11942 посетителя онлайн

Окружение Трампа тайно обсудило проведение выборов с оппонентами Зеленского, - Politico

У Трампа обсуждали выборы с оппонентами Зеленского

Четверо соратников Дональда Трампа проводили тайные переговоры с представителями украинской оппозиции. Они обсуждали проведение президентских выборов.

Об этом пишет издание Politico, информирует Цензор.НЕТ.

Журналисты ссылаются на неназванных украинских парламентариев и эксперта по внешней политике США от Республиканской партии.

По данным издания, переговоры состоялись с лидером "Батькивщины" Юлией Тимошенко и пятым президентом, лидером "Европейской Солидарности" Петром Порошенко.

"Дискуссия была сосредоточена на том, может ли Украина провести быстрые президентские выборы. Они откладываются в соответствии с конституцией страны, поскольку в Украине остается военное положение. Критики проведения выборов говорят, что они могут быть хаотичными и сыграть на руку России, поскольку многие потенциальные избиратели служат на передовой или находятся за рубежом как беженцы", - пишет Politico.

Тимошенко и Порошенко публично выступили против проведения выборов до завершения войны. Однако собеседник Politico заявил, что их люди позиционируют себя "как тех, с кем будет легче работать" и "как тех, кто согласится на многие вещи, на которые Зеленский не дает согласия".

Издание обратилось за комментарием. Пресс-секретарь Тимошенко Наталья Лысова ответили, действительно ли та участвовала в переговорах с командой Трампа. "Мы пока не будем комментировать это", - сказала она.

В пресс-службе "Европейской Солидарности" заявили: "Наш нарратив заключается не в том, чтобы настаивать на выборах, а в том, чтобы обеспечить свободные и честные конкурентные послевоенные выборы в нашей стране".

В окружении Трампа на комментарии не ответили.

Напомним, накануне Дональд Трамп заявил, что в Украине нужно провести выборы, потому что рейтинг доверия к Зеленскому упал до 4%.

Президент Владимир Зеленский считает, что вопрос проведения выборов в Украине является форматом давления.

