2025 16:09 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А якщо "в пенсіонерах" порахувати. Ой-йой...
показать весь комментарий
24.02.2025 16:12 Ответить
262 пенсионера с минималкой 2700.
показать весь комментарий
24.02.2025 16:39 Ответить
а як вам цей жидевр вір прокурвів: Він перебуватиме на цій посаді до березня 2026 року, поки інший працівник знаходиться у відпустці для догляду за дитиною. Джерело: https://censor.net/ua/n3537633
показать весь комментарий
25.02.2025 10:53 Ответить
Як же це огидно. Це і є справжнє обличчя ЗЕвлади.
показать весь комментарий
24.02.2025 16:16 Ответить
При будь-якій владі ці корисні мерзотники катаються наче сир у маслі.
Мерзотники - тому що при такому держ. утриманні вони ще й хабарями не нехтують. Мерзота!
показать весь комментарий
24.02.2025 16:56 Ответить
Ви трішки помиляєтеся, це лице СИСТЕМИ, а хто буде наступною зелупою, для них всерівно, вони при любому розкладі будуть у корита....
показать весь комментарий
24.02.2025 18:48 Ответить
Це ж не один прокурор отримує захмарну пенсію і зарплату.
Це срава законодавства про оплату праці і пенсійного законодавства в цілому.
За всі роки, при всіх прези і прем'є, верховних радах, дипутатах, тільки більше видавало пільг чиновникам і депутатам. У Зеленьськго була повна монополія на владу, він міг би зробити бкдь- що, змінити будь- які закони. Ніхто б і не пікнув, у жодного презика не було такої золотої можливості. І що? Зеленьський ще більше грошей став призначати чинрвникам і на своє утримання.
показать весь комментарий
24.02.2025 16:50 Ответить
І на демократичній пресконференціі ніхто з так званих журналістів буратіно про це не спитав. Не турбуе наших журналістів таки питання до влади бо вона і йим теж башляе та і в перспективі яркий приклад можно як продажні срал лещенко та **** і зовсім дослужитись до халявних посад у владі будучі на хороших безвідповідальних посадах.
показать весь комментарий
24.02.2025 17:49 Ответить
я порахував
цей прокурор знаходиться на нолі 168 годин на добу.
або 49днів на тиждень
безвилазно!!!!!!!!!!!!
показать весь комментарий
24.02.2025 17:54 Ответить
Ворон ворону око не виклює. Зелені гниди, звісно, не ворони - вони зелені ворюги і шахраї. Ворюга ворюгу не покарає. Кругова порука однако....
показать весь комментарий
24.02.2025 16:09 Ответить
показать весь комментарий
24.02.2025 16:10 Ответить
Не збрехав, диктатура не прихована 😸
показать весь комментарий
24.02.2025 16:11 Ответить
Смердюча країна.
показать весь комментарий
24.02.2025 16:11 Ответить
Так виїжджай може менше смердіти буде. Не плутай Україну зі сволотами.
показать весь комментарий
24.02.2025 16:21 Ответить
Країна чи керівництво?
показать весь комментарий
24.02.2025 16:31 Ответить
Та керівництво, зрозуміло. Але ж це керівницьтво роділ наш нарід.
показать весь комментарий
24.02.2025 16:33 Ответить
ваш родив пукіна, кацап
показать весь комментарий
25.02.2025 06:14 Ответить
Мушу нагадати, що це керівництво привело до влади 73% бидло. Такий субі 2мудрий наріт".
В квітні 2019-го тобуло. забув?
показать весь комментарий
24.02.2025 16:50 Ответить
Кому Ви нагадуєте ? Вони на цензорі коментарі не читають.
показать весь комментарий
25.02.2025 07:50 Ответить
Кому война ,а кому мать родна ,хлопці і дівчата гинуть захищаюь Україну ,а бидло жирує, що б вас порозривало ,нешанований КМ наведіть вже лад з цими виплатам ,таких сотні якщо на тисячі це скільки дронів можна закупити для ЗСУ ?
показать весь комментарий
24.02.2025 16:12 Ответить
Хто буде наводити ? Вони самі отримують до фіга ні за що .
показать весь комментарий
25.02.2025 07:52 Ответить
Гражданє, памагітє нєсчастному інваліду прокурору на лєчєніє!
Але моральне каліцтво не лікується!
показать весь комментарий
24.02.2025 16:12 Ответить
Лікуєтся, але не доктором в клініці, а катом біля шибениці. І шо цікаво - як тільки процедуру лікування пройде лише парочка таких калік, моментально сціляться тисячі.
показать весь комментарий
24.02.2025 20:45 Ответить
досвід Китаю вивчали? Єдине, що матиме ефект- це невідворотність покарання, котрим і не пахне.
показать весь комментарий
25.02.2025 10:59 Ответить
Не існує таких зарплат, робити новину, з нічого це пустозвонство, скоріше за все він отримав виплати за невикористані відпустки за всі попередні роки
показать весь комментарий
24.02.2025 16:12 Ответить
Не існує???? Ви наївні
показать весь комментарий
24.02.2025 16:13 Ответить
Так не існує, зарплата там регламентована можна самому порахувати
показать весь комментарий
24.02.2025 17:35 Ответить
ти коли з дуба впав дядько ? руководство бюджетних структур на містах менше 100тис не отримуе а що казати про прокурорів та ще і з інвалідностью % від окладу
показать весь комментарий
24.02.2025 17:56 Ответить
Є його декларація за рік порахуйте, поділіть на 12 і відніміть 26-30% відсотків податків і побачите скільки на руки
показать весь комментарий
25.02.2025 14:07 Ответить
А потім буде отримувати за те що за час відпустки відкати не поступали
показать весь комментарий
