7077 посетителей онлайн

Присутствие миротворцев ЕС на территории Украины будет означать присутствие НАТО, - Лавров

Лавров отреагировал на возможное присутствие миротворцев ЕС в Украине

Министр иностранных дел России Сергей Лавров прокомментировал возможность размещения миротворцев ЕС на территории Украины.

Как информирует Цензор.НЕТ, его цитируют российские СМИ.

"Присутствие миротворческих сил ЕС в Украине для России будет означать то же самое, что присутствие НАТО", - сказал глава МИД страны-оккупанта.

Миротворческие силы в Украине

Напомним, ранее сообщалось, что президент Франции Эмманюэль Макрон обсудит с премьер-министром Польши Дональдом Туском развертывание миротворческих сил в Украине в случае заключения соглашения о прекращении текущей фазы войны между Россией и Украиной.

Премьер-министр Польши Дональд Туск опроверг информацию об отправке польских войск в Украину после прекращения огня.

Высокая представительница ЕС по вопросам иностранных дел и политики безопасности Кая Каллас оценила возможность отправки европейской миротворческой миссии в Украину.

Министр обороны Италии Гвидо Крозетто выразил готовность поддержать миротворческую миссию в Украине, если мир будет достигнут.

В свою очередь глава МИД Италии Антонио Таяни назвал эти дискуссии "преждевременными".

Германия совместно с партнерами будет рассматривать возможное размещение миротворцев в Украине в рамках "гарантий безопасности" только после того, как для этого будут созданы условия, а именно - прекращение огня с РФ.

В МИД Украины заявляли, что сейчас уже несколько стран рассматривают участие в потенциальном контингенте западных союзников в Украине. Однако конкретные планы по размещению иностранных военных находятся на стадии обсуждения.

Топ комментарии
+27
Значить це потрібно робити
показать весь комментарий
06.03.2025 12:11
+25
Ну, присутність НАТО. І що? Ще ми коняку не питали кого розміщувати на своїй землі!
показать весь комментарий
06.03.2025 12:12
+18
Коли ти вже нарешті здохнеш нациська мерзота ?
показать весь комментарий
06.03.2025 12:12
Комментировать
Сортировать:
То що? - зчепитесь з НАТО? - чи кишка тонка?
показать весь комментарий
06.03.2025 12:11 Ответить
Скільки пустого переливання з пустого в порожнє в Європі, допоки своє вирішальне слово не заявив Сам брат трампла - пуйло.
показать весь комментарий
06.03.2025 12:21 Ответить
Значить це потрібно робити
показать весь комментарий
06.03.2025 12:11 Ответить
Ну, присутність НАТО. І що? Ще ми коняку не питали кого розміщувати на своїй землі!
показать весь комментарий
06.03.2025 12:12 Ответить
Лошадь иди на@@й, военные ЕС это символическая гарантия что сговор.рыжего с плешивым против Украины не будет иметь полного успеха
показать весь комментарий
06.03.2025 12:12 Ответить
І що?
показать весь комментарий
06.03.2025 12:12 Ответить
Коли ти вже нарешті здохнеш нациська мерзота ?
показать весь комментарий
06.03.2025 12:12 Ответить
А присутність Талібану у московії, про що свідчить, старий дурень?
показать весь комментарий
06.03.2025 12:13 Ответить
присутствие нато=твое отсутствие тут....
показать весь комментарий
06.03.2025 12:13 Ответить
Кремлю не нужны военные из Европы, они понимают если контингент ЕС будет в Киеве, то для них это проблема
показать весь комментарий
06.03.2025 12:15 Ответить
"Присутність миротворчих сил ЄС в Україні для росії означатиме те саме, що присутність НАТО",,, -- правильно кажеш гнєдой, а це в перкладі означає так --- "Єсли сунємся апять, то палучім пістов по взросламу,,,".
показать весь комментарий
06.03.2025 12:21 Ответить
проблему русских в их больной с рождения голове.....
показать весь комментарий
06.03.2025 12:24 Ответить
Ві шо, как так можна -- для рубіовальца, й%%%ого джедая і рудого чубакки він не військовий злочинець, а уважаємий партньор.
показать весь комментарий
06.03.2025 12:18 Ответить
- Тяв тяв тяв, бла бла бла
- РРррррр!
- іііі *звуки писку*