Топ комментарии
+45
Оце лідор зараз на розтяжці, мамаРімадарагая.
Одягне костюм засміють і захейтять, не вдягне - те ж саме. Зелений цугцванг. Час овацій для несмішного клоуна минув
показать весь комментарий
06.03.2025 08:50
+39
Юлю з нафталіну обтрусили? Не дай бог, конєшно...
показать весь комментарий
06.03.2025 08:53
+26
показать весь комментарий
06.03.2025 08:54
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
оточення трампа пізно вср* лися ! Бо трамп веде війну в ЄС , а США 100% світить війна з китаєм ! а 🤡 він просто і в фсб клоун ,але небезпечний дуже , для всього світу як і трамп , бо вони обидва одного поля ягоди ...кремлівські агенти ...
показать весь комментарий
06.03.2025 09:00 Ответить
головне щоб не дві партії, як у США та в Україні зараз - СН та ОПУЗАЖОПУ
показать весь комментарий
07.03.2025 00:56 Ответить
А щ хіба хтось ще міг так не готуватись до великої війни як Зеля ?тільки які вибори коли війна,вони насамперед потрібні рашистам що б створити повний хаос ,недарма Трамп завербований агент.
показать весь комментарий
06.03.2025 09:00 Ответить
Залужний only
показать весь комментарий
06.03.2025 09:00 Ответить
Порох only
показать весь комментарий
07.03.2025 09:32 Ответить
Хуцпа! Президента буде призначати ***** разом з трампоном. ***** себе президентом України бачить, бо кращої кандидатури вони на бачать.
показать весь комментарий
06.03.2025 09:02 Ответить
Провокація це була чи й справді ведуться такі сепвратні переговори? Може й так. Бо наші колишні союзнички мабудь гадають, що Зеленський не піде на підписання "миру" на умовах пітьми, виголошених в ультиматумі *****. Тому й питання про вибори постало у весь ріст.
Але тут помилочка вийшла, шановні друзі: все набагато простіше - Зеленському просто не зробили пропозицію, від якої він не зможе відмовитись.
показать весь комментарий
06.03.2025 09:04 Ответить
У США опыт большой, сколько они переворотов через ЦРУ устроили в Латинской Америке. Сейчас что будет с Зе, убьют, посадят с клеймом что начал войну, или тихо сбежит
показать весь комментарий
06.03.2025 09:07 Ответить
З Порохом тарампу не буде легше працювати,а от з юлею-100%.Юля зе недорого все продасть і все підпише
показать весь комментарий
06.03.2025 09:08 Ответить
Бабуся з косою нехай внуків забавляє.
показать весь комментарий
06.03.2025 09:21 Ответить
Зомбованим "абинеЮля" раджу прочитати її статтю 2007 р. "Containing Russia" в журналі "Foreign Affairs", де вона ще тоді попереджала про небезпеку від путіна і росіїї, порівнюючи ситуацію з 1939 р. Скоріш за все це вкид проти цих претендентів, спрямований на те, щоб потім висунути свою зручну маріонетку двох хазяїв.
показать весь комментарий
06.03.2025 09:29 Ответить
Ви жовтий, а не "жовтоблакитний"!
показать весь комментарий
06.03.2025 10:20 Ответить
Всякий, кто пойдет на сотрудничество с Трампом, желающим уничтожить Украину, - национальный предатель. Как бы мы сегодня не относились к Зеленскому, сейчас он выбрал правильную государ ственную позицию. После войны можно будет что-то менять. Главное, не потерять страну. А именно этого хочет Трамп и Путин
показать весь комментарий
06.03.2025 09:08 Ответить
І що Україна може протиставити США та кацапам? Зелену потужність та незламність? Якщо світовий гегемон хоче щоб ти програв, то ти програєш.
показать весь комментарий
06.03.2025 09:58 Ответить
кожне кацапо бекаюче за віслюка, дайте йому ще 100 днів, воно навчиться та про.бе ще більше територій? Зебіли невиліковні.
показать весь комментарий
06.03.2025 11:05 Ответить
Нє, у мами сусідки вже вилікувались))) може більшість схаменулась вже?
показать весь комментарий
06.03.2025 13:30 Ответить
> Проте співрозмовник Politico заявив, що їхні люди позиціюють себе "як тих, з ким буде легше >працювати" і "як тих, хто погодиться на багато речей, на які Зеленський не дає згоди".

Було б цікаво почути , які ж це ?
показать весь комментарий
06.03.2025 09:11 Ответить
То, что наши крысы могут делать такие подлянки это не удивительно, а вот то, что это делают американцы, это называется дерьмом, жена ещё не стала вдовой, а они ей уже ищут мужа, позорники.
показать весь комментарий
06.03.2025 09:16 Ответить
А хто Ваші-"наші" пацюки?
показать весь комментарий
06.03.2025 10:24 Ответить
Льоню Космоса на царство!
показать весь комментарий
06.03.2025 09:21 Ответить
Может быть, что должность президента отменят в Украине, плешивому и рыжему не нужна вертикаль власти в Украине, им нужно типо парламентская республика с ограничеными суверенитетом
показать весь комментарий
06.03.2025 09:25 Ответить
ХЗ.
показать весь комментарий
06.03.2025 09:33 Ответить
Вертикаль кривая!
показать весь комментарий
06.03.2025 10:27 Ответить
Перевибори є обов"язковими. З нинішньою злодюжною продажною брехливою бандою з Банкової у світі уже ніхто не хоче і не буде мати справи. зеленські мерзотники усе просрали і проїбали, зеленський то вчорашній день прожитий в руїнах, ганьбі і гастролях.
показать весь комментарий
06.03.2025 09:23 Ответить
Стаття троха на ЛАПШУ скидається. Нелегітимна земакака-глиста від травня, воєнний ас взагалі з лютого минулого року НЕ продовжувався й не оновлювався(якась... фуйня антизаконна просто у принципі!), а Порошенко "проти"? Сісти за руль перед прірвою боїться, чи НЕ вірить у можливу чесність Виборів? Най тота жаба з косою з-під каменя вякає, - то продажна тварюка, риба-присоска, піявка! А от Порошенко... ШОСЬ ТУТ НЕ відповідає дійсності явно. Хіба що виявили, з яким "засланцем"-підлотою спілкуються!
показать весь комментарий
06.03.2025 13:21 Ответить
І показово посадити. З конфіскаціями. Задовбали, ур@ди, красти..під час віййни обкрадати армію - це повний звіздець.
показать весь комментарий
06.03.2025 13:33 Ответить
"Проте співрозмовник Politico заявив, що їхні люди позиціюють себе "як тих, з ким буде легше працювати" і "як тих, хто погодиться на багато речей, на які Зеленський не дає згоди". Джерело: https://censor.net/ua/n3539561

