10680 посетителей онлайн

США готовы принять Гренландию в свой состав, если народ будет "за". Мы получим ее "так или иначе", - Трамп

Гренландия и Трамп

Президент США Дональд Трамп продолжает заявлять о территориальных претензиях на Гренландию.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на выступление Трампа в зале Конгресса США.

Так, Трамп заявил, что США готовы принять Гренландию в свой состав, если ее народ изъявит такое желание. Он также подчеркнул, что Штаты получат Гренландию "так или иначе".

Трамп хочет купить Гренландию

Напомним, в начале января Трамп заявил, что Дания должна отказаться от Гренландии для защиты "свободного мира".

Премьер Дании Метте Фредериксен не может представить и не верит в то, что США применят военную или экономическую силу для контроля над Гренландией.

Глава МИД Дании Расмуссен в свою очередь заявил, что Гренландия может стать независимой, если ее жители захотят этого, однако она не будет штатом США.

Министр иностранных дел Франции Жан-Ноэль Барро заявил, что ЕС не позволит другим странам атаковать свои границы.

Канцлер Германии Олаф Шольц предостерег от насильственного изменения границ в свете последних заявлений новоизбранного президента США Дональда Трампа о претензиях на Гренландию.

Государственный секретарь США Энтони Блинкен считает, что не стоит тратить время на обсуждение намерений новоизбранного американского президента Дональда Трампа установить контроль над Гренландией.

CNN пишет, что чиновники Дании опасаются, что президент США Дональд Трамп гораздо серьезнее настроен относительно приобретения Гренландии, чем в первый срок.

Ранее премьер-министр Гренландии Муте Эгеде заявил, что остров не хочет быть американским или датским, а стремится к независимости, отметив, что это не является чем-то новым.

