5320 посетителей онлайн

Россия не будет забегать вперед в вопросе перемирия, возможно, возникнет необходимость в разговоре Путина и Трампа, - Песков

дмитрий песков

Россия внимательно изучает заявления по итогам переговоров США и Украины, состоявшихся накануне в Джидде.

Об этом заявил представитель российского диктатора Владимира Путина Дмитрий Песков, информирует Цензор.НЕТ.

По его словам, Москва исходит из того, что госсекретарь Марко Рубио и помощник Трампа по нацбезопасности Майк Волц проинформируют о деталях переговоров в Саудовской Аравии.

Также он отметил, что в ближайшие дни запланированы контакты, о которых Кремль проинформирует.

"Россия не хочет забегать вперед в вопросе предложенного перемирия, сначала нужно получить информацию от США. Кремль не исключает, что в ходе контактов России и США может возникнуть тема телефонного разговора на самом высоком уровне", - уточнил он.

Песков также добавил, что телефонный разговор Путина и Трампа при необходимости может быть очень быстро организован, однако пока договоренностей о нем нет.

Как сообщалось, после переговоров в Джидде США возобновляют военную помощь, с РФ обсудят возможность прекращения огня на 30 дней. Впоследствии Зеленский уточнил, что Украина готова к полному прекращению огня, если готовы "русские".

Ранее сообщалось, что украинская делегация прибыла в Джидду (Саудовская Аравия) для переговоров с США. Переговоры начались около 11.00 11 марта.

Переговоры Украины и США в Саудовской Аравии

Ранее президент Украины Владимир Зеленский заявил, что команды Украины и США возобновили работу и на следующей неделе может состояться "содержательная встреча".

По данным Fox News, 11 марта в Саудовской Аравии состоится встреча делегаций Украины и Соединенных Штатов.

В МИД Украины считают, что встреча представителей США и Украины в Саудовской Аравии является возможностью подписать соглашение о полезных ископаемых.