А як же "червоні лінії"?
показать весь комментарий
06.03.2025 09:27 Ответить
Шо за мова? - віина!
показать весь комментарий
06.03.2025 09:29 Ответить
Війна оголошена? Х-й! Навіть воєнний стан закінчив термін у лютому 2024-го! Земакака не легітимний згідно ВСІХ норм, Законодавства й Конституції з травня 2024-го+3 місяці на підгон Виборів, - з СЕРПНЯ! ДАВНО мав з Чаушеску, Каддафі й Хусейном "у котлі" варитись!
показать весь комментарий
06.03.2025 13:26 Ответить
Коли віина не оголошена - то це ще не значить шо іі немає - як підтвердження удар по Кривому Рогу
показать весь комментарий
06.03.2025 13:31 Ответить
Ти лапшу свою бабкам на лавці закидай, а не тому, хто воює з 2014-го, Законодавство в бошки таким алєням 3,14здлявим, як ти, забиваю досі з 93-го! Вас, довбоіопіків, треба ізолювати й зашивати вам хлібала, плющити кувалдою клешні, бии не друкували якусь х-ню для полудуркуватого бидла! ПНХ, чмо!
показать весь комментарий
06.03.2025 14:30 Ответить
Шо не так - чудило!
показать весь комментарий
06.03.2025 14:42 Ответить
Все за спиною боневтіка: перемовини, вибори, і ще дещо...
показать весь комментарий
06.03.2025 09:33 Ответить
Залужного надо в президенты, время Порошенко и Тимошенко давно прошло.
показать весь комментарий
06.03.2025 09:37 Ответить
Варианты будут после договора прекращения войны, тогда и посмотрим что будет с Украиной,сейчас чего гадать когда не знаем какой статус будет у Украины как страны, независимая, с ограниченым суверенитетом типо Боснии после войны в бывшей Югославии или протекторат как Беларусь
показать весь комментарий
06.03.2025 09:42 Ответить
Тільки дебіл не усвідомлює, що таке посадова особа з вишитими погонами, якому обов'язково приставляють ад'ютанта й паку замів! Від 91-го ЄДИНОГО Генерала мені довелося "виявити", вартого Честі. Він починав з суворовського, летів на Фронт з Воїнами, де збили їх...є Кульчицький Сергій Петрович. Порівнювати з Такою Людиною кабінетного стратега-тактика, НЕ пристосованого до внутрішньодержавних процесів, та політичних посадових обов'язків, - повна Х№*НЯ. Головнокомандувач, - ТАК. Але це НЕ Президент.
показать весь комментарий
06.03.2025 13:32 Ответить
Форест, що Ви так розійшлися! Про генерала Кульчицького знаємо без Вашого "...довелося "виявити"! І про інших героїв війни знаємо. Вузький Ваш кругозір.
показать весь комментарий
06.03.2025 14:55 Ответить
Нє, молоді та спорту - Льоню Космос )))
показать весь комментарий
06.03.2025 09:43 Ответить
З повідомлення зрозуміло, що у США обломалось і що і Юля, і Петя проти негайних виборів.
показать весь комментарий
06.03.2025 09:39 Ответить
порох что то не спешит про это рассказать ))), такой весь чесный
показать весь комментарий
06.03.2025 09:40 Ответить
Він розумний, на відміну від дебіла, який одразу меле все, що на розум прийшло.
показать весь комментарий
06.03.2025 09:51 Ответить
Не,все то золото,що жовте.
показать весь комментарий
06.03.2025 12:24 Ответить
Про це 2019 треба було думати.
От тепер жовте без супроводу у США пускати не можна.
показать весь комментарий
06.03.2025 14:45 Ответить
Розказував. Я на ютубі дивилась.
показать весь комментарий
06.03.2025 10:12 Ответить
Пісать - нє на фронт єздіть, Василий- "чесний"!
показать весь комментарий
06.03.2025 10:35 Ответить
Какая тимошенко, Господе. На кого рассчитан этот вброс? Залужный победит 99% вместе с порохом
показать весь комментарий
06.03.2025 09:41 Ответить
ЄДИНЕ, що мав би зробити Залужний, - зняти себе з "перегонів" на користь Порошенка й отримати посаду премєра, повторити "подвиг" одного генерала для кучми. Марчук...
показать весь комментарий
06.03.2025 13:37 Ответить
І давно ТЮ в опозиції до ЗЄ?