Топ комментарии
+27
цікаво, чи протримається трамполіні всю каденцію...
показать весь комментарий
05.03.2025 07:01 Ответить
+19
Так він же й@бнутий.
показать весь комментарий
05.03.2025 07:04 Ответить
+17
"Ми отримаємо її "так чи інакше", - д. трамп -- "Когда дипломатия заканчивается, начинается война." - а. гітлєр.
показать весь комментарий
05.03.2025 07:09 Ответить
Комментировать
Сортировать:
цікаво, чи протримається трамполіні всю каденцію...
показать весь комментарий
05.03.2025 07:01 Ответить
Он строит такую же вертикаль как и *****, и он вряд-ли уйдет добровольно. Трамп это конец для США, по крайней мере в эти границах. Думаю гражданская война и раздел на несколько частей для них неизбежен
показать весь комментарий
05.03.2025 07:15 Ответить
є такі мрії на росії.
показать весь комментарий
05.03.2025 07:48 Ответить
Країна дуже поляризована зараз. Справжнє протистояння почнеться на проміжних виборах до Конгресу. Саме тому Трамп призначає лояльних ідіотів у силові відомства, щоб ті допомагали йому подавити протестні рухи.
показать весь комментарий
05.03.2025 07:18 Ответить
ну да, ну да... зараз же всі силовики спустяться на рівень габбард і гегсета))
показать весь комментарий
05.03.2025 07:35 Ответить
Ймовірно він на 3 термін піде.
показать весь комментарий
05.03.2025 07:21 Ответить
скоріше піде *****.
показать весь комментарий
05.03.2025 07:27 Ответить
тобі з пляшки звісно видніше.
показать весь комментарий
05.03.2025 07:36 Ответить
Не "на", а "в"
Не протримається. Гарантую.
показать весь комментарий
05.03.2025 09:49 Ответить
нещодавно по телеку показували чудовий фільм - "Повстання штатів". цікаво, до чого б це?
показать весь комментарий
05.03.2025 08:49 Ответить
навряд чи виборці у США таке дивляться.
показать весь комментарий
05.03.2025 08:57 Ответить
це американський фільм, якщо що)
показать весь комментарий
05.03.2025 10:41 Ответить
ну і що? у нас теж було багато гарних кінофільмів, але ж 13, 5 мільйонів звідки ж узялись ....
показать весь комментарий
05.03.2025 16:16 Ответить
Могли замість коментаря погуглити-збори тільки в США біля 63млн дол. Скорше за все подивилось більше ніж 1 людина
показать весь комментарий
05.03.2025 18:09 Ответить
збір у 63 мільйони доларів у 250-мільйонній країні - це майже ніщо, навіть якщо припустити що квиток коштує 10 доларів, хоча насправді майже вдвічі більше.
А - арифметика.
показать весь комментарий
05.03.2025 18:15 Ответить
Так він же й@бнутий.
показать весь комментарий
05.03.2025 07:04 Ответить
******** старий шизофренік-мізантроп. Поки що його виборці не почали ржать, але все попереду.
показать весь комментарий
05.03.2025 07:12 Ответить
Туда его и отправить в ссылку вместе с друганами.
показать весь комментарий
05.03.2025 07:04 Ответить
Краще на Марс,а повезе їх туди дружбан -Маск.
показать весь комментарий
05.03.2025 07:14 Ответить
Не повезе, а відправить.
показать весь комментарий
05.03.2025 09:50 Ответить
Він і сам полетить,з друзями своїми,такими-ж потворами.
показать весь комментарий
05.03.2025 09:57 Ответить
Дональде, ти розумна людина, але це дуже тупий хід
показать весь комментарий
05.03.2025 07:05 Ответить
😂
показать весь комментарий
05.03.2025 07:08 Ответить
Якщо у порівнянні з тваринами, то так - він Homo sapiens
показать весь комментарий
05.03.2025 14:44 Ответить
Демократично
показать весь комментарий
05.03.2025 07:07 Ответить
"Ми отримаємо її "так чи інакше", - д. трамп -- "Когда дипломатия заканчивается, начинается война." - а. гітлєр.
показать весь комментарий
05.03.2025 07:09 Ответить
о%уенно смешные кацапские шовинистические шуточки
показать весь комментарий
05.03.2025 10:46 Ответить
пробачте вже нас, канадці, і гренландці
в Америці не всі такі придуркуваті - не 73, тільки десь 49...
хочя і ця цифра лякає...
показать весь комментарий
05.03.2025 07:11 Ответить
хто колись чув доню-казла на мові? і бачив в треніках?
наше криворогате завжди на ній... - на понтах як на колесах......
показать весь комментарий
05.03.2025 10:17 Ответить
я би не пробачив.
показать весь комментарий
05.03.2025 10:27 Ответить
і не пробачю...
не в кожного рудого казла Україна - Ізраїль...
показать весь комментарий
05.03.2025 10:41 Ответить
Known Rare Earth Reserves By Country Or Territory (metric tons)

