4384 посетителя онлайн

Непонятно, хочет ли Зеленский остановить боевые действия. Он вошел одетый не так, чтобы решать такие вопросы, - Уолтц

Трамп и Зеленский

Советник президента США по нацбезопасности Майк Уолтц не уверен, хочет ли лидер Украины Владимир Зеленский остановить боевые действия на фронте.

Об этом Уолтц рассказал в интервью Fox News, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на"УП".

"Непонятно, действительно ли Зеленский хочет остановить боевые действия. Он вошел одетый не так, чтобы решать такие вопросы. Вице-президент сказал: "Хватит". Президент сказал: "Достаточно". И я должен сказать вам, что это был неправильный подход, неправильное время в истории и, безусловно, не тот президент, чтобы с ним можно было такое провернуть. Это не Джо Байден".

Спор Трампа и Зеленского о том, что он не может быть в порядке

Напомним, в Белом доме в пятницу, 28 февраля, состоялась встреча президента США Дональда Трампа и президента Украины Владимира Зеленского.

Дональд Трамп и Владимир Зеленский начали спорить и перешли на повышенные тона во время встречи в Овальном кабинете.

Президент Украины Владимир Зеленский досрочно покидает Белый дом после встречи с Дональдом Трампом в Овальном кабинете.

В Вашингтоне не состоялось подписание соглашения о полезных ископаемых между Украиной и США.

Топ комментарии
+54
Ще один під...ас...
показать весь комментарий
02.03.2025 10:10 Ответить
+48
Так ідіота куди не цілуй, там срака. Такі слова радника з нац. безпеки свідчать, що сам недалеко від свого хворого шефа знаходиться
показать весь комментарий
02.03.2025 10:10 Ответить
+43
Марко Рубіо і Майк Волц мають терміново піти у відставку, - колишній радник Трампа з національної безпеки Джон Болтон
показать весь комментарий
02.03.2025 10:11 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 4 из 4
Чому б ні. Так і начебто забаганки Трампа будуть виконуватись, і рожу перекручену його знову подивитись. Бо тут адміністрація США ніяк не зможе прикрутити відсутній дрескод. Всілякі папуаси ж приєзжають з рушниками на голові і нікого це не бентежить в США. Ми приїдемо в червоних шароварах.
показать весь комментарий
02.03.2025 11:28 Ответить
У Зеленського одяг диктатора, а диктатор це військова людина на період надзвичайного стану. Трамп своєю політикою кладе край цьому періоду надзвичайного стану і звичайно, хотів би бачити від Зеленського усвідомлення цього, але влада Зеленського тримається лише на цьому стані)

Це як в казочці про гарбуза - Зеленський став заручником військового костюму, але він зникне)
показать весь комментарий
02.03.2025 11:08 Ответить
В нас нема надзвичайного стану, в нас військовий стан, кицюня. Поки русня не припинить воювати із нами, військовий стан буде продовжуватись.
показать весь комментарий
02.03.2025 11:12 Ответить
По твоєму, виходить, що Ху@ло зовсім не диктатор, бо носить костюм під час війни?
показать весь комментарий
02.03.2025 11:37 Ответить
Одяг - це для ЛОШАР. Трампу треба МИР за будь-яку ціну. Щоб отримати своє. Від виборців. Від Нобеля. І його команда побачила з чим приїхав наш Лідор. З Угодою і вимогами, на які кацапи в Ер-Ріяді категорично відмовились йти. Порадились у сусідньому кабінеті, і вирішили вигнати Лідора, щоб не потрапити у халепу на очах ЗМІ світу. Оце і є справжня причина фіаско України.
показать весь комментарий
02.03.2025 11:46 Ответить
Коротко и абсолютно верно.
показать весь комментарий
02.03.2025 14:16 Ответить
США: "ми можемо зупинити війну без Зеленського, він не потрібен для перемовин"

США: шушукаються з рашкою по телефону

США: "ми не можемо зупинити війну, бо Зеленський не в костюмі, а це означає, що він не хоче зупиняти війну, ми безсилі перед відсутністю костюма".
показать весь комментарий
02.03.2025 11:10 Ответить
На місці ЗЄ я зайшов би цілком голим. Цікаво було би подивитися на реакцію рудого і його ЗМІ (у прямому етері)))
показать весь комментарий
02.03.2025 11:11 Ответить
показать весь комментарий
02.03.2025 11:13 Ответить
Ще цікавіше було би подивитися на реакцію ЗЕманів...
показать весь комментарий
02.03.2025 11:18 Ответить
І попросив би внести в Овальну залу рояль...
показать весь комментарий
02.03.2025 12:54 Ответить
Америка давно потеряла статус великой державы, а тем более, статус оплота свободы и демократии.