Вона ж всі 6 років разом з ОПЗЖ на підтанцьовках у ЗЄ та СН.
показать весь комментарий
06.03.2025 09:49 Ответить
Очередной вброс рашистской пропаганды...
показать весь комментарий
06.03.2025 09:51 Ответить
Якби був вкид , відповіді від офісів партій були б інші . А так ...
показать весь комментарий
06.03.2025 09:55 Ответить
Це будуть не вибори, а призначення президентом особи, яка влаштовує США та росію. Тому ніякий Залужний чи будь який інший проукраїнський кандидат не переможе, бо вибори будуть сфальсифіковані, але визнані Штатами та росією. От тепер дійсно хочуть перетворити на бананову республіку.
показать весь комментарий
06.03.2025 09:54 Ответить
до речі, з медведчуком, мураєвим, шуфоичем чи бойком балакали? А ще є арєстовіч, точно. Завжди можна знайти якусь путінську шавку
показать весь комментарий
06.03.2025 09:56 Ответить
США і так все вирішували в тих, хто слабший. Де не подобався президент - оголошували його диктатором і зносили. Те ж саме цілком можуть зробити і з Україною.
показать весь комментарий
06.03.2025 10:12 Ответить
Ну наверное,только такое Зебилище,как ты.Адекватным людям понятно,что это дешевый вброс.
показать весь комментарий
06.03.2025 10:33 Ответить
Який у Вас годинник?
показать весь комментарий
06.03.2025 10:56 Ответить
Вибирать, правда, будуть костюм, який більше всього сподобається Трампу. Стиліст Венс буде головним радником.
показать весь комментарий
06.03.2025 10:17 Ответить
що Міхал, і далі ходиш під впливом величі залізобетонних звивин хрипатої вульви?
показать весь комментарий
06.03.2025 11:35 Ответить
На мене впливають виключно очевидні речі. А очевидність у наших з США відносинах чомусь почала базуватися на одязі.
показать весь комментарий
06.03.2025 17:58 Ответить
кремлівська зозуля не опозиція
її місце за гратами
показать весь комментарий
06.03.2025 10:22 Ответить
Слухайте, це ж черговий банальний развод від СЗМІ: якийсь "неназваний чиновник" каже, що розмова торкалася питань виборів.
- Ви вибори будете проводити?
- Які вибори?! Війна! Йди нах..!
Оце теж "торкання питань виборів"!

