11681 посетитель онлайн

Подозреваемый в убийстве Ганула взят под стражу без права залога, - Офис генпрокурора

подозреваемый в убийстве ганула

Подозреваемый в убийстве общественного активиста Демьяна Ганула в Одессе арестован.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр Офиса генпрокурора.

Как отмечается, сообщено о подозрении военнослужащему резерва одной из воинских частей по факту умышленного убийства, совершенного по заказу, и незаконного обращения с оружием (п. 11 ч. 2 ст. 115, ч. 1 ст. 263 УК Украины).

По ходатайству прокуроров Киевский райсуд города Одессы избрал подозреваемому меру пресечения в виде содержания под стражей без права внесения залога.

По данным следствия, 14 марта 2025 года около 10:30 в центре Одессы было осуществлено несколько выстрелов в известного общественного активиста. От полученных ранений пострадавший скончался на месте. Правоохранители задержали подозреваемого в тот же день.

Досудебное расследование в уголовном производстве продолжается и осуществляется следователями СУ ГУНП в Одесской области. Устанавливаются все обстоятельства преступления и причастные лица.

Напомним, 14 марта 2025 года в Приморском районе Одессы неизвестный убил активиста Демьяна Ганула, выстрелив в него.

Впоследствии правоохранители задержали подозреваемого в убийстве активиста Демьяна Ганула, которое произошло сегодня, 14 марта. Президент Украины Владимир Зеленский прокомментировал задержание подозреваемого в убийстве активиста Демьяна Ганула.

Как сообщалось, в Сухопутных войсках заявили, что подозреваемый в убийстве Ганула находился в статусе дезертира.

Топ комментарии
+12
Підозрюваного у вбивстві громадського активіста Дем'яна Ганула в Одесі заарештовано.

Цікаво, а як стають громадськими актівістами? Сам себе призначив, зібрав купу активістів "аля дев'яності" та під проукраїнськими гаслами пішов бабло гоношить?
показать весь комментарий
16.03.2025 15:32
+8
А підозрюваного в замовленні вбивства коли візьмуть під варту?
показать весь комментарий
16.03.2025 15:20
+5
Спробуйте, побачимо.
показать весь комментарий
16.03.2025 15:57
Комментировать
Сортировать:
"...за фактом умисного вбивства, вчиненого на замовлення, та незаконного поводження зі зброєю" Джерело: https://censor.net/ua/n3541452
Тобто, може мати місце "умисне вбивство на замовлення", і при цьому "поводження зі зброєю" буде законним? Це коли вбивство на замовлення здійснюється з табельної або зареєстрованої зброї?
показать весь комментарий
16.03.2025 15:17 Ответить
О?
показать весь комментарий
16.03.2025 15:20 Ответить
А підозрюваного в замовленні вбивства коли візьмуть під варту?
показать весь комментарий
16.03.2025 15:20 Ответить
А як тільки втече до ПМР, так і візьмуть.
показать весь комментарий
16.03.2025 15:22 Ответить
У нас дуже ********** заочний арешт по відношенню к замовникам резонансних злочинів.
показать весь комментарий
16.03.2025 15:26 Ответить
І ще стісняюсь спитать: "тримання під вартою без права внесення застави" - а шо, підозрюваного в умисному вбивстві можна випускати під заставу?
показать весь комментарий
16.03.2025 15:20 Ответить
На особисту поруку.
показать весь комментарий
16.03.2025 15:28 Ответить
І якщо "умисний вбивця" здрисне, то сидіти за нього буде "поручитель"?
показать весь комментарий
16.03.2025 15:32 Ответить
Треба на зе! та команда перевірити)))
показать весь комментарий
16.03.2025 15:55 Ответить
Мене цікавить, що мається на увазі під статусом "поручитель за обвинуваченого в умисному вбивстві", безвідносно до даного випадку.
До слова, багато бандюків "сіли" саме за вбивство іншого бандюка - конкурента у кримінальному "бізнесі".
показать весь комментарий
16.03.2025 19:32 Ответить
Підозрюваного у вбивстві громадського активіста Дем'яна Ганула в Одесі заарештовано.

Цікаво, а як стають громадськими актівістами? Сам себе призначив, зібрав купу активістів "аля дев'яності" та під проукраїнськими гаслами пішов бабло гоношить?
показать весь комментарий
16.03.2025 15:32 Ответить
Спробуйте, побачимо.
показать весь комментарий
16.03.2025 15:57 Ответить
Боти роблять вигляд, що нема відео де чітко зафіксовано вбивство?
показать весь комментарий
16.03.2025 16:42 Ответить
Трусливые шакалята боятся использовать невопросительную форму утвердения?
показать весь комментарий
16.03.2025 17:24 Ответить
Ба, які цікаві штампи вам надають
показать весь комментарий
16.03.2025 17:37 Ответить
Чого сенсор постийно скриває обличчя злочинців, шо обосцаний юрист у Бутусова.
показать весь комментарий
16.03.2025 17:05 Ответить
Посидить рік і випустять під заставу. Як ексміністра часів Януковича Кожару, який в 2020 р. вбив з пістолета свого собутильника Ставицького. 1.5 року відсидів в СІЗО в 21 році вийшов під заставу, вирок не винесений. Може вже його і в Україні немає. Суди виносять в нас вироки тільки бідним, або на кого Зелена гнида покаже.
показать весь комментарий
16.03.2025 17:33 Ответить
Кожара вбив не Ставицького, а Старицького.
А колега Кожари Ставицький (він же Натан Розенберг) благополучно перебуває в Ізраїлі.

показать весь комментарий
16.03.2025 22:35 Ответить
Різниці не має. Вбив людину і гуляє...