Мир находится на грани ядерной катастрофы, а эти дебилы обсуждают нарушение, якобы, Зеленским дресс-кода, для посетителей Овальной опочивальни, не бред ли это?

И пальцем не шевельнув для окончания войны и восстановления справедливости, дебил вместе со своей оравой, вдруг решили, что они пуп Земли и все должны идти к ним на поклон?

Нет, господа шизофреники, мы ещё не сошли с ума и у нас есть чувство собственного достоинства и самоуважения, вы ничуть не лучше кремлёвского террориста, вы такие же преступники, как и он, ответ будете держать перед всем миром.
показать весь комментарий
02.03.2025 11:13 Ответить
з приходом Дональд Дака так точно
показать весь комментарий
02.03.2025 11:23 Ответить
тепер якщо американські дипломати приїжджають в Україну не в вишиванках і шароварах гнати в шию бо порушують традиції .
показать весь комментарий
02.03.2025 11:16 Ответить
серед лохів зараз я і ти бо ми в одному човні !перемовини про що, не гнівити ***** щоб він прийняв капітуляцію України з рук миротворця Трампа ? я не побачив розумних людей в Білому Домі 28 лютого , лише брехуни , мародери і гопота !
показать весь комментарий
02.03.2025 11:41 Ответить
н ути говориш мовою українськох совкової школи. досі вчилки дибілки вважають, що якщо на футболці є якийсь надпис, то дитина погано вчитиметься. в реалі це самій пед-куриці заважає цей надпис викладати, бо її совок навчив на таке кидатися як собаку дворову.
показать весь комментарий
02.03.2025 11:26 Ответить
так совковою бо народився при совку ,але українською ! 30 % дописувачів Цензора і такою друкувати не здатні. в даному випадку саме ви в ролі собаки , кидаєтесь на моє глузування з недолугих американців .
показать весь комментарий
02.03.2025 11:47 Ответить
Тому що Санич не якийсь там кабінетний політик, він чотирикратний військовий, на Банковій воював, мівіну їв
показать весь комментарий
02.03.2025 11:17 Ответить
У ДіДжея венса очкі підведені!
він у вас що жінкою прикидається?!
показать весь комментарий
02.03.2025 11:18 Ответить
Він хоч знає, що таке армія, і що таке війна, а не наш чотирьох разовий ухилянт.
показать весь комментарий
02.03.2025 13:09 Ответить
А як була вдягнута Моніка Левінські?
показать весь комментарий
02.03.2025 11:20 Ответить
купальник
показать весь комментарий
02.03.2025 12:21 Ответить
Так, звісно - і одяг не такий, і пика не така, і зріст також, і навіть відсоток підтримки замалий.
А якщо б підписав здирницьку угоду про копалини - відразу все стало б так, як треба.
Трампісти - клоуни набагато більші, ніж Зеленський з командою.
Ви нам - 50% доходів від монетизації корисних копалин, а ми вам - НІЧОГО, бо в угоді вказано лише ці 50% від УКРАЇНИ, але не вказано ані те, хто вносить інші 50%, ані тим більше те, що США ДАЄ ВЗАМІН!!!
Будапештський меморандум просто відпочиває на тлі трампістсько-свинособачої "угоди про копалини". Лише проплачені тварюки і повні ідіоти цього не бачать.
показать весь комментарий
02.03.2025 11:21 Ответить
Вони вирішили провернути аферу і тут все пішло не так.
показать весь комментарий
02.03.2025 11:31 Ответить
Як сумно читати, що в країні стільки тупих довбойобів, які думають, що справа в костюмі. І підбадьорює той факт, що багато американців (з коментарів соцмереж) не такі
показать весь комментарий
02.03.2025 11:21 Ответить
То вороги, це очевидно
показать весь комментарий
02.03.2025 11:34 Ответить
Нашваберні боти сраного феєсбє не "дрємлют" лазять й серуть всюди на Україну. Не дивуйтесь - банте.
показать весь комментарий
02.03.2025 12:12 Ответить
Ну слава богу есть причина, она в футболке. Вот маск в футболке, это классно и козявки об тромба можно вытирать.
показать весь комментарий
02.03.2025 11:24 Ответить
Трамп, такцор путіна, йому яйця путіна мішають, вірніше, задають тон його танцю.
показать весь комментарий
02.03.2025 11:27 Ответить
****** у нас война костюмы будут потом на вашых похоронах... А Зеле респект не всрался перед вами гнидами... Народ Америки и трамп агент это две разницы как и у нас ждуны ******* инвалиды ...
показать весь комментарий
02.03.2025 11:24 Ответить
і взагалі не чесно було, 2 проти 1. яякби один на один трамп гавкав, а то два на одного. рот закривали.
показать весь комментарий
02.03.2025 11:28 Ответить
І одіне вишиванку й шаровари.
показать весь комментарий
02.03.2025 11:32 Ответить
короче адміністрація агєнта апєльсіна просралась по повній і тепер намагаються доїбатися хоч до чогось
показать весь комментарий
02.03.2025 11:30 Ответить
Пацики-трампони придумали чудовий "мирний план", вже й з кацапами домовились (про бізнес і ****** у мацкві), але чомусь тій Україні не подобається. Бач, падла, пручається. Тому і весь цей цирк.
Ще бісить велика кількість кацапських консервів, що повилазила з усіх щілин. Вже все всім зрозуміло, хватить таким щось пояснювати - посилайте на йух.
показать весь комментарий
02.03.2025 11:33 Ответить
Просто зупинити бойові дії, просто перемир'я - не варіант. Це можливість для росії відновити сили, частково зняти санкції під воркування "голубів миру", того ж Трампа, Орбана та інших, та напасти знову. На Україну, на іншу країну, неважливо. Але з більшою силою, врахувавши всі помилки.
показать весь комментарий
02.03.2025 11:34 Ответить
А хто заважає Україні за той час відновити сили? Чи ми успішно наступаємо, економіка на підйомі і відновлення сил нам не потрібне?
показать весь комментарий
02.03.2025 12:59 Ответить
Якось легше перерізати логістику віслюкам ніж бронетехніці. І наступного разу росіяни колонами, як на парад, не поїдуть.
показать весь комментарий
02.03.2025 14:10 Ответить
Так, президент України винен! Винен в тому, що вже четвертий рік намагається всіми можливими зусиллями захистити Україну. Винен в тому, що захищає державу, яка більше 10-ти років, починаючи з 2014 року, перебуває в умовах агресії потужної держави - російської федерації. І якщо це ображає Америку, її президента та її народ, то нехай вони вибачають нашого президента та наш народ за те, що ми хочемо жити, і жити в своїй державі, вільній і незалежній.
показать весь комментарий
02.03.2025 11:34 Ответить
ворует он у ВСУ всё что можно
показать весь комментарий
02.03.2025 11:53 Ответить
у Vi Wa мозги точно украли
показать весь комментарий
02.03.2025 19:48 Ответить
Звісно ж він не хоче. Це ж зрозуміло.
Він прямо це і сказав. Він маніяк.
показать весь комментарий
02.03.2025 11:37 Ответить
Американський ветеран дав відповідь путінським підстилкам в овальному кабінеті.

