11075 посетителей онлайн

России удалось повлиять на некоторых представителей Белого дома через дезинформацию, - Зеленский

Владимир Зеленский

Президент Украины Владимир Зеленский считает, что некоторые официальные представители США начали воспринимать российскую дезинформацию, даже когда она противоречила данным американской разведки.

Об этом он рассказал в интервью Time, информирует Цензор.НЕТ.

Он привел пример утверждения об "окружении украинских военных россиянами" в Курской области, которое неоднократно повторял президент США Дональд Трамп. Зеленский подчеркнул, что такая информация, не соответствующая реальности, была озвучена даже после того, как американская разведка опровергла эти заявления.

Президент Украины считает, что Путин во время разговора с Трампом смог повлиять на некоторых представителей команды Белого дома через дезинформацию.

"Я считаю, что России удалось повлиять на некоторых людей из команды Белого дома с помощью информации. Их (россиян - ред.) сигнал американцам заключался в том, что украинцы не хотят прекращать войну, и надо что-то сделать, чтобы их заставить", - сказал Зеленский.

Разговор Путина и Трампа

Напомним, что во вторник, 18 марта, президент США Дональд Трамп и диктатор РФ Владимир Путин провели телефонный разговор.

В Кремле рассказали о деталях телефонного разговора между президентом США Дональдом Трампом и российским диктатором Владимиром Путиным.

В Белом доме рассказали о результатах телефонного разговора между президентом США Дональдом Трампом и диктатором РФ Владимиром Путиным.

Топ комментарии
+28
цікаво, їбанате зелений, "нада проста пірістать стрілять; расія проста пірідвінула граніцу; украінская власть нажівается на вайне". etc. - це був вплив дезінформації кацапів на тебе, ублюдка квартального, чи ти своїм вбогим розумом пересічного скомороха справді так вважало?
показать весь комментарий
24.03.2025 14:38 Ответить
+15
А чому клоунам не вдалось? Що не хватає освіти, розуму!
показать весь комментарий
24.03.2025 14:35 Ответить
+14
Знову винуватих шукає на стороні, а не в собі і не в своєму офісі.

А Порошенко, часом, не винуватий? Чого він ні з Трампом, ні з його почтом не зустрічався, не сказав. не довів їм всієї правди про ***** та його війну проти України?

*********, забув я, Порошенко взагалі не хотів нікуди з України виїзжати, тільки до кордону доїзжав, і назад повертався. Отакий патріот...
показать весь комментарий
24.03.2025 14:40 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А чому клоунам не вдалось? Що не хватає освіти, розуму!
показать весь комментарий
24.03.2025 14:35 Ответить
а чому їм мало вдатись? окрім недостачі розуму в укр-влади:

- трамп ще на 1-му терміні фанатів від путіна, як якась незаймана, що торгує цнотою

