12838 посетителей онлайн

Окружения украинских войск в Курской области нет, - Бутусов

Бутусов о ситуации на Курщине

В Курской области нет никакого окружения украинских войск. Ни одно подразделение не отрезано.

Об этом пишет в Facebook главный редактор Цензор.НЕТ Юрий Бутусов.

Он отметил, что в Курской области войска получили свободу маневра и короткие логистические маршруты.

"Наши воины удерживают тактически выгодный рубеж обороны - несколько высот вдоль государственной границы на территории РФ. Удержание этих высот играет ключевую роль для обороны пограничной полосы", - говорится в заметке.

Кроме того, угроза масштабного наступления на Сумы и Сумскую область значительными силами на данный момент отсутствует. Атаки малых групп возможны, но на короткое расстояние, без возможности далеко продвигаться.

Напомним, накануне Владимир Зеленский заявил, что Курская операция достигла своей главной цели - оттянуть значительную часть российских войск с Покровского и Харьковского направлений.

Топ комментарии
+55
Це вже дано відомий факт.
показать весь комментарий
15.03.2025 07:59
+36
Значить Трвмп 3.14здобол.
показать весь комментарий
15.03.2025 07:58
+27
Подивіться що тявкає ху#ло і зрівняйте що скавчить руда,обіссяна собака-один в один.
показать весь комментарий
15.03.2025 08:12
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Доречі, наш телевізор ще позавчора казав, що 430 бійців ЗСУ у Суджі потрапили у полон. А винуватих за невчасний відхід досі нема. Їх вже треба не те, що знімати з посад, а ув'язнювати!
показать весь комментарий
15.03.2025 11:20 Ответить
Будем надеятся 4то окружения нет.. а вообше достало ето вранье... доверял зеле , а теперь отврашение..
показать весь комментарий
15.03.2025 11:41 Ответить
Дісталось нашим. Шкода. Але на війні як на війні. Хотілось би лише одного. Щоб наш Лідор відчув на своїй шкурі всі негаразди війни. З автоматом у штурмовому підрозділі. Вік йому дозволяє ще п'ять таких війн пройти ... в окопі. Як ті генерали, що захищали Київ.
показать весь комментарий
15.03.2025 11:59 Ответить
Зеля йому (чи їй) якось ввечері сам сказав "...В травні як завжди - сонце, вихідні, шашлики, і звісно - День Перемоги".
показать весь комментарий
15.03.2025 14:36 Ответить
А які в Бутусова можливості, щоб спростовувати? Дуже часто самі військові не мають інформації що вони в оточенні.
показать весь комментарий
15.03.2025 12:16 Ответить
Та й оточення там не фактичне, а тактичне, бо шляхи хоч не відрізані, але під вогневим контролем ворога - ні відійти, ні підкріплення отримати. Кілька днів тому мій друг ледь вийшов, командири витягують хлопців лише по два-три, а хтось мусово залишається прикривати відхід.
показать весь комментарий
15.03.2025 14:46 Ответить
слава Богу!!
але докотилися: добу чекаєш, що скаже бутусов - просто журналіст - бо іншим жодної довіри немає...
показать весь комментарий
15.03.2025 13:13 Ответить
Немає? Точно?
А якщо хтось перевірить. Хтось з незалежних ЗМІ, наприклад?
показать весь комментарий
15.03.2025 16:41 Ответить
Оце так удар в спину місцевим зрадофілам.Вони тут день і ніч строчать всепропальські коменти вірячи на слово пуйлу
показать весь комментарий
15.03.2025 18:22 Ответить
А ви такий наївний шо всім довіряєте. Хоть раз зеленский сказав правду - за все своє нікчемне життя. А тут щей і змі йьому підігрують.
показать весь комментарий
15.03.2025 18:36 Ответить
Зеля казав шо пуйло-довбойб,що є правдою.Ти віриш більше довбойобу пуйлу чи Сирському і Бутусову?
показать весь комментарий
15.03.2025 21:55 Ответить
Ні кому, з тих кого ти порахував, я не вірю - вони для мене чужі люди та нелюди. Можу повірити ось цьому - https://www.youtube.com/watch?v=M6pDJ1qveMc
показать весь комментарий
16.03.2025 01:16 Ответить
Не ходжу по незнайомим ссилкам.Напиши кому ти довіряєш словами.
показать весь комментарий
16.03.2025 01:43 Ответить
І на рахунок гниди шо воно казало про ху...а - я бачив лише таке - https://www.youtube.com/watch?v=3x_8uiI5Vxs
показать весь комментарий
16.03.2025 01:21 Ответить
Те шо пуйло-довбойоб це правда скільки б ти не намагався тут переводити стрілки.
показать весь комментарий
16.03.2025 01:46 Ответить
Так несподівано - прям в один голос з зеленским-дерьмаком. Як то кажуть вампіри - він у мене на поводку.
показать весь комментарий
15.03.2025 18:34 Ответить
"Військовий геній" верховного Зє повинен детально вивчити військовий трибунал і чим скоріше, тим краще для держави.
показать весь комментарий
15.03.2025 23:14 Ответить
Страница 2 из 2