"Ця людина бореться за свою країну. У її країну відбулося вторгнення. Його люди гинуть! А цей виродок говорить щось про те, щоб він одягнув костюм?... Я ненавиджу цю прокляту країну. Я ніколи в житті не відчував себе так, як зараз".
https://www.youtube.com/watch?v=IHRhZLZAN3c

показать весь комментарий
02.03.2025 11:37 Ответить
Значить "забірайте сваі манаткі і валітє" (теж було при Трампу) це не образа, а одяг Зелі образа.
показать весь комментарий
02.03.2025 11:38 Ответить
якийсь сюр.....
показать весь комментарий
02.03.2025 11:45 Ответить
в следующий раз майку, шорты, босоножки оденет, ему можно
показать весь комментарий
02.03.2025 11:52 Ответить
Поганому танцюристу яйця заважають. Рижому завадив костюм Зеленського укласти угоду, яка віддавала США половину корисних копалин України.
показать весь комментарий
02.03.2025 11:59 Ответить
випадковий президент

показать весь комментарий
02.03.2025 12:03 Ответить
Нижній - класичний популіст та патологічний злодій...
показать весь комментарий
02.03.2025 13:42 Ответить
да нижний и на рояле не играет и мир в глазах путина не ищет
показать весь комментарий
02.03.2025 21:40 Ответить
показать весь комментарий
02.03.2025 21:43 Ответить
Прием здесь одежда? Фидель Кастро, Сталин, Шарь де Голль и Каддафи, практически всю жизнь проходили в военной форме и решали при этом государственные задачи, как главы государств!!!!
Почему кто-то должен устанавливать форму одежды главе государства, тем долее в в военный период?
показать весь комментарий
02.03.2025 12:08 Ответить
це не радник,а трахнутий на всю голову придурок
показать весь комментарий
02.03.2025 12:38 Ответить
Можно добавить ещё Мао, всех северных корейских диктаторов... Вы считаете, что это нормально в цивилизованном обществе?
показать весь комментарий
02.03.2025 19:36 Ответить
Вот теперь все понятно. У трампа и венса случилась истерика из за того что Зеленский приехал не в костюме от Армани ))
Иииидиооотыыы пробы ставить негде - еще и озвучивают сами это ))
показать весь комментарий
02.03.2025 12:11 Ответить
У саудитів "правильні" костюми, Моді - той взагалі *** зна в чому, а от Зеля не вгодив...