- трамп ненавидить зе ще з часів скандалу з "компроматом" на Байдена

- трамп любить тих, хто заносить йому гроші (долари, рублі, рупії , без міток), а не просить .
показать весь комментарий
24.03.2025 14:46 Ответить
Не знаю за Трампа, але влада США більше чує одну сторону, тобто росіянську, а наша сторона неефективно працює, ким вона представлена? Міністром оборони- казнекрадом? Невеличкий приклад, в Італії проводиться пропаганда Новинським, щодо УПЦ, яку в Україні утискають, там проводяться різні зібрання, де збирають римо-католицьких священників, місцеву владу і їм втирають брехню. Є відео , як дівчинка з трибуни розказувала , як їй забороняють ходити в секту. А наші дипломати , ніби в роти набрали води. Росіяни мільярди вкладають в пропаганду, а ми мільярди в марафон, в росязичні Дома і так далі! А , де англомовні?
показать весь комментарий
24.03.2025 15:43 Ответить
Вже пу вдалося навіть вкласти в уха дяді сема, що в Україні начебто не війна, а етнічний конфлікт!? Уфф тобто, не агрессія расєї, а громадягська війна і пу прийшов зазищати руцких і перевиховувати каленим железом малоросів, які заржавіли і він почистить цю ржу. Ого го! Ну і креатив, однако.
Але те, що Україна суверена держава, член-засновниця ООН, якій за Будап меморандумом США і расєя обіцяли непорушність корлонів + велики договори з расєєй...
Про це все забули, типа проєхалі ...
Як приклад: німецька мова є державною не тільки в ФРГ, но і Австрії, Швейцарії (в окремих кантонах на додаток є фр., итал., старороманська), Ліхтенштейні, частина Бельгії розмовляє німецькою та і що? Це ніяк не впливає на їхній суверенитет і суб'єктність.
Проблема в тому, що дядько сем чує, лише те, що хоче почути і за великим рахунком доля українців, тим паче кримських татар, не цікава
До речи: як можна домовлятися про режим безпеки в Чорному морі без Турції і Румунії?, його винудили
Пу ,типа добряк, не винуватий він ... в Бучи типа декорації були, про Гаагу не пари з вуст, ... а українці сами вінні...що *********** москалів.
О така пісня руцких без кінця, починай з початку
Тільки ЗСУ наш головний захисник і перемовник!
От зараз ракетна атака на Суми... десятки постраждалих
Переконлива іллюстрація мирних намірів і дій пу.
Хто б сумнівався(
показать весь комментарий
24.03.2025 18:05 Ответить
Крім тебе тут клоунів немає
показать весь комментарий
24.03.2025 16:52 Ответить
О, і зе-бобіки появились! Через вас українці харкаються кров'ю, бо обрали неука!
показать весь комментарий
24.03.2025 17:19 Ответить
Он абсолютно прав.

Россия вследствие своей дипломатической работы, заполучила разношерстных союзников разной степени: и диктаторскую Сев. Корею, и коммунистический Китай, и Индию, и Иран с Израилем, которые враги друг другу, и Турцию, и Венгрию со Словенией, Беларусь, европейские страны подемократичнее, и даже США умудрилась.

А назовите с кем мы не поругались из-за мелочей?
Просрать такие гамбиты (мелкие жертвы ради большой выгоды) - это надо еще умудриться. По сути на нашей стороне только Англия с сателлитами, но даже она не на нашей стороне, она против РФии, а это чуть другое.

Страна, будучи очевидным агрессором - умудрилась за несколько лет склонить на свою сторону (или в нейтралитет, что по сути тоже на свою сторону) половину планеты. Ну и кто тут клоун?
показать весь комментарий
24.03.2025 20:06 Ответить
"А назовите с кем мы не поругались из-за мелочей?" Натякніть, хто ці "ми"? Україна? Так гризлася з усима не Україна, а тупа обдовбана істота, яка за трагічним збігом обставин Україну зараз представляє у світі. Це так, уточнення, бо торчок - це не Україна, не "ми".
показать весь комментарий
25.03.2025 06:50 Ответить
Як там ''оман'' поживає?
показать весь комментарий
24.03.2025 14:35 Ответить
Це називається "політкоректність". Навіть русня вміє.
показать весь комментарий
24.03.2025 15:29 Ответить
Той хто не вважає свою голову за атхожеє мєста-в неї ніколи не дозволить нікому насрати...
показать весь комментарий
24.03.2025 14:36 Ответить
показать весь комментарий
24.03.2025 14:40 Ответить
Якась маразматична галіматья!
показать весь комментарий
24.03.2025 19:51 Ответить
просто трампони вважають, що у них з росією є багато спільних інтересів і готові закрити очі практично на всі злочини росії і в міжнародних відносинах, і на злочини проти людяності
показать весь комментарий
24.03.2025 14:41 Ответить
У трампономасків на ментальному рівні давні спільні інтереси з пуйлодугіними. Їх об'єднує спільність розуміння того, хто та як повинен керувати світом та як той світ треба розділити по феншую. Так шо ніяких гарних новин чекати для світу та України не треба, допоки трампомаски при владі, а на кацапії кооператив "озеро" з дугіними та іншою профашистською пиз#отою.
показать весь комментарий
24.03.2025 15:05 Ответить
це розповідає людина яка шукала мир в очку *****.
показать весь комментарий
24.03.2025 14:45 Ответить
потому как дипломаты от Украины плохо работают и твой дермьак расставляет себе нужных а не грамотных дипломатов .... А ты и дальше ему доверяй
показать весь комментарий
24.03.2025 14:47 Ответить
Трамп каже шо путлєр "хорошии" хлопець з яким можна мати справу - то хто иому посміє перечити - він іх же за це и набрав щоб провадили иого політику
показать весь комментарий
24.03.2025 14:49 Ответить
Вже тобі Президент США - "деяка людина". Ще можна: "так називаемьій". Скікі разів сьогодні подякував за допомогу?
показать весь комментарий
24.03.2025 14:50 Ответить
⛴ Палаюча червона площа у москві та непереможні ЗСУ - у такій тематиці картини прикрашають кімнату Зеленського