Я сама колись в ЗМІ працювала, знаю, як робиться така інформація.
показать весь комментарий
06.03.2025 10:26 Ответить
Змі-інструмент для маніпулювання громадської думки.Це видно по антитрампівській істерії,дарма,що розуміють,що без амер.допомоги не обійтись.
показать весь комментарий
06.03.2025 10:55 Ответить
Вибори - найбільш прийнятний варіант для завершення війни і відбудови країни в турборежимі.
показать весь комментарий
06.03.2025 10:51 Ответить
Вибори, не вибори..... Все більш очевидно, що Зеленський повинен бути відсторонений від влади. Все інше - справа техніки і домовленостей. Можливо кращий варіант - уряд національного порятунку.
показать весь комментарий
06.03.2025 10:53 Ответить
Зеоточення вважає,що якщо так - то ермак на чолі,навіть в Штати їздили для пропихання такої ідеї.Вони сказали-ні...
показать весь комментарий
06.03.2025 10:58 Ответить
котру націю будемо рятувати, маю надію, що із множинним громадянством?
показать весь комментарий
06.03.2025 11:39 Ответить
Нічого дивного. Один про "сепаратні" вже написав. Україномовних зеботів вже не вистачає на фермі!
показать весь комментарий
06.03.2025 10:53 Ответить
А не вiдсосати ублюдковi Трампу великий артилерiйський снаряд шо б не лiз курва руда в наше корито?
показать весь комментарий
06.03.2025 11:16 Ответить
Це що муйня? Як це замінити агента Бубочку? Ну хіба що на Юльку погодяться чувачки-олігархи, хоча вона прострочена. Знову намалюють агенту Лідору який відсоток.
Бо, курва, не вірю я і першим виборам 2019року - Найвеличніший від Коломка, прем'єр від Ахмета, на руку куму Медведчука, а партія Зе взагалі різнобій з патріотів дерибану.
показать весь комментарий
06.03.2025 11:18 Ответить
Якби то було без імен, то моглаб бути інформація. А якщо названі конкретні імена то це просто вкид опи. По дескридетації опонентів
показать весь комментарий
06.03.2025 11:22 Ответить
ВОНА опонент?
показать весь комментарий
06.03.2025 12:12 Ответить
Нє. Вона стара шкапа. Мадам Капітєльман надихає вік Трампа і *****. Мала б сидіти довічно...
показать весь комментарий
06.03.2025 12:23 Ответить
Так само вважав Янукович.Але,де він і де вона-час все розставив на свої місця.
показать весь комментарий
06.03.2025 14:45 Ответить
Жодної різниці між мадам Капітєльман і Януковичем немає - обидва служать ***** і не мають в родоводах жодної краплини української крові. Сподівіаюсь що вже побачили до чого доводить голосування за чужинців...
показать весь комментарий
06.03.2025 15:27 Ответить
Ясно.І Трамп також служить.
Лише найвеличніший нікому не служив...до 2004.
показать весь комментарий
06.03.2025 18:48 Ответить
Аха-ха, обговорили з опонентами зленскаго проведення виборів🤣
показать весь комментарий
06.03.2025 12:53 Ответить
Вони співучасники узурпації влади в Україні кремлядською клікою під час війни
показать весь комментарий
06.03.2025 12:54 Ответить
Чому досі не опублікований спільний договорняк цієї кліки щодо саботажу демократичних виборів в Україні?
показать весь комментарий
06.03.2025 12:55 Ответить
Відверто прокацапську сволоту не виберуть. А от консерву можуть.
показать весь комментарий
06.03.2025 13:55 Ответить
Так, шо, теперки і Юлю під санкції РНБО і позбавлення громадянських прав?
показать весь комментарий
06.03.2025 14:17 Ответить
Як не цікаво. Я думав вони на прохання пуйла провели співбесіду з медведчуком і втікачами.
показать весь комментарий
06.03.2025 15:12 Ответить
Трамп працює на розкол українського суспільства от і все. Тут не Юлю треба обговорювать і навіть не Зеленського - Трамп лив би бруд на кого завгодно, він так робить З УСІМА, бо психопат і брехло.
показать весь комментарий
06.03.2025 19:01 Ответить
Це успішно працює кремлепропаганда в парі з банківською конторою.
На В.Чорновола також була брудна істерія,потім на Тимошенко, Порошенко, тепер на Трампа.Пісець,як сі люди не розуміють в пропаганді,а добре жити-хочуть.
показать весь комментарий
06.03.2025 19:10 Ответить
о! це дуже надійне видання . а що пише-каже "красная звізда" та журнал "Мурзілка"?
показать весь комментарий
06.03.2025 20:35 Ответить
А з Януковичем уже поспілкувались. Я впевнений що тимоха їм пообіцяла продати все що ще залишилось.
показать весь комментарий
06.03.2025 23:15 Ответить
Страница 2 из 2