24.02.2025 16:26 Ответить
Як будь-який громадянин отримує компенсацію за невикористану основну щорічну відпустку
показать весь комментарий
24.02.2025 17:40 Ответить
А звідки середня зарплатня в держсекторі уже 60 тис, якщо низи отримують біля 15, то відповідно на верху мають зашкалювати...
показать весь комментарий
24.02.2025 16:35 Ответить
Є різні агенства створені за часи незалежності, а також держпідприємства, доречі частково профінансовані USAID, там голови і отримують мільйони гривень заробітної плати
показать весь комментарий
24.02.2025 17:38 Ответить
Не тільки недавно мінфін викинув статистику зарплатні по міністерствах і управліннях...
показать весь комментарий
24.02.2025 18:11 Ответить
бовдуре, ти статтю читав дупою?
показать весь комментарий
25.02.2025 11:00 Ответить
Так хто читав статтю)) цензор уже все спростував, і я вгадав на 100%
показать весь комментарий
25.02.2025 14:08 Ответить
Ось так непомітно стали рашкою. Там також зп чиновніків 2 млн фублєй, а пенсія у якоїсь бабки із Усть-**********, 10к фублєй.
показать весь комментарий
24.02.2025 16:12 Ответить
Дурниця, там сказано, що за рік він йому нараховано 1,2 млн грн, міну 26% податків, то отримав він тисяч 900, тобто 75 в місяць, тобто меньше 2 тисяч доларів
показать весь комментарий
24.02.2025 16:17 Ответить
А можна сказати скільки це буде в простих пенсіонерах
показать весь комментарий
24.02.2025 16:27 Ответить
А він простий пенсіонер? в Україні 24 області і Крим, тобто він один 25 чиновників такого рівня, напевно його заробітна плата повинна відрізнятися від середньостатистичної
показать весь комментарий
24.02.2025 17:44 Ответить
проблема у тому що йому та з/п на туалетний папір
вони живуть с хабарів
я особисто давав прокурору у святошинському ровд за перекваліфікацію справи, 2000 долл, а до цього слідчому 6000
показать весь комментарий
25.02.2025 06:16 Ответить
пишаєшся?
показать весь комментарий
25.02.2025 11:02 Ответить
чому це? що він зробив корисного?
показать весь комментарий
25.02.2025 09:25 Ответить
Якии чел намалював иому таку зарплату? - одні ледь животіють а другі з жиру бісяться
показать весь комментарий
24.02.2025 16:13 Ответить
Безконтрольно значне підвищення зарплат топпосадовцям почалось при Пороху, тіпа щоб хабарі не брали
показать весь комментарий
24.02.2025 16:16 Ответить
І тут в штани насрав вам Порох...
показать весь комментарий
24.02.2025 16:20 Ответить
іди на ***, це констатація факта
показать весь комментарий
24.02.2025 16:26 Ответить
Може тобі і насрав, но так воно і було. Кожен президент став повишати зарплати потрібним людям. Простим пенсії перерахувати ніхто не буде, а владоімущим перераховують автоматично
показать весь комментарий
24.02.2025 16:31 Ответить
При пороху у моєї поштарки була зарплата 2400гр, а в тоді якраз зарплата в начальника Укрпршти була в районі 950000 гр
показать весь комментарий
24.02.2025 16:31 Ответить
950 000 в місяць!
показать весь комментарий
24.02.2025 16:34 Ответить
2018 року зарплата Смілянського складала майже 572 тис. грн щомісяця. Так, дуже висока, неадекватна здобуткам Укрпошти.
Але в 2019-го - близько 1,4 млн грн. А що, здобутки так різко зросли.
До речі, а що там в 19-му відбулось? Не пригадуєш?
показать весь комментарий
24.02.2025 17:05 Ответить
Так це для чиновників два в одному - захмарні зарплати - як для Украіни і хабарі в рази більші - шоб попусту не рискувати
показать весь комментарий
24.02.2025 16:22 Ответить
При Пороху ріс бюджет! І створювався запас міцності Країни, який ЧЛЕ-гевара не зміг і за три роки розвалити ( 2019 - 22) . І ЗВР росли, і борги зменшувалися.
То знач було виправдання ж?
показать весь комментарий
24.02.2025 16:26 Ответить
нашим людям скільки не дай, а будуть красти
показать весь комментарий
24.02.2025 16:27 Ответить
Якщо так було все добре, чому він програв клоуну. Сразу кажу за них не голосував
показать весь комментарий
24.02.2025 16:33 Ответить
я думаю, що клоун ******** з три короба і народ повівся
показать весь комментарий
24.02.2025 16:37 Ответить
ти ж почитай його програму, цеж мед на вуха)
показать весь комментарий
24.02.2025 16:39 Ответить
Я розповім Вам про Україну своєї мрії.
Україну, де стріляють лише салюти на весіллях та днях народження.
Україну, де відкрити бізнес можна за годину, отримати закордонний паспорт - за 15 хвилин, а проголосувати на виборах - за одну секунду, в Інтернеті.
Де немає оголошень «Робота в Польщі». А в Польщі є оголошення «Робота в Україні».
Де в молодої сім'ї є один клопіт - обрати квартиру в місті чи заміський будинок.
Де лікарі та вчителі отримують реальну заробітну плату, а корупціонери - реальні строки.
Де недоторканими є Карпатські ліси, а не депутати.
Де бабця отримує гідну пенсію, а не інфаркт від рахунку за комуналку.
Де підставою призначення на посаду є розум, освіта, талант і совість, а не те, що разом хрестили дітей.
Де дороги є, а дурнів - немає.
Це - Україна реальної та здійсненної мрії. Україна найближчого майбутнього.
Україна, в яку повертаються.