Топ комментарии
+9
Гарантії - то хєрня. Головне - зброя і чисельність ЗСУ. Оце і є справжня гарантія.
Чи погодиться ***** на нескорочення та нероззброєння ЗСУ?
Час покаже.
показать весь комментарий
12.03.2025 11:58
+9
підвищувати ставки та найопувати - звична кацапська тактика
показать весь комментарий
12.03.2025 12:01
+3
а про шо ж ви суки вже два рази зустрічалися?
та ще й з @уйлом розмова була, від якої він зі слів донні, м'яко кажучи прифігів
піськов, не бажаєш розповісти?
показать весь комментарий
12.03.2025 11:57
Комментировать
Сортировать:
Гарантії - то хєрня. Головне - зброя і чисельність ЗСУ. Оце і є справжня гарантія.
Чи погодиться ***** на нескорочення та нероззброєння ЗСУ?
Час покаже.
показать весь комментарий
12.03.2025 11:58 Ответить
Треба просто не пропонувати йому нескорочення і нерозброєння ЗСУ, тоді він не зможе не погодитись.
показать весь комментарий
12.03.2025 12:12 Ответить
Воно саме вимагатиме роззброєння і скорочення ЗСУ, бо це перший пункт "стамбула" - демілітаризація.
показать весь комментарий
12.03.2025 12:14 Ответить
Британія й Франція, якщо стримають слово, та введуть свій військовий контингент для забезпечення гарантій миру в Україні то нелюди кацапи вже нічого не зможуть.
показать весь комментарий
12.03.2025 12:19 Ответить
Куди вже рашці бігти? - на тои світ!
показать весь комментарий
12.03.2025 11:56 Ответить
Это же прекрасно, чем больше вы, *********, будете долбать трампа, тем больше шансов, что он вас будет трахать во все дырки.
показать весь комментарий
12.03.2025 11:57 Ответить
Начался торг и хотелки пуйло к США ...капризы набивания значимости и ценности ой смотрите кацапы не перенесите спрос и предложения.
показать весь комментарий
12.03.2025 12:04 Ответить
а про шо ж ви суки вже два рази зустрічалися?
та ще й з @уйлом розмова була, від якої він зі слів донні, м'яко кажучи прифігів
піськов, не бажаєш розповісти?
показать весь комментарий
12.03.2025 11:57 Ответить
Скорее всего будут тянуть время
показать весь комментарий
12.03.2025 11:58 Ответить
підвищувати ставки та найопувати - звична кацапська тактика
показать весь комментарий
12.03.2025 12:01 Ответить
Так им невыгодно перемирие. Тут даже никого обманывать не надо
показать весь комментарий
12.03.2025 12:13 Ответить
кацап, який нікого не наїпав та нічого не скиздив - це вже не кацап
показать весь комментарий
12.03.2025 12:15 Ответить
Почему ты так думаешь?
показать весь комментарий
12.03.2025 12:23 Ответить
це аксіома
доказів не потребує
хоча б на прикладі @уйла - напав на сусіда у 14-ому, скиздив чужі території, незважаючи на усі міжнародні договори та зобов'язання, повбивав купу невинних, та почав на увесь світ кричати, шо того його, законне, хоча й світ цього не визнав, навіть китай
у 22-25 роках усе повторилося, вже з більшою складовою, скиздили в України землю, повбивали купу невинних Українців, а тепер кричить, шо то на нього ми напали, шо то його земля, він її не віддасть
хіба @уйло не вбивця, терорист та злодій?
ну, шо скажеш?
показать весь комментарий
12.03.2025 12:28 Ответить
ти мені по суті не відповіла, завела в бік
по суті за дії @уйла та кацапів мені скажи, меркель та данілов мене цікавлять
показать весь комментарий
12.03.2025 12:33 Ответить
тобто, збройний масований напад @уйла та кацапів у 14-ому на Україну викликаний мінськими домовленостоями?!
логіка...
от тобі запитуваний тобою доказ: шляхом зброййної агресії кацапи викрали Українську землю та майно, вбили Українців, а потім ще й звинувачуєте, що вас обманули, прикриваючи свої терорстичні злочинні дії
ну як це ше назвати, як не "наїпалово" та "збройна агресія з метою викрадення"
міняй методичку, тут на ресурсі кацапський мінськ не працює
"надули" до тобі до @уйла
показать весь комментарий
12.03.2025 12:57 Ответить
це не заперечення, а стьоб з твого @уйла, який зі своїх хворих бажань втопив Україну в крові та вбивствах невинних
з вас кацапів за це все запитають, і не раз, на тому світі пекло за щастя
нарахунок "перевороту" та "хаосу" не кацапам в Україні розповідати
кацапам в Україні після 14-го більшість не вірить, а після 22-го вас Українці просто зненавиділи
хз, чи це колись пройде та чи ви зрозумієте, шо натворили
на собі "повагу" усього світу за свої дії вчинки добре відчуваєте, аж виєте
а тому : кацап, який не наїпав та скиздив - це не кацап
показать весь комментарий
12.03.2025 13:05 Ответить
ти сам то хоч @уйлу віриш?
готовий за нього та його ідеї вмерти, скалічитися?
як показує досвід, історія річ надто суб'єктивна та залежить від того, хто її модерує та нам доносить
до речі, на твою думку, що заважало @уйлу у 22-ому усе вирішити без крові, мирно, задля чого усі ці вбивства та терор?
показать весь комментарий
12.03.2025 14:25 Ответить
стамбул це вже після початку @уйлом повномасштабки, а от до повномасштабного вторгнення?
не мав @уйло планів без крові до лютого 22-го чи тільки один у нього план - втопити у крові Україну?
той самий бьорнс приїздив до нього та просив не починати бійню, що йому заважало послухати пропозиції керівника цру, до речі його доброго знайомого, та піти на контакт із сша з врегулювання цього питання? цього @уйло так прагнуло саме крові, а не миру?
показать весь комментарий
12.03.2025 16:45 Ответить
до стамбулу вже були Ірпінь, Буча, Херсон та купа інших населених пунктів, де кацапська армія за наказом @уйла пролила море крові Українців
так от питання, чи варто @уйлу було взагалі це починати? чи не можна було, з позиції права сильного, через той же радбез оон, спілкування з топ-посадовцями сша, вирішити усі питання мирно?
до речі, до цього зараз усе йде
так отож риторичне питання, яке свого часу на другому році війни поставив жека пригожин: для чого @уйло взагалі розпочав у лютому 22-го криваву бійню?
показать весь комментарий
12.03.2025 17:00 Ответить
до речі, а скільки раз наїпав @уйло у період з лютого 14-го, впарюючи "їх там нєт", "єто гражданский конфлікт", "росія здєсь ні при чьом"?
Важко порахувати усі його найоби, і не тільки Українців
тому й мораль: кацап зажди наїпе
показать весь комментарий
12.03.2025 17:03 Ответить
хоча ти знаєш, деякі з найобів @уйла мені навіть до душі
от як із різними силовиками-зрадниками у окупованому вами Криму
їм пообіцяли золоті гори, а потім або копняка під зад до ******, або ж переведення у дикі *****, бо зрадникам віри немає
такі найоби мені подобаються
показать весь комментарий
12.03.2025 17:06 Ответить
до речі, меркель та данілову, як чистим кацапським профурсеткам, віри жодної немає
показать весь комментарий
12.03.2025 12:38 Ответить
Ну сматрі, кацапьоздія постійно тявкала поганими ротяками своїх *****, що вона, кацапьоздія, не сторона мінських. Виходить, що кацапьоздія брехала як типовий кацапьоздал
показать весь комментарий
12.03.2025 15:23 Ответить
чи знов розповідатимеш, що то ми самі своїм дроном спецом по чаес влупили?
колися вже, не бійся
показать весь комментарий
12.03.2025 12:32 Ответить
Піськов плазує як кицька по ковдрі.
показать весь комментарий
12.03.2025 12:03 Ответить
Шо вам кицьки зробили?
показать весь комментарий
12.03.2025 12:36 Ответить
Мразіна, тобі сказали тиша, значить тиша, ******. Все питання закрите, падло!
показать весь комментарий
12.03.2025 12:06 Ответить
Ты кому продал стул? - спросили США спросил Остап позванивающим шёпотом.
Здесь Письков раися Паша Эмильевич , обладавший сверхъестественным чутьём, понял, что сейчас его будут бить, может быть, даже ногами.
показать весь комментарий
12.03.2025 12:06 Ответить
Кацапи зараз почнуть висувати все нові та нові умови - розігнати НАТО взагалі, зменшення армії США, ракет, повернення Аляски, виселення всіх українців з України. Скоро проснеться Медведев після білої гарячки, і будуть нові умови.
показать весь комментарий
12.03.2025 12:12 Ответить
Ху йло хоче нових поступок і нових умов Тампону нашептати на вухо? Перемир'я є або його немає. І як бачим Ху йло не хоче миру а просто хоче позбавити Україну допомоги і союзників.
показать весь комментарий
12.03.2025 12:16 Ответить
А що такоє? Отпі₴дєтся нє удайотся? Ну не розказувати ж що цей весь геноцид та вбивства лише заради власівської ганчірки на Михайлівській Горі.
показать весь комментарий
12.03.2025 12:16 Ответить
Возможно. Сейчас Трамп возьмется за вас и вашего карлика с манией величия.
показать весь комментарий
12.03.2025 12:18 Ответить
Без взятія ***** за сєдиє ботоксниє яічка всі взятія рудого клована трумпа нічого не варті
показать весь комментарий
12.03.2025 15:26 Ответить
Уже было "перемирие" в 2014г. расея его нарушила через пару минут после его начала
показать весь комментарий
12.03.2025 12:26 Ответить
"...я нє сказала-да,сіньор-ви нє сказалі-нєт...".Так і будуть "мозки ї...ти".
показать весь комментарий
12.03.2025 12:27 Ответить
нагадаю, що згідно кацапської конституції, україна окупувала їхню територію.
україна, не визнала окуповану територію, кацапською, а значить буде всіляко звільнювати її.