показать весь комментарий
02.03.2025 12:12 Ответить
Бо ішаковий національний костюм косоворотка та лапті!!
показать весь комментарий
02.03.2025 12:30 Ответить
Эти то хоть в своих традиционных национальных костюмах.
показать весь комментарий
02.03.2025 19:37 Ответить
Яб подивилась, як ох...єл би Трамп, якщо Зеля приїхав би в національному Українському костюмі.
показать весь комментарий
03.03.2025 10:40 Ответить
Та "до лампочки" ті араби та індуси. Головне пам'ятати, що за тобою стікаюча кров'ю Україна, тим паче, що тебе попрохали одітись згідно дипломатичного етикету.
Те що ми тут пишемо це одне, а ось те що пишуть наші бійці:
показать весь комментарий
03.03.2025 08:07 Ответить
Якщо на то пішло, то можна "погратися у дрес код"..... Трамп теж був вдягнений не так - червона краватка не підходить для ділових зустрічей, це порушення "дрес коду".
показать весь комментарий
02.03.2025 12:15 Ответить
Буд.меморандум підписаний проте не діє, навіть в частині економічно не тиснути.
Гарантії безпеки - "він мене поважає", тому підписувати не має сенсу.

Достатньо, ще раз повторити "поважаю", та сказати, що цього достатньо замість підписання
показать весь комментарий
02.03.2025 12:28 Ответить
Україна не починала бойові дії - щодо зупинки бойових дій звертайтесь до ініціатора. В України єдиний шлях до миру - через перемогу.
показать весь комментарий
02.03.2025 12:32 Ответить
показать весь комментарий
02.03.2025 21:46 Ответить
Завивання адміністраціі трампа все більше нагадує:"Віддай ковбасу, я все прощу".
показать весь комментарий
02.03.2025 12:51 Ответить
Він увійшов одягнений не так, щоб вирішувати такі питання, - Волц (((це видає волтца.як гебнявого агента.котрий виконує гебняву інструкцію)
показать весь комментарий
02.03.2025 13:17 Ответить
А він не нащадок того кіношника Волца з "Хрещеного батька"? Може, йому конячу голову в ліжко підкинути?
показать весь комментарий
02.03.2025 16:11 Ответить
Квартал 95 постібається з найвеличнішого, як він перемовини вів в Овальному кабінеті? В свій час він такі справи любив - президентів паплюжити, державу. Тут можна стільки номерів зробити....
показать весь комментарий
02.03.2025 13:17 Ответить
Пихаті гниди... І вони ще борються з ЛГБТ?..
показать весь комментарий
02.03.2025 13:38 Ответить
Ну от, вже й прикид у блазня не такий. А якби він у своєму натуральному одязі, який, до речі, дуже йому личить, тобто, у латексі приїхав, що б вони казали? Та ні, я пожартував, Бубочка не такий, він же дипломат досвічений, знає і про етикет, і про дрес-код, і про повагу до приймаючої сторони, тому й одягнувся так шикарно. То вже піндоси не знають, до чого придертися. А взагалі, добре, що хтось там дотумкав фортеп'яно з кімнати винести, а то там таке б вони побачили!
показать весь комментарий
02.03.2025 13:40 Ответить
... а коли США наполягали на передачі ядерної зброї в Україні, то теж звертали увагу на одяг ?
показать весь комментарий
02.03.2025 13:46 Ответить
Не зрозуміло-Трамп пасивний чи активний п...с разом з своєю командою?
показать весь комментарий
02.03.2025 14:01 Ответить
Нах пішов....
показать весь комментарий
02.03.2025 15:53 Ответить
Помню в савецкой армии вечно куски и офицеры придирались,а начинаешь дерзить сразу орали - пуговица,подвороничок,тренчик,сапоги грязные.Ком бек сесесер!
показать весь комментарий
02.03.2025 16:07 Ответить
Вони розуміють як вони тупо виглядають?? Ні до чого пристібатися більше...
показать весь комментарий
02.03.2025 17:13 Ответить
Пиндосы совсем нюх потеряли и показали свое истинное рыло!!
показать весь комментарий
02.03.2025 17:57 Ответить
Ідіот !

Волц - радник з нацбезпеки з бекграундом спецназівського молодшого офіцера

.