І так далі, і так далі... Багато тексту, багато літер... Пригадує, нє?
показать весь комментарий
24.02.2025 16:59 Ответить
Так, до речі, в квітні 19-го не Порошенко програв. Ти програв. Не помітив?
показать весь комментарий
24.02.2025 17:00 Ответить
Це все при Нелохе розквітнуло, напевно додасться до рейтингу, саме за таке і трампона вибрали
показать весь комментарий
24.02.2025 16:15 Ответить
Держава , яка викидує такі кошти під час війни ніяким чином ніколи не зможе отримати перемогу .
показать весь комментарий
24.02.2025 16:15 Ответить
Одного не розумію...за ШО? цім баньдюкам платять такі гроші.
показать весь комментарий
24.02.2025 16:15 Ответить
Щоб, коли буде потрібно, вони завжди захищали владу...
показать весь комментарий
24.02.2025 16:16 Ответить
Раніше сам Олійник публічно заявив, що має пожиттєву групу інвалідності, яку отримав у 2005 році нібито через "травму на робочому місці" під час вивчення матеріалів кримінального провадження. Джерело: https://censor.net/ua/n3537633
показать весь комментарий
25.02.2025 11:08 Ответить
Ось таки потвори, разом із Дермаком, і нищать рейтінг Зеленського. бо це його команда - Арахамія, Безугла, Гетманцев, Стефанчук і т.н.
показать весь комментарий
24.02.2025 16:16 Ответить
1000% боярє погані,цар хороший.А хто призначав цих "баяр " на посади,чиї вони друзі??? Нічого неробиться в державі без відома земразоти.
показать весь комментарий
24.02.2025 16:45 Ответить
Перечитай мой комент еще раз. Если с первого раза не дошло.
показать весь комментарий
24.02.2025 16:55 Ответить
Цікаво! "Главком" сьогодні закриють чи все таки завтра? Мало часу сьогодні для прийняття рішень по "дескридитації" правоохоронних органів
показать весь комментарий
24.02.2025 16:16 Ответить
Код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 02911102