*розбігаються*
показать весь комментарий
06.03.2025 12:14 Ответить
І-го-го пайот лашадка
показать весь комментарий
06.03.2025 12:15 Ответить
москва вважає ядерні заяви Макрона загрозою для росії, - яйця коня-Лаврова скрутилися від страху
показать весь комментарий
06.03.2025 12:15 Ответить
Как плешивый говорил, зачем нам такой мир без Рашки, а нам не нужен такой мир без Украины
показать весь комментарий
06.03.2025 12:17 Ответить
Французи вже раз спровокували спалення москви, може ще раз спалять.
показать весь комментарий
06.03.2025 12:22 Ответить
Там одна пропагандонша путиновизора предлагала ипануть ядеркой по Сибири. Ну типа чтоб остальные страны забоялись 😁
показать весь комментарий
06.03.2025 12:33 Ответить
Україна суверенна країна і сама вирішує кого їй розміщувати на своїй території.
показать весь комментарий
06.03.2025 12:20 Ответить
Трам и рашисти "тягнуть резину" поки наші на Куршині...
показать весь комментарий
06.03.2025 12:22 Ответить
Так по-хуй на коняку,що аж невдобно!
показать весь комментарий
06.03.2025 12:23 Ответить
показать весь комментарий
06.03.2025 12:24 Ответить
Яке це НАТО без США. Вони самі в жаху.
показать весь комментарий
06.03.2025 12:26 Ответить
Кацапи вважають що той, хто вступив у НАТО, одразу втрачає суб'єкнтість.
Дибіли, ***.
показать весь комментарий
06.03.2025 12:28 Ответить
Дайте уже этой лошадке три капли никотина
показать весь комментарий
06.03.2025 12:29 Ответить
резюме комента калантаряна :
- ігого- ігага
показать весь комментарий
06.03.2025 12:29 Ответить
А присутність рашистів на території України означає загарбання чужого, окупація суверенної держави
показать весь комментарий
06.03.2025 12:30 Ответить
Ді Венс,де ти гімнюк-твій вихід!
показать весь комментарий
06.03.2025 12:30 Ответить
Франция сейчас может показать что она геополитический игрок, это выгодно Украине. Хоть у Франции и не много яо, но пару боеголовок хватит чтобы нанести крутой ущерб Рашке
показать весь комментарий
06.03.2025 12:32 Ответить
Самое смешное что в Украине столько ядерных отходов, что можно сделать всю европейскую часть расеи безжизненней чем поверхность Луны
показать весь комментарий
06.03.2025 12:37 Ответить
Надіюсь,це варіант "Д" який тупорилі зеблазні все ж враховують...Раша дооовга недокраїна,можна санітарну зону трьохрівневу організувати вздовж наших кордонів.В зауральських ****** нехай живуть.
показать весь комментарий
06.03.2025 12:48 Ответить
І шо?! Гнида вірменокацапськофашистська!
показать весь комментарий
06.03.2025 12:35 Ответить
кацапи прямим текстом кажуть шо не бажають миру, шо ще тому бльть трампу та ес треба? Їбаніть вже по той бібізянє з конякою.
показать весь комментарий
06.03.2025 12:35 Ответить
Чого коняка скиглиш? Кацапскі пропогандони вже 11 років триндять, що болота воюють з НАТО! 😁
показать весь комментарий
06.03.2025 12:38 Ответить
пусть лавров быкует с федерастами на переговорах, пусть они (США) видят и применяют дипломатию.

