7620 посетителей онлайн

Спецтрибунал не будет судить ни Путина, ни Лаврова, ни Мишустина, пока они находятся на должностях, - Euronews

Спецтрибунал не будет судить Путина

Спецтрибунал, который Запад хочет создать для преследования за военные преступления против Украины, не будет судить заочно российского диктатора Владимира Путина, премьер-министра РФ Михаила Мишустина и главу МИД РФ Сергея Лаврова, пока те находятся на своих должностях.

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Liga.NET, об этом заявляет телеканал Euronews.

По данным медиа, такие условия изложены в проекте договора, который обеспечит правовую основу для создания спецтрибунала в рамках Совета Европы, правозащитной организации, которая базируется в Страсбурге. Это объединение не входит в состав Евросоюза, но блок активно участвует в процессе.

Euronews утверждает, что в соответствии с соглашением судебное преследование Путина, Мишустина и Лаврова будет разрешено лишь в том случае, если они будут физически присутствовать в зале суда, что "маловероятно, учитывая, что Россия не признает вторжение в Украину преступным и решительно настроена против сотрудничества с Западом".

Как вариант заочный суд может быть проведен только после того, как Путин уйдет с должности "президента" России, добавляет медиа.

Ограничения на заочный суд рассматриваются как компромисс между странами, подчеркнул анонимный представитель ЕС.

По его данным, после нескольких месяцев обсуждений это положение стало "решенным делом", которое практически не имеет шансов быть измененным до презентации документа.

"В конце концов, речь идет о политике и переговорах", - рассказал чиновник.

Он отмечает, что техническая работа по специальному трибуналу закончилась в конце марта во время встречи Основной группы в Страсбурге, которая подготовила три отдельных документа: двустороннее соглашение между Украиной и Советом Европы, устав спецтрибунала и договор, определяющий порядок управления этим институтом.

Подписание должно состояться в Киеве 9 мая, что совпадает с Днем Европы, хотя точные сроки будут зависеть от политического одобрения.

После того, как Украина подпишет соглашение, текст будет вынесен на голосование в Парламентской ассамблее Совета Европы. Для ратификации нужно будет две трети голосов, что практически гарантировано, благодаря "широкой поддержке среди стран-участниц", отмечает Euronews.

Неназванный представитель Совета Европы сообщил, что в целом более 38 стран выразили политическую поддержку созданию спецтрибунала, а также это сделал ЕС.

По данным источников, после ратификации институция будет базироваться в Гааге, Нидерланды, где уже работают Международный суд и Международный уголовный суд.

В то же время США не участвовали во встрече Основной группы в конце марта и непонятно, как стремление президента Дональда Трампа к мирному соглашению может повлиять на судебные разбирательства.

Ранее сообщалось, что Европейский совет поддержит создание Специального трибунала для наказания виновных в преступлениях агрессии России против Украины, но Венгрия не соглашается с частью выводов.