U.S. Geological Survey, Mineral Commodity Summaries, January 2025

1 China 44,000,000

2 Australia 35,700,000

3 Brazil 21,000,000

4 India 6,900,000

5 Russia 3,800,000

6 Vietnam 3,500,000

7 United States 1,900,000

8 Greenland 1,500,000

9 Tanzania 890,000

10 South Africa 860,000

11 Canada 830,000

11 Thailand 4,500
показать весь комментарий
05.03.2025 07:11 Ответить
Гренладська народна республіка?Ополчєніє гнр,рефєрєндум,фатіт карміть Копенгаген...Це цілком можливо.Населення Гренландії американці можуть тупо підкупить,їх там всього 50 000 і є американська база.Світ вже ніколи не буде таким як раніше.
показать весь комментарий
05.03.2025 07:12 Ответить
Х#й з ним ! Нехай приймає цю Грєнладію!
показать весь комментарий
05.03.2025 07:12 Ответить
а Китай приймає Тайвань. І наступить мир на Землі.
показать весь комментарий
05.03.2025 07:23 Ответить
Ізраїль перенести в Антарктиду, ну або в Австралію. Буде набагато спокійніше.
показать весь комментарий
05.03.2025 07:26 Ответить
А Фінляндія - Лєнінград.
показать весь комментарий
05.03.2025 07:27 Ответить
у Фінляндії відсоток ********* населення дуже малий.
показать весь комментарий
05.03.2025 07:30 Ответить
Ось чому вони ще в радянськи часи їхали в Лєнінград і там бухали до всирачки , і валялися де завгодно обісцяни.
показать весь комментарий
05.03.2025 07:36 Ответить
ті шо бухали - вони повмирали, тому там зараз і відсоток ********* населення дуже малий
показать весь комментарий
05.03.2025 07:38 Ответить
Немає по колишньому п'янки вихідного дня залишилися
Зараз проблеми з кордоном, сильно незадоволені.
показать весь комментарий
05.03.2025 07:41 Ответить
ну так, кацапи незадоволені.
показать весь комментарий
05.03.2025 07:43 Ответить
Даяна принесла кошик - жовті і блакитні квіти і кенді дітям, навіть не постучялася, хочя завжи велком і картка - "I know how you feel!"
показать весь комментарий
05.03.2025 07:17 Ответить
Хто така Даяна?
показать весь комментарий
05.03.2025 07:40 Ответить
сусідка, живемо поряд 1.5 км десь,
пішком не допреся , тільки педаль і машина.
та і назачєм воно вам?
кохайте бубу!
показать весь комментарий
05.03.2025 07:53 Ответить
Буба позашлюбний син Трампа.
показать весь комментарий
05.03.2025 16:23 Ответить
онук!
показать весь комментарий
05.03.2025 17:35 Ответить
Ще один збірач земель сшашних. Гренландія ісконо рус...., сшашная земля.
показать весь комментарий
05.03.2025 07:17 Ответить
Це має сенс. З Гренландії можна тримати півсвіту під прицілом ядерних ракет, без ризику для Америки.
показать весь комментарий
05.03.2025 07:22 Ответить
Курс валют в Україні: "доларопад" набирає силу - чого очікувати далі
показать весь комментарий
05.03.2025 07:18 Ответить
до всіх валют
показать весь комментарий
05.03.2025 07:20 Ответить
Хайль Трамплер
показать весь комментарий
05.03.2025 07:25 Ответить
Трамп запустить туди зелених чоловічків
показать весь комментарий
05.03.2025 07:28 Ответить
Аляску не має бажання віддати москалям? Так чи інакше...
показать весь комментарий
05.03.2025 07:31 Ответить
Зараз зрозумів кого він мені нагадує. По повадкам, манері триматися, навіть зовнішнє трохи . Викопаний Жириновській, такий же популіст і пустобрех з манією величі. - "Ми будемо мити ноги в Індійському океані" "Босфор наш"
показать весь комментарий
05.03.2025 07:32 Ответить
показать весь комментарий
05.03.2025 07:33 Ответить
Америка зрадила Україну - тут без питань.
як і Українонька сама себе зрадила - 19... напоржани зхтіла...
показать весь комментарий
05.03.2025 07:36 Ответить
я єм найкращій президент України,
як і рудий найкращій президент всесвіту!
тобто "Лондон такі є капітал оф грейт Бrіран!..."
десь так і думали...
показать весь комментарий
05.03.2025 07:43 Ответить