Вид доходу

Заробітна плата отримана за основним місцем роботи

Розмір (вартість)

1 812 721

Декларант

ПІБ: Олійник Олексій Леонідович

По ходу за брехню варто закрити.
Хто б не брехав, а брехня від тоді правдою не стане.
показать весь комментарий
24.02.2025 16:42 Ответить
"Службове розслідування ...триває вкрай повільно..." Ну звісно. Швиденько у нас тільки народ бусифікують на радість подібним "інвалідам" щоб їхні мародерні сраки прикривати.
показать весь комментарий
24.02.2025 16:17 Ответить
Лідор прикормлює шобло , щоб рейтинг 65% неупав , сам підрахуй ківалов рахував
показать весь комментарий
24.02.2025 16:17 Ответить
Скромненько
показать весь комментарий
24.02.2025 16:17 Ответить
ЗЕленський, скльки ті прокурори відправили грошей на дрони?
показать весь комментарий
24.02.2025 16:18 Ответить
Нормальний чувак
показать весь комментарий
24.02.2025 16:22 Ответить
показать весь комментарий
24.02.2025 16:34 Ответить
Він такий не один...
показать весь комментарий
24.02.2025 16:39 Ответить
Я все розумію щодо «любові» до прокурорів, але навіщо ж таку безглузду НЕправду писати?
Щоб що ?
От з його декларації сумма ЗА РІК !!!
«

Код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 02911102

Вид доходу

Заробітна плата отримана за основним місцем роботи

Розмір (вартість)