потом они (США) пусть выйдут и расскажут как ху.ло хочет мира и с ним можно договариваться
показать весь комментарий
06.03.2025 12:38 Ответить
тод1 рф буде важко пояснити що то Укра1на порушила , а вбивати 1м прийдеться 1 в1йськових НАТО
показать весь комментарий
06.03.2025 12:39 Ответить
Здохни мєрін упоротий.
показать весь комментарий
06.03.2025 12:39 Ответить
Территория считается оккупированной, когда она находится под контролем враждебной армии.

Эта формулировка была принята Гаагской конвенцией в 1907 году.

Это означает, что оккупация является свершившимся фактом, но не законом.

При оккупации "враждебная армия" может контролировать территорию.

Но речь не идет о ее суверенных правах, - до тех пор, пока не последовало какое-либо международное признание прав на суверенитет



показать весь комментарий
06.03.2025 12:40 Ответить
А ми повинні питати стару клячу хто на нашій суверенній території буде знаходитись? А те що на території Сосії зараз північнокорейські і ще з двох десятків країн війська воюють проти України це нічого?
показать весь комментарий
06.03.2025 12:40 Ответить
так кацапи воюють з НАТО в Україні коняка ти кончена чи ні
показать весь комментарий
06.03.2025 12:42 Ответить
1. Руда макака не хоче щоб Україна йшла в НАТО тому що це турбує їх шановних свинособачих партнерів.
2. Руда макака хоче щоб європейці самі забезпечували безпеку України після настання миру.
3. Європейці готові забезпечити підтримку миру в Україні своїми силами.
4. Шановні свинособачі партнери Рудої макака проти європейців в Україні.
5. Руда макака на весь світ смердить про те що миру не хоче саме Україна.🤡
показать весь комментарий
06.03.2025 12:46 Ответить
Дайте йому вівса, бо його вже ковбасить.
показать весь комментарий
06.03.2025 12:55 Ответить
Смоли йому гарячої і гівна на лопаті
показать весь комментарий
06.03.2025 13:02 Ответить
Та хто тебе, лошара російська, питає? Ну, окрім Орбана, Фіцо і коллеги нашого блазня - рудого блазня Трампа?
показать весь комментарий
06.03.2025 12:56 Ответить
Присутність "спасітєлєй" -людожерів на території України це що,****?
показать весь комментарий
06.03.2025 13:01 Ответить
Тобто потрібна присутність китайських, білоруських або індійських "миротворців"? Ну ОК. Нехай з їхнього (руснявого) боку будуть вони, а з нашого будуть "натівські". Це навіть більше гарантій безпеки. Так би мовити, "подвійний миротворчий пояс".
показать весь комментарий
06.03.2025 13:02 Ответить
Та й )(уй вам всім назустріч. Два на думці.
показать весь комментарий
06.03.2025 13:21 Ответить
показать весь комментарий
06.03.2025 13:24 Ответить
Ось такий нас чекає "справедливий мир " а не перемога , який просував зебіл по всьому світу . Всі за нас вирішують на свою користь , без нашого права голосу , навіть недокраїна агресор .
показать весь комментарий
06.03.2025 13:33 Ответить
Наслідки вибору 2019!
А до того "Нічого про Україну без України" було аксіомою,тоді в Україні був Президент,а не кремлівська макака зє!
показать весь комментарий
06.03.2025 14:54 Ответить
Коням слово не давали🤪
показать весь комментарий
06.03.2025 13:41 Ответить
А хіба рашити 11 років не з НАТОй воюють в Україні?!!!
показать весь комментарий
06.03.2025 14:51 Ответить
А вміння говорити конякою - це теж нонсенс)))
показать весь комментарий
06.03.2025 15:39 Ответить
Ще раз ! Миротворча міссія здійсниться за умови погодження обома сторонами конфлікту. Якщо лавров каже ні, то це означає ХРЕСТ на всіх планах ЄС.
показать весь комментарий
06.03.2025 15:59 Ответить
Ваш ********* 11 років каже що воює з нато!!
показать весь комментарий
06.03.2025 18:25 Ответить