Чим трсмп відрізн,ється від путлера абсолютно нічим те верещіть про велич параші це й підспівує і повторює путлеровські дії розсерається з усіма тільки і того що не воює
показать весь комментарий
05.03.2025 07:39 Ответить
Що ж ти фраєр здав назад?
показать весь комментарий
05.03.2025 07:53 Ответить
Украину пригласи,но без квартальных циркачей ,их изолируй от общества.
показать весь комментарий
05.03.2025 07:59 Ответить
люди казали, я не бачив,
бубсель такі впер собі наушнік в вухо на саміті в Лондоні?
пізднє в криворогате зажиганіє...
показать весь комментарий
05.03.2025 08:21 Ответить
Як можна ув'язати разом фразу "якщо люди захочуть" та "ми отримаємо її так або інакше"?
показать весь комментарий
05.03.2025 08:21 Ответить
трамп може
показать весь комментарий
05.03.2025 09:28 Ответить
Хіба що трамп
показать весь комментарий
06.03.2025 22:05 Ответить
Це якесь дежавю. Доні копіює пуйло.
показать весь комментарий
05.03.2025 08:44 Ответить
Якщо істота говорить , як гбнявий під, поводить себе, як гбнявий пд. , То відповідно він і ж гбнявий пд. Англійська народна мудрість
показать весь комментарий
05.03.2025 08:56 Ответить
ГренНР !!!
показать весь комментарий
05.03.2025 09:09 Ответить
Наверное, у власти в Гренландии находится диктатор, у которого рейтинг доверия 4% и который не носит костюм. Могу предположить, что вдруг что, Гренландия будет признана виновной, что именно она допустила войну.
показать весь комментарий
05.03.2025 09:14 Ответить
Всяка диктатура починаеться з мови-ложки, по іншому не буває, тож "про демократію забудьмо". Найбільша демократія у БОГА :- виконуєш десять заповідей - в РАЙ, не виконуєш в АД, ваш вибір, а не БОГА!
показать весь комментарий
05.03.2025 09:17 Ответить
і ви ще кажете "за мудрий нарід"....подивіться що в сша "наобирали"...((( нам ще до такого "віня" рости і рости
показать весь комментарий
05.03.2025 09:24 Ответить
В США обирали між лажовою Камалою та рудим опецьком Дональдом, ми ж обирали між адекватним Порохом та маріонеткою Зе. Мені Педро не подобався, бо були за ним косяки, але обрати ляльку Коломка, Ігорьок відвертий кідала та злочинець це взагалі капець. Варто хоча б згадати його Йульку.
показать весь комментарий
05.03.2025 09:44 Ответить
Даже без упоминания Игорька - как в принципе можно выбирать президентов подобного дегенерата? Хамло с повадками гопника, при этом наглый и тупой как пробка, но при этом с неограниченной властью - казалось бы, что может пойти не так?
показать весь комментарий
05.03.2025 10:52 Ответить
Агент Рудий свідомо йде на конфлікт з союзниками при цьому, підспівуючі диктаторським режимам, перед москалями прогинається в різні пози, а як же він буде крутитись перед Китаєм...
І це лише початок його каденції.... Що ж можна сказати, Трампон наближує новий перерозподіл Землі, ось тільки забув, що їх також захочуть поділити.
показать весь комментарий
05.03.2025 09:35 Ответить
Найколоритніше досягненя трампона і його холуїв у тому, що їх нахер послав криворогий бичок (не бик, а бичок) прямо в оральному будуарі.
Уявляю як ржав потираючи ручки Сі, тепер йому своїми хунвейбінами можна все.
показать весь комментарий
05.03.2025 17:14 Ответить
яка різниця між цим ****** і тим що на Кацапії?
показать весь комментарий
05.03.2025 10:59 Ответить
Іще не зрозуміло хто тупіший, але скоро вже фінішна пряма.
показать весь комментарий
05.03.2025 17:16 Ответить
Трамп з путіним спілкується.хай той йому порадить.як це робиться.Путін має досвід.Вони добре розуміють одне одного....Потім будуть спілкуваться сімьями...
показать весь комментарий
05.03.2025 11:01 Ответить
пану Березі не сувати би своє еврейство в куди треба і в куди ні..
показать весь комментарий
05.03.2025 11:12 Ответить
цей рудий полупідар ще раз биковне? - заберу дітей і поїду в Канаду!
показать весь комментарий
05.03.2025 14:24 Ответить