ну, і від себе, керченський міст, як стояв, так і стояти буде.
сухопутний коридор набирає потужності. мелітопольська залізниця недоторкана.
порти маріуполя бердянська, збільшують об'єми відвантажень.
показать весь комментарий
12.03.2025 12:38 Ответить
Є поганий присмак від перемовин… трамп нас знову міг обкрутити. Через перемовини дуже хоче зняти санкції з руських. А це єдиний метод.
показать весь комментарий
12.03.2025 12:45 Ответить
Як можна назвати людину яка носить з собою гамно.? Приклад я йду по місту і носю з собою гамно!сказали б люди дурачок.а тут президент расеі носить гомно .так Трампу костюм обов'язковий як для дипломата .а той хто гімна носить в чимодану на зустрічі щоб всі нюхали .йому як духи
показать весь комментарий
12.03.2025 12:54 Ответить
Але у випадку зустрічі Трампа з ****** обоє мають бути в майках-алкоголічках. Особливо *****. Бо в піджаці наховає козирних тузів.
показать весь комментарий
12.03.2025 13:36 Ответить
Таке відчуття що піськов отримує інформацію прямо з чемодана ху...ла
показать весь комментарий
12.03.2025 14:02 Ответить
ЗАБЫЛИ ПРОШЛЫЕ ПЕРЕМИРИЯ И ИХ РЕЗУЛЬТАТ ---- Минские соглашения - это два комплекса договорённостей (Минск-1 в 2014 году и Минск-2 в 2015 году), подписанных при посредничестве ОБСЕ, России, Украины, Франции и Германии для урегулирования конфликта в Донбассе. ЧТО ЗА ЧУДО ,,ОБСЕ,, НАПОМИНАТЬ НЕ НАДО ............................
Перемирие формально контролировала Специальная мониторинговая миссия ОБСЕ (СММ ОБСЕ). Однако обе стороны неоднократно обвиняли друг друга в нарушении соглашений, а боевые действия продолжались с переменным успехом до полномасштабного вторжения России в Украину 24 февраля 2022 года.

Минские соглашения фактически не привели к долгосрочному миру. Несмотря на объявленные перемирия, стороны продолжали вооружённые столкновения. Переговоры буксовали, а Украина и Россия обвиняли друг друга в невыполнении условий.
Окончательно процесс Минских соглашений прекратился 24 февраля 2022 года, когда Россия начала полномасштабное вторжение в Украину. После этого Украина заявила, что Минские договорённости больше не актуальны. ИТОГ -- ВЕЧНАЯ ВОЙНА
показать весь комментарий
12.03.2025 16:41 Ответить