Топ комментарии
+12
та да
отже ніколи
отак і розчавлюються палкі мрії про компенсації за війну, репарації, посадку *****
вливали народу лайно у вуха, щоб не питали у зебіла де наша зброя, де гроші, чому всі твої депутати і чиновники нажили величезні статки , всі до єдиного
показать весь комментарий
10.04.2025 21:45 Ответить
+9
рашка не югославія ,а путлєр не мілошевич ,його ніколи рашка не видасть і не мрійте і викиньте з голови ці пусті ілюзії .
показать весь комментарий
10.04.2025 21:49 Ответить
+8
ці євроімпотенти навіть цього зробити не можуть! навіть заочно осудити!!! кончені розумово відсталі перелякані дебіли. Уявляю як путін регоче
показать весь комментарий
10.04.2025 21:52 Ответить
Комментировать
Сортировать:
та да
отже ніколи
отак і розчавлюються палкі мрії про компенсації за війну, репарації, посадку *****
вливали народу лайно у вуха, щоб не питали у зебіла де наша зброя, де гроші, чому всі твої депутати і чиновники нажили величезні статки , всі до єдиного
показать весь комментарий
10.04.2025 21:45 Ответить
Ви знову перевели стрілки на українську владу. Мова ж про дії колективного Заходу в якому ******* наша влада ніхто.
показать весь комментарий
10.04.2025 21:54 Ответить
я так розумію що нам влада взагалі не треба, бо вони тільки крадуть
а все хороше президенти інших країн дають
показать весь комментарий
10.04.2025 21:55 Ответить
Це ваша власна думка. Мені потрібна. Я не хочу жити при анархізмі.
показать весь комментарий
10.04.2025 21:59 Ответить
Ви живете в тоталітарному хаосі і вам подобається. А претензії висуваєте не за адресою, представникам іншим країн. Якщо користуватись вашою логікою, то скажіть в яку країну і кому мені написати за відсутність опалення в місті , коли вже тиждень вночі мороз мінус 5 або 6.
Не нашу ж владу турбувати такими дрібницями
показать весь комментарий
10.04.2025 22:04 Ответить
З ваших слів, влада вам не потрібна. Шукайте вихід власноручно.
показать весь комментарий
10.04.2025 22:12 Ответить
Як мені відчути той тоталітаризм, про який багато кажуть та мало хто бачить в Україні? Наприклад, я колись був у М'янмі, то відчув його в перші години перебування. І це як іноземець. Про місцевих і годі казати.
показать весь комментарий
10.04.2025 22:17 Ответить
Коли вас "ніжно" бусифікують з десяток кабанів, напишете з окопу, ну коли прийдете до тями, подискутуємо
показать весь комментарий
11.04.2025 02:26 Ответить
порядні люди не навчяються на політруків
і порядні мамки за таких не виходять.
джерело близьке до тіла...
показать весь комментарий
11.04.2025 09:08 Ответить
Хочете приклад ?
От дивіться , поставлений зеленським головою військової адміністрації під час війни, щоб забрати повноваження обраними киянами мера, такий собі тимур ткаченко.
А знаєте що випливає з його діяльності на цій посаді ? Останні його ініціативи це підвищення плати за користування комунальними туалетами в Києві, і обурення блокування побудови якогось там переходу.
Перепрошую , де в його діяльності натяк на слово у посаді " військовий "
показать весь комментарий
10.04.2025 22:01 Ответить
Цей висер має якесь відношення до теми новини? Чи вам аби випорожнитися і все одно де це зробити?
показать весь комментарий
10.04.2025 22:31 Ответить
А то глазік виколю! - путлєр
показать весь комментарий
10.04.2025 21:49 Ответить
рашка не югославія ,а путлєр не мілошевич ,його ніколи рашка не видасть і не мрійте і викиньте з голови ці пусті ілюзії .
показать весь комментарий
10.04.2025 21:49 Ответить
Поэтому единственный шанс наказать всю эту свору - пойти путем Моссада - выкрасть и судить, как делали евреи...
показать весь комментарий
10.04.2025 22:00 Ответить
Не смішіть СБУ і ГУР до Моссаду ,як до неба рачки , бодунов вміє хіба що про кавувялті розповідати.
показать весь комментарий
11.04.2025 16:07 Ответить
Злилися… Огидно це все… Передасти
показать весь комментарий
10.04.2025 21:50 Ответить
ці євроімпотенти навіть цього зробити не можуть! навіть заочно осудити!!! кончені розумово відсталі перелякані дебіли. Уявляю як путін регоче
показать весь комментарий
10.04.2025 21:52 Ответить
А я уявляю як він від сміху повний чемодан насрав.
показать весь комментарий
10.04.2025 21:55 Ответить
Пока живы судить не будут. А для обычных людей так можно?
показать весь комментарий
10.04.2025 21:53 Ответить
Воруй, убивай, но пока на работу ходишь, судить нельзя.
показать весь комментарий
10.04.2025 21:57 Ответить
У вас пропущено *** гусей 🤣
показать весь комментарий
10.04.2025 22:01 Ответить
Гусей не хочу.
показать весь комментарий
11.04.2025 02:18 Ответить
Яловичина...
показать весь комментарий
10.04.2025 21:55 Ответить
Значить ніколи. В росії з таких посад тільки на цвинтар. А мертвих який сенс судити.
показать весь комментарий
10.04.2025 21:57 Ответить
Передайте цим ідіотам що ***** буде царювати до кінця своїх жалюгідних днів.
показать весь комментарий
10.04.2025 21:58 Ответить
При нормальній владі та достатній підтримці Україна й сама може їх судити.
показать весь комментарий
10.04.2025 21:59 Ответить
Так а нахер они тогда нужны? 🤔
показать весь комментарий
10.04.2025 22:00 Ответить
юридично все правильно : коли Німеччина підписала капітуляцію в 1945 гьорінг та шпеер автоматично втратили посади

але з точки зору здорового глузду весь цей процес є гаянням часу, поки росію не розбити на полі бою - нема про що сперечатися
показать весь комментарий
10.04.2025 22:09 Ответить
Це все, що треба знати про справжні європейські цінності!
показать весь комментарий
10.04.2025 22:09 Ответить
цілком зрозуміла позиція
от якщо їх переможуть і путін стане колишнім президентом то тоді він стане підсудним
показать весь комментарий
10.04.2025 22:13 Ответить
І президенти скоюють злочини.Що ж це за право якщо до злочинця не можуть бути застосовані юридично процесуальні дії?
показать весь комментарий
10.04.2025 22:15 Ответить
Наверняка это часть договорняка с Путиным по замораживанию войны. Это заявление вышло сразу после окончания переговоров амеров с русскими в Стамбуле, куда приехал и министр иностранных дел Украины. Все как-то противно мутное
показать весь комментарий
10.04.2025 22:15 Ответить
а пам'ятаєте, як гейропа хотіла судити каддафі? а америкоси - хусейна? чи та ж європа - гітлера? чи ті ж америкоси - бін ладена?

ось і я такого не пам'ятаю! просто пристрели/повісили всіх, хто їм був невгодний, ось і весь суд! а пукіна-шаломова і коня лаврова не просто не хочуть пристрелити, а навіть і за суд вже мова не йде....

в гробу я бачив таких "партнерів"!😡
показать весь комментарий
10.04.2025 22:17 Ответить
То на хіба такий суд потрібний! Щоб ще кілька десятків клерків отримували високі зарплати і нічого не робили?
показать весь комментарий
10.04.2025 22:23 Ответить
Тобто ніколи, бо вони з посад підуть тільки вперед ногами.😡
показать весь комментарий
10.04.2025 22:34 Ответить
Ясно.
Вся надія на самокати і пейджери.
показать весь комментарий
10.04.2025 23:04 Ответить
Идиоты...
показать весь комментарий
11.04.2025 06:58 Ответить
А хтось думав що буде по іншому?. Ну так вот він який світ сьогодення насправді.
Вже не 43-й с Тегераном,час не той,союзники-партнери не ті та і взагалі інтереси вже не ті.
показать весь комментарий
11.04.2025 08:01 Ответить
Лохи какие-то , можнож было еще лет 10 изображать бурную деятельность по заочному суду над путлером и грести бабки , или бабло уже урезали на этот цирк ?
показать весь комментарий
11.04.2025 08:07 Ответить