9184 посетителя онлайн

Более 1200 крымчан, погибших в войне против Украины, идентифицировали журналисты

Крымчане-оккупанты

В базе данных "ГРУЗ-200", опубликованной Крым.Реалии, содержится информация о 1203 погибших крымчан, участвовавших в войне на стороне России против Украины.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом свидетельствуют данные мониторинга редакции Крым.Реалии "ГРУЗ-200".

Какая информация содержится в базе?

Сейчас в базе 1203 фамилии идентифицированных крымчан, которые воевали в составе российской армии и убиты на войне России против Украины.

В базе данных "ГРУЗ-200", опубликованной Крым.Реалии 19 декабря 2024 года, содержится информация о месте рождения, месте призыва или вербовки в российскую армию (включая фактическое воинское подразделение), а также - для части из погибших - точное или приблизительное место и дата гибели.

Откуда получены данные?

Все данные были получены из открытых источников, включая заявления российских официальных лиц, сообщения родственников погибших в соцсетях, публикации в крымских и российских СМИ. Вместе с экспертами журналисты Крым.Реалии анализируют количество и психологические профили погибших крымчан, а также причины их участия в российской агрессии против Украины.

Кто именно имеется в базе?

В базе данных погибших крымчан, которые воевали против Украины, есть жители всех крымских регионов, но больше всего некрологов из Севастополя и Керчи. В списке преобладают контрактники и кадровые военные. Также есть мобилизованные, завербованные заключенные и срочники.

Точных данных о гражданстве внесенных в эту базу данных нет, но судя по месту рождении и призыва или вербовки Алексина Дорогань предполагает, что у большей части погибших было гражданство Украины

Учитывая то, что российские власти замалчивают и скрывают информацию о количестве погибших, а также обстоятельства и места их гибели, это делает анализ и сбор данных командой Крым.Реалии ценными для жителей Крыма и других оккупированных Россией украинских территорий, отметила продюсер проекта "ГРУЗ-200" Анжелика Руденко.

Топ комментарии
+8
Як на мене то Севас потрібно довести до стану Маріуполя і потім відбудовувати як нове українське місто під рідною назвою.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:38 Ответить
+6
Крим - наш... !
Був і буде!
показать весь комментарий
03.03.2025 20:32 Ответить
+6
Якби в рашці справді була бусифікація ,про неї по гівномарафону розповідали б цілодобово ,а так чомусь не розповідають .
показать весь комментарий
03.03.2025 20:39 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Крим - наш... !
Був і буде!
показать весь комментарий
03.03.2025 20:32 Ответить
В наступному житті.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:34 Ответить
Час покаже
показать весь комментарий
03.03.2025 20:35 Ответить
Так біжи в ТЦК ,мобілізуйся і повертай Крим ,поки кававялті не скисла .
показать весь комментарий
03.03.2025 20:37 Ответить
а ти в окопі? біля кримського мосту?
показать весь комментарий
03.03.2025 20:39 Ответить
А що кримчани не бігають із сокирами та не стріляють расєйських "тцкашників"?
показать весь комментарий
03.03.2025 20:34 Ответить
Так в Криму бусифікації немає ,там контрактники.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:35 Ответить
сам там таке бачив? ти там?
показать весь комментарий
03.03.2025 20:36 Ответить
Якби в рашці справді була бусифікація ,про неї по гівномарафону розповідали б цілодобово ,а так чомусь не розповідають .
показать весь комментарий
03.03.2025 20:39 Ответить
4 лімона аванс - і ти труп! На війні....
показать весь комментарий
03.03.2025 20:41 Ответить
Так в нас тебе безкоштовно бусифікують - і ти труп ! На війні....
показать весь комментарий
03.03.2025 20:45 Ответить
Саме так. І без ніякого авансу. І зовсім не факт, що ще й рідні зможуть отримати виплату за загиблого.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:50 Ответить
2 - а бота проявилися - записуємо.....
показать весь комментарий
03.03.2025 20:52 Ответить
Ні. Бот якраз хоче повернути Крим. Але сам, чомусь, в окопи не поспішає...
показать весь комментарий
03.03.2025 20:55 Ответить
Сам в окопі чи десь під спідницею у жонки?
показать весь комментарий
03.03.2025 20:57 Ответить
Крим треба тобі чи мені?
показать весь комментарий
03.03.2025 20:59 Ответить
Крим - це Україна! Для всіх українців....
показать весь комментарий
03.03.2025 21:02 Ответить
І багато там є українців, які хочуть назад повернутись?
показать весь комментарий
03.03.2025 21:07 Ответить
об"яви опитування, заплати за опитування і взнаєш...
показать весь комментарий
03.03.2025 21:15 Ответить
Там стільки жителів хочуть до України, скільки у Львівській області хочуть до росії
показать весь комментарий
03.03.2025 21:22 Ответить
надивився рашка ТіВі?
показать весь комментарий
03.03.2025 21:24 Ответить
А ти думаєш, що в них під Z-кофтою вишиванка надіта?
показать весь комментарий
03.03.2025 21:40 Ответить
самогонка українська краща за бояришник - "підуть , як бджоли на мед...."
показать весь комментарий
03.03.2025 21:42 Ответить
Звісно. Але це лише гасло. Чи ти знаєш спосіб, як його повернути? І сам готовий загинути в бою за його повернення?
показать весь комментарий
03.03.2025 21:16 Ответить
Самокат потрібно пуйлу надати - і все буде Україна!
показать весь комментарий
03.03.2025 21:17 Ответить
Навіть, ворог куйла Навальний говорив, що Крим добровільно не поверне жоден наступний президент рашки. І він сам би не повернув, якби став президентом.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:23 Ответить
рашка розпадеться на народні республіки, які добровільно ввійдуть в склад України....)))))
показать весь комментарий
03.03.2025 21:25 Ответить
показать весь комментарий
03.03.2025 21:30 Ответить
Слава Україні!
показать весь комментарий
03.03.2025 21:31 Ответить
Героям слава!
показать весь комментарий
03.03.2025 21:32 Ответить
Викреслюю Вас із списку "Бот" і вношу в групу "Борис Джонсонюк" і Ко
показать весь комментарий
03.03.2025 21:36 Ответить
За смерть ще 5,5 мільйона
показать весь комментарий
03.03.2025 21:16 Ответить
Зелене Світло

