9674 посетителя онлайн

Пограничник дал $355 тыс. взятки в криптовалюте правоохранителю, - НАБУ

Пограничник дал взятку в криптовалюте. Подробности от НАБУ

Работник Госпогранслужбы разоблачен на предоставлении взятки в криптовалюте представителю правоохранительного органа.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу НАБУ.

"Служащий ГПСУ предоставил правоохранителю через его посредника криптовалюту USDT в эквиваленте 355 тыс. долл. США. За это хотел обеспечить непринятие мер по разоблачению своей противоправной деятельности.

Неправомерная выгода поступила в полном объеме на криптокошелек посредника, была переведена в наличные и передана правоохранителю", - говорится в сообщении.

Сейчас пограничнику сообщено о подозрении по ч. 1 ст. 369 УК Украины.

Правоохранителю и его посреднику о подозрении по ч. 4 ст. 368 УК Украины сообщили в начале февраля.

Топ комментарии
+11
Оце життя, не там Кабмін шукає інвесторів...
показать весь комментарий
28.03.2025 09:55 Ответить
+10
Це ж цей кмітливий прикоритник на біженцях чоловічої статі стілько заробив. Я б цю скотину згноїв би в дисбаті!!!
показать весь комментарий
28.03.2025 10:04 Ответить
+8
а кажуть в ДПСУ зарплати маленькі ))
показать весь комментарий
28.03.2025 09:53 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Граніца на замкє...
показать весь комментарий
28.03.2025 09:53 Ответить
А що б цей замок відкрити потрібно орендувати ключі у прикордонників
показать весь комментарий
28.03.2025 10:02 Ответить
от ніколи такого не було, а тут знову
показать весь комментарий
28.03.2025 10:46 Ответить
На криптє)
показать весь комментарий
28.03.2025 11:50 Ответить
а кажуть в ДПСУ зарплати маленькі ))
показать весь комментарий
28.03.2025 09:53 Ответить
І цей альтруїст вирішив підтримати правоохоронця у якого зарплата ще менша! А затримали через заздрощі?
показать весь комментарий
28.03.2025 10:26 Ответить
Цю суму він отримав у спадщину від бабусі, яка працювала дояркою у колгоспі...
показать весь комментарий
28.03.2025 09:54 Ответить
Цілком слушна версія...
показать весь комментарий
28.03.2025 09:58 Ответить
Оце життя, не там Кабмін шукає інвесторів...
показать весь комментарий
28.03.2025 09:55 Ответить
показать весь комментарий
28.03.2025 09:56 Ответить
Яка їй різниця на шо українець тратить свої гроші? Да хоч на ****** і кокаїн. Нічого заглядати в чужу кишеню. Це із разряда:
показать весь комментарий
28.03.2025 10:14 Ответить
показать весь комментарий
28.03.2025 11:12 Ответить
Афігеть.
"Звичайний прикордонник" спокійно дає хабаря у $355000 ?
Та в нас країна мільйонерів!
А усякі типіли то на нафті намагаються заробити, то на айфонах.
показать весь комментарий
28.03.2025 09:58 Ответить
Ще при совке дома циган и прикордонників на Закарпатті були не гірші чім зараз у депутатів
показать весь комментарий
28.03.2025 10:05 Ответить
И вряд ли он отдает последние "честно заработанные"...
показать весь комментарий
28.03.2025 10:08 Ответить
Напевно мало дав раз викрили. Одно добре що вони вже порозумнішали раз в криптовалюте розбиратися стали. Скільки ж він поцупив, що таку суму дати зміг. І хто його крышевал
показать весь комментарий
28.03.2025 09:59 Ответить
нормально так... а в армию пусть колхозники идут....
показать весь комментарий
28.03.2025 10:02 Ответить
Це ж цей кмітливий прикоритник на біженцях чоловічої статі стілько заробив. Я б цю скотину згноїв би в дисбаті!!!
показать весь комментарий
28.03.2025 10:04 Ответить
Прикордоник ***..., бізнесмен!!! На нари довічно, суку!!!
показать весь комментарий
28.03.2025 10:21 Ответить
Скоріше за все прикордонник був шісткою через якого передавало бабло його начальство .

Схоже - не змогли домовитися про суму з НАБУшниками - замала ? Тому цапом відбувайлом буде рядовий прикордонник , а начальство - ніпричому... Буде збирати мільйон - менше якось не пристойно правоПохоронцям брати ...
показать весь комментарий
28.03.2025 10:24 Ответить
Понятно, что дал взятку не инспектор на пропускном пункте. И не последними крохами поделился.
показать весь комментарий
28.03.2025 10:55 Ответить
Одни бурьятов на фарш пускают, другие крипту к крипте копят... И те, и те пограничники...
показать весь комментарий
28.03.2025 11:54 Ответить
от так, просто "прикордонник"?
Просто відвалив хабаря в майже 400 тисяч доларів, ще й в крипті?!
****, які ж талановиті у нас охоронці закону та порядку!
показать весь комментарий
28.03.2025 12:07 Ответить