На тій, що висить над його ліжком, зображено російський військовий корабель, який тоне в Чорному морі.
показать весь комментарий
24.03.2025 14:52 Ответить
Плакат "Армія Мова Віра" не висить?
показать весь комментарий
24.03.2025 14:57 Ответить
а шо ви хотіли , рудий сам тупий і направ кодлу ще тупіше
показать весь комментарий
24.03.2025 14:53 Ответить
Все как у нас в 2019 году. И лозунги "надо просто перестать стрелять" и "посмотреть в глаза *****" такие же.
показать весь комментарий
24.03.2025 15:16 Ответить
мамі римі пожалійся - вона пожаліє та прийме
показать весь комментарий
24.03.2025 14:54 Ответить
це не деза, це метод тиску Тампона та його гітлерюгенда. описано в книгі самого Трампа, як треба вести перемовини. але зараз там якась фашистська секта, що хоче перекроїти світ, внєзапно.
показать весь комментарий
24.03.2025 15:12 Ответить
Польський журнал wprost
показать весь комментарий
24.03.2025 15:30 Ответить
Та ти що?))) А на трампона - навпаки - інформацією
показать весь комментарий
24.03.2025 15:33 Ответить
Цьому зебілу вдалося через дезінформацію стати президентом... і воно тепер чомусь дивується. - дурень, напевно, що. Вали вова вали поки все не просрав!
показать весь комментарий
24.03.2025 15:51 Ответить
Він до цієї події непричетний.
показать весь комментарий
24.03.2025 15:52 Ответить
Куди вали? Вбив, падло, сотні тисяч українців, і "вали"? Нехерово так розважився торчок! Трибунал, пожиттєве з повною конфіскацією. Як альтернатива - держак від лопати, як Каддафі.
показать весь комментарий
25.03.2025 06:55 Ответить
арест Червинского, вангергейт, авеню - это всё путинское дезинформационное ИПСО
показать весь комментарий
24.03.2025 15:58 Ответить
Нарко Клоун!!! главное, что рыболовлеву на тампона, а его Сброд, точно такой как и твой.....
показать весь комментарий
24.03.2025 17:03 Ответить
А у них немає чим протедіяти гібрідній війні? в якій нажаль приймають участь і деякі представники Білого Дому. Тількі красти вміють?,а гібрідна війна це в тому числі підготовка суспільної думки до більш рішучіх дій і це погано для України. Тоді відкриваєш підручник і починаєш діяти тількі спокійно, аргументовано з фактами, спираючись на документи спочатку один на один потім якщо не допомагає через СМІ, можна включити харизми але не багато щоб люди не почуяли тиск і не так як у Білому Домі, а то сказав гарно а в результаті ми в сраці.
показать весь комментарий
24.03.2025 17:53 Ответить
показать весь комментарий
24.03.2025 18:43 Ответить
показать весь комментарий
24.03.2025 18:52 Ответить
показать весь комментарий
24.03.2025 18:53 Ответить
Зборисько відокремлених свиней!!!
показать весь комментарий
24.03.2025 19:37 Ответить
Зовнішня політика, це тобі не шашлики смажити, клоун криворізький!
показать весь комментарий
24.03.2025 19:02 Ответить
Так Трумп, ще при першій каденції більше вірив путіну чим своїм розвідорганам. Але тоді його могли ще зупинити.
показать весь комментарий
24.03.2025 19:09 Ответить
по перше русні вдалося вплинути ,на те, шо готово було їх послухати ,і не мало право відмовити ,тому шо вся пдміністрація трампа як і адміністація зеленського 🤡 є агентами фсб ...це як дві кремлівські башти , війна між ними ,боротьба за лояльність ху* ла ,і все це впирається на єдину фігуру ...того ж ху* ла
показать весь комментарий
24.03.2025 19:16 Ответить
По-друге, это мы зависим от просроченного и вынуждены его слушать, а за рубежом вынужденных нет, и все прекрасно понимают его текущий статус - узурпатор, вот и относятся к нему как к узурпатору.