Реєстрація: 03.03.2025
показать весь комментарий
04.03.2025 01:42 Ответить
І не тільки по марахвону. Відео та сюжетами на цю тему був би завалений ютуб та соцмережі, як зараз завалені про нашу бусифікацію. Але, чомусь, нічого немає...
показать весь комментарий
03.03.2025 20:44 Ответить
В тому то й справа.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:47 Ответить
ну а як хотіли наші політики? час грає проти нас - вже 11 років криму промивають мізки. вдумайтесь, хто з дітей пішов в 1 клас - вже закінчив школу. кому було 10, вже 21. чим далі тим складніше буде Крим повертати (
показать весь комментарий
03.03.2025 20:36 Ответить
Так наш гівномарафон теж промиває мізки .
показать весь комментарий
03.03.2025 20:40 Ответить
Типу там 11 років назад було по-іншому
показать весь комментарий
03.03.2025 20:41 Ответить
Так в Криму і до 2014 року етнічні кацапи складали більшість населення ,з якого це переляку вони б стали підтримувати Україну. Більше того ,нагадаю що на референдумі 1991 року Незалежність в Криму підтримало лише половина тих хто голосував ,так що нічому тут дивуватись
показать весь комментарий
03.03.2025 20:54 Ответить
Що таке етнічні кацапи?
показать весь комментарий
03.03.2025 20:56 Ответить
В якому розумінні.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:02 Ответить
Ті, що не можуть вимовити паляниця
показать весь комментарий
03.03.2025 21:08 Ответить
ти там бував хоч??? читай нижче як було насправді.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:58 Ответить
було по іншому, жив там 12 років, до 2012. в севастополі був наче магніт для рашистського лайна, а от інший крим був проукраїнський, люди були дуже переплетені родинними звязками з Україною, батьки, діти, дяді тьоті з України були в кожного.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:56 Ответить
А чому ж тоді за переписом населленя 2001 року більшість кримчан назвали кацапську рідною мовою ,а за кацапських відставників в Севастополі я і без тебе знаю
показать весь комментарий
03.03.2025 21:01 Ответить
в 2001 р мабуть по всій Україні так було. я закінчив укр. школу в Україні, в криму розмовляв російською, бо до 2012р. навіть в голову нікому б не прийшло, що з за мови буде далі.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:06 Ответить
Я мав на увазі рідну мову ,а не мову повсякденного спілкування -це різні речі.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:11 Ответить
язик-мова тоді найменше, що всіх хвилювало. Кримчани навіть були раді, що крим в Україні, бо росія тоді вела чеченські війни, куди кидала призовників, теракти Беслани, дубровки та інше. В Україні тоді було тихо та мирно.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:24 Ответить
Я не помічав за жителями Криму патріотизму до України.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:02 Ответить
а як по твоєму патріотизм повинен був виглядати до 2014 р в криму і в Україні?
показать весь комментарий
03.03.2025 21:10 Ответить
Як на мене то Севас потрібно довести до стану Маріуполя і потім відбудовувати як нове українське місто під рідною назвою.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:38 Ответить
Сподіваюся, всі вони живі та здорові😁
показать весь комментарий
03.03.2025 21:00 Ответить
Я настільки радий що не можу вам передати. Жаль, що в мене немає контактів де б дізнатися кого з бувших сусідів помножили на ноль українські бійці.А ще ліпше побачити перекошені рожі родичів здохнувших ваєнних, які колись зловтішались коли ми їхали з Криму після ,,асвабаждєнія,,
показать весь комментарий
03.03.2025 21:03 Ответить
Ці уроди,а ні їхні батьки,не почували себе ніколи українцями,а отже були москалями за всіма ознаками,і головною було українофобія(Бо якби було не так,то давно б втекли через Турцію хоч куди.Але наслухалися салавйова і вйо асвабаждать землю від самих себе)
показать весь комментарий
03.03.2025 21:08 Ответить
1200 усего ???))) копейки !!!! а морочат нам голову что уже 900 тысячь , так же пиз...м как коношенкона !!!!(((
показать весь комментарий
03.03.2025 21:09 Ответить
900 то разом з тими, хто просто й пальця закалічив
показать весь комментарий
03.03.2025 21:13 Ответить
Я був у Криму останній раз весною 2013р.
Після Іспанія, Греція, Непал, Дубаї, Шри-Ланка, Чехія, Болгарія, Польща, Туреччина, Єгипет.
Ще Монтенегро, це найуллюбшена мною країна, якщо буде можливість, то хотів би зустріти старість саме там
показать весь комментарий
03.03.2025 21:15 Ответить
Цікаво скільки серед них кримських татар. Також щось не чув про татарські батальйони у складі ЗСУ (можливо, помиляюсь).
показать весь комментарий
03.03.2025 21:31 Ответить
"кримчан" - це хто?
показать весь комментарий
03.03.2025 22:11 Ответить
это уже камни с неба?
показать весь комментарий
04.03.2025 06:40 Ответить
Земля бетоном.