1 812 721

Декларант

ПІБ: Олійник Олексій Леонідович»
показать весь комментарий
24.02.2025 16:40 Ответить
таким плювати на Зєлєнського-Підєрмачного, коли корефанами у "умєщих жидь" є портновські татар-овці..
показать весь комментарий
24.02.2025 16:40 Ответить
Система
показать весь комментарий
24.02.2025 16:42 Ответить
А най би він вдавив!
показать весь комментарий
24.02.2025 16:45 Ответить
Стісняюсь спитать: а хто знає, суддям, прокурворам, військовим, мусорам, вєртухаям та іншим, які залишились на ТОТ і служать "вєлікай расіі", зараховуються до "вислугі лєт" роки служби Україні, тобто "біндєравцам"?
показать весь комментарий
24.02.2025 16:46 Ответить
відпздити і обісцяти.
показать весь комментарий
24.02.2025 16:55 Ответить
Ось де гроші на мавіки та турнікети!
І скільки ж цей екс задонатив із своїх 700 000 щомісяця?
показать весь комментарий
24.02.2025 16:56 Ответить
Чого ви накинулись! Людина ветеран другої світової, афганенець, чорнобилець, сирота, дитя війни, інвалід, багатодітний батько і заслужений артист України.
Звідси і зарплата
показать весь комментарий
24.02.2025 16:56 Ответить
я не розумію тільки одного, чому за бюджетні кошти ми робимо зі звичайних чиновників мільйонерів та ще під час війни... він не топ-менеджер, який перетворив занедбане держпідприємство у супер прибуткову компанію і його захмарні прибутки ще можна б було якось зрозуміти..., він простий найманий чиновник, якого легко замінити на раз-два, а виходить, ні... він мільйонер, якого ми чомусь повинні утримувати на його посаді, щоб він не дай боже не збіднів... вже давно пора закінчувати з цими дивними історіями про "мільйонерів з нетрів"...
показать весь комментарий
24.02.2025 17:02 Ответить
бо закони приймає рада а не люди
показать весь комментарий
25.02.2025 06:19 Ответить
Так це тільки з п а скільки несуть хабарів богу відомо їх після року ставить до стінки з усією родиною вже накралися на страту помилки не буде небуло нема чесних ментів
показать весь комментарий
25.02.2025 08:16 Ответить
А кнур Стефанчук з трибуни ВР розповідає про хлопчика, що грає на барабані щоб донати зібрати!
показать весь комментарий
24.02.2025 17:05 Ответить
Если раскрыть правду о том, какие зарплаты у судей, прокуроров и провластных чиновников, то у простых украинцев не только волосы встанут дыбом, но и все остальные части тела.
показать весь комментарий
24.02.2025 17:33 Ответить
Дуже приємно чути про високі зп ...особливо зараз)
Прокурор гніла людина....
Його треба після відставки сразу анулювати)
показать весь комментарий
24.02.2025 19:07 Ответить
Нагадаю що на думку держави винний саме ти звичайний громадянин, а оце кодло нікому нічого не винне. Доречі якщо хтось думає що ці прокурори сядуть, то ні. Вони або втечуть закордон або так і будуть працювати
показать весь комментарий
24.02.2025 19:25 Ответить
Гидко читати. Ця інформація демотивує.
Де справедливість?
показать весь комментарий
24.02.2025 19:57 Ответить
він ще золотом сере? якого біса такі зп в країні де пенсіонери донатять на зсу з мінімальної пенсії, бо на фронті постійно щось треба. а держава плтить такі гроші хабарникам. А потім ми хочемо щоб нам хтось допомогав безкоштовно.
показать весь комментарий
24.02.2025 20:24 Ответить
Ну які претензії тепер можуть бути до колективного Заходу,що вони мало виділяють коштів,для фінансування таких кнурів?
показать весь комментарий
25.02.2025 07:03 Ответить
Яка користь від цього прокурора відправить у військо рядовим
показать весь комментарий
25.02.2025 08:10 Ответить
Кошти, отримані та відображені в його декларації на сайті НАЗК у січні 2025 року, - це передбачені законом виплати при звільненні, зокрема компенсації за невикористані відпустки за попередні роки". Джерело: https://censor.net/ua/n3537633, а чому у відпустку не ходив, не вистачало часу поміж допомоги в оформленні друзякам інвалідності?
показать весь комментарий
25.02.2025 08:27 Ответить
Які депутати такі й закони, які закони такі суди і прокурори, замкнуте коло. Бачили очі що вибирали.
показать весь комментарий
25.02.2025 10:27 Ответить
бидлота
показать весь комментарий
25.02.2025 12:14 Ответить
Що це за зарплата така, в 710000 гривень ( більше 16тис євро)? Зарплата прокурорів в Німеччині, в залежності від тарифної ставки, від 4 - 7 тис євро. Навіть президентам верховних федеральних судів (що дорівнює посаді керівника прокуратури області Олійника), та суддям Конституційного суду платять 13,8 - 14,3тис євро ( менше, ніж у Олійника) . А найбільша зарплата прокурора штату в США (прокурора штату Алабама) - 14 тис. долларів.
показать весь комментарий
25.02.2025 15:44 Ответить