Если бы Зе был патриот, или хотя бы не вредитель - он бы своим куриным мозгом осознал, что приносит больше всех вреда стране. Собрал бы манатки, передал бы власть ВРУ, и чухнул на любой из островов, где у него недвига купленная за деньги демпартии (или вы думали все миллиарды что они дали - в ЗСУ?).

Ну блин, как вам еще объяснить.

Трамп - человек, от которого зависят как поставки вооружения, так и дипломатическая работа. Это факт.

Если вы хотите, чтобы поставки вооружения были, как и давление на РФ - вам нужно вести себя так, как нравится человеку, от которого зависят поставки вооружения. Вы можете про себя считать его последним имбецилом и врагом. Но на людях обязаны улыбаться. В кабинете можете хоть улыбало ему начистить. Но на камеры - пожали лапки в костюмах.

Наше чмо, к сожалению так не умеет, а всего лишь повелся на подставленную пешку, чтобы впоследствии потерять ферзя. Криворожская школа дипломатии и права же.
показать весь комментарий
24.03.2025 20:17 Ответить
та все якось мутненко ..але зрозуміти можно
показать весь комментарий
24.03.2025 20:26 Ответить
Если проще, то Зе чмо =)
показать весь комментарий
24.03.2025 20:52 Ответить
показать весь комментарий
24.03.2025 19:27 Ответить
Цей дебіл ніяк не може зрозуміти, що Америка зараз його в "упор" не бачить. І не сприймає його взагалі. Зеля, тобі треба щезнути !!!
показать весь комментарий
24.03.2025 19:47 Ответить
На нари словоблуда!
показать весь комментарий
24.03.2025 20:01 Ответить
Відбувається наруга якась над Україною!
Єдині франки і бріти наші "сторонники" які цирк показують світу - путя вже заявив що нікого не признає.
І ще, може досить переговорнічати на тему АЕТ і поступок території ?
Конституцію нашу нехай хоч переглянуть.
Зібралося шобло і розпинають Україну, а зеля вже і ведеться. Як же правильно говорив Бандера С.А.... ЩОБ МИ РОЗРАХОВУВАЛИ ТІКИ НА СЕБЕ!
Той хто підпише здачу аесок і території є зрадники і неповинен вже повернутись в Україну!
показать весь комментарий
24.03.2025 22:06 Ответить
Зараз ось відбувається якась наруга над Україною! Трупутін в зговорі!
Єдині франки і бріти наші "сторонники" які цирк показують світу - путя вже заявив що нікого не признає.
І ще, може досить переговорнічати на тему АЕТ і поступок території ?
Конституцію нашу нехай хоч переглянуть.
Зібралося шобло і розпинають Україну, а зеля вже і ведеться. Як же правильно говорив Бандера С.А.... ЩОБ МИ РОЗРАХОВУВАЛИ ТІЛЬКИ НА СЕБЕ!
Нас гвалтують і звинувачують що не так підмахнули...що не так ноги розставили - де ви патріоти?
Той хто підпише здачу аесок і території є зрадники і неповинен вже повернутись в Україну!
Нація цього не сприйме - жахи впереді!
показать весь комментарий
24.03.2025 22:57 Ответить
Трамр вірить навіть в таку лапшу що путін ходив в церкву молитися за нього
показать весь комментарий
24.03.2025 23:02 Ответить
- Изя, а Маск же в Африке родился?
- Да, это факт его биографии.
- Значит его можно афроамериканцем считать?
показать весь комментарий
25.03.2025 03:06 Ответить
Саме тому повний провал єрмаківської політики ,повний провал роботи МЗС ,повний провал інформаційної політики і превели до таких плачевних наслідків і вся відповідальність на тобі.
показать весь комментарий
25.03.2025 07:50 Ответить