10481 посетитель онлайн

Россияне атаковали объекты "Нафтогаза": повреждены газодобывающие мощности

Россияне атаковали объекты Нафтогаза

Войска РФ совершили очередную комбинированную атаку на объекты "Нафтогаза", это уже восемнадцатая комбинированная атака с начала полномасштабной войны и восьмая с начала этого года.

Об этом сообщили в "Нафтогазе", передает Цензор.НЕТ.

Отмечается, что пострадавших нет, но повреждены газодобывающие мощности.

"Очередной обстрел - это не просто атака на нашу инфраструктуру, а попытка подорвать энергетическую стабильность страны. Наши специалисты уже работают над ликвидацией последствий и оценкой повреждений. Восстановление начнется немедленно, чтобы гарантировать бесперебойное газоснабжение. Спасибо команде Нафтогаза и всем энергетикам, которые ежедневно доказывают, что украинская энергосистема способна выстоять несмотря на любые вызовы", - отметил глава Группы "Нафтогаз" Роман Чумак.

Напомним, накануне в Саудовской Аравии делегация США договорилась с Украиной и РФ о безопасном судоходстве в Черном море и "разработать механизм" запрета на удары по энергетической инфраструктуре обеих сторон.

Топ комментарии
+10
А кто-то сомневался, шо так будет?
показать весь комментарий
28.03.2025 12:46 Ответить
+9
А шо від нас у відповідь?
Блеяня ЗЕ?
показать весь комментарий
28.03.2025 12:44 Ответить
+8
Потужне перемир'я.
показать весь комментарий
28.03.2025 12:45 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А шо від нас у відповідь?
Блеяня ЗЕ?
показать весь комментарий
28.03.2025 12:44 Ответить
буде гундос про потужний необхідний, довготривалий, справедливий, ще херзнаякий мир
показать весь комментарий
28.03.2025 12:49 Ответить
паенергаглавноєністрелять, бо етанарушеніє
показать весь комментарий
28.03.2025 12:49 Ответить
єта же прАвАкація, але він же нєлох якийсь, тому і далі буде дотримуватися і підставляти сраку щоку
показать весь комментарий
28.03.2025 14:16 Ответить
Потужне перемир'я.
показать весь комментарий
28.03.2025 12:45 Ответить
А кто-то сомневался, шо так будет?
показать весь комментарий
28.03.2025 12:46 Ответить
Віслючара не хоче щось хрюкнути у відповідь - про те що русня не дотримується перемир'я, про те що ми відповімо по навтобазам... Чи буде потужно пердіти в кулачок?
показать весь комментарий
28.03.2025 12:48 Ответить
андєйбарісич ніразрєшаіт
показать весь комментарий
28.03.2025 13:09 Ответить
а якщо цього обєкту немає у списку що кацапам передав Козирь ?
показать весь комментарий
28.03.2025 14:07 Ответить
Напевно ху...ло з тампоном домовилися, що ху....лостан може по нас бити, а ми ні. Ху...ло і тампон це сила і закон для них не писаний. Хоча вони їх не читають
показать весь комментарий
28.03.2025 12:51 Ответить
Далеко Уренгои - не можем ми туди дотягнутися
показать весь комментарий
28.03.2025 12:56 Ответить
Пшол!
показать весь комментарий
28.03.2025 12:58 Ответить
Фу!
показать весь комментарий
28.03.2025 13:00 Ответить
То традиційно по НПЗ кац..пських валіть , нічого тримати удар..Трампону по куй путінські витребенькі то і наші мають мати таку ж вагу...
показать весь комментарий
28.03.2025 13:05 Ответить
Ну ,****** ********** , підписали перемир'я? Підораси квартальні.
показать весь комментарий
28.03.2025 13:11 Ответить
Ну так а де ж грізні санкці Тампона за зрив перемир'я? А не буде їх. Я даже впевнений що Тампона влаштовує що рашисти розбивають українську енергетику щоб Україна стала поступливішою крим того потім за угодою яку Тампон нам пропихує, нове будівництво енергооб'єктів і добувної інфраструтури Тампон збирав данину. До речі, хто захоче в Україну після війни вкладати якісь кошти якщо на все Тампон накладе свою мохнату лапу що автоматично стане не рентабельне і рискове?
показать весь комментарий
28.03.2025 13:23 Ответить
Кремлівська мразь не стане дотримуватись жодних
домовленостей щодо миру , так як ціль ху@ла - це
окупація всієі Украіни і він зараз навипередки з Трампом
намагаються знищити всіх украінців і розграбувати нашу
краіну вщент !
Які ж вони огидні монстри 🤬
показать весь комментарий
28.03.2025 13:39 Ответить
Зате рашиську енергетику ніхто не атакує ,ворог розуміє тільки силу для рашистів жоден договір нічого не вартий.
показать весь комментарий
28.03.2025 14:59 Ответить
Ще одне "переміріє" і України не буде
показать весь комментарий
28.03.2025 16:50 Ответить
Віслюк так і стоятиме у позі терпіли? Чи відповість по кацапських НПЗ, як обіцяв?
показать весь комментарий
28.03.2025 21:10 Ответить